Recenze 2020

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Re: Recenze 2020

Příspěvek od hank36 » 03 zář 2020 21:44

Sofie - Millenium Stars

https://www.iprivaty.cz/private-millennium-stars/sofie/
https://tapky.svetaci.info/divky/1900-s ... 21-818-988
tel. 721818988
1500,-/1000,-

Sofie Millenium.jpg

Typ holka od vedle, neco pres 20 let, lehce od rany a pratelska. Telo cajk, neni to modelka ale v pohode. Sportuje. Podle mluvy a osobniho vyzarovani urcite Morava, mozna sever (Ova ci okoli).

Rychla domluva, tuli se hned, pry ma rada vyssi chlapy.
V posteli celkem dracice, plati na ni styl na divoce a tvrde.
Absence hrani ci prehravani, kdyz ji poradne popadnes a nalozis tak se dockas autentickyho prozitku z jeji strany.

Uz je to delsi doba od my navstevy, nepamatuju si vsechny detaily, ale utkvelo mi v hlave ze jsem se citil jak s kamoskou s benefitama. Holku sukani bavi, a kdyz prijde chlap s kterym si sedne, tak hodi za hlavu profesionalni zabrany a odstup a jde do toho naplno.

Zadna poloha nebyla problem a zadny zakazy si taky nevybavuju.

Na doporuceni pro vyzraly dominanty s dobrym stylem.
🤝
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 04 zář 2020 09:54

Veronika, Topprivát
http://www.topprivat.cz/node/2420
https://tapky.svetaci.info/divky/1899-v ... 74-173-618
tel. 774173618

podnikové informace:
Věk: 22
Výška: 157
Váha: 49
Prsa: 1
Barva očí: hnědé
Barva vlasů: černé
Délka vlasů: dlouhé


Objednání spolehlivé, ostatně jako vždy v Topu, nevzpomínám si, že by mě tam někdy ojebali. Jak dává tušit inzerovaná jazyková výbava, slečna je z východu, nicméně žije v Praze a česky mluví i rozumí dobře. Foto je samozřejmě lehce vytuněný. Má hezkej obličej, geneticky přirozeně štíhlé tělo, tudíž nečekejte vysportovanou ultrapevnou figuru. Působí rozhodně vyšší než inzerovanejch 157cm, i ty kozy podle mýho nejsou jedničky, ale spíš menší dvojky, a platí o nich to samý co o tý její figuře. Věk v inzerci je trochu podstřelenej, já bych přidal tak 3 roky. Prej začíná, věřil bych jí to, je milá, autentická a mazlivá. Přišlo mi, že se trochu drží zpátky a hlavně - není to žádná bohyně mrdu. Měla sice snahu být aktivní, ale tak nějak trošku nešikovně, neladilo nám to. Takže jsem si zašukal až ve chvíli, kdy jsem ji znehybnil a vzal to zcela do svých rukou. Zavánělo to tudíž lehounce masturbací do kundy, ale to bych jí zase křivdil. U téhle ťapky jsem volume ani jiný tlačítka nehledal. Lízačku mi dovolila, prsty dovnitř ne. Udělala se, já jsem též využil první šanci na střik a vysypal. Opakování nejspíš ne, ale klidně ji doporučím. Útrata 1500/hod, reálně by mi stačila i půlhodina za 1000 Kč, ale to jsem předem nemohl tušit.
15 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

that.boy
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2020 17:27

Příspěvek od that.boy » 04 zář 2020 17:56

Sára - privát

https://www.sex.cz/sara
https://tapky.svetaci.info/divky/129-sa ... 22-428-591
Tel: 722428591


Nějaký čas jsem pouze sosal, sbíral informace a odvahu někam zajít. Takže děkuji všem za drahocené info a za to, že takové forum vůbec může fungovat. Pro svojí první privátovou návštěvu jsem zvolil tady hodně probíranou a chválenou Sáru.

Budu tedy nosit dříví do lesa, ale nějak se začínat musí. Domluva přes sms v pořádku den předem na hodinu. Sára nově sídlí v Truhlářské kousek za Palladiem, takže parkování přinejmenším problematické. Ulice poměrně klidná. Volám, že jsem na místě a za minutku je Sára pro mě dole. Není to úplně kráska, ale ošklivá také rozhodně není. Podle fotek bych jí čekal trošku fortelnější a vyšší, ale v reálu je to příjemná, menší a hubená slečna. Fotky jí spíše škodí. Byt má pouze k provozování svého zaměstnání, a tak je poměrně skromně vybaven. Menší koupelna je ale čístá a celkově s místem není problém.

