Recenze 2021

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
donnator
Svačinář
Celkem hodnocení: 960x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 43x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 261
Registrován: 28 srp 2017 22:54

Re: Recenze 2021

Příspěvek od donnator » 02 pro 2021 00:03

Loly

Mazlivé babičky

http://mazlivestudentky.cz/cs/girl/143

Je to pár týdnů dozadu, až teď mám čas a náladu psát recku pač su doma docela nacamrané. Mazlivky alias Karkulky netřeba představovat na tej Lucemburskéj adrese. Zaujala mě Loly, figurou a kozama a tym, že sem ju z teho seznamu osazenstva este nevytrtkal.
Někdo psal, že je to královna diskoték před 10ti lety....musím řéct, že tak před 20ti xx08 xx08
Ta fotka, co má z Neonu a někdo v předchozich recenzich ju tam daval...taknejak sedí, ale v reálu mě přišla sympatičtější.

Řekl bych že věk jí jde ke 40ti jinak výška a váha budou sedět, kozy 4ky...plné a polopovislé....naturální.....za mne...paráda
Sprcha, pak ona sprcha a jdeme na akci, mazlení a otlapkávání, naducaný dekolt a už mne tvrdne rozkrok.
Lízung proveden, vona voholená a voňavá, jdeme na trtkačku, kde prostřídáme ranec poloh jako misio s nohama do praku, koník a cucání tech super koz, ve stoje, z boku a ze zadu končím do plastu v ní, chtěl sem postříkat ty koziska ale prej ne xxx43 tak sem končil do ní.
Pokec, pusa a úsměv
placeno 900 za 30min
poměr cena/služba tak max. spokojen
Nezaznamenal sem žádný negativní aspekt a tak můžu s klidným svědomím doporučit
9 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Netopyr
Začátečník
Celkem hodnocení: 141x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 23
Registrován: 12 říj 2021 20:36

Příspěvek od Netopyr » 03 pro 2021 15:28

Karolínka Praha Privat

728232469

Ahoj pánové,

rychlá recenze.  Domluvil jsem se s touto slečnou na setkání https://www.sex.cz/824271?Kraj=praha&Order=RegD&S=1 . Recenze tady zatím nemá, nebo jsem je nenašel. Ceny říkala 2K za hodinu plus 0,5K OB. 

Domluven čas a že mám před tím zavolat a potvrdit. A od té doby nedostupná, nebere telefony. Jestli všem, nebo si z nějakého důvodu zablokovala mě, nevím. Ale i kdybych jí něčím nesedl, mohla to prostě jen říci. Takže za mě nedůvěra...
privat.jpg
5 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Markyz de Sade
Světák řezník
Celkem hodnocení: 3989x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1054
Registrován: 07 dub 2017 20:17

Příspěvek od Markyz de Sade » 03 pro 2021 21:38

1 Obrázek
Nejedna prostoduchá dívka se domnívá, že tíhu zlata dokáže svou lehkostí vyvážit.

Salinas
Přidavač
Celkem hodnocení: 313x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 107
Registrován: 01 říj 2020 23:56

Příspěvek od Salinas » 04 pro 2021 21:17

Rebeka
Club Holy
+420 605 55 60 80
https://www.clubholy.cz/rebeka/

Privát dostatečně známý, tak snad už není potřeba popisovat vzdálenost, sprchy, ručníky a další marginálie.
1500/h, do které pravděpodobně počítají i sprchu, nabízeny různé příplatky od líbání až nevím po co (nevyužito).

Po přečtení zdejších recenzí jsem si říkal, že to bude můj typ, a opravdu, do jisté míry byla.

Věk uvádí 22 (teď na to koukám, možná tam měla míň, když jsem u ní byl, teď tam má těch 22), není důvod nevěřit, vzhledem k tomu,
že mi je víc než dvakrát tolik, nepoznám, jestli je jí 17, 19 nebo 23.

Fotka (stahuju ze stránek, když jsem u ní byl, tak tam pravděpodobně ještě nevisela, byla tam tehdy myslím jen nějaká neuchopitelná zezadu)
velmi pravděpdobně její, a odpovídají skutečnosti.


Když to zjednoduším a shrnu :

přístup - 10/10
(vysmátá ode začátku do konce, příjemná, jako GFE bych to rozhodně označit mohl)
postava - 9/10
(můj typ, neumím říct, kde bych něco přidal či ubral)
kouření s - 5/10
(tohle nebylo nic moc, neumí si s ním pěkně pomalu a něžně pohrát, kouří dost zběsile a rychle, takže jsem to musel brzo utnout - zpětně si říkám, že jsem ji mohl vysvětlit, jak to má vypadat, pravděpodobně by si říct dala)
samotná klasika - 9/10
(na všechny různé způsoby - být akademik, dostala by ode mě oscara za krásně zahraný orgasmus -
kdybych nevěděl, že jsem v bordelu a že ji přede mnou ji piglovalo 5 nadrženců, takl tomu zcela uvěřím)

obličej - 2/10
(no, co se dá dělat - pokud hank nedávno nehezky přirovnal jednu mnou recenzovanou pracovnici k uklízečce, tak tuhle bych charakterizoval asi stejně, aspoň teda co se týče fyziognomie, navíc je tam patrné poměrně rozsáhné akné ..)

Nicméně, přes všechna ta nedobře hodnocená kriteria, zážitek celkově pozitivní, hlavně díky postavě a skvělému přístupu k dílu.
(Hankovi nedoporučuju, pokud se nechce zahazoval s uklizečkama :-)

P.S. ex post čtu jiné recenze, až teď, abych nebyl ovlivněn - jedna (Lars?) se zmiňuje o tom, že je docela hezká v obličeji, ale zato chladná - tak nevím, jestli nám s kolegou recenzentem nepodstrčili odlišnou pracovnici:-)
12 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Rychlonožka
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1613x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 24x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 555
Registrován: 09 dub 2017 09:18

Příspěvek od Rychlonožka » 06 pro 2021 12:16

Míša, Alpin, 776 568 067 (https://www.eroticke-privaty.cz/139288- ... at-praha_4). Drobná snědá holka, inteligentní, sympatická, postava fajná, obličej průměr. Chemie ok, GFE akce s líbačkou. Opakoval jsem, ale, jak by řekl kolega, vyčerpalo to už svůj potenciál. Cena 1600/hod., to jde, zejména v tý současný ABSOLUTNÍ bídě.

