Recenze 2020

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
quiriam
Začátečník
Celkem hodnocení: 50x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 14 srp 2018 07:50

Re: Recenze 2020

Příspěvek od quiriam » 09 bře 2020 13:25

StrapoOnLady (Daniela) - Amateri, https://www.amateri.com/cs/lide/1466397/StrapoOnLady , 723392207
_LaurA_ - Amateri, https://www.amateri.com/cs/lide/1865138/_LaurA_ , 732228152

Již delší dobu mám chuť na pravou pořádnou trojku se vším všudy. Seděl jsem tak jednou na chatu na amatérech a jen tak z plezíru hodil dotaz právě na tuto moji touhu a v zásadě okamžitě se mi ozvaly tyto dvě dámy. Domluva celkem rychlá a v pohodě, za hodinu společnosti obou dvou 3 tis., dle dohody včetně OB.

Byl jsem odnavigován do celkem hezky zrekonstruovaného bytu v Podolí. Prostředí opravdu pěkné, velká koupelna, celkem pohodlná postel, všude kolem vonné svíčky atd. Dle dohody jsem na místo dorazil okolo 18:11. První dojem takový průměrný. Fotky na profilech jsou jejich (alespoň ty, co přikládám, určitě), ale zejména v obličeji hodně přidávají. Věk bych odhadoval někde mezi 40 až 50, ale tyhle odhady mi moc nejdou, takže s rezervou.

Od obou veliké omluvy, že ještě nejsou připravené a ať se posadím, dám si sprchu, vodu atd. Nicméně hned na začátku potvrzení, že platí domluva z chatu, předávka peněz a odchod do sprchy. Když jsem se vrátil ze sprchy, tak že už jsou téměř připravené, ale že si dají ještě cigáro. Po všech těchto "přípravách" jsme se dostali do postele někdy okolo 18:35. Drobné otlapkávání, holky se věnují i sobě (respektive Daniela Lauře, opačně v podstatě ne), pak připojení v podobě honění, masírování koulí. To je jejich sehraná disciplína, Laura honí ptáka a Daniela různě líbá po těle nebo se nastavuje. Říkám, že by mohli kromě honění i orál, tak Daniela párkrát olízne a pak se zase vrátí zpět. Laura rovnou říká, že s ní je to složitější, že si musí zvyknout a orál hned na začátku nedělá (WTF???? ). Velím, že tedy šukačka. Letmo jsem si všiml, že na stolečku připraveny jen dvě šprcky. Nasazujeme první a Laura se nastavuje do polohy zezadu. Nechá se hoblovat celkem na doraz a rychle, vzdychá. Po chvíli, že jí bolí nohy a výměna. Převlíct šprcku a na misio s Danielou. Moc dlouho se jí tak ale nechce, že prý raději zezeadu. Načež obdobný scénář jako s Laurou. Chce rychle a na doraz a po chvíli, že jí bolí nohy a ať si lehnu. Laura začne znovu honit a Daniela se různě nakrucuje a pak že chce lízat. V této sestavě to holky dotáhnou (ručně) do mého vyvrcholení. To Laura okomentuje slovy "Ty vole, ty máš výdrž, vůbec necítím ruce". Na připomínku, že mohla i pusou, se ohradí, že to nedělá a že je masérka, má to i na profilu, a sex dělá jen ve trojce s Danielou. Pak se obě seberou a odejdou do vedlejšího pokoje. Čas cca. 19:10.

Co se dělo dál už asi není třeba moc popisovat. Výzva k pokračování, úšklebek se slovy "Už jsi se přeci vysříkal, tak co chceš?", "Proč řešíš 4 minuty?", "Vždyť jsi přišel před hodinou, takže cajk" apod. Poslední, co jsem slyšel mezi dveřmi, bylo "A nezapomeň napsat recenzi". To je přání, které nemohu nevyslyšet, a tak se dělím o svůj zážitek.

K těmto dvěma tedy never ever a výrazně nedoporučuji. xxx28 xxx28 xxx28 xxx28

PS: Zpětně vidím několik nezvládnutých otoček, ale byť se tady o tom píše nesčetněkrát, člověk hold musí zkušenost nabrat ze svých chyb.
7 Obrázek 5 Obrázek 2 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

sponzor007
Začátečník
Celkem hodnocení: 72x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 24 lis 2017 12:58

Příspěvek od sponzor007 » 10 bře 2020 13:35

Tak nevím...nevím. Buďto jsem zbytečně náročný, nebo mám diametrálně odlišný vkus od většiny z vás. Byl jsem velmi zklamaný z vychvalované Jany z Prahy 6 - Dejvic, nebo Brunetky. Obdobně jsem dopadl i u pozitivně hodnocené Iriny (ira).
Drobná žena, oproti fotografii trojúhelníkový a k tomu vrásčitý obličej,údajně jemná pokožka... ani vidu , k tomu na zádech velká rušivá bradavice, orál chabý, moc jemný, bez nápadu, jedním slovem bída. Budu pokračovat mezi milfkami a rád se svěřím.
5 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 10 bře 2020 17:11

Andy, Moncheri
https://www.sex.cz/987202
773 013 770

Výborná ťapka, vždy dobře naladěná a milá, těžko můžu napsat něco jiného. Vlastně je to takový ukázkový prototyp holky, ze které se stane ťapina. Míry 160/45/2 můžou sedět, věk 18 klasicky nikoliv, ten je slušně podstřelenej. Aktuálně v inzerci s nepřiznanou fake fotkou xxx57 mají v tomto v Moncheri trochu hockey xxx45 já přikládám tu její vlastní. Hezký obličej, vlasy, krásná postava xxx19 V papuli bohužel pevný rovnátka. Vždy velmi pohodová návštěva. V sexu je náruživá, vysloveně při tom teče. Zároveň jsou tam ale i nepopíratelné herecké vlohy XXX36 Kouřová za mě průměrná (s gumou), ale když při tom kouká těma svýma očima, tak je to vlastně stejně dobrý xxx17 xxx17 Opakoval jsem vícekrát, je to už dýl. Původně holka bez sebevědomí, které jí ale rychle stouplo, když ji každej druhej nabízí manželství a hory i s horákama xxx50 Doporučuju proto s návštěvou neotálet. Útrata 1500/hod, v ceně klasika.
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Arnold Rimmer
Začátečník
Celkem hodnocení: 280x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 kvě 2017 16:21

Příspěvek od Arnold Rimmer » 10 bře 2020 18:12

Vanessa, Pragueprincess
https://www.pragueprincess.cz/divka/vanesska/
pp-vanessa-02.jpg
Psát nějakou obsáhlou recenzi na Vanessu by bylo nošením sov do Athén, takže to vezmu jenom stručně: objednání bez problémů, prostory privátu velmi hezké. Cena standard za 1500/hodinu. Vanesska je příjemná mladá slečna, štíhlá drobnější postava, v obličeji též velmi pohledná. Akce samotná pohodová, je sama aktivní, žádné zbytečné zákazy a omezení, snaží se vyhovět. Je teda trošku od rány, ale nic, co by se nedalo snést. Pro někoho by mohla být mínusem menší prsa, ale k takhle drobné a štíhlé holčině prostě pasují.
Opakování bych určitě dal. Nicméně nevím, jestli proběhne - nebo možná někde jinde, protože podle pohledu na webowky Princezen vidím, že se s podnikem děje cosi velmi nedobrého ...
6 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jsem příliš velký gentleman na to, abych se snížil k hovoru, jenž vedou primitivové ve sprchách. Vše, co potřebuješ vědět, je, že jsem ji sklátil!

