Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Re: Recenze 2021

Příspěvek od keynes13 » 24 zář 2021 18:12

Emma - Dana Privát alias ukrajinské hnízdo

773 628 912

20/165/52/2

https://www.sex.cz/154137?Ag1=18&Ag2=24 ... =RegD&S=61
https://www.sex.cz/danaprivatpraha

Koukám, že na Emmu se chodí jak na svaté přijímání, tak přihodím i svoji zkušenost. Víceméně potvrzuju co už bylo rečeno. Rezervace na zavolání ok, sice jen v krátkém předstihu, ale na místě pak docela zmatky, takže velký systém v tom dievočky asi nemají. Nakonec mě poslaly nahoru, otevřela mi mladá holčina s pěknou ženskou postavou (typ hruška), v obličeji taky nebyla škaredá, tak jsem vzal testovací půlhodinu.

Sprcha já, prcha ona. Pak přisedla ke mě na postel a...erotično nula. Čuměla do mobilu, ke mně se otočila prdelí. Těžký nezájem. No, nevzdával jsem to a nějak jsem ji odstrojil a natočil jak bylo třeba. Kozičky pěkné pevné jedenapůlky. Lízat se nechá, ale nic z toho nemá, je přešukaná a/nebo má blok, takže se tomu celkově poddat neumí. Při zásunu teda křičí, heká, ale je to spíš činohra, než cokoliv jiného.

Taky mi přiznala původ z pomezí Uher a Ukrajiny. Na to že v Praze není dlouho, tak se s ní dá česky docela domluvit. Studentka to žádná není, pražská mise je pro ni čistě pracovní. Celkově slabé, holka sice vzhledově fajn, ale je to s ní dost o ničem.

Na doporučení to není.

Placeno 1.000/30 min

Tapky XXT01

img0000.jpg
img0001.jpg
img0002.jpg
img0003.jpg
12 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 24 zář 2021 23:10

Dlužím tu nějaké recenze, tak to sem jdu naházet.

Terka - Privátek Moncheri
https://www.sex.cz/735898
773 013 770
1500 kč/hodina + 500 líbání
U Terky jsem byl, když byla na privátě asi tak jedno odpoledne. Po dlouhé době jsem měl mladou češku a bylo to fakt dobrý. Ještě nevěděla co a jak, tak to bylo takový bez prostřední. Zároveň to byla moje první návštěva v Moncheri. No zajímavé místo to je. Co můžu vyzdvihnout je objednávání, je to moc příjemná a ochotná paní ta operátorka.

Terka je tak 25 let. Nějaké zkušenosti tahle ogarka z Moravy má. Mně se moc líbila, postava moc pěkná, jemná pokožka, moc pěkný prsa, postava moc pěkná, hezké vlasy, obličej taky moc pěkný, připomínala mi jednu holku, co jsem dřív znal, akorát ta byla blond, i tím projevem si byli podobné. co bylo takový slabší byla tma na pokoji, to já úplně nemusím, světlo nepotřebuju, ale já se nemohl ani trefit do správné díry a postel s dírou uprostřed tomu taky moc nepomohla. Terka je trochu ukecaná, ale nějak zvlášť to při organizačních věcech nevadilo, já to i rád. Platil jsem 1500 + 500 za líbání. Sprcha je teda hardcore a trefit teplou je docela kumšt.

Samotná akce byla moc fajn, Terka je hodně mazlivá, tiskne se, líbání teda suprový, líbala se krásně a dlouho, objímala, tiskla, fakt skvělý přístup milenky. Ani do oblíbeného lízání se mi nechtělo. Na lízání reagovala procítěně a fakt uvěřitelně, do orgasmu jsem to ale nedotáhnul. Samotný sex byl hodně dobrý, polohy jsme vystřídali tři základní a fakt paráda. Musím říct, že to byla jedna z nejpovedenějších akcí s češkou, co jsem kdy měl.

Asi o nějakých 14 dní později jsem opakoval, akce vynikající jako v prvním případě, ale na další opáčko už to nebylo.

Terku ale rozhodně doporučuju a bylo to moc fajn. Moc příjemný zážitek.
14 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 24 zář 2021 23:39

Míša - Privátek Moncheri
https://www.sex.cz/796217
773 013 770
placeno 1500 Kč/hodina + 500 OB - první návštěva
placeno 1500 kč/hodina + 500 OB + 500 líbání - druhá návštěva

Na Míšu (respektive Katku z Domečku) jsem četl rozporuplné recenze. Jenže tahle holka je přesně do puntíku můj krevní skupina. Navíc mi připomínala mojí oblíbenou holčinu z Ukrajiny a největší stálici, která si udělala volno domů a mě bylo smutno, tak bylo třeba to zkusit, Mně prostě hrozně brali ty vlasy a postava.

Objednání skvělé a v dohodnutý čas jsem čekal u pootevřených dveří za kterými stála Míša. No jak otevřela, tak mě brala už od pohledu. V obličeji pro mě překrásná holka s většíma uhrančivýma očima, upnutý tričko, pod ním krásně velký čtyřky a zadek v džínách naprosto luxusní. Nádherný úsměv. Došli jsme na pokoj, lepší rozhodně jak ten Terky. Míša se stále usmívá a ptá se na jak dlouho se zdržím. Říkám jasná hoďka. Můžu navíc OB a Líbání? ...Já se nelíbám byla odpověď........No mě se zhroutil svět normálně. Ve vteřině jsem to vydýchal a říkám, Ok. Prostě ty oči a úsměv mi nedovolili se na to vykašlat. Předávám jednu Destinovou a jdu do sprchy, po sprše přichází Míša jen v ručníku, který sundala. Ta mě tak brala, žádná hubená holka, nic navíc zároveň, krásný prsa, zadek, no prostě všechno. Ale ta ztuhlost. ta prostě byla úplně nepřítomná. Můžu lízat? Můžeš. Odezva nula, po očku koukám, nic to s ní nedělá. Nic lížu dál. Po chvilce zahlásí. Můžu orál? No návštěva průser. Tak šla na orál....Orál v jejím podání nejlepší jaký jsem zažil. Kouřila poctivě a dlouho, dobře se nastavila, takže jsem se málem udělal do pusy. Nic zarážím a jdeme ho rvát do gumy. No brala mě fest, vystřídány tři polohy, ve kterých jsem musel myslet na nejhorší zážitky na privátech posledních let. Nicméně zezadu jsem to nevydržel dlouho a stříkal jak hasič při požáru výstaviště.