Petra, tel. 774 915 381 (https://www.annonce.cz/inzerat/sexy-blo ... xkr22.html) - zopakoval jsem, páč poprvé akce zahrnovala překvapivě dobrou masáž. Napodruhý už ale opravdu nic moc. Slečna by měla zapracovat na rozměklý, sportem nepoznamenaný postavě. Rovněž hovor stál za vyliž, s tím ale těžko půjde něco dělat, není to prostě nejostřejší tužka v penále, abych to řekl kulantně. Cena 1500/30 min. Nedoporučuju.
13 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 06 pro 2021 16:21

Ana, Asian girls, Praha 4
https://www.agama-seznamka.cz/seznamka/ ... 679497&S=2
https://www.sex.cz/877620
tel: 770679497

Vizuál mě zaujal a tak jsem vyrazil do horoucím pekel do Libuše na průzkum. Privát je ve dvoře baráku v němž je z ulice zastavárna, takže pokud nemáte prachy můžete tam nechat kabát nebo autorádio a jít dovnitř XXX36 jinak - zázemní privátu dost bída, ale kupovat byt jsem nepřišel, tak jsem se přes to přenesl a šel dál.
K Aně. Ana je v obličeji fakt hezká, půvabná asiatka. Fotky jí ještě ubíraj. velký oči, plný masitý rty, pleť jak alabastr bez vrásky nebo jakýkoliv nerovnosti. Od počátku usměvavá a hrozně milá... A k tomu má fakt ohromný přírodní prsa, to se u těchto holek nevidí. Tělo taky pěkný, nohy vysportovaný, plochý břicho - hardware zcela v cajku. Po sprše na pokoji trošku usměrňování, smála se a hladila ale čumela do mobilu a furt něco odepisovala. na můj pokyn ho dala pryč a dala se do díla. Zadkem se začala otírat o ptáka a přitom sténat, což bylo legrační - takový asijský divadlo., xxx17 tak jsem jí otočil a začal jí líbat. nejdřív se líbala nesměle ale když jsem neucuknul, otevřela pusu a začala se líbat pořádně, jazyky, hezky sladký a voňavý líbání a ty rty - to bylo dobrý. přitom si hrála rukama s koulema a ptákem, kterej už byl tvrdej z ní. pak chvilka hraní s prsama, má je fakt luxusní - hezky nalitý, pevnější tvar i při tom objemu a k tý postavě to působí fakt neuvěřitelně.. pak jsme si šli lehnout a já jí přeliznul. nahoře má drn ale kolem vagíny upravená, hezky voněla a sladká byla, vlhla a reagovala dobře, pěkně naběhlej postěvák a tak. ale nemělo smysl to tlačit, vypadala že se neudělá, jen byla hodně vzrušená.
Pak ona ně mě, líbala dlouze krk a cucala uši, to bylo vzrušující, pak bradavky, celý tělo olíbávala a pak šla na koule, lízala a ptáka taky lízala a pak už jsem jí vyloženě ptáka natlačil do pusy celýho a hulilo se. šlo jí to super, šla i hlouběji, hezky sála a rukama hladila vše kolem, kdybych chtěl a zůstal u toho, tak by mě levou zadní udělala. slušně zkušená a pracovitá. Asijská submisivita a oddanost jako prase.... Pak jsem jí ale nabodnul, chytil si jí a při jejím křiku a sténáním a hekání ji ojel jak zákon káže. Chytala mě přitom za zadek, líbala krk a bradavky, byla aktivní... Sypal jsem bez problémů, vycukal se a zůstal v ní ještě nějakou dobu.
shrnutí: slušná akce, splnila účel a navíc s hezkou mladou asijskou holkou (Majajsie - a ověřeno, že fakt ano). Věk bude tak do 25 let.
Placeno 2k za 45 min - OB a líbání v ceně. Za mě dobrej deal.

11676509.jpeg

11682838.jpeg
4 Obrázek 5 Obrázek 10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 07 pro 2021 12:56

Ana, Asian girls, Praha 4
https://www.sex.cz/asiangirlsprague4
tel: 770679497

Navazuji na modroočka,byl rychlejší.... XXX36 Recenze tedy ex post,koukám že už slečna na privátu není,ale však ona se zase někde objeví. Cena 2000 za těch 45 minut, ano Svatý otče, vím že jsem zhřešil. Je to vázaný prodej, ale v tomhle případě bych stejně příplatky použil. Musím potvrdit, že fotky, ač lehce upravené, jsou opravdu její.Z asiatek to nejhezčí, co mě potkalo. Je to od samýho začátku opravdu milá holka, krásně se směje a má krásný i zuby, což u asiatek není až tak úplně zvykem. Jediný co mi k tý holce nesedělo byl takovej drsnější a hlubší hlas i smích. Věk bych určitě tipl do těch 25 let.
K figuře nemám výtek, kozy tedy nejsou mega (dle slovanských měřítek), ale na asiatku slušný a pěkný trojky. Já to měl bez rušivých mobilových vložek a GFE od samýho začátku na hodně vysoký úrovni. Celkem dlouhý úvodní zkoumání i s líbačkou. Tu moc nevyhledávám, ale tady to tak nějak samo vyplynulo z děje. Ana to s úslužností až přehání, musel jsem ji přerušovat a usměrňovat,aby to nebylo úplně jednostranný.
OB pěkně pomalu,ostřejší tempo bych v tý hazký papule stejně nevydržel,oční kontakt na výbornou. Na začátku použití tradičního ubrousku, ale jen jednou. Když už jsem měl výstřik za zatáčkou, tak jsem si radši poručil gumu a dal si misio opět s líbačkou, všechno takový hezky pozvolný až bych řekl lascivní. Takže mi bylo po chvíli jasný, že to už dlouho neoddálím. Takže na čtyři a zezadu, po pár přírazech byl se mnou amen. Na ten její zadek byl krásnej výhled a docela dlouho jsem ještě docukával vevnitř.
U mě teda žádná divočina, všechno plynulo tak nějak spontánně, včetně následnýho mazlení po a trošky tý nemotorný komunikace. GFE jako prase. Za mě smajlík rozhodně XXT03 a peněz ve formě vázanýho prodeje v tohle případě nelituju a kaju se..... xxx14
Anna.jpg
11 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
Rychlonožka
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1613x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 24x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 555
Registrován: 09 dub 2017 09:18

