Recenze 2020

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Arsene
Začátečník
Celkem hodnocení: 51x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 srp 2019 17:58

Re: Recenze 2020

Příspěvek od Arsene » 29 zář 2020 00:15

Alex, Top Privát
http://www.topprivat.cz/alex
+420 774173618
1500 Kč, 1 hodina bez extras

Relativně čerstvá záležitost. Neklaplo jedno slibné randění, v práci hrozný tlaky a jak jsem byl na erotické masáži od Barči z Luxury (byť bez uspokojivého konce), tak to ve mně dlouhodobě vyvolalo brutálně mega nadrženost. Potřeboval jsem prostě vymrdat mozek z hlavy. Volba padla na Alex díky pěkným recenzím i fotkám.

Objednání rychlé a bez problémů. Operátorka mě pak přes SMS navedla, kam přesně jít. Přijdete ke dveřím a bzučákem vás pustěj nahoru. Je to v takové starší bytovce a jak je tam hodně zvonků, tak si nepřipadáte moc blbě, když tam stojíte venku.

Dveře mi otevřela sympatická tmavovláska menší postavy (fotky odpovídaj). Má takovej nezkaženej a usměvavej obličej, věk bych jí docela i věřil nějak mezi 18-20. Získala si mý sympatie, protože mi připomínala obličejem jednu oblíbenou Instagram bloggerku, kterou dýl sleduju.. Tak teď byla možnost alespoň takhle ji zprostředkovaně omrdat :)) Odvedla si mě do takového pokoje, kterej připomíná místo pro princezny. Naproti velký posteli je podlouhlý zrcadlo, který při správných polohách je pěkně využitelný :-P

Po osprchování jsme chvíli pokecali (pokec s ní fakt super) a pak se šlo na věc. Je pěkně mazlivá plus na sobě měla spodní prádlo, což mě jako notorického „rozbalovače“ prostě baví víc, než když tam máte holku hned nahou. Je hodně mazlivá a i na svůj věk dobře ví, jak na chlapa. Celkově mi přišla trošku submisivnější, ale zase ne tak, aby byla úplné prkno. Prostě vás nechá vést, když to chcete držet pevně v rukách. Což chcete, protože ta prdelka i zvětšený kozy jsou prostě topový :))).

Dali jsme spolu 2 kola, hromadu poloh a já odcházel spokojenej, s vymrdanou hlavou a vědomím, že sem určitě ještě někdy zavítám. Za mě 😊.
15 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 29 zář 2020 08:35

Dominika_Grace.jpg
Tak po delší době sem budu něco dávat, i když v téhle mizérii..navíc pár kusů patří nečekaně do sekce "historicky odmrdáno" :-D

Zahajuje:
Dominika - Grace (+420 604 460 403)

http://privatgrace.cz/slecna/new-dominika/

slečna přibíhá jeden den kolem druhé na první schůzku a srážíme se u dveří.
Je to taková usměvavá Slovenka, hubenější, takhle si představuju tzv. "východňarku".
Věk a váha celkem sedí.
Mám radost, tak nějak se vždy cítím lépe, když mám pocit že ten den zahajuji než že přede mnou projely vlaky kolegů.
Beru 1600+500 OB

Slečna si bere tu červenou košilku, co má i na fotce a jde se na to.
Docela spěchá, ale já si vlastně tempo určuji, takže jsem v klidu.
Kouření bez bylo velmi dobré, holka snaživá a pečlivá. Patří k tomu lepšímu, za příplatek tak tak.
Samotná akce slušná, střídáme polohy, misio, koniček, zezadu, celkem nevadí žádná.
Končím a odcházím, docela milý pokec, jakobych potkal kámošku, zašukal si a zase šel.
No a to je ta drobná potíž. Když pominu spěch, kdy to asi bylo nástupem "just in time",
tak mě GFE nepotkalo. Když ale pominu ty další tragedie, tak nakonec :)
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) ptiger dne 29 zář 2020 13:17, celkem upraveno 1 x.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 29 zář 2020 08:45

natali.jpg
tak a ted jedna z Annonce:
Natali
tel. 776 459 579
https://www.annonce.cz/inzerat/natali-4 ... ategf.html