Honza07
Začátečník
Celkem hodnocení: 225x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 39
Registrován: 21 zář 2018 09:44

Příspěvek od Honza07 » 12 bře 2020 13:06

Šárka - Alpin
Sarka-Alpin.jpg
https://www.sex.cz/671170?Kraj=praha&Rn ... oc=praha_4
776 568 067

Zlákán recenzemi a fotkami jsem se odhodlal navštívit doposud mnou přehlížený privát Alpin. Na druhý pokus to už vyšlo. Objednání telefonicky v pohodě, mluvil jsem přímo se Šárkou. V telefonu příjemný jemný hlas, co je první pozitivní věc.

Privát se nachází ve vilce v Braníku, v podstatě kousek od ulice Novodvorská. Dopravní dostupnost celkem dobrá. Autobus stojí kousek od privátu, nebo se dá dojít pěšky za pár minut z ulice Novodvorská. Autem by se mělo dát zaparkovat v okolí taky celkem v pohodě. Před domem mačkám zvonek s název Alpin a bzučákem jsem vpuštěn do dvora. Po chodníku kousek rovně, zatlačit do dveří, pak kousek po schodech nahoru a mačkám další zvonek přímo u dveří privátu.

Otevřít mi přišla Šárka v krátkém župánku, pod kterým měla hezké prádlo. Klasický rozdíl mezi očekáváním a skutečností. V obličeji ne úplně můj typ, ale holka celkem sympatická a milá. Na začátku, a pak i celou dobu byla jakoby roztomile nesmělá, nebo stydlivá. Postava se mi na fotkách líbila a skutečnost je stejně dobrá. Odcházíme na pokoj, kde si potvrzujeme hodinu domluvenou telefonicky, předávám peníze a dávám si sprchu. Ta je přímo na pokoji, takže pohoda. Šárka zatím šla odevzdat peníze a vrátila se prakticky až když jsem byl po sprše. Jinak pokoj zařízený celkem vkusně, přesně ke svému účelu.

Začali jsme opatrným otlapkáváním a mazlením. Jak Šárka působí takovým tím nesmělým dojmem, tak mi to přišlo jako nejlepší postup. Mazlení bylo přijímáno hodně dobře. Po chvilce se přesouvám dolů na lízání. To se setkává s dobrou odezvou, projev je přirozený a uvěřitelný. Dopracovat to do jejího finále ale asi moc nehrozí. To nevadí, protože i tak to je hezké. Zkoušel jsem i prstění, ale nepřišlo mi, že by se to setkávalo s nějakou zvláštní odezvou. Pak Šárka plynule přechází na polohu 69. Tuto polohu často a ani nějak extra rád neprovozuji, ale tady jsem hodně spokojený. Orálek od Šárky se mi hodně líbil. Je spíše jemnější, ale jakoby důrazný. Chvílemi se snaží jít na doraz, co se ji i daří. Já jsem spíše ale průměr, takže nevím, jak by zvládala majitele 20/5. Šárka střídavě saje, olizuje péro, koule i okolí. Moc hezká a nápaditá práce jazykem. Po té spoustě špatného orálu co jsem na privátech zažil, je to hodně příjemná změna. K šukání jsme se nakonec ani nedostali. Udělala mně ale moc hezky.

Celkově to byl jeden z nejlepších zážitků na privátu. Možná úplně nejlepší, pokud vezmu kombinaci vzhledu a přístupu. Měl jsem holku s lepším přístupem, ale slabším vzhledem, i holku, která se mi líbila víc, ale přístup nestál za moc. Natrefit na špičkovou kombinací vzhledu a přístupu není až tak lehké. Ke 100 % hodnocení chybí jen trochu více GFE. Holka je celou dobu milá, cítil jsem se s ní příjemně, ale chybělo mi takové to spontánní přitulení, nebo objetí, jak některé holky umí. Aby měl chlap pocit, že je fakt u milenky. Tohle se mi na privátech ale stává jenom výjimečně, takže i tady jsem od Šárky dostal v podstatě nadstandard.

Placeno 1500 Kč / hod.
Čas dveře-dveře dodržen. Sprchy se počítají do času.

Doporučení:
Šárku určitě můžu doporučit, zvlášť chlapům, co hledají jemnější přístup a více mazlení. Přišlo mi, že je Šárka spíše submisivní. Tím nechci říct, že je pasivní, nebo že je to typická subinka, která si nechá nařezat. Je na ní hodně vidět, že se moc snaží chlapovi vyhovět. Bude ale asi lepší, když si to budeme umět odřídit vy a říct si, co se vám líbí. Jo, a má moc šikovný jazyk.

Opakování:
Opakování proběhlo a přijde mi, že když se trochu lépe známe, tak je tam kapánek více GFE. Další návštěvy zvažuji. Částečně i kvůli tomu, že teď nějak nemám chuť zkoušet nové holky. Není to ale takové, že bych tam měl chuť běžet hned po předchozí návštěvě, jako jsem to zažil u jiných holek. Něco tomu chybí, nějaká ta jiskra. Takže uvidíme, jak se to vyvine.
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ihar
Začátečník
Celkem hodnocení: 33x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 13
Registrován: 03 bře 2018 15:45

Příspěvek od ihar » 12 bře 2020 15:08

Ella - Ella privat
img0001[1].jpg
https://www.sex.cz/935437
739 816 562

Hledam jsem neco noveho, a v okoli. Nalakala me Ella, jak uvadi "mladá a štíhlá brunetka s pevnými trojkami ( 168cm/53kg)". Ve skutecnosti spletla lokaci (omylem ci schvalne - nevim), neni to Praha 9 a je opravdu v novostavbe na Hostivari. Zadne modre zony, pekny 1+kk byticek. Slecna v byte je sama (divil bych se, kdyby ne XXX36 ). Fotky asi sedi, popis taky. Na pokoji je gauc (mmm... neni moc dobre reseni pro privat). Odeslan do sprchy, pak ona.

Vratila se, a citim nejakou nervozitu z ni. No, nic, mozna se uvolni po ceste. Ma pekny trochu mehci zadecek, a prirozene trojky (tipl bych 2.5). Zacala me honit, ale zustala v kalhotkach. Za chvili ji tak jemne (ne moc!) odtahnu kalhotky, jestli to pry nechce sundat. Odovedela VELICE neprijemne: "to nemusis tahat!". Ja - mmm... ok, promin. Nalada uz je zkazena. Pokracuje, honi. Trochu ji tak mackam prdelku. A ona vite co? Furt odsedne. To same prsama - furt se tak odsune, ze se to moc mackat neda. A je videt, ze to nema rada. A nejsem nejaky hrozny hnusak, delam to uctive a jemne! No nic, ta prdelka me trochu povzrusila, a ona mi nasadila kondom. Vsak ani oral ani honeni moc neumi (nebo spise nechce), a zaroven neumi nastavit atmosferu (ani sebe xx21 ). Takze sunda gumu, a pokracuje trochu honeni bez ni.