No nic, byl jsem K. O., tak jsme se pustili do povídání. Já jelikož ty holky z Ukrajiny fakt znám, tak jsem věděl, že prostě takové mnohdy jsou, obzvlášť když jsou ze západní ukrajiny, ony to nedělají schválně prostě jsou chladnější, ale zase když se s nimi pracuje a chová se k nim člověk slušně, tak povolí opravdu dost. Míša je moc milá a příjemná holka, která si prostě normálně přivydělává. covid dal jejímu zaměstnání zabrat a tak to musí někde doplnit. Nicméně je to hrozně milá a příjemná holka. Hodina uplynula a já se odporoučel domů. Po cestě k autu si říkám.....Kurva to byl průser tohle....noc nic to je jasný, musím za ní znova. takovou kočku nenajdu.

2. návštěva
Asi za tři týdny se objednávám znova. Míša opět s úsměvem na tváři a v šatech do poloviny stehen, bo bylo vedro jak v prdeli mi ho postavila při pohledu na ní už po cestě ke schodišti.
Na pokoji domluva. Říkám, hodinu + OB...nemůžu líbání???....Odpověď s úsměvem: Jasně, že můžeš.:-) Předávám 2500 Kč a odcházím do sprchy, šťastný jak panic při západu slunce s vytouženou holkou.

Ale ta akce jako taková, to byla pecka. úplně jiná Míša. Líbání neskutečný, dlouhý, s jazykem, kdy mi prsty po asi 5 minutách líbání odstrčí bradu a říká: Krásně líbáš.....a pokračujeme. No přístup milenky jako hrom. Lízání ji teda fakt moc nebere. Orál bez ale vynikající, střídá hluboký zásun s krátkým, moc dobré. Akce na misionáře super s líbáním s jazyky až v krku. stříkám jak celá jednotka požárníků, vedro jak v prdeli odpadám.
říkám Míše, že to dneska bylo úplně jiný. Odpověď s úsměvem: Už Tě znám.:-)
Takže super.

Doporučení. Ano za sebe ano. Bylo to skvěle. Spoustě norníkům nesedne, takže si to musí zvážit každý dle svého. Ty holky z východu takové prostě jsou. Málokdy to rozbalí hned napoprvé a jak jsem měl možnost poznat díky stálici jejich povahu, tak mě to neskutečně vyhovuje. ta jejich chladnost tam je, ale když získají důvěru, tak přepnutí do režimu 100% milenka je jisté.
Opakování....No jasně.
5 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 24 zář 2021 23:58

Mazlivá kočička Monika - tehdy Praha 5 - současně ten privát, co tady všichni recenzujete tu Emu
https://www.sex.cz/mazlivakocickamonika
774 629 558
Placeno 1000 Kč/30 minut

Vyjímečně jsem tady byl ještě před Modroočkem, než dal recenzi. Nějak mě to hnízdo holek z Ukrajiny v Neustupného ulici lákal. Ve Stodůlkách jsem dlouho nebyl, bo tam chcípla celá smečka psů, tak jsem se objednal, s tím, že mi bylo jasný, že výběr je orientační a dostanu to, co zrovna bude volné.
Objednání v pohodě. čas má, kdy budu chtít. Přede mnou jiný norník, dám mu přednost. od vidění ho mimochodem znám z jiného privátu, kde šel taky přede mnou, takže i za rohem ulice mi bylo jasné, že tam jde taky. Šel celkem na jistotu, takže jsem mu dal přednost. Gentlemansky jsem počkal 5 minut, od jeho vstupu do baráku, aby měl čas. Myslím, že sem i píše recky, ale jestli je to on, to samozřejmě nevím, svůj tip mám.

Po otevření převkapení. otevírá mi malá blondýnka v kalhotkách, která asi o 10 minut dříve nesla krabici jahod z obchodu naproti. Pěkná holka (říkejme ji Laura, bude hrát hlavní roli v další návštěvě). Takže blondýnka mě pošle do pokoje a čekám.....čekám....čekám (kolega přede mnou se sprchuje)....čekám...čekám (přichází Monika).....že ještě chvilku a na jak dlouho budu. No v obličeji moc hezká, věk tak těch 25-28 víc ne, postava nic zavratného, taková měkčí postava, ale jako dobrý, kupodivu mě brala....tak říkám půl hoďku...1000 kč předávám a ať počkám....tak čekám.....čekám...Pochopil jsem, že kolega byl za Anetou, takovou tou blond, co jste ji všichni recenzovali před létem..No nic sprcha volná, tak se jdu sprchovat. Po sprše vycházím a vyjma Anety jsem měl možnost poznat zbytek osazenstva, tedy Niky (tu polomaďarku), pak uklízečku, Lauru už po třetí a pak ještě jednu blond, která se střídala s Anetou a kterou jste tu recenzovali jako Anetu, i když ta už v té době byla dávno doma na ukrajině...ale to není podstatný.

Vrátím se na pokoj a čekám...čekám (říkám si, no už jsem tady 45 minut i se sprchou, to bude zajímavá půlhoďina...
No nic příchází Monika a já to nějak neprodlužuju. Líbáme se, mazlíme, vráží mi stehno mezi nohy pod koule a fakt dobře ho honí. zavelí ať si lehnu na postel, ta je fakt vysoká, mám skoro 2 m, ale sem jsem si pomalu musel vyskočit. Orál byl tak nějak bez. Gumu měl v ruce, ale jaksi ji nerozbalila. orál OK. dobrý. Líbání, nasazuje gumu a jde se šukat. Zepředu, otáčím ji zezadu a tlačím ji na břicho na postel, až povolí a leží a já ji pěkně přibíjím k posteli. Stříkám a bylo to fakt dobrý. Chytla mě za ruku a zaryla do ní nehty, stihla to taky.
Následoval poměrně krátký pokec, ale holka je to moc hodná a milá. že dělá i anál jsem nevěděl, klidně bych do toho šel, ta se toho nebojí.

Vzhledově mě nějak moc nezaujala, ale nasazení měla. je taková mohutnější, měkčí. Zkrátka pro vyznavače tohohle typu holek. Ale v obličeji super.
Zážitek dobrý. platil jsem 1000 kč, OB zdarma, líbání zdarma, čas v posteli dodržen a odcházel jsem po hodině a půl. Takže pohoda.