Jsem UJETEJ na zrzky, takže jsem ochoten riskovat i průzkum mého mládí: Annonci, navíc ten den a vlastně týden jsem měl pech na všechny své tipy.
Takže telefonát, ona že volno, no ok, to může být i znamení průseru. Ale jdu.
Když dojdu na místo, ulice Roztoklatská, zjistím, že jde o kutloch nad hospodou, no super teda, to bude fakt jak za mlada.
Věk +- sedí, váha i vzhled, fotky budou její Natali si mě vede nahoru, má velmi mírný ruský přízvuk, ale je tu už asi hooodně dlouho.
Je velmi milá a přesvědčuje mě, že umí o OB,
takže platím 1400+500 OB.
Pak jdem na to, orál zase celkem nadprůměr, i tentokrát mám štěstí. Sex celkem snaživý, ale na konička už se jí nechtělo a po 20 minutách začala komentovat, že mám nějak výdrž. Nakonec mě udělala, ale začalo to mít rysy takového jako toho domácího šukání.
Navíc z celého výkonu byl cítit takový ten starý profesionalismus.
Takže opáčko ani náhodou.
/plnej průser ne, ale hitparáda rozhodně ne :/
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 29 zář 2020 08:54

vrsovice.jpg
Tak a ještě jedna obskurnost staršího data:
"Nové kotě"
605 838 516
https://www.annonce.cz/inzerat/nove-kot ... kj3kq.html
Zase jeden nouzový den, telefonát a nakonec stojím před činžákem v Ruské ulici
byt v suterénu, docela hrůza. Holka tehdy( mezikoronní) začínala, inzerát jsem viděl prvně. Fotky seděly, věk cca také, jen už začínala nabírat, bojím se pomyslet, jak to vypadá ted.
platba 1200+400 OBDK
A pak přišel zase ten pocit: holka byla zajímavá, obsluhovala mě v punčochách a tý košilce z fotek, ALE.
Strašně na ní bylo vidět, jak se jí to příčí, při sexu si zakrývala vlasama obličej, to bylo fakt nakonec děsivé.
Samotná akce celkem v normě, orál bez dala bez řečí i s výstřikem do pusy. Nevím proč to dělá, všiml jsem si, že i přes punčochy má křečové žíly.
Když jsem odcházel, vlastně jsem to hodnotil jako nakonec takový divně-hnusný zážitek. Cítil jsem se jako starý hnusák. Takže :(
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 29 zář 2020 09:44

Markéta.jpg
tak a tádááá, přichází to nejlepší z Annonce!
Markéta

792254057
Ulice V Horní Stromce (což klame, protože to je hned za rušnou křižovatkou Želivského:)
Markéta je usměvavá blondýnka, věk 40 let a TTD +- sedí.
1500+500 OB
A musím říci, že jen pozitiva: kouř výrazně nadprůměrný, skvělá péče, šukání skvělý ve spoustě poloh a klidně skoro celou hodinu, mírně submisivní, ale to já rozhodně raději než ty rádoby profi vůdkyně. Inteligentní pokec.
Takže buďte na ní hodní, chovejte se slušně, nic lepšího z Annonce nevydolujete.
9 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) ptiger dne 29 zář 2020 11:00, celkem upraveno 2 x.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 29 zář 2020 12:10

anetta1.jpg
Anetta - Grace

http://privatgrace.cz/slecna/new-anetta/
tel. 604460403

Tak tady to bude trochu zajímavé. Anetta je ve fázi gravidity, a to už docela daleko (6 měsíc?). Přivítání milé, věk +- souhlasí, váha samozřejmě roste. Tmavovláska se světlýma očima.
1600+500 OB (ultraodvážně říkám "ta stovka vás zbytečně poškozuje".."nepoškozuje".."poškozuje".."NEPOŠKOZUJE"..fajn..)
akce velmi dobrá, kouř opět v nadprůměrné rovině, když jsem u Grace, tak asi jako Karen a skoro k Dianě, ale tam kouká trochu z dálky.
Šukání bere celkem ze všech poloh, snaží se, aby to bylo dobrý, jasný že je tam mírná specifikace, uvědomuji si, že takhle těhotnou jsem nepíchal strašně dávno, většinou bylo břichno z jiného důvodu :)
Ale po vystřídání několika poloh jsem to nakonec dal.
GFE se nekonalo, ale jinak jako celek :)
Závěrečný pokec...o tom kde jako dělala a tak..že přišlo plno nových holek (no to se nedá přehlídnout že) a taky jsme se jen tak dostali k Cindy....sama Anetta se smála, že se jí prý říká "plovoučka", ale že Cindy prý si dělá srandu ze svých přezdívek a zákazníků má nadbytek..tak fajn holka, užij si to.
NEPLAŤTE TAKOVÝ HOVADA, JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ, JE TO MARNÝ ,
5 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ptiger
Přidavač
Celkem hodnocení: 331x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 112
Registrován: 30 čer 2017 12:54

