Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10768x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3354
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Re: Recenze 2021

Příspěvek od kolop12 » 11 srp 2021 00:22

Emma - Grace
http://privatgrace.cz/slecna/emma/
https://tapky.svetaci.info/divky/2283-e ... 04-460-403

Za Emou jsem šel na doporučení. Ale upřímně, kdybych nešel tak bych jí asi otočil, protože postavou to není úplně můj typ. Větší prdel, větší stehna, takový ten typ prdelatější holky od vedle. Ale moc fajn holka, příjemná a usměvavá. V posteli jsem se s ní ale moc nesladil, těžko říct proč, možná jsem měl v hlavě že to není úplně můj typ holky a bylo to na mně asi trochu znát, což holky dost často tak nějak vytuší. Takže jsme tam byli tak trochu jako dvě současně hrající kapely na jednom koncertě, pokud by to tam někdo poslouchal tak ho z toho asi trochu bolí uši XXX36 To se ale stane, nebyla to chyba slečny, ta má za mě doporučení a pokud jste na tenhle typ holek co mají větší pevnou prdel a stehna a nejsou to úplná prkýnka tak tam vyražte, budete určitě spokojení.

Placeno 1600
10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10768x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3354
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 11 srp 2021 00:32

Stella - TopPrivát
http://www.topprivat.cz/node/2475

Tahle holka je postavou i vzhledem opět ten typ holky, co normálně spíš otáčím, zde jsem ale udělal výjimku a to ze dvou důvodů. Tím prvním bylo velmi příjemné uvítání, úsměv od ucha k uchu, komplimenty, pozitivní energie ... kurva, není to holky tak těžký. Tím druhým byl extrémně rajcovní vzhled paní učitelky ze základky v černých brýlích, kterým by pekelně slušela mrdka XXX36

Není to žádný uragán, ale na půl hodiny mrdu za mě ok. Přifouknutá je, ale není tlustá, má hezky hebkou kůži, pěkně opálená. Věk cca 25-28 let, 20 ani omylem. Má to prý složité s orgasmy (což na privátech dávno neřeším, dokud tedy nemá holka problém s těmi mými XXX36 ), ale při lízání pěkně tekla, alespoň nic nehrála. Vzdychání trochu jednotvárné, ale přišlo mi od ní takto přirozené, nebylo hrané, prostě takhle se u toho ona projevuje.

Sex byl celkem fajn, moc jsem tam toho za tu půlhodinu nevymýšlel, na závěr jsem ji zcákal břicho, postříkat ty brýle by taky nebylo k zahození, ale za 500 mi to nestálo. Od začátku to bylo takové přátelské, návštěvy nelituju, doporučit se dá pokud máte rádi tenhle typ vzhledu rajcovní učitelky, do kterého se myslím snaží stylizovat.

Chvilku jsme i pokecali, v TOPu je 30 minut opravdu 30 minut xxx63 Je taková uvědomělá, přišla mi celkem chytrá (soudím z toho jak se prezentovala, mluvila, intonovala atd ... ). Což na privátu ale není žádná výhra, že ... XXX36 Takže asi takto za mě.

Placeno 1000/půl hod, nabídnut anál, orál bez, líbání, polykání a výstřik na ksicht
19 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

panda1011
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2019 14:00

Příspěvek od panda1011 » 12 srp 2021 08:58

Vanessa - Prague princess

https://www.pragueprincess.cz/divka/vanesska/

tel: 776546611

cena: využit balíček 2+1 za 2 000 Kč

Zážitek z nějaké doby zpět, ale už dlouho tu neměla recenzi, tak jsem se rozhodl přidat trošku aktuálnější info.

Privát netřeba představovat, klidná lokalita kousek od Anděla, parkování OK, bývá tam docela dost míst i pro nerezidenty.

Vanessa je hezká holčina, takový kapesní mrdátko. Všechno pevné, prsa tak akorát, hebká kůže. V obličeji můj typ úplně není, ale nic, co by mě uráželo. 18 jí samozřejmě nevěřím, ale tak do 25 by to být mohlo, jinak vše uvedené na webu sedí.