Hned po zabouchnutí dveří mě čeká její trademark - ruka v rozkroku a jazyk do krku. Příjemná atmosféra nastolena hned od začátku. Začíná jemná obíračka a odsvlékačka. Jsem vyslán do sprchy, Sára jde hned po mě a vrací se již připravená do akce. Zakleká, ptá se jestli může bez kondomu (beru příplatek OB) a dává se do práce. Kouřová hodně nadprůměrná, snaží se jít hluboko a je i poměrně nápaditá. Po chvilce se zvedne a zamíří si to rovnou ke stolku vedle dveří a jemně mi pokyne, že začneme tam (jak psal kolega přede mnou, tak v bytě je spousta míst, která se dají využít). Hned od začátku předvádí hodně slušnou gymnastickou průpravu a nasadí smrtící tempo. Vystřídáme několik poloh na stolečku a po přesunu na postel končím v misionáři na tělo a prsa.

Po akci jdeme oba znovu do sprchy, protože ten den bylo zrovna pekelné horko a z obou nás stříkal pot. Následuje pokec, který není úplně ideální . Sára není žádná raketová inženýrka, ale je perfektně srovnaná s tím co dělá. Po chvilce začínáme druhé kolo, které si musí poctivě odpracovat, protože mistrovi už se tolik nechce. Takže znovu kouř a několik pozic, které zakončujeme do pusy.

Končíme přesně na minutu po hodině. Odevzdávám odměnu (2000 - 1500hod a 500 OB) a odcházím zpět do víru velkoměsta. Sára je perfektní pro začátek. Holka, co je srovnaná s tím co dělá, není ošklivá, šukat umí výborně a kouřová je nadprůměrná.

Hodnotím velmi kladně - XXT03
18 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) that.boy dne 04 zář 2020 18:19, celkem upraveno 1 x.

that.boy
Začátečník
Celkem hodnocení: 35x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2020 17:27

Příspěvek od that.boy » 04 zář 2020 18:18

Sophie - Privát Grace

http://privatgrace.cz/slecna/new-sophie/
https://tapky.svetaci.info/divky/375-so ... 74-173-618
Tel: 604 460 403
1600/1100

Ťapinometrie

Věk 21
Výška 163
Váha 58
Prsa 3
Barva očí Hnědá
Barva vlasů Černá
Délka vlasů Dlouhé
e4c253ba2609ea92406d3e1937d3ead6.jpg
Návážu hned druhou recenzí v krátkém sledu. Oko mi padlo na Sophii z Privátu Grace. Jsem horňák, takže slibované silikonové trojky a také chválený orál mě nalákal.

Volám den předem. Telefonistka příjemná a bez problémů domlouvám Sophii na hodinku. Potvrzuji hodinu předem a zvoním na místě v danný čas. Privát je kousek od OC Flora, takže parking bez problémů a zdarma. Ihned jsem probzučen nahoru a beru výtah dle instrukcí. Kousek od výtahu jsou již pootevřené dveře a tam čeká Sophie. Hezky opálená trošku robustnější slečna v dlouhých šatech, které zvýrazňují dekolt. Opět očekávání byla trošku jiná a možná to ze mě i vycítila, protože se ptá jestli tedy zůstávám. Prsa, úsměv a příjemná atmosféra mě přesvědčila.

Takže beru hodinu + OB (cenově už tedy za zde zmiňovanou hranou 1600+500). Jsem vyslán do velké koupelny. Privát je v té době téměř prázdný, takže nikoho nepotkávám, ale věřím, že jindy to může být problém. Sophie jde také. Vrací se a začínáme s oťapávačkou. Sophii bych ten věk a míry i věřil. Bohužel všechno (kromě umělých prsou) je již hodně povolené a na břiše se už regulérně rýsuje pořádná vana. Prsa jsou ale super, kouřová také velmi povedená. Lehce se také věnuji jejímu spodku, ale na to já tolik nejsem. Následně vystřídáme několik poloh, kde kvituji nenucený a uvěřitelný projev. Končím misionářem na ta super prsa. Následuje velmi příjemná pokec jako s kamarádkou a po chvilce jdeme na druhé kolo. Opět kouřová a následně jdu zezadu, kde Sophie snáší poměrně dost tvrdý mlat. Už to moc neprodlužuji a končím Sophii do pusy. Máme ještě asi zhruba 10 minut, ale já už vím, že semnou nic nebude, a tak se sám vyhazuji.

Suma sumárum příjemná návštěva, slečna by ale se sebou potřebovala trošku něco dělat a zpevnit tělo. Jinak přístup, orál a chirurgická práce povedená.