Příspěvek od ptiger » 29 zář 2020 12:46

Anna_Grace.jpg
Anna - Grace
http://privatgrace.cz/slecna/anna/
tel. 604460403
tak to je velká vzácnost, něco jako spatřit Dudka (no schválně, kdo z vás tady ho viděl v přírodě a on nespal?), je tam velmi velmi zřídka.
Po tomto ptákovým úvodu:
1600+500 OB
Anna je drobná hubená holčina (dokonce myslím ani jedno tetování), kila určitě sedí, věk s konstantou, ale protože je "dívčí typ", tak není poznat, fotky jsou samo její. Má krásný malý a přitom vypouklý a pevný zadeček.
No a hlavně přístup byl super. Orál byl fakt jeden z těch dost dobrých, až skvělých, líže a kouří pečlivě, díví se do očí apod., v sexu střídání poloh, sama má evidentně ráda změny a nechá se vést. Po akci inteligentní pokec, takže žádná nafukovačka..
Tady byl ten pocit GFE, takže za mě :)
11 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zbuj
Začátečník
Celkem hodnocení: 39x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 zář 2020 18:55

Příspěvek od Zbuj » 29 zář 2020 19:31

https://www.annonce.cz/inzerat/dana-30- ... gsxjt.html
Dana
(prý) 30let
Prsa trojky
tel: 773 454 336
Cena: 1000 Kč/h + 300 orál bez

Jelikož jsem nováčkem v oboru, tak jsem chtěl najít nějakou zkušenější tapku za normální cenu. Po delším hledání jsem na annonci záhledl inzerát 30 letou tapku a 1000 Kč/h s orálem bez za 300. Takže celkově jsem platil 1300 Kč. Zprvu mě zklamalo že Danuš má ruský přízvuk, né že bych měl nějaký předsudky ale jako nováčka mě to trochu vykolejilo. Přeci jen jsem byl trochu nervozní a chtěl jsem se s ní bez problému domluvit. To se ale nakonec ukázalo jako ten nejmenší problém. Domluvil jsem se s ní radši na hodku protože co jsem četl tak pro nováčky je lepší delší čas. A udělal jsem dobře.

No ale k věci, domluva byla úplně v pohodě, dorazil jsem v domluvený čas na privátek na Strašnicích. Chtěl jsem působit sebevědomě, ale zjevně mi to moc nešlo. Srdce bušilo jk bych šel na normální rande a i když jsem hrál borce tak tapina po chvíli poznala že jsem nováček. Hned když ji to bylo jasné a začla se dementně culit tak jsem ji to vyklopil, že moc zkušenosti nemám, a že proto jsem hledal nějakou zkušenější. Rovnou říkám že jestli ji je 30 tak jak píše tak mi je 15. Měla dobrých 35, ale sympatická a sexy takže cajk. A když vytasila svoje trojky tak mi to bylo buřt. Navíc za ty prachy jsem tak nějak čekal kejkli. Hned jsem ji řekl že chci začít orálkem a po pár nudných kecech jsme se dali do toho. Musím říct, že mě překvapila jak snadno to funguje a brzy zjistli že jsem vlastně neměl být z čeho nervozní. Do toho orálu se ji teda moc nechtělo a žužlala ho s otráveným ksichtem a skončila po pěti minutách, s tím že prý pokud chci do konce tak musím přihodit další dvě kila. WTF? to si asi každý představujeme do konce trochu jinak. No co už nechal jsem to tak a šli na věc. To že jsem ji řekl že jsem nováček v obrou norníka si vyložila tak, že jsem snad ještě panic a začala mě poučovat až buzerovat. Navíc po každé pak dodala `` to je ale normální``. Tak jsem se nasral a ostych šel stranou. Vzal jsem si ji pořádně a začal střídat pozice a dělat to podle sebe. Trochu ji to zaskočilo a když mi řekla že to na koníčka nemá ráda tak to jsem se nasral už opravdu a řekl že mi se to tak líbí. Musel jsem se pak dívat na ten její otrávený ksicht, že jsem se zas blbec nechal zviklat a začal to dělat tak jak to má rada ona. Klasika a ze zadu. Na druhou stranu je pravda že když se do toho dostala a začalo se jí to líbit tak jsem si to začal užívat i já víc. Tapka byla nakonec hotová dřív jak já na což mi řekla no vidíš jak to jde xxx53 xxx53 XXX36 XXX36 . Prostě čůza. No nakonec se udělala ještě jednou až pak já. Nakonec mě začala přemlouvat at se ještě někdy stavím... To víš že jo. Až co jsem odešel tak jsem si uvědomil, že jsem si to vlastně užil méně než ona ... dělal jsem to co chtěla ona a ještě jsem za to vyplácl třináct stovek. Poučení pro příště si stát za svým. Podle mě prostě tapka natrefila na mladýho nezkušeného (co se týče noření, odprcáno svoje mám), tak toho prostě využila a udělala si to podle sebe.