Příspěvek od Rychlonožka » 07 pro 2021 22:48

VAROVÁNÍ xxx07 Eliška, Alpin, tel. 776 568 067 (https://www.sex.cz/424069?SNID=eli%C5%A1ka&S=5). Tryzna v čistý podobě. Po otevření koukám, že na fotkách je asi ona, ovšem obličej horko těžko průměr. Neutrálně/chladně kouká. Roky kultivovanej inštinkt mi říká: špatný. Nicméně během těch pár vteřin, co mám na rozhodování, se to nakonec překulí do "dám tomu šanci". Chyba, jak se to vzápětí ukáže. Abych to zkrátil: slečna je naprostej, asociální antitalent. Empatie nula. Přístup něco mezi bachařkou a uklízečkou nasranou, že jí někdo pošlapal čerstvě umytý schody. Na úvod mi vytrvale tvrdí, že jsem rezervoval hodinu, když vím zcela bezpečně, že jsem rezervoval 30 min (nikdy nechodím na blind na hodinu). Když jsem ji plácl jemně přes zadek, ozvalo se ostrý zasyčení: "tohle fakt nedělej!", až jsem se lekl, jak kdybych šlápl na hada. Když jsem jí řekl, jestli si může vzít nějaký přiměřený křusky (nota bene, když je s nima nafocená v inzerci), tak ukáže k posteli, kde je má. Ale nevezme si je. Když se jí zeptám, může-li si je vzít, řekne, že v posteli "jí vadí". Zkusili jsme misio: lehla si nějak debilně, že to horko těžko šlo, navíc celou dobu ruku před frndou. Když se ptám, co dělá, říká něco o padající gumě (není jí moc rozumět, nejspíš je z východních krajin, mluví z přízvukem). To je ovšem blbost, žádná guma nepadá. Během cca minuty mi dochází trpělivost a říkám, že končíme. Zvedám se, oblíkám a nasranej odcházím lehčí o 1200 Kč. Tohle jsem, prosim pěkně, za celou svou letitou nornickou kariéru ještě neudělal. xxx07 Slečně doporučuju, ať si najde jinou brigádu, třeba ve šroubárně, ale rozhodně ať nepracuje s lidma. - Největší sranda je, že jí to asi vůbec nedošlo. Ani nepůsobila nějak nakrkle, můj dojem je, že je to prostě jen čistej antitalent a naprosto netuší, co chlap chce. Za ty lži z inzerce "pohodička a úsměv na tváři" by ale někdo zasloužil pověsit za koule do průvanu. xxx28 Ne aby někoho napadlo tam chodit.
10 Obrázek 13 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Ccb
Začátečník
Celkem hodnocení: 138x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 13 srp 2019 17:48

Příspěvek od Ccb » 14 pro 2021 14:07

Lucie (téz jako Anita, Lussy)
https://www.sex.cz/133669 | +420728316020
2000 / schůzka
Věk (26), ťapinometrie sedí.

Plzeňská legenda Lussy za kterou jsem lozil už dřív když ještě působila na druhém konci DéPětky se přestěhovala na Žižkov, i rozhodl jsem se, že ji opět navštívím a zprzním její luhy a háje.

Objednání v pohodě sms / telefonát, byt trochu zmátl google maps, takže ač jsem přijel 3 minuty před smluveným časem, s omluvou jsem na ni zvonil s pětiminutovým zpožděním, protože ty baráky tam mají debilně označený a zanesený do análů googlu xx09

Lucka otevírá v prádélku a lesklých botách na jehlách, mě padá brada a slintám jak je zvykem. Krásně voní. Objetí, letmá pusa, jak se máš atd. Dřívější nabídka kafe zmizela, místo toho disponuje spoustou tantrických, šamanistických a já nevím jakých čajů, tak jsem to prubnul - neotrávilo mě to, ale ani jsem nedosáhl transcendence nebo nirvany xxx13

Odeslání do sprchy, pak navigace do hnízdečka lásky. Lucka vytahuje nějaké olejíčky, ty na mě patlá a masíruje mě - jako fajn, ale kvůli tomu tady fakt nejsem. Po chvilce si Lussy odstrojím a obdivuju to nádherný tělo - je vidět že na sobě intenzivně maká. Otlapkávačka, letmý pusy (nečekejte líbačku, pusy jsou čistě profesionální). Co se dámských potěšení týče, má čemu říkám vesnický přístup - leasing jí nic neříká, ale poctivou ruční práci dokáže ocenit XXX36

Kuřba fajn, žádný megautrhpéro, žádný chcíplý monotónní nahoru a dolu ať je pokoj -odvede profi práci, pohraje si s tím je vidět že to nějakou dobu dělá.

Velím koně, slečna ochotně naskakuje a pěkně cvičí. Oceňuju že to nebylo takové to privátové nasednu a jmu se co nejrychleji hejbat prdelí nahoru a dolu, ať je vystříkáno a já mám pokoj, hopsá střídavě narovnaná, střídavě přitulená. Já otlapkávám kůzlata, žasnu nad tím rajcovním tělem a intenzivně se snažím vybavit si starý hnusný seschlý hnisavý babský kundy, abych nevystříknul hned v první minutě.

Návrh na změnu podoby do pozice pejska kvituji, Lucka na mě špulí řiťku a začíná si to užívat - je vidět že jí to zezadu bere - jemně to nepožaduje, spíš oceňuje přístup příklepového kladiva. S tím mám trošku problém z hlediska fyzičky, ale snažím se a odmění mě buď orgasmem nebo velice přesvědčivým hereckým výkonem.

Následně si jí hážu na záda a v šíleným rytmu za přemýšlení jestli holka umí první pomoc do ní chvilku buším a následně mocně plním gumu, padám vedle ní na postel a uvažuju jak se pozná infarkt xx08

Nicméně infarkt nepřišel, takže pití, sprcha, pokec, druhé kolo v podobném duchu a po dvou hodinách (!!!) se vyhazuju sám. Platba po akci.
(Bacha, služba na zálohovou fakturu a délka pobytu může být ovlivněna předchozími návštěvami v kraji Pilsner Urquellu, aby mi pak někdo nevyčetl že píšu falešné recenze a po něm chtěla cash dopředu a vyhodila ho po hodince).

Suma sumárum - už to není taková divočina jako to bývalo za jejích mladších časů a přístup trošku zprofesionálněl, ale každopádně když to porovnám s většinou co jsem na privátech viděl, pořád je to nadstandardní zážitek.

Piss nebo peace (dle preferencí),

CCB
9 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 15 pro 2021 11:06

Petra, Petra Privát
https://www.sex.cz/763188?SNID=petra&S=4
https://www.agama-seznamka.cz/seznamka/ ... =petra&S=8

Věk: 29 let Výška: 175 cm Váha: 57 kg Barva očí: Zelená
Telefon: 776416920
Praha 4 - Krč

Minulá recenze byla na Petru pozitivní, tak jsem chtěl zkusit. Už v telefonu byla strašně milá, domluva rychlá, tak jsem jel. Petra sídlí v bývalém hotelovém domě v Krči, byt čistý, ona usměvavá. Je to vysoká zrzka, výrazný zelený oči, úsměv od ucha k uchu. Celkem hezká holka, tělo cajk. Po sprše jsme začali mazlením, Petra mi líbala krk, bradavky, byla aktivní a bylo to moc příjemný. Prsa menší, ale hezky reagovaly na líbání, bradavky stály, ona vzrušená, husina na nohách a zadku, hezky tála pod rukama. Pak kouř a 69. V kouření je mistryně, umí to, pěkně si ho dávala do pusy, oběma rukama jemně pracovala s koulema a všim kolem, střídala tempo sání, olizovala ptáka a vše kolem, viditelně jí to baví a mýhio ptáka to taky bavilo. Na lízání reagovala hezky, nastavila se, kundička voňavá, pěkně krví naběhlá při dráždění. Pak jsem jí vzal zezadu a zepředu, to opět roztála pod rukama a šla tomu naproti. objímala mě, líbala bradavky a krk, hezky vzruišená byla, hekala, sténala, podasla se tomu úplně. Bezvadná akce.
Shrnutí: půlhodina s fajn milou a sexu oddanou holkou, co je na pohodu, umí skvěle kouřit a v sexu je aktivní a poddá se tomu. GFE bylo.
Byl jsem půl hodiny a platil 1k plus 300 za OB. Slušná cena a super akce.