Píši XXT03 , ale opakování kvůli postavě a cenovce nehrozí.
10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) that.boy dne 05 zář 2020 19:31, celkem upraveno 2 x.

george50
Začátečník
Celkem hodnocení: 372x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 9x
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 pro 2017 15:44

Příspěvek od george50 » 04 zář 2020 22:50

arina.jpg
http://www.sex.cz/141811
776 138 872 tel.
Arina

tak tohle je dnešní zážitek. Arina je velmi hezká Ukrajinka , která sídlí na Novodvorské , ul . Jílovská. Domluva v pohodě 1/2 hodiny předem. Je tady asi 3 týdny , říká že na skok a vrací se zpátky na UK. Je v přízemním panelákovém bytě ještě s kamarádkou/Klaudie/ Viděl jsem za dveřmi ještě někoho ale nevím. Domluva byla na 1200 za půl h. Přišla v černém topu a moc jí to slušelo.Bavíme se o detailech , chci OB a říká něco o příplatku což neakceptuji., takže souhlasí. Jinak je velmi příjemná a mazlivá. OB v jejím podání patří k těm lepším, je i náznak hlubokáče. Má krásnou slovansky plnoštíhlou postavu, pevná stehna a zadek, nic povoleného. Po 10 minutách se přesunuji k jejímu motýlku a trochu protestuje, že lízání je také za příplatek což opět neakceptuji a ona si nechá domluvit.takže jsem ji přelíznul a pak jsem dostal jako prémii líbání. nakonec dáváme gumu a ona sama nastaví zadeček. dlouho nevydržím a je konec. Shrnuto: fotky jsou jasně její aktuální, věk je uveden 36 souhlasí. jedině k její postavě by slušely větší kozičky ale i ty dvojky jsou pevné a hezké. čas byl dodržen a malinko přetažen.
Opáčko možná ano a dám i hodinku 1500.
Zdravím Kolegy
1 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 05 zář 2020 04:43

Trochu jsem byl posledními děvčaty zklamán, nechal jsem si dlouhý odstup od psaní recenze a tak jen stručně:

Lea /p.Grace/
https://www.sex.cz/863007/

Pěkná, milá vyšší Slovenka s hezkým úsměvem. Krásný čtyřky kozičky silikony xxx16 Placeno 1600 Kč za hodinu + 500 líbání. Kouřová byla velmi odbytá a krátká. Prachy za líbání absolutně vyhozené, to si u ní nepřiplácejte nikdo! Lízat se prý nechá až při dalších návštěvách, až člověka trochu pozná víc xxx06
Akce klasika trojboj, zakončení výstřikem na ty její velký prsa. Při trochu víc rozjetym šuku jsem začal cítit zápach, hlavně když jsem jí dával zezadu, a to mi zkazilo celkový dojem zcela!

Opakování ne. Doporučení za mne ne. Škoda, protože jinak přístup i tělo by na to měla.
XXT02
9 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

Uživatelský avatar
LUKoil
Začátečník
Celkem hodnocení: 270x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 64
Registrován: 26 čer 2017 21:45

Příspěvek od LUKoil » 05 zář 2020 05:07

Julie /p.Grace/

tel.: 604 460 403

Byl jsem nějak minulý měsíc, aktuálně v nabídce privátu není.
Opět docela v pohodě holčina, dalo se s ní normálně pokecat. Začínáme ohmatáváním ve stoje, chce abych si ji rozbalil (hezky naučený scénář - už jsem to tady četl od jiného kolegy xxx03 )

Příplatek za líbání se zde vyplatil, líbala poctivě. Celková akce se nesla v dobrym duchu - kůň, zezadu a misio. V poslední pozici jsem ji docela slušně nakládal, zněl od ní i docela uvěřitelný hlasový projev, kterej jsem přerušoval proplétáním našich jazyků. Nakonec tradiční výstřik na kozičky.
Musím souhlasit s recenzentem TaylerDurden, který má stejný postřeh týkající se jejího úsměvu. Zřejmě, jak se snaží stále usmívat, působí to místy až křečovitě a nepřirozeně a opravdu místy až trochu děsivě. Něco, jako když se na Tebe ušklíbne panenka Chucky xxx08
Tělo má takové měkčí a kozičky taky, což pro mne bylo zklamáním.
Placeno 1600 / h + 500 líbačka

Celkový dojem? Smíšený pocity - smajlík 50/50 XXT02
5 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
200 % horňák! Jana Defi je pro mne Bohyně!

Uživatelský avatar
kozomilf
Začátečník
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2020 13:14

Příspěvek od kozomilf » 06 zář 2020 15:31

Mazlivá Ivana - Praha 2 vinohrady (vedle Datartu)
FYI: většinou má ještě 2 další podobné inzeraty na annonci, který furt obměnuje ale většinou udava nazvy typu "jméno XXX 170/6".

https://www.annonce.cz/inzerat/mazliva- ... 3w6kh.html
Tel. 774 153 572


Ceny: 800 pul. hodiny / 1200 hod.
Navštíveno někdy v únoru.

Ještě něz začnu s moji první recenzi, bych chtěl ujasnit můj taste. Moje cílová skupina v komerčním sexu jsou výhradně 35+ ženský/paní s bujným dekoltem - ideálně 6ky,7ky jako je na fotce. Ujasnuji to především pro ty co chodí na privaty za mladymi holkami. Takže až uvidite příspěvek od "kozomilfa" tak rovnou scrollujte dál lebo ode mě nejspíš nikdy neuvidite recenzi na 20ti letou tapku s dvojkami XXX36

K recenzi.. Naivně nalakan fake fotkami, že si dam slečnu jak je na fotce. Realita uplně jiná samozřejmě.. klasicka starší paní okolo 50ti-60ti let, která pro určitou klientelu může být ještě přijatelná vzhledově. Bohužel to byla moji první navštěva na privát a ja se styděl dat otočku, takže jsem zustal xxx53

Realita: Kratké blondate vlasy, v obličeji ujde na svůj věk. Postava plnostihla s menší vanou co se dá přežít. Inzerovaný 6ky sedí ale určitě nevypadaji jak na fotce, typově jsou to takový ty měkčí vysaky. Dole v partiich přírodní.