Nevím někomu by možná sedla, když ví jak na to. Prostě pěkná sympatická milfka ale lidsky a hlavně v sexu jsme si nesedli. Na konec ještě začala něco halekat o tom že mám dát 1400 za delší orál xx08 xx08 ale to už bylo moc a nenechal se ojebat (tak moc). Kdyžtak za rady co udělat jinak nebo na co dát bacha budu rád.
1 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 01 říj 2020 12:16

Ella, Mladá Ella Pankrác - https://www.sex.cz/596073, inzeráty samostatně i v rámci Privátku Pankrác, 773 060 261
starší panelák poblíž Arkád, byt po nějaké rekonstrukci, žádnej zázrak ale zase špína ne. Trochu problém dostat se do domu, dveře nějak blbly. Reál cca 37-38, oproti inzerci tedy 12-13 let ojeb ale zůstal jsem v rámci podporování cenové politiky 1000/1500, avšak na doporučení to určitě není.
Zde bych chtěl poprosit všechny, aby psali do recenzí aspoň zhruba popis postavy a odhad věku (příp. ještě komentář k fotkám slečny), dřív to bývalo zvykem, teď to recky často neobsahují a podle mě to je docela důležité.
Oproti inzerátu to tady bylo celé trochu jinde – kratší vlasy, širší stehna, trochu bříško a větší zadek, takový přísný vzhled, ale dobrý kozy trojky, docela hezký nohy a paní byla aspoň příjemná a milá. Fotky buď starší nebo hodně profi. Tetování přes celý bok + něco málo na noze, různé příplatkové služby po 500, nebral jsem. Asi při letním otevření hranic odešla do Německa kde i dřív dělala, ale možná se sem zas vrátí.
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 01 říj 2020 15:35

Laura, Albertov
http://privatalbertov.cz/spolecnice/laura
https://tapky.svetaci.info/divky/1929-l ... 73-678-472
773 678 472
1000/30min
XXT03

Ve dveřích jsem se skoro lekl. Proč si ty holky čmáraj na obličej? Divnej úsměv, nějakej ten horší zub… No kdybych na ní nedostal tip od kumpána, zvažuju otočku. Nicméně ve výtahu jsem ji trochu víc okouknul, holka vysoká, štíhlá jak proutek, pár vtípků a nálada je tam, kde má být. To, že je přebornice na áčko jsem se dozvěděl až ex post, nabídku jsem s díky odmítl, další nabízené příplatky si nevybavuju.

Ze sprchy přichází v hodně sexy body, do kterýho jsem měl trochu problém se dostat. Ty tetovačky kazí pěknou štíhlou postavu, pěkný kozy, zadek, hezká holka. Celou dobu nenucená konverzace, vtípky… Máš ráda holky? Hm super, olíznu si lesbickou pičku. To ji bohužel moc nebralo, překvapivě se do toho víc položila při normálním mrdání. Oceňuju vysokou míru empatie, šla mi naproti, brzy jsem zjistil, že čím tvrději, tím líp, je to subina, která si chce nechat pořádně naložit. S vyšpuleným zadkem vypadá nejlíp. Stříkal jsem při hlášce “5 minut do konce”. Příjemná půlhodinka, určitě nadprůměr, ale že bych nějak prahnul po další návštěvě, to ani náhodou. Chvíli jsem uvažoval, že bych se zastavil na ten vyhlášenej anál, ale spíš to asi přenechám jiným. Je to dost prachů a pro romantiky jako já tohle není primární privátová disciplína.
11 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 01 říj 2020 18:06

hank36 píše:
28 zář 2020 16:59
kolop12 píše:
28 zář 2020 16:51
Michaela - Privát Albertov