11658185.jpeg

11658169.jpeg
18 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

rudolf_vp
Začátečník
Celkem hodnocení: 29x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 říj 2021 13:51

Příspěvek od rudolf_vp » 16 pro 2021 20:08

Laura / Devcata https://www.sex.cz/947773?SFI=176&S=0.
26 let 170/62 prsa c. 2 (vek a vyska mozna sedi, vaha a prsa urcite ne)
telefon 776187127
Nebudu zabihat do detailu jen jako rychlej warning - tezkej mcdonald.

V inzeratu tohle
2021-12-16_20_19_19-Window.png
a real je neco takovyho.
2021-12-16_20_20_25-Window.png
cena 1500 / h + 500 OB
Vim, mel jsem se otocit a vypadnout.
Dvorce se otiraly o prosteradlo i kdyz jsem ji bral zepredu a lezela na zadech.
19 Obrázek 1 Obrázek 4 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sagguaroo
Začátečník
Celkem hodnocení: 38x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 11
Registrován: 07 říj 2021 12:02

Příspěvek od Sagguaroo » 17 pro 2021 12:39

Kačka
https://www.clubholy.cz/kacka/

1500hod

Holka pěkný kozy jinak je to bida.... absolutní nezájem o jakýkoliv slovní kontak, udělej se a vypadni.... atmosféra na bodu 0
Za 20min jsem byl venku...vyhozeny prachy....
Tyhle se vyhněte obloukem....
NEDOPORUČUJI
8 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

petr.udic
Začátečník
Celkem hodnocení: 25x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 čer 2018 22:56

Příspěvek od petr.udic » 18 pro 2021 00:10

Kačka
Club Holy
+420 605 55 60 80
https://www.clubholy.cz/kacka/
https://www.banging.cz/cs/divka/204-kat ... ez-ochrany

Cena 1500/hod + 500OB

U Kačky jsem byl několikrát. Poprvé mě trošku překvapilo, že je taková "přírodní" - nepřišlo mi, že by byla nějak extra namalovaná, nebo že by měla upravené vlasy, ale tak co už.. Co bych u ní určitě nedoporučil, tak je připlácet si za OB, to jsou opravdu vyhozené peníze. Při dalších návštěvách už jsem vždy zůstal jen u základu a orál se vlastně už ani nekonal, sám jsem ho ani nevyžadoval, protože prostě nestojí za to.
Co se týče iniciativy z její strany, tak toho moc nečekejte a na GFE také zapomeňte. Polohy vždy klasika - misio, zezadu a na koníčka. Tady bych vyzdvihnul, že na koníčka vydrží fakt dlouho a navíc má fakt pěkně udělaný silikový prsa. Pokaždé proběhly dvě kola, nicméně, že by k tomu druhému aktivně nějak vybízela, se říct nedá. Jako silný zápor musím říct, že při poslední návštěvě byl při poloze zezadu nepěkný závan, díky čemuž považuji tuto kapitolu za uzavřenou a víckrát k ní už nepůjdu XXX36

Co se týče času, tak prakticky vždy dodržena hodina - dveře/dveře. Krom mé poslední návštěvy, která skončila dříve XXX36
3 Obrázek 2 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 20 pro 2021 11:25

Rebeka, Club Holy
https://www.sex.cz/748862?SNID=rebe&S=4
https://www.clubholy.cz/rebeka/
https://www.agama-seznamka.cz/seznamka/ ... =rebe&S=12
605 55 60 80

Inzerát: Jsem mladá, šťavnatá a s velkou chutí na sex. Jsem dračice, co to má ráda a taky se umím udělat. GFE přístup je samozřejmostí. Budou-li sympatie, tak se mi můžeš udělat do pusinky, nebo tě čeká oral bez, líbání Jsem až z Olomouce, tedy se do Prahy dostanu výjimečně. Proto využij toho, že ti nahřívám postel . Těším se Rebeka
Jméno: Rebeka Věk: 20 let Výška: 169 cm Váha: 53 kg


Před privátem klasická čekačka cca 10 min, už jsem se bál, že nakonec to nedopadne, ale dopadlo. Když mi Rebecca otevřela, tak mě zaujala postava - ta holka má naprosto luxusně tvarovaný štíhlý tělo, obličej holka od vedle, ale působí hodně svěže jako teenka, úsměv od ucha k uchu, milá v konverzaci a tak jsem (i kvůli pozitivním recenzím) tomu dal šanci. Po sprše na pokoj přichází Rebecca v lehkém župánku a prádle, aby si ji rozbalil, jdu k ní, hladím jí a cítím jak se tomu poddává, což mě vždycky bere a nažhavuje. Hladí mě rukama, kouká se mi do očí. Začínáme se líbat, hraju si s těma krásnýma drobnýma prsama, cucám je, Rebecca husina na zadku a nohách, bere jí to, pak ji pokládám a jdu jí lízat. Ta holka mě strašně bere, je to jako se sousedovou dcerou, mladou holčinou, co jí mlsně člověk pozoruje přes plot a ona se pak po něm jednou vrhne... Má v sobě silnoiu sexuáýlní energii a k chlapovi se umí chovat smyslně a aktivně.. Po celou dobu atmosféra plná vzrušení a ona se snaží o max milenkovský přístuzp GFE.. Fajn holka. Kundička překrásná, voňavá, a rebecca se rozvalí a oddává se tomu, lížu jí a zapojuju prsty a ona se u toho kroutí a hezky vrní a sténá. Bral jsem testovaí půlhodinu a tak to nedotahuju a lehám. Rebecca jde kouřit a snaží se o porno kuřbu, brzdím jí a říkám jak ho má brát a tak,. nechá si říct a jemně ho zasunuje a hraje si s ním, ale pak po chvíli už zase chce zrychlovat, tak jí zase brzdím a nakonec slušný sání a kouření, ale chce to si ji dirigovat. Nemá zmáklou techniku... Pak se chvíli mazlíme, opět GFE, Rebecca vzdychá a poddává se tomu, hezky mokrá, beru si ji na misio a šukám. Když přidám na tvrdosti a zrychlím, zakřičí si a je vidět, že tohle ji není cizí, je krásně úzká a hlasitě sténá, objimá mě, přitom se líbáme. Když cítím že to na mě jde, říkám jí to a ona mě chytne a s lesklýma očima mě povzbuzuje, chytá za zadek a přiráží mě naproti - ta oddanost je fakt boží... Skvělá akce.
Shrnuto: Není snadné se k ní dostat, domluvit se, ale zadařilo se. Rebecca určitě přístup na úrovní milenky, postava špička, mladá a voňavá, šukání jako s milenkou. Doporučit lze, opáčko taky. Platil jsem 2k - pulhodiny za 1k a OB a líbání příplatky - každý za 500.