Vanessa je profesionálka každým coulem. Do akce jde po hlavě, ničeho se nebojí. Využil jsem balíček 2+1 a volil OB a líbání. Při líbání mi projela pusu jazykem líp než dentální hygienistka. A právě to je ten pocit, který mi nesedl. Vanessa je do vše moc hrrr. Když se líbá, tak sice naplno, ale tak nějak mechanicky. To samé s orálem, který byl sice fajn, ale zase to byla hurá akce a nenechá se nijak usměrnit. Jediné, co pomohlo bylo zcela převzít iniciativu a vymrdat jí duši z těla. To jí zjevně svědčilo, protože jsme se dostali i k nehranému orgasmu. Nicméně já se rád na privátu nechávám opečovávat, takže mi to úplně nesedělo....

Hodina dodržena.


Lze rozhodně doporučit, jen tam musí člověk jít s mindsetem, že si dá fitness sex
16 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 srp 2021 15:33

Zuzka, Golden Touch (732 802 056)
Ještě jsem asi nereferoval o jedné návštěvě v Libuši, tenhle privát asi neutkví v historii, ale přesto se tam občas daly zažít zajímavé zážitky, ovšem pouze omezeně v době happy hours. Vyhlídl jsem si nerecenzovanou Zuzku, objednání v pohodě, byla tam docela oblečená ale když jsem přišel ze sprchy tak už byla v prádle. V obličeji se mi moc nelíbila, připomínala mi sportovkyni Hejnovou – taky Zuzka, taky vychrtlá, taky nic moc xicht s takovým hákovitým nosem, to moc nemusim, trochu poďobaný obličej navíc, ale jinak dst hubená, vyšší, mamina přes 30, na nohou jména dětí, ornament a na bocích nějaké nápisy. Kulaté dvojčičky dál od sebe a lehce povislé. Tím jak jsem šel docela brzo tak čerstvá, upovídaná a příjemná, třeba je taková i normálně, kdo ví, každopádně se starala jestli mám všechno a postarala se o mě doslova, ne že by se jí celý péro vešlo do pusy, to určitě ne, ale snažila se a na velké posteli stihli několik poloh. Má dost pestrou paletu příplatkových služeb, sama nenabídla a ani jsem neměl moc zájem, ale v inzerci se to psalo, tak jsem se přeptal. Zaznamenal jsem si a +1000, rimming +500 a OBDK +500, což je kombinace kterou tady někdo poptával, kupodivu skončila ještě dřív než privát
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 srp 2021 16:00

Vally, Moonlight (774 285 994)
Když vidím v inzerci věk 25, prsa 4 a ceník 1100/1500 tak vyjíždím. Nějaká Brazílie, snědá byla docela hodně ale líbila se mi, specielně obličej pěknej, vysoká, ztepilá, dlouhý nohy, kulatý trojky, objemný vlnitý vlasy a má takový ten specifický černošský přízvuk. K inzerovaným 25 bych přidal s klidem 6 až 7 a nedělá nic navíc, vítá mě v síťovaném oblečku kde jsou patrné nacpané kozy. Vidím její dlouhé nehty tak na začátek požádám o slibovanou autoerotiku a jsem zvědavej co udělá, ale vytáhla vibrátor a nažhavila se, pak jsem jí cpal péro do huby a pak jsem na ní ozkoušel docela dost poloh a vše splnila. Na zadku nějaké ty stryje, úplně si nepokecáte a je znát že je profi, nicméně jako šuk s exotickou babou dejme tomu. Možná zde někdo doplní nějaké předchozí působiště, určitě Moonlight není její první štace v Praze, na to i přikývla ale neprozradila kde, nicméně ať byla kdekoliv, určitě jí nebylo možné mrdat jen za 1500 na hodinu.
5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 srp 2021 16:29