Doporučení ano, opakování spíš ne, jedině kvůli tomu áčku.
10 Obrázek 5 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 25 zář 2021 00:10

Laura - privát Laura P5
https://www.sex.cz/privat
774 524 993
2000 kč/hodina, orál nebyl, takže nevím, líbání v ceně.
Vzhledem k tomu, že ta blondýnka s větším zadkem mě brala už při otevření, tak bylo třeba se k ní objednat. Tentokrát jsem tam byl sám, takže jsem na nic nečekal, odbavení proběhlo rychle. Akorát po mé sprše někdo přišel, takže jsem čekal na Lauru. Laura je moc pěkná holka z jižní ukrajiny. Blondýnka, taková veselá kopa to je, fakt pěkný větší zadek, štíhlejší pas, prsa pěkný. foto její. věk odovídá, já bych ji těch 24 udávaných ani neřekl. V obličeji fakt hezká. Domluva 2000 kč hodina.

Samotná akce moc dobrá. Pustí hudbu z telefonu, kterou si pobroukává a u toho provádí svojí práci. Fakt dobře. mě brala její postava a zadek, ten byl fakt luxusní. líbání super, škrábe nehty za krkem, fakt paráda. Sex byl fakt dobrej, když byla nahoře, tak jsem myslel, že mi ho ustřihne a ten hlas...to byla paráda, na misionáře nohy do praku, líbání, super. Ze zadu mě překvapila, jak se umí prohnout v páteři. Uprostřed šukání zezadu se náhle otevřeli dveře a tam stála překvapená paní s košem v ruce....Laura říká, to nic pokračuj, to je uklízečka....Mně to nějak nerozhodilo....a pokračoval, takže s vystrčeným zadkem a bříškem nalepeným na posteli jsem to dokončil.

Docela pěkně jsme si pokecali, o všem možném o osazenstvu, práci, její rodné zemi atd.

Zážitek to byl moc fajn. Na opáčko to není, ale nevylučuju. Doporučení rozhodně ano.
8 Obrázek 8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 25 zář 2021 00:27

Niky 29 let - annonce
https://www.annonce.cz/inzerat/niky-29- ... 4cza3.html
https://www.amateri.com/cs/lide/2324802/Niiiky
607 725 022
2000 Kč/hodina
Inzerát:
Chceš si užít sexík, orálek a relax? Tak neváhej a zavolej. Jsem v novém bytečku na Praze 5 Barrandov. Jsem milá a usměvavá a hlavně mám opravdu ráda sex a s ním vše spojené. Volej nebo piš, po-pa 9-22h.

Mně se ji nechce dávat do Milfek, protože 35 ji ještě nebylo a vypadá fakt dobře.
inzerovala už dřív, měla takový pěkný fotky, ale nebyl čas, neinzeruje pravidelně. Musím docela vyzdvihnout komunikaci. Ta je fakt dobrá. objednání bez problémů. Bral mě na fotkách na amíkách tan zadek, ten má fakt dobrej i v reálu. Objednání přes whats app, kde má fakt pěknou fotku zadku.

Ve stanovený čas stojím u novostavby v Ondrákově ulici na Barrandově. Je to úplně nový barák, vedle se staví jak na běžícím pásu, takže kšefty musí být. Na privátě se střídá s takovou starší kozatou blondýnkou, která se jmenuje lenka. Dům je to moc pěkný, hezky to teď staví. Otevírá mi blondýnka v upnutém body, v obličeji, taková od rány, ale kočka, líbila se mi. Je ale vidět, že se s ničím moc nesere. Moc pěkná ženská mladistvého vzhledu. Pokud si to neposere, tak i po té 35 bude vypadat moc pěkně.

Byt hezký, na to, že bylo vedro, tak tam byl chládek. Domluva 2000 kč hodina OB a líbání v ceně. Sprcha, chvíli čekačka na pokoji, a pak přichází Niky. Pěkné zrzo/blond vlasy, hezká postava, pěkné nohy a zadek krásně tvarovaný a pevný. Mazlení, líbání, moc pěkný. Rozepne dole sponky v rozkroku a říká: pojď mě vylízat. na to reaguje fakt dobře, hladí vlasy, tiskne do klína, odstrkuje, prostě jak ji to vyhovuje a orgasmus moc pěkný. Následuje orál bez. Moc dobrý, moc dobrý. Nasadíme pláštěnku a šukání moc fajn, zezadu mě brala fest, ale vydržel jsem to fakt dlouho, až když už to přicházelo, tak mi pěkně prsty pohladila koule a bylo vymalováno. pěkně se roztáhla, fakt dobrý to bylo.

Následný pokec byl celkem fajn. je taková od rány, ale přístup výborný. je vidět, že má zkušenosti, odhaduji, že i z ciziny.
Doporučení Ano. Opáčko. Asi ne.
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 27 zář 2021 15:15

Laura, privát Laura
https://www.sex.cz/249701?Kraj=praha&SLoc=praha&S=12
tel: 775 122 799

Byteček/ pokoj v centru Prahy u Štěpánský (taková garsonka na pavlači), holka z Ukrajiny cca 28-30 let, otevřela mi v kalhotkách a košilce, fotky jí přidávají - velká umělecká stylizace - ale tělo bylo cajk a obličej taky. Holka byla navíc milá a taková šukézně rajcovní a vyzývavá, v dobré náladě atd. Po sprše jsme se po sobě vrhli a solidní procítěná líbačka se vším všudy, hladila mě, hnětla zadek, hladila ptáka a prsa, já jí líbal a cucal prsa, pak na postel kde se rozvalila a já se pustil do lízání, tekla jak vodopád, hezky se mi nastavila a hekala, krásně se udělala u mě v puse. pak mě jemně odstrčila a držela si ji rukou a se zavřenýma očima se tam ještě chvěla. pak na mě skočila a začala mě skoro zuřivě kouřit bez gumy (ani jsme se nedomlouvali zda s nebo bez).. lízala koule a třísla a vše kolem, zasunovala a hladila koule rukama, brutální útok na ptáka. měl jsem co dělat abych to ubrzdil. pak guma a vzal jsem si jí zezadu - prdel měla moc pěknou, perfektní. zarážel jsem co to šlo, bral mě ten pohled na její prohnutý tělo a půlky.. plánoval jsem ji ještě otočit, ale šlo to na mě a já to nechtěl ztratit, tak jsem sypal. pak pokec o tom, co tady dělá atd - žije tu pár let, vystřídala růztná povolání a teď se věnuje tomuhle při své jiné práci. není furt, inzeruje jen, když funguje.. česky mluvila špatně, ale domluvila se... byl jsem hodinu a platil 1,6k (líbání a OB byly v ceně)...