11673709.jpeg
10 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) modroočko dne 21 pro 2021 12:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 20 pro 2021 11:48

Kačka, Club Holy
https://www.sex.cz/770430
https://www.clubholy.cz/kacka/
https://www.agama-seznamka.cz/seznamka/ ... =ka%E8&S=2

Inzerát: Ahoj. Jsem na privátku nová, ale sex mi není cizí. Užijeme si spolu divokou rozkoš, ale i něžnou romantiku. Záleží na sympatiích. Máme krásný velký prsa číslo 4. Přijď a zažiješ parádní sex a orálek s kondomem či bez, lízání, 69ku, líbání, prstění. Čistota, diskrétnost a parkování. Těším se Kačka
Telefon: 605556080
Věk: 23 let Výška: 171 cm Váha: 63 kg


Zaujal mě pěknej zadek a prsa. Bohužel hardware neodpovídal softwaru. Kačka byla zamlklá od počátku, ale říkal jsem si, že se snad rozjede až bude akce. Na předehru, doteky atd. reagovala velmi vlažně až nulově. Vypadalo to, že to bude průšvih. Snažil jsem se hrát s prsama, ale reakce opět mizivá, jakoby tam mentálně vůbec nebyla. Lízání jsem ani nezkoušel, byl jsem tak cca 5 minut a atmosféra na bodu mrazu. Na moje otázky, zda je ok a co má ráda, jednoslovní odpovědi, že neví a že je ok atd.. tak jsem si lehnul a přemýšlel, že péro nemá šanci se zvednout. Ale stal se zázrak. Kačkaa mě začala mechanicky kouřit a jak jsem pozoroval její zadek, prsa a pohyby těla, tak nějakou formou autosugesce jsem se ztopořil. KOuřila docela slušně, i když to bylo mechanické, něco mě ale vzrušilo - to mladý pevný tělo, ta určitá nesmělost v přístupu? těžko říct. Každopádně jak jsem nad tím přemýslěl a pozoroval ji, tak jsem byl prostě tvrdej. Pak guma a šukání holky, co při tom zavírá oči občas hlesne. ale na tom jejím pěkným těle se mi líbilo a byl v dobré náladě a tak jsem si řekl, že navzdory té smutné erotické atmosféře si to užiju a dovedl jsem to ke zdárnému konci. Sám jsem byl v šoku, jak se to zadařilo. Prostě to tělo, ta její mladičká vůně přehlušily ten průser v přístupu. Zaplatil jsem a pelášil. Hovor po souloži byl stejně asi tak bohatý a košatý jako na začátku, krátké odpovědi bez zájmu...
Shrnutí: Kačka s tím není srovnaná anebo má prostě takovou povahu. Neumí anebo nechce vytvořit erotickou atmosféru, nějak se k chlapovi mít a dát mu pocit, že o něj má zájem. Chladný přístup, vem si mě, vysyp, zaplať a běž. OPáčko určitě ne, a doporučení taky ne. Přitom kdyby měla Kačka jiný přístup, tak to tělo pro milovníky prsou a pěkných pevných zadků má své kouzlo a má narváno. Ale ona to zabíjí profi asexualitou..
Placeno 2000 - hodina a OB. Vyhozený peníze to vzhledem k tomu, že jsem vysypal nebyly, ale dají se investovat lépe... ..


4-0.jpeg

2-37.jpeg
2 Obrázek 8 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 20 pro 2021 16:05

Rebeka Club Holy XXT02 (subjektivě)
https://www.clubholy.cz/rebeka/
1500/h, bez příplatků xxx51
Nabízeno líbání, orál bez a prstění (500 za kus)

Po přečtení recenze od kulajdy v EN sekci jsem si vzpomněl, že tu mám menší restík v podobě recenze na nedostupnou slečnu Rebeku. Dlouho to pro mě byla paní Columbová, dost jsem o ní slyšel, ale nikdy jsem jí nespatřil. Ne vlastní vinou. Naštěstí to nikdy neskončilo tak, že bych jel zbytečně přímo na místo a byl jsem otočen před dveřmi, ale takových případů znám ze svého okolí dost a dlužno podotknout, že se to netýká jen Rebeky. Paní operátorka z Holy je sice velmi milá a sympatická, v tomto ohledu bohužel asi lehce neschopná si to lépe zorganizovat, protože si to neumí nastavit tak, aby se podobným situacím vyhnula a nenasírala norníky, kteří se tam do té prdele rozhodnou vydat. Paní operátorko (určitě to tady čtete), mám pro vás jednu radu zdarma - domluvte si s holkama ať potvrzují svůj příchod hodinu předem jako my a pokud nepotvrdí tak ať už ani nejedí. Pak se přeci nemůže stát, že chlap potvrdí hodinu dopředu, vyrazí na místo a tam mu až oznámíte, že holka vlastně nepřišla. Nejste na Praze 2, nejste v centru. Dost lidí taková cesta do Holyně zbytečně nasere. Držíte 1500, fandím vám, ale z důvodu kompletní neorganizace jsem dost pokusů o objednání z těchto důvodů vzdal a zbytečně si tak kurvíte jméno. Berte to jako feedback xxx51

Zpět k Rebece. Dost se tu o ní již napsalo. Já jsem z ní dva metry do vzduchu neskákal. Holka je to pěkná (postavou nádherná), obličej průměrnější, zmiňované akné je tam dost, komu to vadí tak zvažte návštěvu, já jsem s tím ok, beďary přeci znamenají mládí, ne? XXX36 Chováním velice přátelská, dost uvolněná, pří mé návštěvě lehce rozevlátá, musel jsem jí trochu brzdit a krotit ještě než jsme se dostali vůbec na postel. Tam bylo technicky skoro vše v pořádku, dost lidí zde psalo GFE. Já si GFE představuju jinak. GFE je pro mě level, kdy se celému mrdu oddám natolik, že zapomenu kde jsem a s kým tam jsem. To jsem zde věděl moc dobře po celou dobu. A to i třeba díky nesmyslnému příplatkům za prstění. Což o to, strkat prsty do kundy nemusím a za prachy už tuplem ne, ale při uvolňování a lehkém dráždění rukou jsem prostě cítil jak se holce v hlavě natahuje pravítko a počítá milimetry do doby, než vyjekne a řekne mi, že taková úroveň poloviny článku v pičce je už za 500. Možná to tak nebylo, ale já to cítil a díky tomu jsem se za celou dobu dost neuvolnil a ve výsledku jsem se s Rebekou ani neudělal, prostě mi při mrdání klesnul pták a už jsem ho nenastartoval. Šance na střik tam byly hned na začátku, ale jakmile jsem přetáhl bod zlomu tak už mi bylo jasný, že jdu s plným. Přišel jsem totiž v průběhu na to, že mě to s ní zase tolik nebere, že s spolu nemáme tu potřebnou chemii. Jen krásná postava mi už dávno nestačí, potřebuju i to něco navíc, co tam prostě tehdy nebylo. Zbytek jsem tedy prokecal, to bylo fajn.

