Recenze 2022

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Jarmil 81
Začátečník
Celkem hodnocení: 18x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 pro 2022 11:21

Re: Recenze 2022

Příspěvek od Jarmil 81 » 06 pro 2022 16:55

Niky – Analek gratis
Tel: 722 017 651
2000 Kč/ hod
https://tapky.info/?3597,niky-analek-gr ... -722017651

Návštěva 2 měsíce zp, domluva po telefonu v pohodě.
Niky je celkem průměrná holka s nadprůměrným pracovním nasazením. Vše co je napsáno splní, vše s gumou. Kouř takovej nic extra, šukání je lepší. Holka se snaží, ale je to takový moc na sílu, moc hrr. Rozhodně nic pro kardiaky , to nasazení nevydržíte a ukrotit jí moc nejde. Snaha o komunikaci je v pohodě, mluví hodně ale zavelíte k činu a jde se na věc. Žádnej ojeb, čas dodržen.
V privátu čisto, postel hrozná.
Celkově: chcete anál za rozumný peníze běžte, chcete k šukání něco navíc nechoďte.
60f9eb8c31522.jpeg
1 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Lickitung
Začátečník
Celkem hodnocení: 83x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 35
Registrován: 03 led 2022 21:00

Příspěvek od Lickitung » 08 pro 2022 10:59

Petra Praha 4
ulice Ve štíhlách
https://www.sex.cz/763188?SNID=PETRA&S=5
Tel: 776 416 920
Komunikace přes Whatapp bez problémů, na místště prosí o zavoláni řekne na co zvonit a kam jít.
Cena 1000 půl 300 OB

Navštíveno několikrát asi 5x vždy půl hodina s OB za 1300
Vesměs chodím jen kvůli tomu parádnímu OB, většinou mě stihne vysát 2-3x za tu půl hodinu, dokáže postavit i totálního mrtvouše. xx08
V mezi době výborný pokec.
Řekl bych že je trošku nymfomanka ale to je v tomto oboru asi dobře. Tak pokud nejste hovada tak budete odcházet velmi spokojený.
Má velmi přátelský přístup, řekl bych že je jí cca 30-33. Je to jak na vejšce když jsme chodili se spolužačkou k ní mezi přednáškami xxx16

Pokud někoho zajimá interiér privátu
Jedná se o 1+1 v přízemí , kuchyňka za zavřenými dveřmi, v pokoji sedačka a prostorná postel. Koupelna s vanou plně vybavená, ručník střední hebký.
3 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Lickitung
Začátečník
Celkem hodnocení: 83x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 35
Registrován: 03 led 2022 21:00

Příspěvek od Lickitung » 08 pro 2022 11:12

Club Holy - Eliška
Komunikace přes Whatapp bez problémů.
Parkování možné ve dvoře, pokud chce být někdo inkognito může zaparkovat někde po vesnici
Cena podle ceníku 1100 za půl hodiny.
https://www.clubholy.cz/eliska/
Věk bych řekl tak 22-24
Navštíveno 2x vždy na půl.
Slečna je velmi drobná, jakože hodně (mám 193cm), JInak hezky štíhlá (řekl bych sportem nepolíbená ale zatím hezká) krásný zadek při poloze zezadu je to radost pohledět. Prsa bych řekl 2ky měla myslím dříve na stránkách 3ky to určitě ne. Orál nepřoběhl s gumou mě to neba a připlatky v tomto připadě neberu. Většinou proběhla 2 čísla misio a zezadu nemá problém střídat. Je Velmi tulivá.
Říkala že bude končit ale to se asi odkládá.

Privát asi netřeba popisovat. Pokoj jsem měl druhé dveře v pravo. Sprcha jak v bazénu (3 kabinky vedle sebe). Mezi dveřmi kouplna-pokoj jsem nahej vrazil do Niny (hezká štíhlá blondýnka) a ta jak rychle zabouchla dveře před norníkem tak mu skoro zlomila nos :D Takže na soukromý dbají ale mě je to celkem jedno.
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Doubledecker
Začátečník
Celkem hodnocení: 145x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 18 črc 2020 22:09

Příspěvek od Doubledecker » 02 led 2023 12:52

Vanessa - Privát Albertov
https://privatalbertov.cz/spolecnice/vanessa
Tel: +420 702 961 363

Tak privát ani svlečnu netřeba představovat. V posledním měsíci loňského roku jsem zatoužil po velkých kozách a správně sprostém šoustu. Vanessa je k dispozici ve dne v noci už spoustu let, recenze má rozporuplné i špatné, asi záleží, v jakém rozpoložení ji potkáte. Já jsem sympatický fešák a myslel jsem, že ji namotivuju k extra výkonu. Objednání po tel. rychlé a jednoduché, čekačka dole minimální. Fotky jsou hodně staré, dveře dole otevřela starší kofola, které se pod košilí rýsovaly velké koziska (to já rád). Na pokoji domluva na 30 min. bez extras za 1200 Kč. Po sprše chvilku čekání, V přišla v kalhotkách a v podprsence, ze které sprostě čouhala jedna koza a druhé šla vidět bradavka. V má malou pneu na břiše, strie (dítě?) a působí kurvoidním dojmem. Tady končí pozitiva. Na měkký penis nasadila gumu, zašla ho žužlat, na chytnutí hlavy reagovala nepříjemně. Lehla si, roztáhla nohy a po zásunu začala povzbuzovat, hladit si kozy, vzdychat a kmitat jazykem. Ta šlápota mě tak brala, že jsem se musel sakra brzdit. Řekl jsem ji, ať na mě vyšpulí prdelku, ale hodně se natáčela a kroutila, aby nezajel celý. Během toho byl všechno obrovský problém - vše jde jen s příplatkem, kozy nemačkat, jenom hladit, vlasy ne, neroztahovat, mezi kozy ne, poplácat ne, střik na tělo ne. Dal jsem si ji zpátky na záda, jemně zajížděl, abych se neudělal a v tom mi říká: "Ježíš marjá, já se tě najednou strašně bojím. Z tebe jde hrůza!". No nevím, udělal jsem se mocně do gumy a po krátké sprše vypadl ven.

Co na to říct, je to přesně ten kurví typ, který mě bere. Ale HW už je za zenitem, SW hlásí nízké IQ, žádné EQ a tipuji i duševní poruchu/autismus aj.

Možná jsem měl dát otočku xxx70 stříkal jsem mocně, ale jen proto, že mě bere tento typ děvek s obřím dekoltem.

Nedoporučuji.
8 Obrázek 6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 258 hostů