Prerusuji ji a prosim o masaz, souhlasi se s tim, a dela to. Masaz je vsak lepsi, nez samotna erotika, ale mistem az moc tlaci.

Za chvili se otocim a zacina zase honeni, trochu se ji to dari, tak se ptam nenapadne, jestli nema dalsi gumu, a nechce ji tam znovu dat. Nastvane odpovida: "myslis, ze ja nevim, co ma delat, ted ti dam gumu, a ten zase upadne". To je tedy atmosfera si rikam. Bere gumu, ale uz je k nicemu. Trochu honi, a je uplne nedostupna pro mazleni. Tak za chvili rikam, ze je to dost, a ze jdu pryc. Tvarila se, ze to pry jeste zvladne, ale pak se s tim souhlasila. Jeste z toho nastvane vzdyhala, ze 2 kondomy byly pouzity k nicemu (nahlas to nerikala, ale podle vzhledu a emoci to bylo pochopit).

Jdu do koupelny, a holka uz leti k notysku a neco tam pise (jak jsem prisel tak taky si tam neco hledala). Nevim co to je, mozna pise poznamky k budoucimu romanu XXX36

Placeno 1200 Kč / 30 min.
Cas vicemene dodrzen (az na to, ze jsem sam zmizel).

Doporuceni:
Mozna nekdo z vas toto tele dokaze rozehrat, ale ja za sebe doporucit nemuzu. Nulova atmosfera a neschopnost.

Opakovani:
Naprosto vylucuju.

Tapinkar pise XXT01
1 Obrázek 5 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

pet.ca
Začátečník
Celkem hodnocení: 72x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 kvě 2017 21:29

Příspěvek od pet.ca » 13 bře 2020 20:42

Kristyna - Masaze domecek
http://masazedomecek.cz/?p=3553
Tel: 603 387 410

Ke Kristýně jsem se dostal napůl náhodou a napůl dle velmi chválivých recenzí. Objednání bez problémů.
Kopec jak do nebes, snil jsem o tom, že na jeho konci na mne čeká nezbedná princezna.
Byl jsem celkem napjatý očekáváním. První dojem trošku váhavý. Kristýna byla hezká slečna, cca 31 let, dle mého názoru trošku vyhublá. Nebyl tam ovšem wow efekt, i když tak trochu ano xxx12 . Když se mi totiž představila, nešlo si nevšimnout, že pod jejím tílkem se nadýmají docela velká prsa. A v kombinaci s její drobnější postavou, jak to ...ehm říci slušně:"vypadala vážně šukatelně." xxx63
V podstatě vtipná a upovídaná. Privát vypadal sympatický a také útulný. Placeno 1500/h, a celkem nikam nespěchala. Už na začátku jsem si všiml, že si asi nejsme k sobě na 100% sympatičtí. Takže návštěva roku se nekonala, ale zase nic, co by se slečně dalo vytknout. Chová se trochu střeleně, a vlastně je to i sexy. Každopádně asi to byl typ slečny, která jedná férově, :-). Malé bariéry tam ale zkrátka byly. Takže ta mluva byla o malinko horší než sex.
A teď k ní, pomalu jsme se začali mazlit, a jemně si ji rozbaluji. Drobnější postava, hubenější, ale líbivá a svůdná. Kouř se mi v její podání líbil, pěkně si s ním hrála. Jak tu už někdo říkal, je menší a tím i subtilnější. Místy se do toho zapálila a ty její prsa na ní byly vážně něco. Malý zub gravitace tam byl, malinko povislá, ale hezká. Akce "fajn." Asi 7-8/10.
Opáčko je možné, ale něco málo tomu chybělo. Asi jsem čekal větší kočku a větší zápal.

Kdyby na sobě zapracovala a tělo a zadek by posílila ve fitku (=prostě malinko nabrala), mohla by tahle vyhublejší slečna hrát první ligu, a být vážně nádherná slečna.
Takto sice návštěva nepokazila sérii hezkých návštěv, ale mohlo to být i o chlup lepší:

Obličej 8/10
Tělo 7-8/10
Hrudník 9/10, zadek 7/10
Akce 7-8/10
Orál 9/10
Přístup férový 8/10
Komplementarita nás obou 7/10

CELKOVÝ DOJEM 7-8/10 (tedy nadprůměr, a nadprůměrná spokojenost). Zde bych při rozhodování vsadil na celkový dojem slečny.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) pet.ca dne 15 bře 2020 15:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Arnold Rimmer
Začátečník
Celkem hodnocení: 280x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 kvě 2017 16:21

Příspěvek od Arnold Rimmer » 14 bře 2020 09:41

Vitorie - Topprivat
http://www.topprivat.cz/node/2353
viktoria01_0.jpg
Kdo neměl cigánku, není chlap.

No, tak chlap už jsem a bylo to takhle. V Topu jsem už delší dobu nebyl ,ale vše funguje jako dřív - objednání bez problému, na místě jsem bez čekání puštěn dovnitř. Otevírá mi Viktorie a přiznám se, že na první pohled nejsem úplně odvařený, ale úvodní konverzace v pohodě, tak dávám hodinku za 1500,-. Po šprše docela čekačka na pokoji, pak Viktorie přichází v prádélku. Je to Romka, což jsem věděl a s tím do toho šel. Fotky na webu jí o něco přidávají, má oproti nim nějaké to kilo navíc, sami si mi postěžovala, že trochu přibrala. Nějaký rok navíc tam taky bude, tipnul bych, že 30 už jí bylo (ale víte, jak je to u mně s odhadem věku). V obličeji to úplně můj typ nebyl, ale tohle bude asi individuální. Na úvod otlapávačka, tady jsem schytal zákaz prstů dovnitř, z čehož tedy nejsem nadšený, ale respektuju to. Naštěstí to byl zákaz poslední. Narozdíl od jiných recenzí jsem nezažil žádnou divokou mrdačku, ale naopak jemnou, skoro až něžnou akci. Jakoby slečna nějak vytušila, že to mám radši spíš tahle, takže jsem byl naprosto spokojený. Po akci pohodový rozhovor, nicméně když jsem se chystal na druhé kolo, bylo mi sděleno, že už je za 5 minut celá a že končíme. Takže tohle hodnotím jako mínus, na pokoji jsem s Viktorií byl jestli 45 minut, tak to je moc. Ale hádat jsem se nechtěl, tak jsem jenom v klidu namítl, že to asi není úplně OK, Viktorie se omlouvala, že má v celou už dalšího kunčofta, že to takhle operátorka objednává a ona za to nemůže. Pusa na rozloučenou a mizím.

Celkově hodnotím návštěvu pozitivně, samotná holčina dobrá, přístup pozitivní a akce v pořádku. Negativně hodnotím časovou politiku podniku, asi si za to můžu i trochu sám, protože jsem v Topu dlouho nebyl a opomenul se ohledně času jednoznačně domluvit už na začátku - poučení pro příště.