Paní byla celkem milá, small talk v pohodě načež se mě zeptala na jak dlouho se zdržím a co že to vlastně chci.. Řekl jsem si o pul hodku na masaz prsou, oral bez a klasiku. Platil jsem 800 (oral bez je v cene). Podala mi ručník a když jsem se vratil ze sprchy na pokoj, tak na mě čekala už naha, což moc nemusím.. Akce začala celkem rychle a to tak že si ho vzala hnedka do pusy načež jsem řekl, že bych prvně chtěl tu masaž prsy a pak až oral. Poslechla takže jsem se nechal masirovat těmi dudami, který sice vzhledově nevypadají super ale když jste nadržený prasak jako já co má slabost pro prsa, tak to v ten daný moment bylo fajn XXX36 Orál takový průměr, hlouběji sice dokáže ale celého nadoraz nedala. Za chvílí nasazuje gumičku a jdeme na klasicky misio při kterém po několika minutách už němůžu a stříkam. Po akci se hnedka začala oblikat a ptala se mě jestli si dam sprchu. Sprchu nedavam, tkaže oblikam a za par minut už nasedam do auta se smíšeny pocity.

Shrnutí: paní je mílá, snaží se a určitě vyhoví. Nicméně hardwarově to je i pro moji slabost pro prsa a zralý milfky prostě takovej průměr, za kterej si myslím, že se platit prostě nemá.

Zdravím kolegy
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Mr. Finch, are you trying to seduce me?“ - stifler's mom

Uživatelský avatar
kozomilf
Začátečník
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2020 13:14

Příspěvek od kozomilf » 06 zář 2020 16:48

Smyslná Zoša - Praha 10 kubanské náměstí

https://www.annonce.cz/inzerat/smyslna- ... yvg65.html
Tel. 721 797 570
NVJ.jpg
Ceny: 800 pul. hodiny / 1200 hod.
Navštíveno někdy v únoru. - Domluva v pohodě, parkovani super a hlavně žadné dlouhé čekání před barakem prakticky hnedka vpusten dovnitr do baraku zvonkem.

Oproti mé první negativní zkušenosti s fake fotkami z annonce, zoša opravdu používá její aktuální fotky, takže to co vidíte v inzerátu opravdu dostanete. Věk sedí tj. kolem 40ti. slečna co má krasně dlouhé zrzavo/hnědé vlasy, hezká v obličeji se super 6kami. Kila na těle má trošku sice navíc ale tak akorat a na spravných místech. Dole v partiich vyholená.

Zoša mě přívítala v sexy korzetu s velkým výstříhem a s vysokymi podpatky - první dojem na jedničku! Vchazíme do pokoje, kde se mě co to bude přičemž mi nabízí anal za příplatek 500, naivně odpovídam že nevím jak dlouho vydržím, tak radši bych vzal prvně pul hodiny a dyztak bych pak dorovnal XXX36 . Bohužel se mi dostava informace, že to takhle nefunguje, že bud si reknu hodinu nebo bych pak musel zaplatit další plnou cenu pul hodiny tj. 800+800 načež automaticky odpovidam, že zustanu tu hodku. Davam penize, zoša mě ručník, rychla sprcha a vracim se na pokoj, chvili čekam na zošu, která přichazí chvílí po mě furt oblečená v tom sexy korzetu xxx08 Hezky si ji pomalu svlikam mezitim co se soustredim jenom na ty super kozy, kterými jsem v ten daný moment v sedmém nebi. Za nedlouho si mě bere do pusy (oral bez je v cene) a dostavam procitenej oral. Zoša napadite strida techniky a hrave pouziva jazyk. Po chvilce citim, ze to na me jde tak ji radeji zastavim a rikam, že chci na ni. No co vam budu povidat zase jsem to nevydrzel dlouho a po par zajizdeni uz jsem byl. Zoša po akci nabídla masaž, která byla oka. Po chílvce jdu do sprchy, oblikam se a jdu pryč, tentokrát se super pocitem a pozitivní zkušenosti.

Shrnutí: Zošu doporučuji všem komu se líbí starší pohledný ženský s větším poprsím a pohodovým přístupem. Je hezká, milá a většinou je s ní jednoduchá domluva (byl jsem víckrat).