IMG_4929.jpg
IMG_4930.jpg
11 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 27 zář 2021 15:19

Club Holy

Mischel https://www.clubholy.cz/mischel/
https://tapky.svetaci.info/divky/2328-m ... 05-556-080

11673614.jpg

Domluva v pohodě. Opět stojím před barákem v Holyni, otvírá se branka a za chvíli i dveře. Za dveřmi mne vítá s úsměvem Mischel. Jdeme na pokoj, kde se domlouváme na hodině s líbání za 2 000,- (1 500,- + 500,-). Dám si sprchu a menší čekačka na Mischel.

Začínáme otlapkáváním a pokecem. Pak dáme 69 a po nějaké době jdeme na misionáře při kterém poprvé vysypu. Pak si dá Mischel i já sprchu. To mne trochu vadilo. Přeci jenom to trochu rozruší celou seanci. Po sprše jí začínám lízat a využívám i prsty. S lízáním jsem měl trochu problém, protože jak se jazyk zabořil mezi pysky tak nos skončil mezi jejími faldy a nedostávalo se mně kyslíku, takže jsem to měl tak trochu jako plavání pod vodou, kdy jsem se musel čas od času "vynořit". Při "vynoření" vždy o to více pracovali prsty a nakonec se mi jí podařilo udělat. Pak se zadařilo ještě podruhé postavit bojovníka, tak jsme dali druhé číslo, sprcha a odcházel jsem spokojený domu. Mischel má uvěřitelný akustický projev.

Mischel se na privát dostala díky covidu, kdy začínala začátkem tohoto roku v Teplicích a pak se přesunula do Prahy. Je to holka krev a mlíko. Fotky víceméně odpovídají. V obličeji se mně líbila (ostatně inzarovala i s fotkou kde neměla zakrytý obličej tak to každý může posoudit dle sebe). Prsa tvarově horší, jak to u holek s podobnou kubaturou bývá. Jinak je to celkem příjemná holčina, takže se s ní dobře povídalo. Dalo by se říct, že to je přesný opak Vivien, kterou jsem navštívil rovněž na tomto privátu viewtopic.php?p=44547#p44547

Čas dodržen. Opakování nevylučuji. Pokud se někomu libí ženy barokních tvarů tak můžu doporučit.
21 Obrázek 2 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 27 zář 2021 15:40

Club Holy

Kačka https://www.clubholy.cz/kacka/
https://tapky.svetaci.info/divky/2290-k ... 05-556-080

1328_1_wm.jpg
Objednání do Clubu Holy bylo v pohodě. V domluvený čas stojím v Holyni před bránou známého baráku. Brána se otvírá a ve dveřích už stojí celkem vysoká svlečna, která mne vítá po slovensky. Jdeme na pokoj a tam jsme udělali směnný obchod - mých dva tisíce kaček jsem vyměnil za jednu Kačku na hodinu s líbáním (1 500,- + 500,-).

Sprcha byla hned naproti tak po nezbytné očistě těla to bylo jen přes chodbu. Kačka ještě nabídla vodu ve skleničce co v létě vždy přijde vhod.
Na pokoji začínáme mazlením, ptám se jí co má v sexu ráda atp. Pochválím jí její pěkný prsa a ptám se jestli jsou přírodní a Kačka řekne, že jsou. Za chvíli jdeme na 69, lízání se jí líbí, ale prstování mně zakáže. Tak jsem jí alespoň stimuloval hráz Při lízání se sama aktivně hýbala. Na chvíli mne přestala i kouřit a hlavu položila na nohu. Po chvíli jdeme na misionáře. Sex takový normální. Holka není nijak aktivní. Akustický projev uvěřitelný. Občas na mne hodí americký úsměv. Po nějaké době vysypu. Pak chvíli kecáme a za chvíli jdu na lízání. Dlouho jsem nemohl najít ten správný bod, ale když jsem ho našel tak netrvalo dlouho a Kačka se udělala. Na druhé kolo to nevidím, tak si ho alespoň nechám vyhonit. Chvíli honí Kačka a chvíli si ho do ruky vezmu já. Když si ho honím já, tak Kačka masíruje koule nebo příjemně šimrá v oblasti třísel. Nakonec to dovedeme společnými silami do druhého výstřiku.

Ke Kačce. Holka pochází ze Slovenska. V Čechách tři roky. Prý je to její první privát. Za mne postava super. Celkem vysoká, dobře stavěná (žádný vystouplý kosti, ale ani nikde nějaký visící maso) svlečna. Za mne úplně super kozy. Pěkně tvarovaný, velký a příjemné na pohmat. O tom jestli to je práce pouze přírody nebo k nim pomohl plastický chirurg nechám na posouzení jiným (při lízání jsem si všimnul, že má zespoda jizvy). Takže HD za mne super. Horší je to se SW. Kačka tu práci úplně nedává resp. nedokáže se s chlapem, kterého vidí poprvé dostatečně uvolnit a sehrát mu dokonalou milenku. Sice se snažila, usmívala se (ale bohužel to byl spíše úsměv takový americký, než-li autentický), ale ten blok byl silnější. Libání ze začátku nic moc, říkala že časem to bude lepší. Sice se to trochu zlepšilo, ale k mileneckému líbání to mělo dost daleko. Sama mně to říkala, že potřebuje chlapa trochu poznat aby se uvolnila. Říkala, že když přijdu příště tak že to bude lepší. Tohle bych jí i celkem věřil, protože mně přišla jako silný introvert. Ale jít na privát 3x za stejnou svlečnou, abych si užil skvělý sex až napotřetí není nic pro mne. Má ještě normální práci a tak bývá většinou až odpoledne.

Čas na posteli dodržen. Doporučit se dá, pokud se vám libí takovýto HD a nepotřebujete k tomu, aby jste si to užili GFE. Rovněž není ani na nějaký tvrdý hodinový mlat. Říkala, že je spíše mazlivý typ, což si s ní člověk, bohužel napoprvé, moc neužije, když se nedokáže uvolnit ve společnosti chlapa, které nezná.
11 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 27 zář 2021 16:13

Kylie, Topprivát
http://www.topprivat.cz/node/2471
https://tapky.svetaci.info/divky/2264-k ... 74-173-618

Starší návštěva, ale ve své podstatě shrnuje to co kdysi psal kocour. Holka mi otevřela v prádle a košilce, úsměv od ucha k uchu, což mě navnadilo, navíc mám moc rád ty slovanské/ ruské kulaté obličeje s výraznýma rysama (mě přijdou živočišně smyslný) a tak jsem zaplul dovnitř. Měla jen půl hodiny, ale já taky neměl moc času, tak jsem to vzal. přikoupil jsem OB.