P.S. Na odchodu z baráku leží u vchodu na zemi nějaké letáky. Mrknu na ně a vidím velkými písmeny nápis TOP. Říkám si, ty vole, oni tady mají normálně rozhozené letáky s reklamou na privát! Tak jsem jeden vzal a ona to byla TOP drogerie XXX36
http://www.topdrogerie.cz/
6 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jsem příliš velký gentleman na to, abych se snížil k hovoru, jenž vedou primitivové ve sprchách. Vše, co potřebuješ vědět, je, že jsem ji sklátil!

petter.son
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 20
Registrován: 06 lis 2018 13:34

Příspěvek od petter.son » 16 bře 2020 09:50

https://www.sex.cz/lisaprivatvinohrady

Lisa privat

Nikde jsem na ni nenašel info, takže to byla zkouška ohněm.

Sice inzeruje vinohrady, ale je na Třebešíně.

Ceny 1100/1600

+420776809110

Foto fake, přidej 30 kg, tzn vanu a prdel jako Štolskej dvůr.

Objednání proběhlo v pořádku, byla až moc milá, což mi v poslední době přijde jako potenciální alert no.1

Nicméně dorazil jsem na adresu (pěkná vilka), odkud jsem byl přesměrován přes ulici do industriální zástavby..😁..prošel jsem vstupními vraty a octnul se před bývalou vrátnici, odkud se pootevrely dveře, zpoza kterých vykoukla slečna a gestem mi naznačila, abych šel dovnitř..bizar a alert no.2..

Vevnitř přítmí, takže slečna vypadala RÁMCOVĚ jako na fotkach, ale ja ji beztak jen skenoval kozy, kvůli kterým jsem to celé absolvoval.. říkám si ok, jdu do toho. Po uvedení na pokoj (přítmí, matrace na zemi) začla licitace. Slečna mi oznámila, že musí vyzvednout smrada ze školy, takže může jen půl hodinu. Tak říkám, že bych ale chtěl celou hodinu a že do telefonu mi nic takového nesdělila - alert no.3..Kouká na mě nepritomnym výrazem, tak si říkám ok, ale něco za něco. Říkám, že ok, dám půlhodinu, ale max. za litra. Po chvíli přemýšlení souhlasí.

Po sprše následuje akce. Slečnu si rozbaluji a nahle je mi jasný, že foto je opravdu fake, nicméně soustředím se na kozy a jedu dál. Další alert (no.4) přijde v momentě, kdy mi dává dost jasně najevo, že na kozy se smí pouze sahat, nikoliv olizovat, atd atd..takže to hlavní, kvůli čemu tam jsem.. stoicky se v tu chvíli useberu do sebe a za střízliveho uvažování si říkám, ok, buď ji insta pošlu do pici, sbalim se a odejdu, prachy bych z ni stejně nevydindal, anebo se kousnu, užiju si to v rámci možností a alespoň uvidim komplet, zač slečna stojí. Velim si tedy pokračovat.

Následuje pseodu předehra v podobě otirani koz o mé tělo, kouř s humou průměr, sahani na vlasy a krk opět neseno s nelibostí, jdeme na šuk, nahoru se jí nechce, jedu tedy misio až do konce.

Suma sumárum, totálně protřelá kurva s vyhorelejma manyrama, co vas vasi roli pouheho zdroje obeziva neváhá dávat dostatečně najevo. Vlastně je to ona, co se uvolila vám poskytnout službu a vy máte být ještě rádi.. výsledek je líný prase, co vám je schopný nabídnout pouze ultra sterilni mrd, který bude ale komplet v její režii..

Takže tomuhle se vyhněte obloukem, doporučení snad jen pro ty, co hledají poslední záminku, jak seknout s kommerz mrdem..
img0000.jpg
4 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 17 bře 2020 17:18

Julia, Blue Rose - 607878333, https://www.iprivaty.cz/bluerose/julia/
tapky: XXT03

Asi na delší dobu moje poslední recka. Ještě před propuknutím současnýho šílenství jsem vyrazil do Blue Rose. Koukal jsem na holky na sex.cz, ale ty zjevně neseděj, operátorka mi hlásila úplně jiný jména. Tak jsem tak nějak náhodně vybral Julii. Zdá se, že iprivaty jsou aktuálnější.
Julia není zrovna nejšíhlejší (z fotek je to poznat), ale nějak mi to nevadilo. Líbila se mi totiž v obličeji, což je pro mě důležitý, a postavě pak leccos odpustím. Na druhou stranu to není nějaká velryba a prsa má třeba subjektivně taky hezký (s piercingem v bradavkách).

Zážitek takovej zvláštní. Při pokecu působí velmi mile ale ostražitě, zachovává si trochu odstup, přijde mi, že se o době nechce moc bavit. Zároveň se snaží zákazníkovi vyhovět - ptá se co chci (když jsem si to zaplatil), jestli se mi to líbí apod. Takže takovej poctivej profi přístup. Ale taky působí, že si to fakt užívá. Orál bez nedělá ani nenabízí, ale i orál s je dobrej. Pěkně při tom líže a cucá koule. Sama se nechá lízat i prstit, pěkně vlhne a i ten orgasmus bych jí věřil. Při šukání je to podobný. Celkově jsem si to možná až překvapivě fakt užil.

Dá se doporučit těm, kdo netrvaj na hubenejch holkách. O opáčku uvažuju, ale uvidíme, jestli bude ještě pracovat, až se COVID přežene.

Brána hodina bez příplatků za 1500 Kč. Čas přibližně dodrženej.
julia1.jpg
julia2.jpg
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Pes-SC
Začátečník
Celkem hodnocení: 14x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2020 10:01

Příspěvek od Pes-SC » 19 bře 2020 11:01

Ella privat
https://www.sex.cz/ellaprivat
739816562
Ťapky : XXT01
Ahoj pánové,
jsem mladá a štíhlá brunetka s pevnými trojkami ( 168cm/53kg). Jsem tu na pár dní a ráda se s Tebou potkám ve svém soukromém bytě, kde si spolu můžeme užít příjemné chvilky mazlení, relaxu, sexu nebo třeba orálku a dalších věcech, na kterých se společně domluvíme.
Před bytečkem je i pohodové parkování :)

Budu se těšit na Tvé zavolání, Ela.

NA SMS NEREAGUJI. PROSÍM ROVNOU VOLEJTE. DĚKUJI
Do teď jsem si říkal, že ještě nemám dost zkušeností v "oboru", abych tu sepisoval nějaké recenze. Stačilo navštívit tuto slečnu a zkušeností najednou přibylo až až. Mrzí mě, že má první musí být taková, ale říká si o to.
Z nějakého důvodu jsem před jejím navštívením recenze nenašel. Ze zvědavosti jsem se teď koukal zase a hle už tam jsou, a stejné zkušenosti jako já.