Pokud tedy chcete zmrdat krásnou teenku s perfektní postavou, nevadí vám akné a máte dostatečné nervy na to projít objednávkovým procesem a několikanásobným rušením rezervací, běže do toho. Je super, že drží 1500, měně super je to, že to honí na nesmyslných příplatcích. GFE bych to nenazval, sex s energetickou kámoškou co ráda mrdá, to tam najdete ... .
16 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 21 pro 2021 01:50

Rebeka - Privát Holy

Cena: 1.500 Kč/h - V ceně klasika a orál s gumou

https://www.clubholy.cz/rebeka/

Prolog: Nikdy neříkej nikdy. Po dlouhé době jsem zase zatoužil si pěkně užít s mladou holkou, co vypadá jako teenka. Váhal jsem, jestli si někde připlatit nebo cestovat do Holy privátu v Holyni. Nakonec jsem si vybral zde už pěkně dlouho recenzovanou Rebeku. Z recek sjednocených teď už bohužel jen u Ťapinkáře Tuneláře jsem vyčetl, že holka má fajn postavu, je aktivní a přívětivá, jen má nějaké akné. Někdo říká trošku, někdo hodně, někdo akné úplně vynechá (Modroočko, ale toho jsem četl až po mé návštěvě).. Říkal jsem si, že to akné by mohlo být na jednu stranu fajn. Že budu šukat tak mladou kočku, že má ještě beďary. xxx16 Takže chyba č. 1 - MĚL JSEM OČEKÁVÁNÍ. Mozek mi tak trošku říkal - hele, spolehlivým recenzentům se líbí, ale nezapomeň, buď připravenej na otočku. Vzhledem k tomu, že jsem od velkých prázdnin nikde komerčně nešukal a v soukromí jen občas, tak jsem se těšil.. A jak to dopadlo napíšu dál. Hodím sem i popis privátu, protože každý říká, že je již dostatečně znám, ale já jsem to nikde nevyčetl, jak to tam vypadá a na první návštěvu jsem šel jako zelenáč. Před návštěvou jsem ještě trochu pracoval, ale všechno jsem kazil, protože jsem byl nervózní jak panic před prvním randem.

Objednání: Docela v pohodě. Operátorka mi sdělila, že holka dělá ten samý den, nemusel jsem čekat několik dnů, ale několik hodin. I jsem se tomu trošku divil. Původně jsem zvažoval jít na nějaký dražší privát a tam to samé. Ten samý den. Jen chtěli v tom dražším privátu vědět, jestli určitě příjdu, přitom mi pak psali, že se spletli a posunuli mně rezervaci, tak jsem se na ně just vybodnul. Aspoň jsem ušetřil pár stovek. Nikdo po mně ale už nechtěl ani napsat potvrzení hodinu dopředu, jak to bývalo. Nevím, jestli jsem chytil nějaké oko hurikánu, nebo že je advent, ale fakt jsem nečekal. Dostupnost ťapek byla toho dne dobrá.

Privát: Přijel jsem autem do té Holyně k tomu jejich baráku. Vjezdová vrata blikala oranžovým světlem a dalo se pohodlně zaparkovat u nich na dvorku. Ale já jsem nechal auto kousek od něj, je tam pár legálních parkovacích míst, chaoticky rozmístěných celou tou jejich polovesnicí. Příjdu ke vchodu, pošlu sms a za pár minut mi otevřely dveře. Barák je to pěkný a vypadá prostorně. Krásná velká koupelna, vybavená ústní vodou, šampony, dezinfekcí na ruce (a u mě občas i na ohanbí xxx50 , resp. krásné prostorné sprchy pro 3 lidi, kde se dá zamknout, velký ručník, že obepnul i můj vyžraný pas jako nic. Teče teplá voda, i když v jednu chvíli byl s ní trošku problém, ale oproti jiným privátům super. Pokoj hezký, čisté prostěradlo, po mě vyměněno. Prostředí tak akorát. Opravdu hezké, až na to že je to pro mě vcelku daleko. Ale budiž, jsem motorizovaný norník, a ač nerad cestuji nervózní před pichem, nějak jsem to ujel.

Přivítání a popis holky: Otevřely se dveře a tam stála moc hezká holka, s krásným obličejem bez pupínků kolem 25 let xxx16 , vypadala velice civilně, inteligentně uvolněně a fajn, měla civilní šaty, byla oblečená na ven. xxx16 Vedle ní stálo ve stínu nějaké vyhublé ohnuté strašidlo s ksichtem jak červené řepa. Ta hezká holka bohužel někam utekla a ta nahrbená postava stojící bokem, mi šla vstříc a představila se mi jako Rebeka. xxxx2 A ve mně zatrnulo a instinkt pravil hoď hoď otočku. Bohužel ten dojem té pěkné utíkající holky se nějak smísil s tímto dojmem a nějak jsem nezareagoval dost rychle. Bylo to hrozné. Úplně AntiWow efekt. Naposledy jsem něco takového viděl na ZŠ, kde jedna holka měla spálu a celý život měla červený xicht. No, prostě hrůza. Kdybych to viděl jako první xicht na privátu utíkám, až se mi práší za patama. Takové akné neměl ani Poulíček a tomu do Kolotoče posílali lidi balíky Oxi a různých prostředků, až jednou prosil, ať mu nic neposílají. Proti tomuhle byl Poulíček úplnej žabař. Vzpomněl jsem si také na přítelkyni, jak se naposled při našem bohužel velice málo častém sexu omlouvala, že má na xichtě tři beďary a že se omlouvá, jestli se mi nebude kvůli tomu líbit a zastyděl jsem se. Také jsem si vzpomněl na svou zásadu, šukat jenom hezčí holky než je ona. Ale zase co, postava vypadala pěkně a zadek vypadal suprově, stejně tak stehna, boky a kozy. Určitě líp než u té mojí. A recky byly dobré. Navíc na privátě asi nemůže být dokonalost. Tak jsem do toho šel. Ono já sám nejsem žádnéj elegán, ale já nedělám gigola v bordelu. Jinak jak říkám, zadek moc hezký, kozičky a bradavky moc hezký tvar akorát do ruky (to jsem samozřejmě u dveří neviděl). Pár kérek, piercingy. Holka vcelku příjemná, ale poté, co jsem jí řekl, že má trochu akné, jsem cítil, že jsem to trochu posral xx16 . No, říkal jsem si, že bych nejspíš skončil zase u nějaké předražené mrchy, a že když už jsem to tam dovezl, že to tam nechám. Ten její věk bych čistě podle obličeje tipoval někde mezi 25-28, ale může jí být i o dost méně. Ono, jak už je ten věkový rozdíl větší, nepoznám to tak dobře. Uznávám. Kamenujte mě. xxx50