Tělo měla na pohled pěkně tvarovaný, ale bohužel sportem nebo pohybem nepolíbený, ale za to z ní byla cítit vůně mládí. To mě bralo. Nejdřív ve stoje a pak na posteli mazlení a předehra, byla mazlivá a docela jí to bralo což mě vždycky vzruší.. Subina na první pohled a dotek, bylo cítit že chlap a jeho péro pro ni jsou posvátný... hezky vzdychala, když jsem si hrál pusou s bradavkama na těch drobných prsou a pozoroval tu čmáranici co má pod nima xxx17 na posteli pak lízink, hezky se mi nastavila, pěkně tekla a držela mi hlavu a pomáhala mi se nastavovat, abych jí udělal. Když to postupně na ní šlo tak zvyšovala hlasitost vzdychání, pohybovala pánví směrem ke mě a de facto se sama udělala o můj jazyk a rty. Měl jsem od ní pusu mokrou jakobych ji vytáhl z hrnce s mlíkem... xxx63 Pak kouř: vletěla na něj s vervou, šla hluboko, lízala ptáka a žalud, hrála si s ním, bylo cítit jak je pořád vzrušená a akci se pěkně poddala a je v rauši, což mě bralo a klidně bych se nechal takto dokouřit při pohledu na její pěknou prdelku, a když jí to tak vzrušovalo mě intenzivně a slastně kouřit.. ale pak jsem jí raději položil a zasunul, byla mokrá ale na špičku žaludu mázla trošku gelu,, kundička hezky těsná, ale já byl úplně rozžhavenej takže jsem po pár minutách sypal jak auťák s pískem.. hezky jsem si jí přitom přimáčknul k tělu a poslední přírazy šel hluboko až začala ještě víc hekat a křičet... xxx16

Za mě je to na doporučení i opáčko za ten průběh. ale já ji chytnul na začátku směny, nevím jak se během dne vyvíjí její aktivita... Placeno 1,6k za půl hodiny a OB.... xxx63

c678709137d2df70396b2c787062ec10.jpeg

f239c110ebe0bd6d4707b9d498601e1d.jpeg
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 28 zář 2021 13:14

Kylie - Top

774 173 618

20/164/56/2

http://www.topprivat.cz/node/2471

Taky teda připojím svoji už dřívější zkušenost s Kylie. Podle fotek jsem sice čekal trochu křehčí květinku, ale úplně zklamaný jsem taky nebyl. Už ve dveřích vidím, že v obličeji to není můj typ - za mě slabší, široký slovanský obličej a botoxové rty s tmavou rtěnkou. Ale jinak hezké hnědé vlasy pod ramena a postava ok. Věkově působí mladistvě, někde v early 20s. Na pokoji domluva na čisté hodině, po sprše čekám na pokoji, přichází v sexy prádle, postava ne hubená, ale tak akorát štíhlá, nikde nic nepřebývalo. Po pár seznamovacích větách jdeme na to. Sama si sundala podprsenku a vykoukly na mě hezké mladistvé dvoječky, pohrál jsem si s nimi. Pak jsem se zeptal na lízání, prý může být, byla krásně oholená, umytá, svěží, tak jsem do toho šel, hezky reagovala a tekla, takže tady moc fajn. Pak jsem nasadil gumu a šel do ní na misio, opět přirozené reakce, žádné zákazy ani připomínky, hezky mě nechala si užít. Pak jsem chtěl zezadu, opět bez problémů nadoraz, taky dobrý. V mezičase fajn pokec, zdá se že není hloupá. Při druhém kole jsem si v zrcadle všiml, že má docela hezký profil, opět vystřídáno pár základních pozic a úspěšně zakončeno. Slušný zážitek s průměrnou mladou holkou. Jinak fotky sedí, tetování má jenom ty co jsou naznačené na fotkách. Doporučit se dá těm, komu nevadí východnější rysy.

Placeno (tehdy ještě) 1.500/h

Tapky XXT03

kylie03.jpg
kylie02.jpg
kylie01.jpg
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 28 zář 2021 17:24

Kylie, Top privat

http://www.topprivat.cz/node/2471
774 173 618

20/164/56/2
1500kč/h + 1000kč anál

Připojím se do hodnocení Kylie. O jejím vzhledu toho bylo hodně řečeno. Východní typ, širší baculatější obličej s výrazným líčením a botoxovými blowjob lips. Šel jsem za ní v době kdy tu měla polovinu recenzí a typickou východoslovanskou krásku si představuji jinak. Na chvíli jsem ve dveřích zaváhal, protože představa se nestřetávala s realitou. Kylie chodí do solárka, má výrazně tmavší pokožku než na fotkách, jinak jde o štíhlou holku, ve svých raných dvacítkách. Na fotkách vidíte přiznané tetování. Můj dojem z ní byl takový, že se líčí mnohem výrazněji než by musela. Zároveň ji to ovšem dodává takový víc kurvoidní look. Jo, a holka má trochu horší pleť v obličeji i na zádech, asi proto solárko.

Povahou je silná subinka, naprosto v pohodě s tím co dělá. Nejspíš si privátový pich dokáže i užít. Co má ráda neprozradí, ochotně ale poslouží a vykoná o co norník požádá. Dotázal jsem se na Áčko, říkala že to zkusíme klasicky a když si se sladíme půjdem na anál. Okej, bouchnu dvě pětikilča bokem na stolek. Za mě lepší přístup než když si holka za příplatek vezme peníze hned a později se ukáže že to nezvládá či nemá ráda a pouze tiše přečká. Orál v pohodě, řekl bych průměrný. Kylie se nechá vyprstit, naštelovat, zvukový projev reálný, můj prstový barometr zaznamenal vlhkost. Před zásunem si ale mázla docela silnou dávku gelu, což mě vzhledem k předchozí úspěšné aktivitě zneklidnilo. Prvních pár minut jsem v ní docela plaval. Otáčím si Kylie, šteluju, dle potřeby a chutě. Zvukový projev celou dobu uvěřitelný. Zvládá nohy do praku a ty tvrdší polohy se zakloněnou hlavou, prdelí ve vzduchu a přírazy na doraz. V nejlepším proběhla i pusa na pusu. O První anální zásun ovšem požádá v poloze zezadu. Celá anální akce byla neméně zdárná, při přírazech do zadečku jsem ji dráždil klitoris, rozjela se pořádně na hlas, zalehl, znehybnil, zacpal pusu a v nejlepším tempu se vysypal. Proběhlo druhé kolo. Dá se s ní i pohovořit, přišlo mi že je celkem všímavá a společenská, ovšem na pokecání nezbyl čas.