Návštěva předminulý pátek.
Volal jsem s nadšením, že konečně se v těchto končinách objevila hezká slečna, kterou bych navštívil. Dříve tu byla Linda, která mi bohužel zmizela dřív, než jsem se k ní dostal. Tak u téhle jsem neváhal a volal.
Slečna to nejdřív nezvedla. Tak jsem vytáčení ukončil načež v zápětí prozvání zpět. Tak volám znovu, tentokrát už zvedla. V telefonu zněla překvapivě jemně, to se mi líbilo, nemám rád když se z nich vytratí veškerá ženskost. Řekla, že může asi za 40min. Domluvili jsme se na určitý čas, cena 2000/h.
Na mapách obhlédl okolí, sedl jsem do auta a jel na místo, kam jsem dorazil s předstihem. Na místě začala působit nějaká vyšší síla. Číslování baráků je nesmyslné až matoucí. Myslejíc, že jsem správně volám. Zvedla to a dala instrukce a že " za chvíli zazvoní ". Tak čekám 5min. nic. Pak volá a ptá se kde jsem. Řekl jsem, že před barákem ale asi teda špatném. Zkoušela mě navigovat, ale stylem, že kdybych měl přejít ulici, nepochopil bych to. Řekl jsem, že se znovu podívám na mapy a zkusím ji zavolat. Řekla, že mi dává 10min, pak na mě kašle a jede domů.
Tak jsem to po nějaké době konečně našel. Zavolal, už byla naštvaná, ale vpustila mě do baráku. To už jsem trochu váhal. S těmito komplikacemi jsem před jejím bytem byl asi 7 minut po domluveném čase. Tvářila se jak kakabus a začala : " pojď dovnitř, tady se zuj, tady je ručník, támhle koupelna, tam si dej věci.." začal jsem se zouvat ani nepočkala až se a dodala "tak se snad prve seznámíme, já jsem Ella " a podávala mi ruku. Zahnala mě do pokoje, kde byl gauč a říká " Jdeš pozdě". Omluvil jsem se, a připomenul komplikace s hledáním. Zamračila se a řekla " budu ti to muset o 10min zkrátit! ". S tím jsem počítal, překvapil mě ale tón. Když se to zkrátí o čas ve sprše na začátku a na konči už mohla mít stejné peníze za polovinu času, což jsem si zařídil sám. Nechápal jsem, proč ji to naštvalo. Dodala ještě " no to se nediv, já to mám narvané až do večera, nemůžu toho po tobě obírat o čas kvůli tobě!" Nestačil jsem se divit, natož něco říci a pokračovala " jestli se ti to nelíbí, můžeš jít!". To mě dorazilo a řekl jsem, že raději jdu.

Tady pozor, nejdřív jsem měl 10 min, než pojede domů a najednou tu má práci až do večera. xxx70

Věděl jsem, že nálada už by se sotva zlepšila a co jsem teď četl, ona by tomu nepomohla. Její smůla, jsem ten moula, co by si jinak řekl " no co, tak alespoň chvíli si užiju". Ale za ty prachy už to bylo příliš.

xxx28

Myslím, že tohle dokonce byla má první otočka, takže za mě: xxx57 xxx46
9 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

MAARSHJAZ
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23 úno 2020 19:35

Příspěvek od MAARSHJAZ » 22 bře 2020 09:49

rovnou říkám, že pokud tenhle příspěvek zase bude nějak habrovat v modrátorské hlavě že jsem nzase špatně nahrál obrázky, je to chyba jen admina, kterému jsem posílal žádost o pomoc, jak vložit ten obrázek aby to padlo do jeho oka, ale bez odezvy, tak je sem vkládám tak, jak umím D:..

Venezie - Amateri.com
https://www.amateri.com/cs/lide/2148402/Venezie
739813507
30min 1000kč / rychlovka 800kč
Bez prostor, pendulue mezi neratovicemi a palmovkou
32 let, 165/55-60 cca
02.jpg
01.jpg

Současnému bludu, kterému se říká koronavirus nevěřím, takže jsem šel hledat nějakou šponu, abych si trochu vylepšil moje zasouvací manévry.
Amatéry mám rád, dobře se tam člověk baví, ale tentokrát se poštěstilo a našel jsem tam slečinku Venezii, která nabízí klasiku za symbolický talíř, podle fotek i slušný kousek, no neber to.
Bohužel to bylo moje třetí setkání co se táče lehkých slečen, takže ještě nemám zkušenosti, před čím si dávat pozor, asi ta nejhlavnější je, nevidíš obličej na fotce- nebrat...
Tělo podle fotek sedí, má ho dost v pohodě, ale obličej xxx70 ... pár zubů taky chybí, šišlá to.
Neměla prostory takže jsme vyjeli na pole, po cestě příjemný pokec, kde se dozvíte že má dvouleté dítě, a že má za sebou takovejch zákazníků a zkušeností, včetne fyzyckého násilí, tím se vysvětluje ten zmuchlanej obličej...
Dojeli jsme na pole, na nic nečekala a všechno ze sebe sundala, po minute boje s vyndáním kondomu z obalu začíná kuřbu bez, dost divoká, jako by týden nejedla, poté zkušeně nasazuje kondom pusou a ptá se jak to chci, ať se nebojím experimentovat xxx95 .
Takže hned obličejem pryč- zezadu, přiráží dost statečně, asi ten můj kašpárek moc nenadchnul, ale tak cajk, mlátíme do toho cca pět minut a je uděláno.

Za mě super přístup, naprostá volnost ke všemu, tělo dost slušný, jenom pro citlivější povahy, co chtějí trochu poznat, co vlastně budou šukat, obličej dost vázne a šišlání taky nenasvědčuje pro positiva.
4 Obrázek 8 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Apex
Začátečník
Celkem hodnocení: 42x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 dub 2017 17:36

Příspěvek od Apex » 26 bře 2020 11:51

Nela – Fascination
https://www.sex.cz/fascination
https://tapky.info/?3010,nela-fascinati ... -773108876
Tel: 773 108 876
Hodnocení: XXT03 XXT03 XXT03