Hoši, pozor xxx28 xxx28 xxx28
¨
Tohle není úplně recenze, ale po Praze se nám pohybuje další monstrózní píča, spatřena byla v Šelmičkách, v Moncheri, Chicas jako Alžběta (3000 xxx10 ) a teď je na Albertově jako Michaela http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/michaela . Naštěstí inzerovala jednou s ksichtem, tak jí sem můžeme dát v plné parádě. Pokud si chcete ušetřit zkurvený depresivní zážitek tak na ní serte, neměl jsem tu čest, ale mám už třetí prověřené info že je to s ní na depku. Nenechá na sebe sáhnout, je drzá a chová se jako kráva. Vyhnout se obloukem. Ksicht vyfotit do palice, zapamatovat a bez milosti otočit.


p.png
Screenshot_20200928-155421_DuckDuckGo.jpg
img0002.jpg
img0002 (1).jpg
Panove ja se pripojuji, diky nasi rozvite siti kontaktu jsme velmi rychle zjistili, ze tato kolotapka kde se objevi, tam zanecha v nornicich jen to nejhorsi.

Jak uz napsal kolop, mame tri overene pripady katastrofickeho setkani s timto stvorenim.

Zasadne se ji vyhybejte, a doporucujeme i privatum, ktere to tady samozrejme ctou, aby tuto divku nezamestnavaly, pokud si nechteji vyznamne poskodit povest. xxx51
Dalsi katastrofalni recenze na tuhle ultrasvini, tentokrat v anglickem vlaknu:


viewtopic.php?p=38519#p38519

Panove apeluji na vas, bojkotujte zcela Privat Albertov, dokud se tehle picy nezbavi. Nechodte tam ani za jinymi divkami.

Zatim, pro me zcela nepochopitelne, stale je na jejich webu v nabidce holek!
6 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
Nucky
Začátečník
Celkem hodnocení: 146x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 33
Registrován: 14 dub 2017 13:54

Příspěvek od Nucky » 01 říj 2020 21:06

Diana - Privát Moncheri

https://www.sex.cz/522445
https://tapky.svetaci.info/divky/278-di ... 73-013-770

+420 773 013 770
23 let; 168/ 55 / 3

1500,-/hod
Výstřižek2.PNG
Popis:
Privát vedle autoservisu, no asi jim to je taky hned jasný... Jinak na privátě vše v pořádku. Co se týče Diany, tak asi o něco starší. Určitě o něco menší, ale zcela rozhodně o něco těžší.

Akce:
Domluvena hodina, nabídnuty nějaké "doplňky", s odmítnutím jsem poslán do sprchy - výřivky. Na pokoji pak čekačka víc než by bylo hezké. Holka celkem milá, při prvotní kontrole i celkem hezká. Jen to boužel semtam přetéká. Uplně se do toho necítim, tak volim nejdřív lehkou konverzaci. Tahle holka byla tak negativní, že nebýt ve sklepě, tak vyskočím z okna. Zažil jsem pár holek, co s tim nebyly srovnaný apod, ale tady jsem měl normálně potřebu volat na linku bezpečí XXX36 . Navíc do toho si vymýšlela uplný píčoviny, si musela myslet, že jsem uplnej debil, abych jí to žral. Po nějaký době a pár snahách o fórky ("stejně všechno stojí za hovno") velím k orálu. Ačkoliv vlastně ani nemám zájem, dostávám info, že prsty dovnitř nebo lízání ne. Ok no xxx72 ... Orál byl.. asi ne blbej.... ale já přemýšlel, kam půjdu zítra na pivo a o smyslu života. Ale nějak si ho postavila. Tak začínáme na koníčka, ta se tam doslova plácá, fakt tak špatné osedlání sem snad nezažil. Hodil jsem si ji radši na záda, tady to celkem šlo, šla tomu i celkem naproti. Po chvíli jsem ji hodil na čtyři. No ten zadek jednoduše fakt nebyl pěkný a to nejsem až tak náročný si myslim XXX36 . Tak ji rychle otáčím na záda a nějak jsme do doklepli.