Zdravím kolegy
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
“Mr. Finch, are you trying to seduce me?“ - stifler's mom

Uživatelský avatar
TomikTom
Začátečník
Celkem hodnocení: 352x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 11x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 53
Registrován: 18 lis 2017 15:40

Příspěvek od TomikTom » 06 zář 2020 21:36

Andrea
Masáže Domeček


http://masazedomecek.cz/?p=4343

Moje další návštěva na kopci, no prostě jsem si to tam oblíbil a řekl jsem si že tamnější osazenstvo trochu proberu a podám reportáž :-))

Na Andreu už jsem měl spadeno dřív a potom co jsme ji zahlédnul při návštěvě jiné dívky jsem věděl že k ní opravdu chci. Takže rovnou vizuál. Blondýnka, vlnité vlasy (ale podle mě nastavované), v obličeji hezká, na můj vkus ale silná vrstva make-upu, možná tím maskuje nějaké vady pleti, nevím. Udávaný věk bych řekl sedí, nebo jen s minimální konstantou. Výška sedí, to já rád a váha taky odpovídá, takže vysoká štíhlá holka. Prsa mi taky přijdou jako jedničky, bradavky hezky trčí do takových špuntíků :-), k tomu hezké ženské boky a zadek. Vše zpevněno, tipuji že sportuje.
Když po sprše přišla na pokoj a lehla si na postel, na sobě krajkové prádlo...koukal jsem na to tělo a dlouhé nohy a myslím že mi regulérně spadla čelist. Vizuál za mě luxusní, ač jsem vysazenej na větší kozičky.

Tady ale nadšení končí ptž zbytek byl bída. Pokec byl celkem fajn ale nějak jsem měl pocit že to je nucené, asi byla strašně nervózní či co. A stejnej přístup byl i v sexu. Na mazlení či lízing pouze minimální odezva, nějak mě přitom hladila ale žádná vášeň teda ne :-(. Kouř slušnej, žádný honění, poctivá práce rty a jazykem ale žádný oční kontakt nebo hlubší zasunutí se nekonalo. Naštěstí to stačilo na erekci bazální tvrdosti. V poloze na misio měla hlavu na stranu a zavřené oči, odezva žádná. Změna na polohu zezadu, luxusní prdelka a tehle pohled na hezké mladé tělo mi pomohl abych se nakonec dopachtil ke konci a poslal pulce do pláštěnky.

Odcházel jsem vlastně rozmrzelej - asi to bylo tím že k tomu vizuálu jsem nedostal adekvátní přístup a nenaplnil se potenciál a moje očekávání.
Já hodnotím zážitek neutrálně, ale slečnu doporučit můžu, s limity výše napsaného. Ostatně: předchozí dva norníci byli se slečnou spokojeni, takže třeba vám ostatním taky sedne lépe než mě.
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 zář 2020 09:12

Caroline, Privát Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-caroline/
604460403

Další zážitek z kategorie masturbace do pěkný kundy XXX36 Ty babydoll děvky se nějak přemnožily. Lízačka proběhla, ale za hrobovýho ticha. Nenašel jsem ovládání volume. Při mrdu otevřený oči a těká s nima po místnosti, chvíli kouká na mě, pak zase jinam. Úplně mě to rozhazovalo. Asi ji vyrobili s vadou, že neumí ty oči zavřít. Nebo jsem opět nenašel správný tlačítko. Jinak je to holka tak 25+, mluví pomalu, je to taková leklejší rybka. Obličej je drobnej a hezkej, tělo taky, ale je trošku měkký. Kozy umělý, tedy ne balony, ale podepřený silikonem jsou, na to bych vzal jed. Její přístup je vlastně v pohodě, nekonaj se žádný ojeby, jen je prostě ta holka v posteli taková neslaná nemastná a na ťapinu se moc nehodí xxx51 Spoluautorem této minirecenze je Kolop, kterej takto glosoval mý hlášení o návštěvě na whatsappu. Útrata 1600/hodina, nabídnuto OB. Normálně bych přivřel obě oči a dal smajla XXT03 ovšem i s ohledem na debilní a nijak neodůvodněnou cenovou politiku podniku 1100/1600, kdy se tam čím dál častěj stahujou i různý na novo přelakovaný koloťapky, dávám s odřenýma ušima XXT02
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Micky
Přidavač
Celkem hodnocení: 422x
Recenze 2017: 19x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 164
Registrován: 11 dub 2017 16:32

Příspěvek od Micky » 07 zář 2020 11:51

Caroline, Privát Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-caroline/
604460403

S kočičákem mohu souhlasit pouze v tom ,že na tapinu se moc Caroline nehodí.Co se týče sexu tak je to velmi přírodní,ve smyslu že netřeba gelu a to mám klacek nadprůměrný.Je to mamina,takže kundičkou prošlo děcko tak to je možná důvod proč jsem jí mrdal velmi dlouho a ona držela a šla mi naproti.Dívá se i poměrně dlouho do očí.Kouřová byla bez gumky docela dobrá,lízink taky velmi povedený.Carolin mohu vřele doporučit xxx63
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2803x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 673
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 07 zář 2020 15:58