Přikládám jednu starší zkušenost z poloviny února, kdy situace kolem COVID-19, byla ještě v klidu. Bohužel dřív nebyl na tuhle recenzi čas. Slečna bohužel nedávno stáhla svůj inzerát, tak snad se Nela zase objeví, až ten virus opadne.
Nela je menší štíhlé postavy, blondýnka, obličej normální, vcelku hezká holka. Žádný hnusný zuby jak tu někdo psal, nebo známky fetu jsem nepozoroval. Fotky vypadají její, míry sedí, ikdyž prsa mi na fotkách připadají pravé, ale ve skutečnosti jsem měl pocit, že jsou vyplněny silikonem. Na některých fotkách v inzerci piercing v pupíku, ve skutečnosti není po něm ani památky. Kvituji, že slečna ke své postavě, nešla do nějakých silikonových balónů, ale zachovala svou přírodní velikost a na pohled není ani poznat upgrade.
Slečna je velmi vstřícná, od norníka vyslechne jeho přání a snaží se ve všemu vyhovět. Beru hodinu za 1500 Kč a k tomu OB s výstřikem do pusy za příplatek 500 Kč. Líbání bylo zahrnuto v ceně, nejspíš jsem jí byl sympatický. Po sprše přišla v župánku a krajkovém prádle. Jak šel župan dolů, věděl jsem, že si přijdu na své. Má moc hezkou postavu, hebkou pleť a ploché bříško. Kromě cpaní prstů do kundy bylo povoleno vše. Sáhnout si na ni nechá, tak jsem ji tu frndu promasíroval aspoň z venku. Když jsem si ji náležitě pomacal, nechal jsem si od ní kouřit. Přisála se mi na čuráka jako kapr na návnadu a byl jsem s její kuřbou taky spokojen. Za chvíli abych si taky přišel na své, nechal jsem ji ať mi nastaví frndu zezadu a zabřil jsem do ní hubu. Po chvíli se mi zahřála a začala přirozeně vzdychat a přirážet k mému ksichtu. Musím říct, že jsem se v ní rochnil jako prase v korytě. Nechala si náležitě vylízat obě díry, až jsem litoval, že jsem se nezeptal, jestli dělá Áčko. Kundu má pěknou, voňavou, vyholenou. Na závěr prvního kola jsem se nechal dokouřit. Poctivě mě vysála do poslední kapky, s nacpaným čurákem až někde po mandle čekala až se pořádně vystříkám. Žádný rychlý plivání do kapesníku.
Pokec s Nelou byl příjemný. Ví proč tu práci dělá, má to v hlavě srovnané a má ráda chlapy. Když se k ní chlap nechová jako dobytek, dokáže mu to náležitě oplatit.
Ke konci velím, jestli nedáme ještě jedno kolo, tak mi bere opět ptáka do pusy a staví do mrdací tvrdosti. Tady musím říct, že se snažila a neřekla po chvíli, že to nejde, ale poctivým kouřem mě postavila a nastavila se zezadu k náležitému ošukání. Její malá kulatá prdelka mě dost brala. Příště se zeptám na to Áčko. Na závěr jsem se jí udělal na ty její malý pevný kulatý kozičky. Čas využit, nikam mě nevyhazovala, žádné koukání na hodinky, asi je v této branži svou paní. Takže zážitek hodnotím na výbornou a dávám této slečně xxx63 xxx63 xxx63 .
17 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Mužský, ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Ale pak najednou… zdechnou.“

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 31 bře 2020 11:49

Natálka, Šelmičky
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... 185519&S=0
1000/30 min
773185519
XXT01

Varování z doby předvirové, holka pořád inzeruje.

Na Špeluňku jsem nikdy nějak neměl štěstí, šikovný holky mi tam vždycky prokouzly mezi prstama. Když se tam objevila nová mladá holka se slibnýma fotkama, neváhal jsem ani vteřinu a vyrazil na Seifertku. Trochu mě na začátku rozhodilo, že místo černovlásky přišla ke dveřím holka s vybělenýma vlasama, navíc jen v župánku s prosvítajícíma kalhotkama až na ulici. Ta je vostrá, říkám si a mizím v baráku. Zaujal mne celkem pěkný obličej, vypadá mladě, kolem 20 jí může být. Holka při komunikaci působí dost natvrdle, 3x se mě ptá, jestli jsem z Prahy, nedívá se do očí, čuju v ní pořádnou subinu, v hlavě mi běží děsný prasárny. Dělá víceméně na co si vzpomeneš, naštěstí dávám na intuici a beru jen půlhoďku v základu.

Když vyklouzla ze županu, rozhodily mě pořádný modřiny, tohle na holkách prostě nemůžu vidět. Vidina, jak nakládám tý hloupoučký holčičce a przním jí na všechny způsoby se rozplynula a začalo mi jí bejt líto. V tu chvíli jsem měl jednoznačně vypadnout. Ještě teda k postavě - všechno měkčí, spodek malinko bytelnější, prsa taky měkkčí už si nepamatuju, nebylo to v danou chvíli důležitý. Všechno víceméně v normě, sexbomba to není, nic mě na ní ale extra nezaujalo, ušmudlaná. Tradičních pár malůvek.

Dobře reagovala na lízačku, svíjela se, vzdychala, ale mně nějak nevoněla, prostě to nebylo ono. Kouř je její silnější disciplína, tady je nutný jí pochválit, i přes gumu mazec, sama od sebe jde hluboko, ta její pusina jde za ptákem tak nějak sama a přirozeně. Šuk nuda, prkenná holka, jak jsem si jí našteloval, tak jsem jí šukal, do role dominantního prasáka jsem se už zpátky nedostal.

Pokud by to měla v hlavě malinko srovnanější a neměla doma kokota co jí mlátí, mohla by bejt dobrá na pořádnou nakládačku. Takhle ani náhodou, doporučení rozhodně ne.

Prý pracovala někde v klubu, kolegové s větším přehledem jistě dopátrají kde doteď šlapala, novicka to 100% není. Na závěr se mě po čtvrtý zeptala, jestli jsem z Prahy a já mazal pryč jak namydlenej blesk.
6 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

Luk@s_cz
Začátečník
Celkem hodnocení: 165x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 9x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 05 led 2020 03:21

Příspěvek od Luk@s_cz » 31 bře 2020 15:59

Věk: 21 (má více než 26+ let)
Výška: 169
Hmotnost: 58 kg (Spíše jako 68 kg)
Prsa: 3
Cena: 30 min / 1 000 kc


Varování tuto dívku nenavštěvujte!
xxx28

AMANDA (doplněno: ko_cour)
Privatek Moncheri
https://www.sex.cz/798792

Ahoj znovu bratři!

Když jsem zůstal doma, nemohl jsem si pomoci a jít online a našel jsem tu dívku. Byla to velká chyba, takže se bratři poučili z mé chyby a nenavštívili tu dívku, pokud opravdu musíte potom alespoň vyzkoušet jiné dívky.

Byl jsem na tomto místě několikrát a je vždy těžké si domluvit schůzku, protože dívka na telefonu je vždy hrubá a telefon zavěsí kdykoli.

Je známo, že toto místo mění obrázky dívek, takže to vypadá lépe a ve skutečnosti je mnohem kratší nebo tlustší. A je to tak s touto dívkou. Mění se a dělají ji štíhlou na obrázku a ve skutečnosti má na břiše visící deset kilogramů tuku, zakrývá ji a viděl jsem ji až poté, co jsem peníze zaplatil.


Pochází z Ukrajiny a to byl první alarmující signál a poté říká, že normálně žije v Německu a kvůli omezené situaci v Praze.
To je alarmující signál, který říká, že tato dívka nebude upřímná, a zkuste vydělat peníze tím, že neposkytne normální službu, a pak opustíte zemi.
xxx70


Byl jsem zoufalý, protože v tuto chvíli téměř žádná soukromá společnost nebo dívky nepracují a ty, které pracují, žádají o vyšší cenu, než je obvyklé, aby situaci využily.

Poté, co jsem jí dal peníze, šel jsem na sprchu a pak jsem se vrátil dovnitř a ona začala dělat postel a jako bych zmínil, že má hodně tuku na jejím břiše a neviděl jsem to, když jsem jí zaplatil, takže teď zkusím myslet na něco jiného, ​​abych mohl být nadržený a šukat s ní.

Vzala si látku a já jsem ležel v posteli, oblékla si kondom a začala mi kouřit. Bylo to v pořádku, dostal jsem se tvrdě a pak si lehla na postel a oblékla si mazivo a nechtěla se dotýkat její kundičky.