Kylie vzhledem nemusí sednou každému, ale s tím je potřeba dle recenzí počítat. Kdo má rád přizpůsobivé subinky nabízející širokou paletu služeb, přijde si na své. Je vhodná postelová partnerka na zážitky legalporn & analvids stylu.
Uvažoval byl o opáčku, ale ty nové ceny v topu...

XXT03
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 28 zář 2021 17:26

Suki, Asian happy exotic girls

https://www.sex.cz/asianhappyexoticgirls
732 518 844

1500kč 30min (orál bez, líbaní) + 500kč OBDK


Suki, taiwanka s na asiatku výraznějším poprsím. Překvapí velmi dobrou úrovní angličtiny. A vlastně je celkem komunikativní. Tím ale pozitiva končí. Z hovornosti se stane snaha o ojeb a prodlužování nečinnosti co nejvíc. Nejsem dívčí terapeut, nechodím si povídat o životě v praze v angličtině a dávat rozhřešení. Prstění ne. Sex čiště v pánské režií s minimální dívčí interakcí. Líbání? Sotve se dotkne rtů, ok, pro mě pouze malý mínus. Ale taková Sawa norníka celého olízala od úst až k patě a výměně tělesných tekutin se rozhodně neštítila. Její pozitivum jsou asijsky těsné vnitřní rozměry ale to mi ke kvalitnímu zážitku přijde málo. Domluvím se na zakončení ústně. Žužlá mi ho na samé špičce, hlouběji se musí pobízet a přidržet hlavu. V podstatě je orál v jejím podáním také čistě mužskou aktivitou v podobě sexu do úst bez dívčí interakce. Při vyvrcholení ihned ucukne, odvrací hlavu a utíká do koupelny. Stížnosti na příliš velký objem. Říkám si že tohle byla bída, a protože zbývá ještě dost času, říkám si o druhé kolo. Bla bla bla, tisíc důvodů proč to nejde, za půlhodinu pouze jednou. Používá argumenty jako "average man", "usualy" které mě i v osobním životě dokáží spolehlivě vytočit. Jasně, se Sawou to bylo vždy jen jednou a na misio. Nejsem žádný average man. Hádka, ovšem je mi jasné že svoje peníze zpět nedostanu. Vyžádám si teda handjob, za hrobové ticha v atmosféře jak na potápějícím se tianicu sleduju ten parádní zážitek. Suki, jak mi v pěti minutách, které zbývají, tahá zvadlou žízalu. Kdepak holka, rozhodně neodejdu dřív a nedám ti love za nic, konečně odcházím s pocitem naštvání a zklamání.

Katastrofa XXT01 Nadstandartní ceny, vázaný prodej za naprosto podprůměrnou službu, neochotu a poučné keci. xxx73

Asiatky se z Karlína přesunuli do Kateřinské, mají velké a moderní prostory včetně velké koupelny. Ale tím to nezachrání. Od Sawi tak odlišný přístup. Mno, to nejlepší z happy exotic jsem měl a po tomhle průseru se už sem nehodlám více vracet.
2 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2800x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 671
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 29 zář 2021 09:09

Loly (Mazlive Studentky)
Věk: 30
Výška: 160 cm
Váha: 52 kg
Prsa: 3
Oči: Zelenohnědé
Telefon: 606357709
https://tapky.svetaci.info/divky/2196-l ... 06-357-709
http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/143

900/30 min

Nejak me to v praci zase zacalo lezt na mozek, jak se tam ted objevuju fyzicky casteji, buchty zase zacaly delat oci a tak, vecer nejaka vecere s lidma, tak to chtelo nekde zahnat lovce, aby nezlobil...

Koukam co kde, nakonec mazlivky jsou pobliz, Loly, recenze tak nejak, tak se dojdu podivat.

Privat nema cenu popisovat, za dverma zena, tak neco tech 30-35 (spis bliz k tem 35 tipuju) to byt muze, rozhodne ne mladice.
Ale fotky sedi, miry vicemene taky.
Pozitivni energie z jeji strany byla.
Ale neni uplne muj typ, trosku jsem byl zklamany, jak bych to popsal, jako diskotekova kralovna, 10 let pote...

Ale ok, pulhodina vypada dobre, sprcha sprcha a tak. Ohmatavani dobry, reaguje primerene, kozy povolenejsi, ale poradny (to se mi libi), telo slusne udrzovany, neni si na co stezovat.
Vzajemne delani si dobre, pak oral s (dobry), pak prostridano tak i tak a koncim s kozama v ksichtu.
Pak nejaky ten rozhovor, je pomerne zvedava, tak jsem ke strandardnimu alteregu s radosti pridal par zajimavych detailu.

Premyslim jak to zhodnotit. Za me osobne neutralni, proste me nebrala.
Ale pokud vas bude brat, bude to pozitivni smajlik, pohodova, snaziva, udrzovana...
75qk0rid9g45sjo3xa4myv9g3.jpg
ue3bz1o0xvd5nr0zws77121mx.jpg
14 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 29 zář 2021 09:58

Terka, Moncheri
https://www.sex.cz/735898
https://tapky.svetaci.info/divky/2253-t ... 73-013-770

údaje: Věk: 19
Výška: 169 cm
Váha: 50 kg
Telefon: 773013770

O Terce napsáno už mnohé, nemohl jsem nezkusit. Někomu přijde až výrazně zmalovaná, mě když otevřela, tak se mi na první pohled hodně líbila: výrazné modré oči hezky podmalované, výrazná rtěnka, dlouhé hbusté hnědé vlasy a fakt půvabné rysy v obličeji. Tělko za mě naprostá pecka. krásně stavěná "sportovkyně" - hezkej kulatej pevnej zadek, štíhlý nohy a teenkovský prsa.. neměla víc času než půlhodinu, ale na první návštěvu jsem si řekl, že to nevadí... Na tváři měla neustále úsměv a byla etrémně milá a příjemná.. atmosfréra perfektní hned od začátku....