Katarina, Pink angels
https://www.pinkangels.cz/homepage/detail?id=16#divky
1500/hod
777 459 145
179/52/2 - podle me odpovida docela
vek 24 - odhadem realita kolem 30ti, mozna 32, ale ja to blbe poznavam

Objednani v pohode, adresa do SMS, to ocenuju.
V dany cas dole, otevrou mi dvere, privola si me vytahem.
Prvni dojem zvlastni, holka Slovena, trosku divnej oblicej, to jsem zavahal, ale chovala se prijemne, trochu zvlastne.
Na pokoji zacala nabizet priplatky, s tim, ze u toho na posteli vystrcila prdel v puncochacich, coz teda bylo docela fajnovy... Nabizela anal za litr (nebo 800 uz nevim), OB 500, libani 500, na prdel jsem nemel ten den chut a OB a tak nepriplacim nikdy.
Sprcha, rucnik, nic zajimavyho, vse v norme.

Na pokoji pak uz slabsi, ve stoje se celkem mazlila, odstrojeni z puncochacu a spodniho pradla super, ale prsty dovnitr ne, hrani s postevackem taky moc ne, kozy (malinky dvojky) taky bez nadseni, tak jsme si na kourovou, to zase bylo dobry, sla celkem hluboko. Pak jen pro formu misio, ale nejlepsi zezadu, ma fakt peknou prdelku a celkem si nechala nandat. Pak konicek, to ji teda taky pekne slo.
Tim ze to ale bylo nulovy GFE, tak jsem to vydrzel poradne dlouho, jak byla odtazita, tak me to prestalo brat, takze jsem ji pak zezadu prcal co to slo, pot se ze me lil. Gumu jsem naplnil az nekdy po pulhodce...
Pak nejaky pokec, ne uplne priserny. Mezitim mi zkousela prodat znova anal a co me teda vylozene zarazilo, pry at li vylizu. Za 500... Nebo hezkou masaz. Za 500...
Bez naznaku GFE me to nebavilo a na druhy kolo jsem chut uz moc nemel...

Takze shrnuto podtrzeno
- super stihly telo (fakt pekna kulata prdelka)
- nula GFE
- priplatek i za vzduch a to me sralo

Nebrat. XXT01

Ty priplatky za lizink atd. nevim jestli je privat nebo holka, ale je mi to u prdele. Me to nezajima, ale vylozene to pusobilo na pest.
Capture.PNG
Capturee.PNG
8 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 07 zář 2020 19:21

Jessica, Pink angels - 777459145, https://www.pinkangels.cz/homepage/detail?id=14#divky

První návštěva v Pink angels. Domluva v pohodě, vstup lehce netradiční - vlezete do výtahu a holka si vás přivolá nahoru. Celý poslední patro patří privátu, takže nehrozí, že se potkáte s obyvatelema domu, zatímco stepujete před dveřma.

Po příjezdu už na mě čeká usměvavá Jessica. Líbila se mi, působila sympaticky, takže domluva byla rychlá. Beru hodinu, nabízela OB a líbání, ale zůstávám u základu. Jessica je štíhlá až hubená, prsa vzhledem k postavě docela velký, drobnej zadek tak akorát do ruky. Docela dost makeupu (asi trochu problémy s pletí), pěknej úsměv. Vzhledově za mě privátovej nadstandard.

Na úvod mě upozorňuje, že je tu celkem nová a trochu nervózní. Nevím, jestli to je pravda (podle inzerátů už tam nějakou chvíli byla), nebo výmluva, abych nečekal velkou aktivitu. Každopádně jsem to vzal tak trochu jako výzvu, že si s ní pohraju. Lízačka ano, prsty dovnitř ne. Reakce zpočátku velmi lehká. Ale hrál jsem si s ní dost dlouho, postupně vzdychala trochu víc a byla pořádně mokrá. Najednou mi ale zahlásila, že je dole citlivá a že mám přestat. Trochu egoisticky si myslím, že to na ní šlo, tak mě radši stopla. Při šuku bohužel spíš pasivní, není to úplná nafukovací panna (trochu vzdychá, nějaký hlazení po těle apod.), ale hlava lehce na stranu, oči zavřený. Bohužel i z toho mála, co řekla, mi připadá, že s touhle prací není moc srovnaná a není připravená si to užít. Jakmile jsem se udělal, tak mě poslala do sprchy. Jasně, čas na druhý kolo už nebyl, ale mohla mě nechat trochu vydejchat. Venku jsem byl cca 50 - 55 minut od příchodu.