Šukali jsme a pak jsme spolu mluvili současně a pak jsem se dotýkal jejího prsu a popadl ji za zadek a říkala, že jde rychleji. Samozřejmě chce, abych šel rychleji a pak přijel rychleji a odtamtud také a bylo mi to jedno, protože chci vydělat za svůj čas, který jsem zaplatil. Pak jsem ji otočil a šukal ji zezadu na krátkou dobu, než se lehla.

Pak alarmující zvuk z jejího telefonu začal vydávat hluk a já jsem jí řekl, že stále máme čas a dejte mi minutu do konce a ona řekne ne, časy nahoru a prostě mě odtlačí pryč. Byl jsem šok, že se za sekundu proměnila v arogantní fenu. Řekl jsem jí, že není příjemné, že mi nedá minutu na to, abych dokončil a strčil mě pryč, a ona začala říkat bla bla bla a pak jsem jí řekl, že toto arogantní chování nebude nikoho vracet. Říká, že se nestarám, že tady nežiji, a pokud budu moci, opustím tuto zemi. Pak jsem s ní přestal mluvit, oblékl si hadřík a opustil místo.
Opět ignoruji alarmující signál falešných obrázků a pak skutečnost, že není z češtiny a to znamená, že je s největší pravděpodobností fena, která chce jen vzít peníze a využít výhod českého trhu, místa že tolik pěkných českých dívek poskytuje dobré služby a přátelský přístup.

Prosím, bratři, nedělejte stejnou chybu jako já, nenavštěvujte tuto dívku a nestojí za to tvrdě pracující peníze a tyto peníze používá na podporu našich českých dívek.

Buďte opatrní a buďte v bezpečí. Pokud narazím na tento druh dívky, která nás chce jen využít, napíšu recenzi a dám vám varování, abyste zůstali daleko!

xxx28
1 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Jirka Sirka
Štukatér
Celkem hodnocení: 1627x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 457
Registrován: 06 črc 2017 09:37

Příspěvek od Jirka Sirka » 03 dub 2020 20:30

Sweet Klára – Klára Flora privátek
Praha 3, K Červenému dvoru, prostory v Maho Salon
722081507

https://www.sex.cz/klarafloraprivatek
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka?Pho=722081507
https://tapky.info/?3022,sweet-klara-kl ... -722081507

.
Inz-722081507-0.jpg
Ahojky jsem Klára a ráda se bavím, užívám si a také ráda zlobím :* mám ráda střídání poloh a nejraději to mám zezadu a také ve třech :* tak se ozvi, budu se těšit :))
Město: Praha, Telefon: 722 081 507, Jméno: Klára Věk: 25 let Výška: 165 cm Váha: 53 kg Barva očí: Zelená
Před korovirová zkušenost. Slečna na SEX.cz jako novinka, bez recenze, tel. číslo na Googlu nevrací žádné informace, tj průzkum bojem. Domluva telefonicky na odpoledne. 1500 Kč/hod + „příplatkové služby nedělám“. Potvrzuji SMS a dostávám odpověď.

Navigace do ulice Na Třebešíně (K Červenému dvoru). Takže se opět jedná o bývalou vrátnici, která je oficiálně provozována jako Salón MAHO. Na místě je slečna, která bohužel neodpovídá žádným z prezentovaných fotografií. Foto v inzerátech je tedy FAKE. Vzhledově však je slečna stále nadprůměr. Postava krásná, ženské tvary, hezké nohy, prsa 2+. Pouze v obličeji nadmíra make-upu a obrovské nalepovací řasy. Bohužel to je všechno.

Jak jsem následně zjistil přístup slečny je tragický. Její inzerát upravím takto:
Zdar blbe, jsem netykavka Klára a tvářím se, že jsem „nová“, ale jsem vychcaná. Ráda se tě co nejrychleji zbavím. Sex si vůbec neužívám. Hned se zlobím, když mi šáhneš mezi nohy nebo se pokusíš o nějaké intimnosti. Chci, aby ses co nejrychleji udělal a vypadl. Hlavně se ke mně nepřibližuj. Nejraději to mám zezadu, abych tě vůbec neviděla. Pokud hledáš slečnu zcela bez zájmu, tak jsem tu pro Tebe ;) Tak se ozvi, budu se těšit na tvoje prachy.
Závěr: za 1500 Kč nabízí slečna suchý robotický sex, který chce celý řídit. Orál s gumou, jízda na koni, kdy se dívá někam do boku, při pozici zezadu pořád rukou kontroluje gumu, takže se nedá pořádně přirážet. Za 40 minut jsem byl venku i s 2x sprchou.

Nyní vidím, že slečna má už jednu recenzi se stejným závěrem. XXT01 XXT01 XXT01

Připomínám, že ve stejném místě se nacházejí i slečna Gabi a slečna Lisa Privat. Toto místo navrhuji zařadit na blacklist, samé ojeby a žádná přidaná hodnota.

xxx28

Inzerát s lákavou FAKE fotkou
Inz-722081507-1.jpg
Přehled inzerátů. Co inzerát to jiná falešná fotka!
Inz-722081507-FAKE-Fotky.jpg
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

donnator
Svačinář
Celkem hodnocení: 960x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 6x
Recenze 2019: 43x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 261
Registrován: 28 srp 2017 22:54

Příspěvek od donnator » 04 dub 2020 02:32

Čest,

Jelikož mě nebaví poslední dobou tady číst o virusu, a o tom, proč tam mají otevřené, a tam zavřené, jeden je kokot a druhý víc slanější kundopich, tak sem hodím jednu před karanténní recku xxx45 xxx45 , nechť si připomeneme, k čemu je toto forum xxx51 xxx63

https://www.annonce.cz/inzerat/zenska-j ... 3qgdg.html

Zuzka, kousek od metra Strašnice
773162142

U Zuzky sem byl 2x v létě, viz moje recenze z roku 2019, a tak jsem věděl, že jdu na jistotu.
V telefonu domlouváme čas a já stepuji v daný čas kousek před bytem ve Strašnicích, přijde si pro mě a pořád je to ta stejná sexy MILFka, pamatuje si mě, páč sem ji fajně vyprášil kožešinu v létě xxx50 xxx50
kecáme o životě jako stáří kámoši, beru půl hodku za 800, při tom mi říká, že bude muset zdražit na 900, že ji majitel zvedl nájem atd, no teď bude muset zlevnit po této krizi doufám xxx50 xx25
Skáču do sprchy, nabízím jí ať si za mnou vleze a dáme společnou očistovačku....jde.....Zuzka je špinavý blond sexy maminy typu, sexy oplácaná, 4ky kozy....za mě paráda xxx54 xxx45

K akci nemám co vytknout. Lízing si užívá i 69 taktéž, dáme 2 polohy a stříkám do ní...nedalo se to vydržet. Požádám o masáž..není problém...patlá na mě nejaký olej a masaž docela ok, žádný zázrak ani trága.
Po akci dáváme opět sprchu...potřebuji smejt ten olej
Zuzka chce dát cígo před barákem, avšak spěchám domů, pač přítelkyně jede domů z práce xx16 takže obejmutí a hudlan na rozloučenou xxx38

Suma sumárum: kdo má rád sexy oplácané Milfky okolo 40ti let s fajn přístupem, vřele doporučuji
přikládám foto, přiznaný fake, avšak rámcově sedí

Mrdu Zdar, a výstřiků do pusinek zvláště xxx86
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Vladko
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 29 lis 2019 17:40

Příspěvek od Vladko » 09 dub 2020 00:11

Napíšem sem teda aj ja nejaké recenzie čo som bol v privátoch. Fotky a kontakty kompletne na konci recenzie.