Akce: Příjdeme na pokoj. Dal jsem jí prachy, nechtěl jsem žádné příplatkové služby, ona mně dala ručník. Po návratu ze sprchy jsem chvilku čekal. Pak přišla. a hodila na noční stolek 2 šprcky. xxx12 Ani jsem se neptal proč. Od dob, co jsem navštivil Milošův hampejz je mi tento signál naprosto jasný. Víc jak 2x se tady šukat nebude. Minimálně ne bez keců. Svlíkla se, začínal jsem si zvykat na ten její xichtík. Chvilku jsme si hráli, když jsem jí chtěl prstit, hned řekla, že to je za 500 Kč. Myslím, že si všimla, že jsem si přinesl o pětikilo navíc, to jsem původně přemýšlel orál bez. Ale když jsem viděl ty beďary, tak mě to přešlo. Ale jinak good. Spontánně se věnovala tomu mému nástroji. To bylo fajn. Řekl jsem, že orál ani moc nechci. Ani ne, že má zabeďarovanej xicht nebo tak, ale prostě jsem nevěděl, jestli se neudělám moc brzo. Pěkně jsem si jí napíchl zezadu a za pár minut jsem se udělal. Byla docela aktivní. Určitě jenom nedržela jako gumová panna. Hýbala různě do stran a přirážela. Ten zadek byl fakt famózní a v kontrastu s tím xichtem má nádhernou pleť. S jejíma bradavkama bych si vydržel hrát půl dne. Akorát mě štvalo, jak při tom šukání, tak strašně řvala. Německé porno z osmdesátek byla proti tomu vcelku komorní záležitost. Jenže já jsem bál něco říct, protože jsem už zažil, že když holce řeknu, ať tolik nehuláká, že stejně vím, že to jenom hraje, tak tím zabiju atmosféru a zbytek času je utrpení. Tak jsem radši držel hubu, ač to řvaní bylo chvílema fakt komické.
Na druhé kolo jsem šel trošku pomalejc. Pěkně jsem si s ní pohrával. Ale byl jsem znovu upozorněn, že prstit ne, že je to za 500 Kč, Chvilku mi přišlo, že kouká někam k mým kalhotám, kde byla zasunutá ta pětistovka a přemýšlí, jak se k ní dostat (nemyslím, že by jí ukradla, ale jak ze mě dostat nějaký ten připlateček, ale třeba je to jen nějaká má iluze, nechci jí křivdit), já jsem nad tím stejně chvilku uvažoval zaplatit si to OB. Ale to akné, to byl dobrý ochránce mého pětikila.. Tak jsem si hrál s jejím klínem a přemýšlel jsem, jak hluboko můžu prstama, aby to ještě bylo v ceně základu. Při penetraci penisem hodně přehrávala. Ale myslím, že při tom mělkém prstění chvilku vypadla z role a fakt se jí to líbilo a vzdychala fakt autenticky. I jsem cítil, že vlhne a to mě vzrušilo. Jak si toho všimla a hra s ní skončila a šlo se na mě.
Postavil se celkem slušně a tak jsme dali druhé kolo. To jsem do ní bušil nějakou dobu fest. I když mě chvilkama ochaboval, asi jsem si ho neměl ráno honit, tak jsem chvíli musel pomáhat představou, že klátím nějakou středoškolskou studentku, což šlo si s její postavou přestavovat velice snadno, zejména zezadu. No udělal jsem se, zpocený jako dobytek uvnitř a zároveň do gumy. Nechala mě vycukat, řekli jsme pár vět a já vypadl do sprchy, kde jsem si klasicky potřel čůráka desinfekcí na ruce, jako naposled, když jsem vypadnul od té slečny v Bulharské, ač Rebeka nebyla žádná špinďíra a voněla hezky.. Ale zvyk je zvyk a když to tam pro mě tak hezky připravily.. Čas mi byl zkrácen na 50 minut dveře-dveře, napůl mi to nabídla a já jsem to přijal, už nebylo o co stát. Asi kdybych si dupnul, nechala by mě tam. Ale já si ani moc dupat nechtěl. Co s ní? Práce byla dokonána. Pocit docela dobrej. Ale dokud bude mít to akné, tak to na opáčko rozhodně nevidím. Sorry jako. Jinak na povídání moc není. Něco řekne, ale lepší s ní šukat. Aspoň se zbytečně nevyptává, kde pracuju, jestli mám ženskou a tak. V tomto se mi její chování vlastně líbilo. Jinak nechci té holce nějak ublížit. Snad z mé recenze nebude nějak smutná nebo tak. Kdyby jela za cenu 2.000 Kč/h, asi bych napsal o dost ostřejší recku. Takhle ok. I ten xichtík pod tím akné nebude nejspíš ošklivý.

Odchod: Po odchodu vylezu ven. Před barákem další norník. Možná to bylo nějak načasované a tím dřívějším odchodem se to trošku pokakalo. Nebo na to jebou, ale mě to nevadí. Chvilku přemýšlím, jestli to byl někdo z tohohle webu. Ale radši popis nedám. Tak ho pozdravím. Něco zamumlá, pozdravím podruhé, zamumlá víc nahlas. Pak vidím, že za 10 metrů stojí další norník, takový velký pořízek, a telefonuje. Tomu říkám Covid rozestupy. Žádné dva metry. To by měl vidět ministr Vojtěch. Ale zase si říkám, co si asi myslej sousedi v Holyni XXX36 U vrat stojí auto zaparkované na prase potištěné firemním logem.. Tak to má bejt. Není se přeci za co stydět. A já mizím zase zpátky do pracovního procesu. Zklidněn a kupodivu vcelku spokojen.