Souhrn:
Taky občas mám "depky" nebo "den blbec". Občas s tim musím i chodit do práce. Ale tohle bylo moc.
6 Obrázek 1 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 02 říj 2020 09:10

Viky, Prague Princess
https://www.pragueprincess.cz/divka/Viky/
776 546 611
1000/30 minut

Začínající nová holka. Obličejem mi moc nesedla, ale tělesně mi v těch upnutejch šatičkách přišla, že za zkoušku stojí. No, to tělo je pěkný, drobný, ale není moc pevný, jak jsem zjistil. Kozičky nic moc, samozřejmě jsou malý což já rád, ale mají takový špuntíky jako po kojení, což naopak nemusím. Zlatý vpáčený bradavky! Ale zase kde by taková holčička přišla k děcku? Nechala se pomazlit, dle sytosti jsem se mohl věnovat též jejímu spodku. Když nemohla načnout gumu, byl to pro mě signál, že kouřová s gumou pro ni bude asi dost nezvyklá disciplína a klidně ji přeskočím. Jen jsem ji požádal, ať mě trochu aspoň pohoní rukou, protože pták je zpovykanej a trocha stimulace mu neuškodí. Nemám tyhle instruktážní hovory s ťapkama v oblibě, ale poučil jsem se už, že některejm holkám fakt musíš říct, co mají dělat a trochu jim tak pomoct, protože to nevycejtěj a samy nezačnou. No, při mrdu byla autentická, což je to nejlepší a nejmilosrdnější slovo, který jsem schopen vymyslet. Žádná akrobacie, pár poloh, postupně mi ta její píča drtí ptáka tak, že je jasný, že se bude stříkat. A taky jo, slavně to do ní pouštím. Já opakovat určitě nebudu, za tohle se mi platit nechce. Ale jako zážitek pro prasáky z pocitu šukání "středoškolačky" (uvozovky proto, že psanejch má 23 a reálně jí bude ještě o něco více, narážím tím jen na tu její drobnou figuru) se snad doporučit dá XXX36
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 02 říj 2020 22:46

Beata - Ital (Privat Escort)

720 517 156

20/175/58/1

http://privatescort.cz/beata-new

Slečna sice zdražila (pokud ještě teda vůbec v tomhle byznysu působí), ale já to stihl ještě za standardní cenu. V mnohém se shoduju v hodnocení s recenzí Hannibala.

Trochu mě nechali stepovat před kavárnou, ale nakonec jsem se dočkal, otevírá sympatická, vysoká, usměvavá blondýnka, kolem 20 let. Vede si mě na pokoj dozadu a ptá se na čas. Potvrzuji hodinu. Ptá se na extras ale žádné aktivně nenabízí, tak beru jen základ. Pak sprcha a trochu pokec na posteli. Sedá si nadosah a lehce mě hladí. Mezitím se o sobě dozvídáme nějaké základní info. Chemie tam byla od začátku. Jako štíhlá blonďatá princezna s dlouhými vlasy a hnědýma očima se mi hodně líbila. Štíhlá postavička, kozičky malinké, ale hezké jedničky, kulatý zadeček, hebká čistá pokožka, žádné tetování, růžová vyholená kundička, prostě kus. V obličeji taky moc hezká, určitě nadprůměr. Fotky jsou její, což je u Itala v poslední době vzácnost. Byla dost mazlivá, sama mě líbala po těle, na tváři, supr GFE. Stál mi z ní raz dva, tak jsme dali gumu a pěkně mě pokouřila, pak jsem se zeptal na lízink a jako že jo, tak jsem ji vylízal, kroutila se, pěkně vzdychala, asi dobrý, možná i byla (nebo pěkně zahrála). Pak klasika, v mezičase pokec, mazlení, druhé kolo, misio a zezadu. Pěkné to bylo, pro mě jedno z top privátových setkání. Pochopil jsem ale, že slečna touhle prací řešila nějakou aktuální situaci a úplně srovnaná s tím nebyla, takže bych se nedivil, kdyby brzo zase skončila.