Kristyna Masáže Domecek
http://masazedomecek.cz/?p=3553
Mega pekná slečna, v pohode prístup, nechá sa prstovat, polohy OK, ale politika a celý Domeček je divný. Iba jedna súlož - vystrek za polhodinu, dohodnuté neplatí, iná slečna zrazu môže, nepáči sa mi takýto prístup. V domecku nikdy nič neplatí presne.

http://masazedomecek.cz/?p=2926
V Domečku som bol aj s Terezkou, vyzerá sexy, pri orali som ju nesmel držať za vlasy. Sex v pohode, ale nič špeciálne. Hrozne, ale že hrozne jej smrdí vagína. Neviem či z lubrikantu, ale chvíľu po návšteve som išiel jesť, mega dlho som si umýval ruky. Prstovat sa nechá nie úplne prstami dovnútra. Domeček prostredie v pohode, keď som tam bol prvýkrát, prišla mi otvoriť slečna s malým dieťaťom a že áno dobre ste tu 😂

Účel splníte návštevou Domceku, zajebete si s celkom peknými ženami, ale také divné nastavenie tam majú.

Sara
https://tapky.info/?2188,sara-alfa-beta ... -722428591

Fotky katastrofa, reálne je milionkrat krajšia. Kvôli kladným recenziam som navštívil a mega slečna. Nerobí hlboký oral, lebo ju dusi, ale inak sa prispôsobí požiadavkám. Tvrdý sex taký že real tvrdý úplne v pohode, bol som zatiaľ dvakrát, dnes mi zrušila stretko nezbednicka že vraj odišla skôr. Pokec všetko super prístup, výborná slečna, nastevujte prosím iné tapky 😂
Neodporúčam, úplne o ničom je 😂

Po zrušení sari som narýchlo našiel kvôli deepthroatu Pavlu. O reálnom hlbkom orali som vždy sníval, prvýkrát som sa jej vystriekal do hrdla. Síce s gumou, ale aj tak mega. Druhé kolo prevažne tvrdý doggy, striekam dvakrát v polhodinovke. Moc prekvapený som z nej, výborný prístup. Vizuál pre mňa bieda, ale deepthroat taký že máloktorá robí taký hlboký oral. Slečna nie je škaredá, je milá, ale mňa potetovane ženy nebavia.
https://tapky.info/?1817,amateri-roxx88 ... -608431384

Aktuálne hľadám súčasné kontakty na Nora privát a Destiny -ex Prague princess. Please ak mate, pošlite.

Fotky, čísla, ceny recenzovanych.
Kristína
1000/30 minút vraj nemôže hodinu
Terezka nemá fotky, pekná akože je
Cena 1000/30
Číslo do domecku je +420 603 387 410
Nutné sledovať ten ich rozvrh, aktuálne nepracujú kvôli víru.

Sara
1500 prvýkrát za hodinu
1000 druhýkrát za 30 minút
+420722428591

Pavla
1000 za 30 minút
+420608431384
Zadok má pekný 😂
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
climbeer
Začátečník
Celkem hodnocení: 90x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 14
Registrován: 24 kvě 2017 09:42

Příspěvek od climbeer » 10 dub 2020 01:05

Sára, tel. 722 428 591
https://www.sex.cz/477488
https://www.tapky.info/?2188,sara-alfa- ... -722428591
Recenze z doby ještě před-koronavirové. Nevím, jestli má cenu k této privátové star něco psát. Téměř vše co bylo o Sáře napsáno bych mohl jen podepsat a hotovo, ale přesto musím... XXT02
Tak předně dovolání perfektní xxx63 , domluva též xxx63 , těším se na supr zážitek. Ale v tom byl problém. Měl jsem příliš nastudované recenze xxx13 , takže jsem se dostal tam, kde jsem vůbec nechtěl být. Jak se říká: „Velké očekávání = velké …“ Ne, zklamáním se to nedá nazvat. Sára byla perfektní, spíš já jsem se nemohl vymanit z toho, jak jsem si jí představoval a co jsem ve skutečnosti zažil, vina byla spíš na mém přijímači. Sára se snažila…
Tak popořadě: Byl jsem u ní už v bytě na Žižkově, kam se přesunula od Flory. Matrace na zemi, alespoň postel nevrzala. xxx17
Úvod dle recenzí: hudlan, otlapkávačka, ruka na péru, které se měnilo v kalenou ocel. xxx63 Toť v pořádku. Na druhou stranu Sára prostě není můj typ, tedy v obličeji, zbytek velmi dobrý. Neříkám, že není hezká, ale já mám rád prostě něco jiného… Přesto zlákán recenzemi pokračuji.
Dvě kola zvládnuty, v mezičase masáž, hovor nějak váznul… Sára se tulila, lízačka taky supr. Přesto tam byla cítit nějaká bariéra i přes GFE zážitek.
No nic, nebudu to protahovat, jeden z nejrozporuplnějších zážitků mé nornické kariéry, placeno 1 500 Kč bez extras až po akci xxx63 , čas dodržen do puntíku xxx63 , nikdo mě nevyháněl ani neupozorňoval kolik, že máme ještě času xxx63 . Sára se snažila být milá, za což jí děkuji xxx22 . Pravdou je, že brutálnější mrdačku jsem ještě nezažil, přesto jsem cítil, že tam něco skřípe, tedy mezi námi.
Celkový dojem a doporučení:
Sára není můj typ, ale její přístup je perfektní. Mojí vinou jsme si moc nesedli, ale jinak musím zážitek hodnotit jako pozitivní.
Doporučení: jednoznačně ANO, bez váhání.
Opakování: já bohužel nikoliv
Ťapkář píše: XXT03
8 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kristof
Začátečník
Celkem hodnocení: 5x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2020 16:11

Příspěvek od kristof » 10 dub 2020 09:36

nelinka-mazlinka z amateru

https://www.amateri.com/cs/lide/1665346 ... a-mazlinka

Recenze staršího data, ale chci taky přispět kdyz uz tady jsem.

Sympatická pani od vedle, s pěkně velkýma dudama. Bych rekl, taková ucitelka.

Sídlí na hurce, nebo aspoň tehdy.

Po příchodu jsem se zeptal jestli mužem vynechat sprchu. Prijel jsem rano a pul hodiny předtim jsem se sprchoval. Nebyl problem, coz bylo fajn. Nelinka to hned rozbalila a slo se na vec. Byl jsem jen na pul hodky a mel plno, takze jsme toho moc nestihli. Ale vysla vstříc a kouri dobre. Parkat jsem zasunul a pak se nechal dodelat pusou. Ale do pusy ne e. Vcas jsem ji rekl, pokec a trada do sveta s uvolněným tlakem.

Za me fajn pro někoho kdo ma rad takové panicky.

Ceny ma v profilu na amaterech.
2 Obrázek 1 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: killabeezek, Lofas123 a 163 hostů