Viktorie, Sexy Šelmičky (https://tapky.svetaci.info/divky/222-vi ... 73-185-519, http://www.sexyselmicky.cz/cs)
V Šelmičkách byla jako Bella, Viky, Kamila, a zároveň jako Sabina na am. Byla už tady před 2 roky, dala si pak pauzu a dokonce jsem u ní tehdy byl a teď bych jí nepoznal, namalovaná vypadá dost dobře a hlavně dost jinak, pátral jsem pak zpětně v reckách a je to ona, teď už je mimo hru, nevim jestli pracovní úraz nebo jí napustil někdo soukromě, ale mít jako dítě mámu která nemá pořádně ani střechu nad hlavou, no nevim, tipoval bych nějakou mimopražskou chudinku, takovej ten typ co o víkendu u rodičů hraje hodnou holčičku a přitom tajně jezdí do velkoměsta mrdat za prachy a žít samostatný život. Je to plachá zrzka, bledá, štíhlá až pohublá, inzeruje hlubokej orál, ale to se mi nějak nezdá, moc péro nezvládala ani normálně, orál nebyl špatnej ale ne hlubokej. Vlastně krom orálu bez nedělá nic navíc i když to je v inzerátu a i když to dřív tvrdila kolegům. Má hezké velké oči a líbí se mi ta drobná postava v kombinaci s takovou tou zdánlivou nevinností, ale jediný spokojený s ní byl koukám kocour, žádnou šťávu to s ní nemělo ale nevím jestli byla líná nebo znuděná, každopádně vypadala dost použitě, možná takový to jako když jsme pařili na střední do dvou do rána a pak nevyspalí koukali u tabule jak vyvoraný myši… jinak ale bude docela mladá, osobní tip tak 21, ale její přístup jí znemožňuje dostat dobrej smajlík.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 13 srp 2021 16:50

Barunka, 773 279 406
Nyní nevidím že by inzerovala, dříve působila v privátu „Maho / Třebešín“, pak měla pauzu a pak se osamostatnila, začala zvedat telefony a našla si byt v novostavbě v Jeseniově, dlouho jsem po ní pokukoval akorát když jsem přišel na privát, tak tam byla jen jakási Helča, ani nevidím na ní recku, že bych jí sem nedal? Každopádně tahle Bára neměla snad nikdy žádnou recku a byly zde různé diskuze kdo to je a tak okolo, tak jsem využil toho že už reaguje a objednal se, abych tomu přišel na kloub. Přišla pro mě dolů a jdeme pěšky jedno nebo dvě patra, kamery nikde, byt fajn, na pokoji krom postele a velké skříně nic moc není. Barunka je o něco snědší než běžné české holky, ale o kofolu se asi nejedná, není vysoká, ale není to ani barumka, z čehož jsem měl trochu obavy.
Jirka Sirka píše:
18 říj 2020 10:57
Barunka nebo Barborka (hlavně aby to nebyla Barumka) 773 279 406
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka?K ... 18&MaxA=99
Břicho bylo takové divně zvrásněné, zadek by sice mohl být o něco menší a stehna užší, ale vše ještě docela pevné, a když se usmívala tak měla na tvářích trochu patrné dolíčky. Fotka, ač se zdá pravá, tak zobrazuje kozy o dost větší než v reálu byly, ostatně z fotky vypadá jak školačka, ale v reálu jí může bejt klidně ke třiceti. V privátu lavírovali mezi cenami 1000 a 1100, zde jí stačil litr, tak jsem ho odevzdal, ona provedla orální sex a potom jsem zasunul penis do pochvy, vykonal koitus v pár polohách co mi relativně vysoká postel povolila a odevzdal jí své semeno. Bohužel nic víc se nestalo, postupně z ní vyprchávalo úvodní nadšení, takže je to jasné – začátek dobrej smajlík, konec špatnej smjlík, výsledek je průměr.
6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 14 srp 2021 21:48

Monika, Top privát - 774173618, http://www.topprivat.cz/node/2473
tapky: XXT01

Rychlej report o návštěvě u Moniky v Topu. Fotky jsou tradičně trochu vyžehlený, ale realita není žádná hrůza, jenom je třeba s tím počítat. V obličeji se mi někdy líbila a někdy ne, záleželo na výrazu. Subjektivně vzhled slušnej, ale žádnej zázrak. Bohužel jsme si asi oba naši schůzku představovali jinak. Modroočko psal, že preferuje "pořádný šukání", ale já se většinou potřebuju nejdřív trochu naladit, a to tady moc nešlo. Byla celkem milá, ale odezva na nějaký moje snahy o mazlení téměř nulová, lízání odmítla ("protože je tam nová" xx16 ) a podobně. Prostě erotická atmosféra veskrze žádná a bylo patrný, že ona si to taky moc neužívá. Nechci ji nějak hanět, ale z mýho pohledu fakt špatnej zážitek.