Placeno 1.500/h

Tapky jedine xxx11

dsc_0194.jpg
dsc_0214.jpg
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 02 říj 2020 23:00

Natálie - Moncheri

773 013 770

19/167/57/3

https://www.sex.cz/970651

Natálka jen nejspíš opravdu ještě teenka, věk 19 bych jí věřil, taková ťapinka, objednání telefonicky den dopředu, na potrzení SMS nereakce, tak jsem radší ještě zavolal hodinu před návštěvou, na pokoji potvrzuju hodinu, příplatky nenabízeny, s ručníkem jdu do sprchy s kohoutky přes chodbu, na pokoji si lehám a za chvíli přichází Natálka v tom růžovém prádle co má na fotkách, vypadala moc pěkně, dlouhé hnědé vlasy do půli zad, v obličeji hezká, pěkně nalíčená, ale ne přehnaně, hebká pleť, potetovaná jedna ruka, kozičky spíš dvoječky podle mě, ale hezké a pevné, jinak trochu náběh na bříško a zadek, ty jsou teda kypřejší, ale jak je mladá, tak je vše ještě pevné a moc hezké, fotky jsou aktuální a její. Lízání prý nemá ráda, takže inspekci podvozku jsem vynechal, k orálu se taky neměla, ale to mi zas tolik nechybělo, chtěla prostě hned sexovat. Začali jsme teda klasikou, hezky u toho hekala a vzdychala, pak otočka zezadu, nechá se i chytnout za vlasy, je to totální subinka, první střik, v mezičase fajn pokec, pak druhé kolo - klasický trojboj a druhý střik. Čas byl celkem standardně dodržen. Natálka působila celou dobu takovým smutným/unaveným dojmem a lehce přešukaně, úsměv žádný, asi jsem ji teda nezastihl v nejlepším rozpoložení, GFE ne, za mě tedy průměrný zážitek s hezkou mladou kočičkou.

Placeno 1.500/h

Tapky XXT02

img0004.jpg
img0005.jpg
img0007.jpg
9 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) keynes13 dne 02 říj 2020 23:14, celkem upraveno 1 x.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

bqprst
Začátečník
Celkem hodnocení: 72x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 bře 2018 12:19

Příspěvek od bqprst » 02 říj 2020 23:07

Mia, 26 let, Pha 8, tel: 777 501 086 https://www.sex.cz/miaescort

Je to asi rok a půl, co jsem ji viděl. Tenkrát žádné recenze neměla. Fotky má famózní, ale přístup za 5. K tomu jsem z ní měl hodně blbý pocit. Řekl jsem, že zůstanu půl hodiny, ale popravdě jsem s ní neměl chuť dělat vůbec nic. Na posteli, když se svlékla alespoň bylo na co se dívat, nasadila kondom a začala kouřit. Řekl jsem si, že jak z ni nemám vůbec dobrý pocit, aspoň tady se uvolním a nechám to chvíli na ní. A celkem ji to šlo. Dost se snažila, abych byl rychle, což se ji za pár minut povedlo a skoro nasraně a s údivem mi říká, že jsem ji měl zastavit a poslala mě do sprchy, oblékla si prádlo a mě bylo jasný, že s ničim dalšim nepočítá... Vypadl jsem asi po 18 minutách a celkově vzato jsem byl rád, že k ničemu dalšímu nedošlo :) Za mě je to narcistní psychopatka, která lidem nerozumí a jsou to pro ni jen věci, ostatně jako podstatná část jiných šlapek, co postrádají zábrany...

Obrázek
1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) bqprst dne 03 říj 2020 14:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
keynes13
Přidavač
Celkem hodnocení: 585x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 17x
Recenze 2021: 8x
 
Příspěvky: 106
Registrován: 23 zář 2018 22:26

Příspěvek od keynes13 » 02 říj 2020 23:13

Alex - Top

774 173 618

18/162/50/3

http://www.topprivat.cz/alex

V obličeji za mě slabší průměr, takový ten typ á la Keira Knightley, která mě nikdy nebrala, ale to je subjektivní záležitost, přifouknutá prsa na tvrdé trojky, fotky jsou její, trochu jí začíná růst břicho, ale zadeček má pěkný, věk do 20 let podle mě sedí, tetování na stehně, jinak natural. Začali jsme mazlením ve stoje, postavil se, tak jsme dali pláštěnku a Alex začala kouřit, úplně se s ním mazlila a techniku má taky dobrou, orální část tedy hodnotím na výbornou, pak jsem se zeptal jestli jí to můžu oplatit, ona že jo, tak jsem ji lízal, nechala se i prstit a viditelně si to užívala, následoval klasický trojboj a první střik, je to holka náruživá a užívá si to, v mezičase v pohodě pokec, přitulila se jako pravá mazlivka, pak druhé kolo, opět prostřídáno vícero poloh a střik do gumy. Čas byl počítán velmi správně až od příchodu na pokoj po sprše, což je dnes spíš nadstandard. No, nebylo to vskutku špatné, sice to není žádná modelka - spíš taková nadržená děvečka, ale je to holka snaživá, příjemná (celkem slušné GFE) a užívá si to, takže objektivně bych hodnotil pozitivně. Moje cílovka to ale není, takže pro mě spíš neutrální zážitek, který nepotřebuji opakovat.