Po příchodu ze sprchy hezký líbání s jazykama, hezky sladký rty, byla aktivní, rukama mě začala hladit a objímat, já líbal pak krk a vše kolem, prsa, na to reagovala hezky. pak na čtyři a hrátky se zadkem - ten má fakt výstavní, přesně takový zadky zbožňuju.. otočko a lízání na n ějž reagovala uvěřitelně, krásně vlhla a krev se jí valila do správných partií, hekala, šla tomu naproti. hladila mě přitom vlasy a tváře, roztahovala si nohy, a pak hezky se vycukala a bylo.. šlo se na kouření: oceňuju, jak se pustila do hlubšího kouření, nebála se toho. šla na maximum hloboko, pak střídavě lízala ptáka odspodu nahoru a po obvodu, pak zase hlub oké zásuny až do náznaku dávení. šla do toho jako zkušená subina, ještě se mě i ptala, jak to mám rád a zda má přitlačit nebo jemněji atd - snažila se maximálně vyhovět, uspokojit mě. to mi ukázalo, že je s prací srovnaná a má chuť se zdokonalovat, aby vyhověla chlapovi a ten byl spokojený - to se jen tak nevidí. pak jsem si jí vzal zezadu, protože na ten zadek a těklo je krásnej pohled takhle. šla tomu naproti, narážela se a vzdychala, hekala a občas si zakřičela, pak otočka a misio - objala mě pevně svýma rukama a líbali jsmne se přitom, já ji rychle a hluboko klátil a ona autenticky sténala a bylo vidět, že jí to taky dělá dobře a zvládá i silnější mlat s takovou zvláštní dychtivostí. když to na mě šlo, stiskla mě ještě pevněji, že jsme byli jak zápasníci k sobě nastiknutí a já sypal úplně luxusně. následnej poikec taky fajn, holka je to chytrá, nějaká studia tam jsou, životní sny a plány - bezvadná milá holka.

shrnutí: na opáčko to u mě je na 100%, holka je to milá a sexu oddaná s rysy subiny a GFE. Placeno 2k (půl hodina, líbání a OB)

ae4b37b4bcd0d1a86e6ad8bc813390d0.jpeg

3cc5d3cde5345a208dbf0346f0641b89.jpeg
11 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Příspěvek od Dionysos » 29 zář 2021 11:56

Leona
Top Privat
http://www.topprivat.cz
774 173 618
https://tapky.svetaci.info/divky/218-le ... 74-173-618
1300 kč/45 min

Dostal jsem chuť otlapkat velké kozy a tak jsem zašel sem. V prvním momentě jsem zvažovat, že ji otočím. Leona vypadá trochu jako teta odvedle. Obličej ji dělá staší, taková mladá stará. Je to kus ženské, ale postavu má celkově silnou, nemá štíhlý pas. Ale nakonec jsem usoudil, že je to celkém hezká baba a po pohledu do výstřihu jsem zůstal. Po rozepnutí ohromné podprdy jsem nelitoval. Kozy má fakt pěkné, hezky jsem si s nimi pohrál. Pak nasadila gumu a šlo se na orál. Kouřila dlouho, něžně a trpělivě. Potom si nasedla na koníka. Pohled na její houpající se kozy byl fakt skvělý. Norníci slabší tělesné konstrukce pozor. Když po vás začne rajtovat, ucítíte, že je to fakt kus ženské... Nakonec šla pláštěnka dolů a závěr mezi kozy.
Takže fajn návštěva, určitě bych zopakoval, ale ty nové ceny...
4 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 29 zář 2021 14:13

Laura, Privát Grace
http://privatgrace.cz/slecna/laura/
https://tapky.svetaci.info/divky/1039-l ... 04-460-403
tel.: 604460403

Laura už je známá, je tam delší dobu, netřeba představovat. Je to ten typ elfka nebo skandinávie - ztepilá, vyšší krásně stavěná blondýnka jemně opálená a sexy pevná postava... Věk tak 28-29 let bych tipoval, tělo na pohled měkčí, ale zadek pevnej a hezky kulatej - jsem dolňák, takže tady spokojenost... Vzal jsem 45 min a OB a šel do sprchy... Měl jsem štěstí že jsem šel hned protože po mě přišli za holkama dva týpci (slyšel jsem je na chodbě komunikovat s holkama) a to bych si na koupelnu teda počkal, kdybych se opozdil... xxx17
Po návratu jsem si ji přivunul a hladil jí a líbal krk a ramena a cítil jsem jak jí projíždí blesky a na zadku a nohou jak jí nabíhá husina, chvela se mi pod rukama jakoby byla nadržená - ta holka se tomu uměla oddat úplně neuvěřitelně. rukama mě hladila zadek a mezi půlkama, což mě brutálně rozjíždělo a pták šel do pozoru, líbala mi hruď a celkově jako já jí žhavil, žhavila ona mě. xxx16 položil jsem jí a šel na lízink. automaticky roztáhla rozkošnicky nohy a ukázala mi moc pěknou kundičku, která už byla mokrá z té předehry. jemně jsem jí lízal a sál - říkala mi, že tak to má ráda a vnímal jsem, jak je vzrušená a teče a teče, hekala, vzdychala a krroutila pánví až jsem si jí musel přidržovat na jazyku.. chvílema jsem lízal i zadek u čehož vrněla jak kočka a smyslně po mě házela očima... nakonec vykřikla, kundička se začala stahovat a nohy s sebou cukat a Laura se začala chvět a držet obličej v dlaních.. já pusu celou ulepenou, ale spokojenej xxx17 po pár vteřinách říká, že to bylo silný a jak je jí teď fajn a bude mít hezký den. Na kouřovou je teda mistryně, líže koule a ptáka saje intenzivně, pracuje i oběma rukama v tříslech, na péru i a na stehnech, že jsem myslel že mě tak udělá, kdybych to nebrzdil. její způsob byl tedy úplnej strop v sání ptáka, tančila kolem něj jazykem a zasunovala ho jako posvátnej totem... pak jsem si jí vzal na misio a poměrně rychle po její kouřový seanaci sypal.
Shrnuto: fajn zážitek jako s milenkou, Laura dělá všechno pro to, aby si to chlap užil a ona do toho jde taky naplno. Placeno 1,8k (45 min a OB)...


4826B5A0-85EA-41DE-A997-4B51D564B83E.jpg
2 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) modroočko dne 29 zář 2021 16:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 29 zář 2021 15:40

Stella, Top Privát
http://www.topprivat.cz/node/2475
https://tapky.svetaci.info/divky/2245-s ... 74-173-618
Tel: 774 173 618

Stellu jsem mezi dveřma viděl už ve Sprcháči a pak i v Topu, takže jsem věděl do čeho jdu. V obličeji zajímavá a sexy holka s brýlemi se na mě smála od chvíle kdy jsem otevřel dveře a chovala se zdvořile, házela očima a zadkem před mýma mlsnýma očima. Se smíchem reagovala na moje vtípky a komplimenty... nálada hned na výbornou... Působila inteligentně a srovnaná s prací. Odvedla si mě na pokoj, dohodlo se vše a já mezitím pozoroval její fortelnou žensky krásně tvarovanou postavu s větším ale fantasticky kulatým zadkem a zcela špičkový prsa co do tvaru a velikosti (a to nejsem horňák) - kozy srovnatelný s tím co za poklad nosí ex Natalie/ Naomi (zlatokopka).
Mám tyhle mlaďoučký ženský pevný masitý postavy rád, takže jsem byl spokojenej a těšil se na akci...