Placeno 1500 za hodinu. Vykopla mě o něco dřív, ale tady mi to nevadilo, stejně bych nevěděl co tam dělat.
monika_top1.jpg
monika_top2.jpg
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 14 srp 2021 22:00

Patricie, club Holy (https://tapky.svetaci.info/divky/2086-p ... 05-556-080)
Poloha v mapách přesná, domluva bezproblémová, mají web i rozpis, byť ten má své mezery. Vypadá to tam jak na vesnici, ale domky hezký, vše upravený, tak čekám který číslo mi vylosujou, poté co hlásí jaký dům to je tak tam mířím a přijde mi že to je ten nejhorší dům v okolí, vevnitř vše v pohodě ale takový první dojem... Holka štíhlá, vlnité vlasy, kozy v reálu vypadaly slabší než na fotce a celkově vypadala o dost obyčejněji než jsem si jí z fotek představoval, ale vše na sobě sedělo dobře a nedá se říct že by se mi nelíbila. Zkusili jsme nějaké ohmatávání, pláštěnku, orál, mlčky pár poloh a závěr na ní, taková klasika, už jsem se viděl jak jí píšu průměrný smajlík, ale bod za čerstvé řezivo, teď už je asi dlouho pryč. Kolega v recenzi psal že mu přišla zmatená, ale roztála, to u mě neroztála ale možná tam jela nonstop, nebo se prostě jen moc nevyspala, nenapadlo mě se kouknout do kalendáře jak moc tam ten týden fungovala, přišla mi chladná stejně jako počasí co zrovna panovalo venku, asi se s ním chtěla sladit, ale jo, na vyzkoušení nového privátu ok, hůl bych nelámal.
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 14 srp 2021 22:11

Annonce, Lisa / Melisa (https://www.annonce.cz/inzerat/lisa-545 ... p47a5.html, 774 097 123)
Už je to dýl, ale vyrojily se nějaké nové inzeráty na annonci a nějak jsem nikde tou dobou lowcost nebyl, tak jsem se zašel podívat. Navigace do ulice co vede od Bohemky nahoru do kopce, holka přijde otevřít, kamery nevidím, vyjdeme jedny schody a hned vlevo je byt, takový starší, spoře zařízený, přetopený a zakouřený. Inzeráty zmatené, přibylo pak něco i na sex.cz, pod jménem melisa, fotky různé, asi spíš podoba než že by to byla ona, ale těžko říct, ta fotka co je s obličejem tak to jsem našel podobu na netu, to není ona. Podle inzerce bych čekal nějakou cikánku, ale řikám si že tohle vypadá jinak, černá není, bílá ale taky ne, pleť má spíš snědou, možná by šlo říct i do šediva. Během krátkého pokecu pak zjišťuju že je nejspíš z turecka, to by vysvětlovalo tu zimomřivost i špatnou češtinu. Má delší rovné vlasy, hezký kulatý obličej, o něco málo větší oválný zadeček, věk lehce přes 30. Holka je od uvítání do rozloučení taková trochu uspěchaná, přihoňuje při orálu rukou, popohání ve sprše, při mrdu se nechá, ale měl jsem z ní takovej trochu pocit že by to měla ráda co nejdřív za sebou, i přesto za 800 můžu říct že jsem měl skoro až exotický zážitek, to bych v annonci snad ani nečekal. Myslim si, že za příplatek by udělala i nějakou prasárnu ale nevyzkoušeno, smajlík průměr.
6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

johnpuci
Světák
Celkem hodnocení: 1664x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 02 kvě 2017 00:41

Příspěvek od johnpuci » 15 srp 2021 03:01

Ta predposledni fotka je prcanalka z amateru, co si uctovala 2500 uz pred 3 rokama
6 Obrázek 1 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 15 srp 2021 12:50