Celkové hodnocení: Být to ve škole, tak 5 bych jí nedal, 1 taky ne, 4 taky ne. Asi někde mezi 2-3. Doporučit můžu lidem, kterým nevadí velice rozsáhlé akné. Já jsem nevěděl o co jde. Na opáčko to nevidím. Smajlík vodorovný. XXT02
15 Obrázek 6 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Johny00
Začátečník
Celkem hodnocení: 242x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 52
Registrován: 15 led 2018 18:11

Příspěvek od Johny00 » 23 pro 2021 15:22

Anastázie, Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-anastazie/
604 460 403
Cena 1.700 Kč za 1 hod + 500 Kč OB + 500 Kč CIM

Recenze na Anastázii jsou asi nošením dříví do lesa, každopádně i tak se podělím - vzhled dívky mě příjemně překvapil, asi podruhé se mi stalo, že se mi slečna v reálu líbila víc než jak jsem si jí představoval dle fotek a/nebo recenzí. Slečně fotky rozhodně nepřidávají, spíše naopak. Pěkná, vysoká dívka, s pro mě velmi sympatickým obličejem a především pohledem. Souhlasím, že Anastázie není úplně vysportovaná a malinký náběh na bříško tam je, ale zatím je vše i díky mládí a dostatečné fyzické aktivitě na privátu v pohodě Domluva a podobné formality bez problému. Samotná akce jako s mrdavou milenkou, žádné zákazy, maximální ochota a součinnost. Po celou dobu oční kontakt se smyslným pohledem dávajícím (nebo alespoň dokonale předstírajícím) najevo, že se to slečně také velmi líbí a že si to velmi užívá. Při sexu je trochu tišší, ale vše naprosto autentické. Zvládl jsem tři úspěšná kola, což se mi zatím stalo akorát jednou u exSáry z Chrudimské. Orál také chválím, nápaditý a věnuje se dostatečně i koulím. První kolo a třetí kolo zakončeno do pusy, druhé na koníčka po jejím několikaminutovém velmi dynamickém přirážení. Za mě tedy téměř dokonalá spokojenost, odcházel jsem opravdu velmi spokojen a velmi příjemně utahán. Doporučení samozřejmě ano a opakování pokud čas a její kalendář dovolí.
13 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 25 pro 2021 23:47

Annonce, Nina (https://www.annonce.cz/inzerat/antistre ... 5tb5j.html, 774 921 143)
Spatřuji inzerát (Nová na Praze 3, Elegantní, hezká tmavovláska Nina 33 let, prsa č. 4, foto originál. Toužíš po něžném pohlazení a relaxu. Moje opálené tělíčko a moje kulatá prdelka Tě určitě rozpálí. Nádherná masáž, miluji něžný hluboky orálek a krásné milování, vše s ochranou. Starší pánové vítáni. Celá noc po domluvě, escort po Praze. Těším se na Tebe!!! Praha 2. Pracuji i přes víkend.) s pěknou fotkou a cítím možnost levnějšího zanoření, kontroluju telefon ale jediné co mi google najde je příspěvek v nějaké diskuzi (774921143 - Dobré odpoledne Mamagurovtsy. Šťastný májový den všem! Je naléhavé opravit kohoutek ve sprše. Kdo může pomoci, prosím, odpovězte) jinak nic, tak vyrážím na Floru, je to asi poslední dům v krátké ulici co je kolmá na hlavní a starší byt úplně nahoře, nevím jestli to je nějaký ten privát kde už nějaké recenze byly, já jsem tady nikdy nebyl a další osoby jsem nezaznamenal. Holka mi začala hned za dveřma rozepínat košili, vzhledem k letním teplotám jsem jí už docela rozeplou měl, ale toto je rozhodně super přístup který se cení, jinak na první pohled mi přišla taková dost obyčejná, je to statnější tmavovláska s ofinkou, věk 33 lze věřit, původ na východě je možný, ale mluvila česky. Po koupelně pokračování mazlení, hladí mě po těle, jednou rukou zvedá péro, koukám na ní, kozy teda čtyrky určitě nejsou, je to tak 2 až 3, do ruky ok ale jsou docela daleko od sebe a pokleslé, sem tam modřina, bříško už roste, zadek je velký a stehna široký, fotky nejpíš fake, a pokud ne tak jsou hodně upravené. Atmosféra je dobrá takže už rukou mě postaví, dá gumu, pokouří, jak chci se nastaví, v pár polohách dostane mlčky zmrdáno, cákám na zadek a kecáme, jednak ve vedru jsem lenivý a jednak je ještě pár minut. Sice povídá, ale moc jsem toho z ní nevytáhl, pohybovala se střídavě na Praze 2, 3 a 5, taková klasika, ale cena za půlhodinu 600 je prostě luxusní. Kdybych měl hodnotit jen holku po tělesné stránce tak průměr, ale cenotvorba 600/1200 je dobrá, tak možná by si zasloužila i pochvalu za fér cenu a bod navíc za zmíněný rajc přístup na začátku. Nejsem si jist jestli to není ta samá která fungovala i pod tel. 606 445 187
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 26 pro 2021 22:28

Lili, annonce (776 804 817)
Nicneříkající inzerát (fráze typu „jmenuji se Lili“ nebo „Těším se na vás“ má dost inzerátů okolo Flory), mně neznámá holka, volno má tak jedu. Navigace na adresu V horní Stromce 7 jasná, vstup i organizace ok, starší byt, pokoj stroze zařízený. Nevím ale jestli touhle pozdně letní recenzí pomůžu s identifikací protože fotkám nevěřím (buď vyfotili holku jinde nebo prostě fotku vzali kdekoli na netu), inzerát moc často zveřejněn není a znovu se mi nepodařilo na něj narazit, stejné číslo mají i jiné holky, ostatně celý tenhle privát je těžké nějak dobře identifikovat, některé holky mají svůj telefon, některá čísla vedou na privát a holky se u nich střídaj, a nedivil bych se kdyby podstrčili občas někoho jiného nebo kdyby holek bylo míň než kolik inzerují. Tahle Lili je hnědovláska, vlasy rovný, cca po krk, snědá Češka, přesněji řečeno moravanda, nižší, věkově těžko říct, tipl bych tak 24 až 29. Hezky se usmívá a má takovej sexy pohled, skoro si řikám že by se hodilo použít slovo uhrančivý, na tyhle oči se tohle označení docela hodí, takovej sexy look, ale jakoby trochu jinej než vídám obvykle, slovo uhrančivý jsem asi nikdy v životě nepoužil ale takhle si to asi představuju. Obyčejný orál s gumou, ale obličej má hezkej, nevadí mi se na něj dívat, pár poloh co nevysoká postel dovolila, střik na břicho, rychlé utření mrdky a rozloučení, oba víme že se blíží další mrdák, emoce se nekonají. Žádný gfe, odmlouvání, ale ani nic navíc, prostě příjemná hebká holka, ale řekněme že na annonci dobrý. Placeno 1000 za půl hodiny, doporučil bych ale není moc koho, když nemá svůj profil.
2 Obrázek 1 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 221 hostů