Na úvodní otlapkávání reagovala vlažně, hladila mě ale nijak silně se zvukově neprojevovala, ačkoliv jsem cítil husinu na nohou když jsem jí líbal krk a prstama zajížděl mezi půlky.. asi potřebuje delší rozehřání říkal jsem si... pokožku má neskutečně hladkou a příjemnou na omak, úplně teflonovou, to bylo pro mě vzrušující. položil jsem si jí a prolíznul jí zadek u čehož přivřela oči a usmívala se, občas po mě hodila očima ve stylu: líbí se ti moje prdel, viď xxx17 ano, líbila.. pro mě dokonalost ten větší pevnej zadek.. pak otočka a lízání, hezky se mi nastavila a pozorovala mě, jednotvárně přitom sténala, tekla ale nijak jsem necítil, že by to na ní šlo. Pro mě to i beztak bylo vzrušující, protože ji měla fakt pěknou, růžovou, voňavou. Bral jsem OB, tak jsem nechal lízání kde finále bylo v nedohlednu a Stella šla kouřit. To jí šlo super a bylo vidět, že je radši aktivní než aby se pasivně subinkovsky položila do svého vzrušení.. kouřila vydatně, snažila se jít hluboko, lízala ptáka, mnula rukama a střídala techniky - to bylo perfektní a OB byla správná volba v jejím případě. oční kontakt byl taky, zvedala oči a usmívala se na mě s ptákem v ruce mezi tím když ho zasunovala a olizovala. porno style jak prase. pak jsem si jí ještě otočil (předtím klečela přede mnou) abych měl výhled na její zadek a kundičku.. Stella se dál pilně věnovala ptákovi a bylo vidět, že by ho s chutí udělala - sama mi říkala, že je pyšná na to, když takto chlapa udělá a on je spokojenej... Když jsem cítil, že by se jí to mohlo podařit, tak jsem to zastavil, guma a šlo se na věc. S rozkoší jsem se na miso rozvalil na tom jejím fortelným těle, prohodili jsme pár vět a úsměvů, Při šukání začala opět monotónně sténat a hekat a dívat se na mě, jak držíc ji pod zadkem si ji beru.. pohled na její tělo, úsměv, krásný zuby a to jak mi voněla bylo TOP a já s tvrdými přírazy do ní pěkně vysypal.

po sexu jsme docela kecali a vtipkovali, je to strasně milá holka a myslím, že na rande s ní bude zábava a bude to moc fajn. a možná že při něm - když to nebude na privátu - i ona úplně uvolní a udělá se, bůh ví. xxx51 každopádně za mě byla díky jejímu přístupu spokojenost, Získala si mě tím aktivním nasazením, tím (pro mě) super tělem a milou povahou. Bral jsem 45 min a OB za 1,8k... Opáčko nejspíš ano...


dc2d76639815410ebbdc5d13d961e6ee.jpeg

a0647b3d7bddab8f41150160d1af0539.jpeg
4 Obrázek 6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) modroočko dne 29 zář 2021 16:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 29 zář 2021 15:56

Stella, Topprivat
http://www.topprivat.cz/node/2475
tel. 774173618

Modrooco ty ses tak nehoraznej bajkar, ze jen kvuli tomu sem hodim svuj zazitek, na kterej jsem se az doted snazil zapomenout. Ty tvoje ody uz musej jednou prestat tyvole xxx53 Stella je naprosta tuctovka, figura moc neodpovida fotkam, je robustni, prifouknuta. Slecna je preuctiva, silene prehrava, mechanicky stale stejne vzdycha, i pri koureni se sama skoro udela. Namotivoval jsem se ke striku, coz povazuju za malej zazrak. Jinak bych si za tech 1100/30 minut musel rvat vlasy. Ma pritele, kterej vi, ze ona slape, to k dokresleni situace asi staci. Proste des bes xxx57
10 Obrázek 7 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

somedouche
Začátečník
Celkem hodnocení: 62x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 11
Registrován: 10 črc 2018 17:31

Příspěvek od somedouche » 29 zář 2021 20:51

Kylie @ Top
http://www.topprivat.cz/node/2471

Privat asi neni nutno predstavovat jen bych podotknul sprcha pred postrada smysl protoze v koupelne je takovej hic ze nez vylezete z vany budete zpoceny vic nez z vystupu do 12. patra. Susit se nema cenu XXX36 ...leda az na pokoji.

Ceny stare dobre klasa/h + libani + OB 1500+500+500 Kc

Foto prikraslene ale ne moc. Trochu vytahnuta kuze na brisku evidentne po tehotenstvi, vek + privatova konstanta sedi. Pry je z ukrajiny ale ani sem to nepoznal - cesky umi perfektne. Uvodni otlapkvacka skvela, mucka se evidetne taky rada, pak doslo na kour a kdyz videla jak se mi libi, rekla ze se muzu udelat do pusy ale je to navic 300,- Neodololal sem a vypustil dzina z lahve. To se mi moc casto nestava aby me holka udelala pusou a to jeste takhle z kraje. Trvalo mi zhruba 30s nez sem se vyprazdnil ale Kylie to po zhruba 20s vzdala a utekla do koupelny. No jo no, ale nelituju... xxx03

Vratila se zhruba za 2 min, hned se pritulila a zacala trochu povidat ale po par min uz zase kourila a hned jak sem ztvrdnul se ptala jestli muzeme nasadit plastenku ze by z toho taky neco chtela mit xxx11 Souhlasim a jdeme na vec, sukame dobrou pul hodku v kuse, vystridame 5-6 poloh nalozit si necha, pry se i udelala. Prijeme me prekvapilo, ze sama iniciovala polohu 'asian cowgirl' - tu spousta svlecen nedela vubec a ty co ji delaj, tak ji vetsinou nenavidej protoze je to desna makacka na nohy. U Kylie mi prislo ze si ji uzivala tak jako ja! xxx63 Hlavne nejlepsi je ten jeji kukuc. Od zacatku dokonce se usmiva a tvari jakoze si to vsechno strasne uziva.

Zaver: Zadna modelka to neni, ale v danem podniku urcite jedna nejhezcich a pristup za jedna xxx42

PS: O tyden driv jsem byl na stejnem miste za svlecnou, ktera uz neni v nabidce. Takze asi nema cenu psat recku?
2 Obrázek 8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 157 hostů