Viktorie, Club Holy (https://tapky.svetaci.info/divky/2100-v ... 76-076-512, 605 55 60 80)
Už jdu najisto, čekání před velkou bránou, po nějaké době vpuštění a cesta na pokoj, další čekání po sprše, prohlížím si pokoj a řikám si že tady maj docela dobrýho fotografa protože i ten pokoj je na fotce nablejskanej, velkej a luxusní, ale ve skutečnosti takovej ani moc není, normálně by mě to asi nenapadlo ale jak to takhle člověk vidí tak si toho všimne. Stejně tak jsem čekal trochu rozdíl mezi fotkou a realitou i u holky, ale Viky vypadá docela podobně jako na fotce, i to povolené břicho je patrné, tohle co říkám teda platí pro její reálné fotky focené v holy, to samé nejde říct o těch vyžehlených fotkách které jsou zamíchané mezi těma aktuálníma, a až potom jsem si všiml fotky s obličejem co dával diceros, a tam bych jí snad ani nepoznal, na webu byla bez obličeje, ale už s hadrem přes břicho, patrně tedy to břicho nebylo ani dříve ideální, škoda že o odsání tuku jen mluví a neuskuteční to. Kozy o trochu menší, jinak by profil i odpovídal, třicítku podle mě slavila ale ne tak dávno, cenovka 1000/1500, původně jsem si pomýšlel na jinou ale nikdo jiný nemohl, otázka jestli nebrala telefon tahle a ostatní vždy zapřela. Ochmatávání fajn, hrátky s kozama taky, pokouřila a podržela, ale krom začátku už to dál bylo takový profi, holka mi přišla taková až jako lehce přidrzlá a taky už to ke konci flákala a snažila se to ukončit. Začátek lepší, konec horší, nevím jestli dát průměr nebo špatnej, ale koukám že kolega ezzoom jí navrhoval špatnej a v přehledu je průměr, tak já bych se přiklonil ke špatnýmu ať tam aspoň jeden má. Proč mám dojem že vždycky takový ty „služebně starší“ šlapky který jsou na tom privátě dlouho a jsou k dispozici skoro každej den, jsou vždycky takový jako o stupeň horší? Např. Vanesa na Albertově, Melisa u miloše nebo tahle viky
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 15 srp 2021 13:15

Annonce, Sisa / Sevinč (https://www.annonce.cz/inzerat/sisa-545 ... tujdp.html, 774 097 409, 777 006 229)
Další neznámá tvář, recenze nikde, číslo nic, podle jazyků CZE+RUS čekám ruskou blbku, ale pohodová navigace do starého bytu, hned nad schodama, nad stadionem Bohemians. Svítá mi, už jsem na této adrese nějaký týden zpět byl, a když v následujících dnech projíždím inzerci tak mi to docvaklo úplně - jsou to ty dvě holky Gabi a Tera, jindy vystupující jako Melisa / Lisa a Sevinč, nebo jako Lisa a Sisa, původně jsem si myslel že to všechno je jen jedna blbka, ale asi jsou dvě, tehdy jsem informace neměl ale dnes víme už, že se přejmenovávaj, takže kdyby se spolu prohodily tak nevíme nic, furt nevim kdo z nich je Gabi a kdo Tera, tahle se nicméně představila jako sisa a je to prostě ta druhá. V inzerci 20, 22 nebo 24 let, realita je cca 30, k udávané hmotnosti 50 by se hodilo něco přidat, kozy trojky budou správně, sice asi přifouklé, ale pěkné a solidní. V obličeji slabší a i břicho začíná být takový trochu plovoucí, ale ještě to jde. Orientální striptýz sice neukázala a česky nic moc, ale aspoň drží rozumnou cenovou politiku. Dal jsem si chvíli orál s gumou a docela dlouho si hrál s kozama, už jsme pak nestihli víc než dvě základní polohy ale nevadí, zepředu mě tak moc nerajcovala a sex byl takový už prostě dost profi. Doporučení ani opakování ne, ale jako jednorázový mrd s kozatkou za 800 dobrý, smajlík neutrál
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3380x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1499
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 17 srp 2021 13:53

Kristyna, Prague Princess
https://www.pragueprincess.cz/divka/Kristyna/
https://tapky.svetaci.info/divky/2109-k ... 76-546-611
Telefon: +420 776 546 611