Placeno 1.500/h

Tapky XXT03

alex2004.jpg
alex2006.jpg
alex2001_0.jpg
8 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jako v každém jiném odvětví lidské činnosti i na privátě platí - když už něco děláme, dělejme to pořádně.

Trucker
Začátečník
Celkem hodnocení: 9x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2017 17:59

Příspěvek od Trucker » 03 říj 2020 15:59

Viktorie
https://www.sex.cz/351838
https://tapky.svetaci.info/divky/344-vi ... 73-013-770

Zdar návštěva staršího data
objenani po tel. bez problemu na hodinu + anál, ovšem na místě mi slečna sdělila že ačko děla za dvojku xx09 takže jsem nebral. O bez i celkem hluboko dokonce i kulky olízala xxx16 dali jsme klasický trojboj na koníka pěkně hopsala ale trochu přehrava jinak fotky odpovidají realu, celkem hezka holka. Upřímně kvuli tomu ačku nevim jestli to patří sem nebo rovnou do zlatokopek.
placeno 1500/h +500 ob
opakovani jedině že by dala áčko za normalní peníz
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 03 říj 2020 16:39

Trucker píše:
03 říj 2020 15:59
Upřímně kvuli tomu ačku nevim jestli to patří sem nebo rovnou do zlatokopek.
placeno 1500/h +500 ob
opakovani jedině že by dala áčko za normalní peníz
Patří to sem, ale áčko za 2000 samozřejmě nasrat xxx56
5 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Spartakus
Začátečník
Celkem hodnocení: 135x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 60
Registrován: 07 srp 2020 17:25

Příspěvek od Spartakus » 04 říj 2020 06:25

Lin
Věk: 28 let
Výška: 155 cm
Váha: 49 kg
Vlasy: hnědé, středně dlouhé
Prsa: 2
https://www.sex.cz/696022?SNID=Lin&Rnd=366839883&S=54
Podnik: Krásky z Vršovic na Praze 10
Tel.: 731212672
Cena: 30 min. 1000/1500 hodina

Prostředí privátu je vkusně zařízené, žádné nedostatkynjsem neshledal.
Lin je krásná a milá slečna původem z Kazachstánu. Fotky odpovídají realitě. Přivítala mě v černé podprsence a kalhotkách, ve kterých vyniknul krásný malý zadeček. xxx41 Otlapkávání a odstrojení ve stoje jsem si tedy užil. Orál jsem bral S a nemyslím si, že stojí za příplatek OB, průměrná kuřba, nic nápaditého co bych si pamatoval. Naopak se mi moc líbila, když šla na koníčka. Ve stojatým podřepu dokáže nožky hezkx poštelovat tak, že krásně vidíte na celý zásun, jak si ho tam dává až po koule. Bohužel nevydrží dlouho. xx21 Poloha zezadu ani přes krásnou prdelku mě nenadchla, jak bych očekával. Co jsem si ale opravdu užil bylo misio. Nemám sice nadstandard, ale je poměrně dost úzká, takže tam hezky klouzal a i přirozeně u toho vzdychala. Krásně jsem se v ní vystříkal. xxx63 Při opáčku se dokonce udělala.
Největší mínus celé akce je ale v tom, že nemá ráda dlouhý sex, což jsem si při opáčku potvrdil. Mám výbornou výdrž, nikdy tedy nejedu na dvě kola,což je u ní problém. Sama totiž očekává delší mezipauzu. Z dlouhého sexu je prý unavená. Pokud bych se za ní měl ještě někdy zastavit, tak jen na 30 min., ale na to já moc nejsem.

Placeno 1500 za hodinu, údajně lze OB za 500
Doporučení: ANO, ale spíše na půlhodinu
Opakování: proběhlo, ale další už spíše ne
Hodnocení: XXT03
6 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Sprinter a 153 hostů