Shrnutí: velmi pěkná, milá holka, která ale působí lehce nervózně a neumí/nechce si to užít.
Normálně bych asi hodnotil jako XXT03 , ale kvůli zkrácení času je to XXT02

Brána hodina bez příplatků za 1500 Kč.
jessica02.jpeg
jessica03.jpeg
10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
SongOfLife
Začátečník
Celkem hodnocení: 180x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 36
Registrován: 26 črc 2017 22:07

Příspěvek od SongOfLife » 07 zář 2020 20:56

Eliška
https://www.amateri.com/cs/lide/2136564/Eliska25
https://tapky.info/?3170,amateri-eliska ... -792277772
https://tapky.svetaci.info/divky/429-el ... 92-277-772
tel.: 792277772

Barva vlasů: černá
Výška: 159 cm
Váha: 53 kg

Byt kousek od metra Želivského. Otevřela mi županu. V bytě jsem ještě v kuchyni slyšel 2 holky.

Věk si tak nějak.. něco po 25? Tělo fakt krásný. Dokonalý pevný přírodní trojky. Krásně plochý štíhlý bříško a to i při poloze na pejska. Zadek lehce širší.

S Eliškou to bylo slušný GFE. Pevný objetí, doteky, řeč těla, dechová reakce na moje podměty. xxx54 Při úvodním mazlení, po té co jsem zajel do rozkroku tak si tam teda hnedka mázla gel. Když jsme měnily polohu na misio, tak si mě do kundy, za pomocí rukou a nohou, vyloženě nabodla, jak kdyby páchala mým ocasem harakiri. Celkově povaha hrozně pohodová.

V obličeji asi každého estéta nezaujme, takové méně výrazné rysy, vyšší čelo. Vzal jsem testovací půl hodiny za 1000 Kč.

Fotka ukradena z první recenze. Dík.
8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pár recenzí mám na Masheru. Nick stejný.

wenn
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 21
Registrován: 30 črc 2019 00:00

Příspěvek od wenn » 08 zář 2020 15:39

Laura
https://tapky.svetaci.info/divky/393-la ... 76-546-611
Nyni tel 704 216 529
Placeno 1k CZK/pulhodina

Nyni jede sama na sebe, ruzna mista (airbnb). Popsano uz hodne, tak to vezmu strucne. Prijemna, nenucena, hezky udelane prsa, stihla, ale postava uz drobne jevi znamky >30let (nic hrozneho, ale teenka to proste neni). Dobry kour i bez OB. Suk na misio divny (hlidala si abych nesel hluboko), zezadu dobry,tam to nevadilo. Dela i napr rimming, nad tim u ni přemýšlím.

Opacko nevim, doporučení opatrne ano. Fotek je tisic na tapky.svetaci.info, proto neprikladam.
Edit: na vyzvu tedy prikladam foto
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) wenn dne 08 zář 2020 19:18, celkem upraveno 1 x.

wenn
Začátečník
Celkem hodnocení: 96x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 21
Registrován: 30 črc 2019 00:00

Příspěvek od wenn » 08 zář 2020 16:06

Kristyna - Privat Grace
http://privatgrace.cz/slecna/new-kristyna/
Tel 604 460 403
Placeno 1100 CZK/pulhodka

Testovano za vas. Mno, pojdme na to, nic hezkeho nas neceka. Bruneta kolem 20let, vic ne. Oblicej celkem prijemny. Ve dverich neupnuté saty, zanedlouho pochopim. Nicmene me zaoblenejsi postavy obecne nevadi, pokud je to na spravnych mistech, takže i pres tuto signalizaci jsem sel dal.

Domluva rychla, sel jsem na testovaci pulhodinu bez priplatku. No a po sprse to zacalo. Postava spatenka na tak mladou holku. Sel jsem na ni opatrne a ve snaze nezne, ale úplně toporna, vicemene me prislo ze ani nevi jak ho chytnout a co delat. Kour jediny dobry protoze mechanicky v tempu. GFE na zapornych hodnotách, misio strasne, tak jsem ji aspon drtil zezadu. Jelikoz predchozi jeji vykon a zejmena pristup byl spatny, nijak jsem ji pritom nelitoval. V zaverecne konverzaci jsem ji taktne doporucil zmenu povolani, v zasade tomu prisvedcila. Drive v Angels a kratce v Millenium Stars (jmena nevim). Opacko nikdy, doporučení NE.
1 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 zář 2020 16:36

wenn píše:
08 zář 2020 15:39
Laura
https://tapky.svetaci.info/divky/393-la ... 76-546-611
Nyni tel 704 216 529
Placeno 1k CZK/pulhodina

Nyni jede sama na sebe, ruzna mista (airbnb). Popsano uz hodne, tak to vezmu strucne. Prijemna, nenucena, hezky udelane prsa, stihla, ale postava uz drobne jevi znamky >30let (nic hrozneho, ale teenka to proste neni). Dobry kour i bez OB. Suk na misio divny (hlidala si abych nesel hluboko), zezadu dobry,tam to nevadilo. Dela i napr rimming, nad tim u ni přemýšlím.