Starší návštěva... Kristyna je z východního Ruska a zcela odpovídá povahou a přístupem standardu, který u holek z východu znám. Obličej je lehce exotický (asi i tatarské geny), ale moc pěkný, výrazné oči a rty. Mám tyhle kulaté slovanské obličeje rád. Při přivítání úsměv, je moc milá a taková na první pohled tišší, submisivní. Už jak přede mnou šla v košilce tak jsem slastně pozoroval ten krásně kulatý větší pevný zadek a těšil se na něj... Oproti fotkám je různě potetovaná, ale nerušilo to...
Po příchodu na pokoj spontánní objímání a hlazení, líbačka a to velmi procítěná, Kristyna se začala chvět a husina na kůži, během mazlení vestoje a předehry jsem se hned ztopořil jen z té elektrizující atmosféry a u Kristyny nefalšovaného takové "stydlivé" vzrušení. Vše ve standardu jemného GFE. Vybalil jsem ji z košilky a prádla a otočil si ji abych se pokochal tím zadkem. Nemohl jsem odolat a prolíznul ho, na což Kristyna reagovala nejdřív překvapeně a stydlivě, ale pak se uvolnila a začala vzdychat a vyloženě se mi s ním mému jazyka nabízela, stejně tak reagovala na lízání kundičky, ať to přehrávala nebo ne, tak to vypadala že se do toho položila úplně, byla krásně vlhká, hezky voněla jako ebenové dřevo s medem... Pak se pustila do kouření. Slušná technika a nic nevynechala, koule, třísla, rukama hladila vše kolem a jazykem objížděla a smyslně na mě vrhala pohledy. Měl jsem co dělat to ubrzdit, ačkoliv při kouření mi to jinak trvá. pak jsem jí položil a šukali jsme, držela mě rukama i nohama a hlasitý projev. paráda. mohu doporučit těm co rádi jemnější GFE drobnější submisivní citlivé Rusky s větším zadkem a ženskou postavou.. Bylo vidět, že potřebuje pomalu a citlivě na akci nachystat a pak se do toho umí položit, ale musí se zbavit té prvotní stydlivosti... Placeno 2k (hodina plus OB a líbání)...

pp-kristyna-02.jpg
pp-kristyna-01.jpg
7 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) modroočko dne 17 srp 2021 17:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 17 srp 2021 17:44

Nicol (Grace) alias NOVÁ ANDREJKA (Mazlivky)

Velikost poprsí: 3
Barva vlasů: Brunetka
Barva očí: Modrá
Výška: 175 cm
Váha: 55 kg
Věk: 20 let

mazlivky: 606 357 709

Je to tak 3tydny dozadu
Takova kombinace recka, prestup, otocka..
Nicol (nebo podobne) u Grace nevydržela snad ani tyden. Tak pred 10 dny sem ji potkal u Karkulek (ted koukam ze v rozpisu uz neni..) - tam sem dal otocku. Fotky sem u Graciu nestihl a v Mazlivkach ještě nejsou..
Zážitek ještě z Graciu:
Objednavka sla az na konec jeji sichty. Když sem prisel (včas) az nahoru Emma mi hlasi ze Nikca sla do kramu ale ze se hned vrati. Chtel sem dat otocku, ale zvedavost vyhrala. Cekam před vchodem a když vidim holku v satech s igelitkou - vlastne sem ji oslovil na ulici - ze ji pomůžu otevřít dveře i s nakupem az do bytu..no necekane slo o Nikol. XXX36
..omlouvala se za cekani...oblicej prumer, zuby nezari ale strach z nich nesel. V satech se mi postava libila ikdyz sem mel chut na hubenejsi tak beru hodinu bez priplatku. Vek 5+, vaha 10+ a když se svlikla tak kozy mekky, bricho mekky (k tomu asi po diteti), prdel mekka. Pripadalo mi ze sme si rozumeli a v pozitivni nadeji ze bude dobrej mrd pokracuju. Oral s gumou musí bejt jo dobrej abych si to pamatoval, tady si to nepamatuju. Sice na zacatku rikala ze je po celym dnu unavena a ja zvedl vhozenou rukavici a řekl ze si to klidne odmakam xx21 , ale necekal sem ze při sukani si vzpomene na to ze ji boli pica. xxx53 Sebral sem vhozenou rukavici a ptam se jestli jsou polohy nebo v polohas uhly ve kterých ji to neboli – nasli sme nejaky.. xxx41 Trochu me nasrala tak sem se rozhodl ze nebudu uplne kavalir a budu prcat do poslední minuty nebo do prvni kapky krve xxx45 . Po 40m hlasi ze uz nemůže..teplo..pica bolava atd. xxx46 Ja si hlidal cas tak ji rikam ze mame ještě 15-20minut. Domluvili sme se na pauze po který to dojedeme. Cigo na balkone a pokec. Pak sme to dotahli do uspesneho konce (bez krve) xxx23

1600 klasika hodina
ocni kontakt nic, zvuky krome Jauvajs (Nastesti pri sukani to rekla jen parkrat) vlastne nic.

Nedoporucuju ale treba kdyby byla vic svezi nebo s nekym jinym..kdo vi..kazdopadne hodnoceni XXT02 a to jen protoze jestli ji ta pica fakt bolela tak ma posunutej prah bolesti a drzela do posledni chvile statecne - bez toho jasny XXT01
3 Obrázek 2 Obrázek

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 17 srp 2021 22:05

Embrio píše:
17 srp 2021 17:44
Nicol (Grace) alias NOVÁ ANDREJKA (Mazlivky)

Velikost poprsí: 3
Barva vlasů: Brunetka
Barva očí: Modrá
Výška: 175 cm
Váha: 55 kg
Věk: 20 let

mazlivky: 606 357 709

Je to tak 3tydny dozadu
Takova kombinace recka, prestup, otocka..
Nicol (nebo podobne) u Grace nevydržela snad ani tyden. Tak pred 10 dny sem ji potkal u Karkulek (ted koukam ze v rozpisu uz neni..) - tam sem dal otocku. Fotky sem u Graciu nestihl a v Mazlivkach ještě nejsou..
V Grace privátu byla zhruba před měsícem tato Nikol.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 17 srp 2021 22:25

diceros píše:
17 srp 2021 22:05
V Grace privátu byla zhruba před měsícem tato Nikol.
ANo - presne ta

new paper
Začátečník
Celkem hodnocení: 16x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 srp 2021 10:33

Příspěvek od new paper » 18 srp 2021 10:43

Kristyna, Prague Princess
https://www.pragueprincess.cz/divka/Kristyna/
https://tapky.svetaci.info/divky/2109-k ... 76-546-611
Telefon: +420 776 546 611
Je to pěkná mladá Rusajda se vším všudy. Vzal jsem Hodinu+OB+Líbání =2000. Když se člověk náladí na její vlnu umí se rozjet. Akce klasickej trojboj.... Trošku mě rušilo jedno to tetování ale vzhledem k ceně a přístupu lze tuhle Slovanskou krásku doporučit. Opáčko je dle mého zbytečné.
3 Obrázek 3 Obrázek 5 Obrázek 2 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15548x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5348
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 18 srp 2021 12:02

new paper píše:
18 srp 2021 10:43
Kristyna, Prague Princess
https://www.pragueprincess.cz/divka/Kristyna/
https://tapky.svetaci.info/divky/2109-k ... 76-546-611
Telefon: +420 776 546 611
Je to pěkná mladá Rusajda se vším všudy. Vzal jsem Hodinu+OB+Líbání =2000. Když se člověk náladí na její vlnu umí se rozjet. Akce klasickej trojboj.... Trošku mě rušilo jedno to tetování ale vzhledem k ceně a přístupu lze tuhle Slovanskou krásku doporučit. Opáčko je dle mého zbytečné.
Kde jsou fotky kokote!!!
6 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

murakami
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 srp 2021 12:45

Příspěvek od murakami » 18 srp 2021 13:13

Ayla - topprivat http://www.topprivat.cz/ayla
Věk: 28
Výška: 167
Váha: 58
Prsa: 2
Barva očí: modré
Barva vlasů: hnědé
Délka vlasů: dlouhé
Tel: 774 173 618

Koncem července jsem pár dní šlapal po horách, tak mě napadlo, že bych mohl po návratu do Prahy navštívit místní šlapací centrum. Koukám na recenze, fotky, služby a Ayla vypadá jako adekvátní volba.

CHYBA xxx28

Otevírají se dveře a na mě čumí Laura z Prague Princess. Tvl, k udávanému věku 28 se musí přičíst hned několik konstant, oči má obtahnutý černou linkou, ale dost divně, takže to přidává další konstantu. Vlasy stupidně prodlužovaný nášivkama, který u lebky tvoří exoskelet jak z pletiva.
Milf by nevadila, ale nesměla by si v inzerátu cucat z prstu a nebýt tak životem přejetá.
=otočka, (zkušenost z princezen stačila, tehdy byl přístup cca normální, nic výjimečného)

Teď si otevřete na tapkách recenze na Aylu v Topu a Lauru v princeznách. Je to jedna ženská, tak jak může mít diametrálně odlišné recenze (Hlavně co se vzhledu týče)?
Buď věkový rozdíl klientů nebo nadnárodní spiknutí.
5 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 92 hostů