Opacko nevim, doporučení opatrne ano. Fotek je tisic na tapky.svetaci.info, proto neprikladam.
Fotky i tak urcite prikladej. xxx51
2 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Praha19923
Začátečník
Celkem hodnocení: 40x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 16
Registrován: 09 říj 2019 14:37

Příspěvek od Praha19923 » 09 zář 2020 12:29

Markéta https://www.annonce.cz/inzerat/sympatic ... 89rz2.html 792254057
Jedna statší návštěva,ten den nikdo v okolí nebral telefon tak došlo na annonci. Kupodivu slečna přijemná už do telefonu a na místě překvápko fotky sedí ťapinkometrie taky spíš by jsem tipnul tak o 2 roky míň taková mladá usměvavá milf. Základ 1000/1500 na příplatky jsem se neptal. Akce úplně na pohodu jak když jdeš za kámoškou. Holka to má v hlavě srovnaný a vypadá že ji to baví žádný kurvý manýry, žádný tady mi nesahej, takhle mě to nebaví... zvukový projev přirozený nepřehrávala. Čas dodržen prostě na annonci zlatá vyjímka bez ojebu.
GFE 100%
Opáčko ano
Doporučení ano
Celkově prostě XXT03 XXT03 XXT03
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
sex-and-ganja
Začátečník
Celkem hodnocení: 168x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 79
Registrován: 27 zář 2017 12:20

Příspěvek od sex-and-ganja » 09 zář 2020 15:08

Zoša / Smyslná Zoša
https://www.annonce.cz/inzerat/smyslna- ... pjq3c.html
https://www.sexystranky.cz/spolecnice/smyslna-zosa-8347
https://tapky.svetaci.info/divky/1907-z ... 21-797-570
721 797 570

DOMLUVA
Zosa je v oboru zkusena, se svou praci smirena. Domluva tedy byla velmi jednoducha - adresu, ceny atd. vsechno oddrmoli uz do telefonu. Parkoviste pred barakem a cekani zadne, po zavolani si pro vas prijde do vchodu.

PROSTREDI
Normalni prizemni byt ve ctvrti Malesice/Zborov, zadny luxus, ale taky zadny hnus, je tam cisto. Koupelna trosku omlacena. Pokoj slusny, na solidni posteli jsou dve k sobe prirazene matrace, ale jinak neni co vytknout. Tise hraje radio, v jinem pokoji piska andulka. Zosa je pry na byte s kolegyni a kdyz jdete do sprchy, ceka celou dobu pred dvermi na chodbu, asi aby nedoslo k nejake trapne srazce mezi klienty.

DIVKA
Zosa je mila a pokec s ni nevaznul. Kuracka (v polocase se zeptala jestli si muze zapalit), ale neni to zni citit. Tipuju si, ze ji bude vic nez 40, ale ne o moc. Fotky jsou a pry vzdycky byly 100% real.
Obrovske kozy (prirodni sestky) a jasna nadvaha, ale Zosa neni primo XXL. Ta nadvaha jde hodne do koz, do boku a do zadku, ze ona v tech jejich obleccich vypada pekne uchopitelne. Taky ma docela hezky kulatejsi oblicej, sexy usmev a pekne rude vlasy. Obezni monstrum to neni ani nahodou, ale taky rozhodne necekejte vceli pas a tenke nozky.

AKCE
Volil jsem Zosu kvuli kozam, lesklym obleckum a jejimu veku. Obcas se zaseknu na urcitem vzhledu, archetypu a to me pak vzrusuje az nez se presunu na neco uplne jineho. Nekdy mlade hubene exoticke rakety, nekdy naopak starsi a zkusenou, klidne pri tele. Se Zosou jsem chtel dat 69, nechat ji prevliknout do rozdilneho sexy pradla a samozrejme i klasiku s vystrikem na kozy.
Rekl bych, ze ji asi vic bavi byt dominou nebo aspon jet nejake scenare. Ja vsak o nic takoveho zajem nemel, jen o ty oblecky - libilo se mi tedy, ze z toho nezkousela delat scenare nebo u toho nejak mluvit, proste mi ve vsem vyhovela.
Pred akci strikne na penis spray, nevim jesli desinfekce, sperimicid nebo oboji. Kazdopadne to hned vezme do pusy, takze whatever xx16
Sex s ni je dobry, na svou velikost je ohebna a ve vsem vyhovi (otoc se, ted pojd sem, ted si prosim oblekni to cervene, atd. - vse bez kecu, bez povzdechu, bez nejakeho krouteni ocima).
Pochvalil bych zejmena kurbu, je zkusena a vi jak na to.
Prvni vystrik po sexu na bricho, pak sprcha nasledovana lehkou modni prehlidkou stridanou s 69kou. Po vykoureni strikam tentokrat na kozy a jdu po treti do sprchy.

SUMMARY = :)
Placeno: 1'500/hod = klasika + 69/OB + oblecky
Doporuceni: ano, pokud vas zajimaji tato klicova slova: mature, BBW, obrovske prirodni kozy, latex/fetish oblecky, (SM, anal jsem nebral)
Navrat: mozny, jestli zas nekdy dostanu chut na tenhle typ zenske
5 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 196 hostů