Recenze 2020

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Re: Recenze 2020

Příspěvek od Peno » 12 črc 2020 13:29

Bára, 773 251 770, Sex & Love, https://www.sex.cz/330355

Měl jsem chuť na nějakou starší se silikonama, volba nakonec padla na Báru z privátu hned vedle Kotvy. Mám tenhle privát zafixovanej jako trochu hnízdo zlatokopek, často rádoby hogo-fogo Rusek za zenitem co si myslí že jsou stále TOP, ale říkal jsem si že uvidím dle dohody na místě. Ale pochopitelně skončilo to otočkou, víceméně dle očekávání. Bára rozhodně ne 35, možná tak 40-45, rozhodně nic za co bych chtěl platit 2000/h v základu a pak ještě 1000 za OB - to v žádném případě. Bez problémů jdou sehnat výrazně lepší / mladší holky za 1500+500, takže jsem se otočil na podpatku, a mazal jsem jinam. Asi si myslela že jí tam vyklopím obsah peněženky nebo co, takže vypadala lehce nasraně, nicméně to u Rusek při otočce není úplně výjimka.

Chlapi, nebuďte blbí - každému sice dle vkusu jeho soudruha, ale já naprosto nechápu jak se podobné přestárlé vydry co jsou teď v Sex and Love mohou uživit s nadstandardními cenami typu 2000/h, 1000 za OB apod.
14 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 13 črc 2020 13:20

Janička (723 128 844)
https://www.annonce.cz/inzerat/hezka-ja ... rx4b8.html
(fotky asi odpovídají, celkem v pohodě vypadající, modelku ale nečekejte)

a

Diana (722 622 648)
https://www.annonce.cz/inzerat/hezka-di ... 542wm.html
(fotky fake, v reálu horší)

Dvě kámošky, které spolu sdílí byt na Proseku pobíž OBI.
Byl jsem nejprve u Janičky, která je o něco sympatičtější, ale GFE tu rozhodně nehledejte. Obě akce mají mnoho společné a to hlavně časový ojeb. U Janičky jsem končil po 40 minutách a u Diany snad po půl hodině a to jsem bral v obou případech hodinu. xx09 Přístup také xxx57 Kecy jako Janička: nemůžu tu šukat celou hodinu, když tu jsem až do večera, bych to nedala...a Diana: neprodlužuj to...není divu, že po takových kecech vám při změně polohy zvadne. A ještě když vidíte otrávený ksicht Diany, když musí rozkuřovat a pak si otráveně lehne na záda. xxx57
Ono už inzerovaná hodina za 1000 a půhodina za 800 dost napovídá o kvalitě. Navíc holky to mají pomatené a pletou si hodinu s půlhodinou a půlhodiny s 15 minutama. xxx03 Diana prý očekává, že se uděláte do půlhodiny a pak dělá obvykle masáž. To jako vážně? XXX36
Opakování tedy určitě NE a doporučení jen pro ty, co za minimální cenu chtějí rychle vysypat, jinak NE. xxx28
2 Obrázek 2 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 13 črc 2020 13:43

Viktorie, Moncheri
https://www.sex.cz/351838
tel. 773 013 770

Viktorie mi silne pripomina tamni Andy, co tam vydelavala na svetlejsi zitrky zkraje tohoto roku viewtopic.php?p=32652#p32652 akorat je zivocisnejsi a divocejsi. Andy byla takovej kralik, zatimco tahle Viktorie je spis jasnej zajic. Je to prudce mrdatelna holka, opravdu z ni v posteli strika sexappeal a je to vasnivka. Je to sice dost velka herecka, ale fakt vyborna, tehle holce to nejspis odpustite (pokud to vubec poznate). Telo je mlady a pekny, hlavne kozy jsou uzasny, jeji pristup je skvely. Presneji receno, jeji pristup k sexu jako takovemu je skvely. Jinak si je totiz vedoma toho, ze je dobra a kuncafty ma celkove dost v pici. Do sichty chodi jak se ji zachce. Za me probehly ctyri pokusy o navstevu, z toho dvakrat to klaplo, jednou to na posledni chvili zrusila a jednou me doslova zarizla hned po prichodu na privat, coz ji v tu chvili bylo naprosto jedno xxx45 To mi vzalo chut zkouset to jeste nekdy znovu, stesti v loterii at u ni hleda nekdo jinej. Zajiste mi to usetrilo i spoustu penez. Ceny 1000/1500 xxx63 PS: nebudte blbí a nesukejte prumerny holky nebo dokonce babicky za 1500+ jen proto, ze na nich aktualne visi tato nesmyslna cenovka xxx40 xxx57
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

irkul
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 čer 2019 15:12

Příspěvek od irkul » 13 črc 2020 16:31

Daniela
https://www.sex.cz/daniela
https://tapky.info/?283,daniela-daniela ... 28-179-183
728 179 183

Domluva bez problému, potvrzuju hodinu předem. Byt v kobyliském paneláku, vyzvedává mě dole osobně. Bude mít imho blíž ke 40 než k inzerované 30, což ale odhaduju spíš z obličeje a berte to s rezervou. Je vysolárkovaná do hněda, docela vysoká, nohy dlouhý, kozy hezký, na bříšku už nehledejte ten téměř sixpack co je na fotkách, ale na druhou stranu nemá ani žádnou vanu. Prostě postava cajk.

Všechno dělá jen s ochranou, nelíbá. Bral jsem 30 min za 1000,- (hodina 1500,-). Klasické omakávání a hlazení, kouření průměr (ale já na to zas tak moc nejsem obvzvlášť s gumou), pak vystřídán klasický trojboj zakončený střikem do pláštěnky v miso. S ničím nebyl problém, co a jak jsem chtěl to bylo (ale taky jsem nechtěl nic speciálního). Při akci přihrává, ale nerušivě, oční kontakt, úsměvy, pohoda. Možná až trochu moc profi výkon, chyběla tomu maličko jiskra, ale bylo to v zásadě fajn a účel splnilo. Opakovat asi spíš nebudu, ale ani to úplně nevylučuju. Ťapinkář :-)

img0004.jpg
15 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hexen
Svačinář
Celkem hodnocení: 787x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 11x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 230
Registrován: 29 dub 2017 19:57

Příspěvek od hexen » 15 črc 2020 22:17

Jméno: Linda
Věk: 29
Vlasy: černé
Prsa: 2 (v textu 3)
Telefon: 777 402 823
https://www.sexystranky.cz/spolecnice/u ... -linda-758
Ahoj, jsem česká usměvavá dívka Linda, tmavovláska, 29 let, prsa č. 3 a zvu Tě k sobě do soukromí na diskrétní služby. Preferuji osobní přístup. Najdeš mě v Praze 10 - Vršovice.
Linda má pracovnu ve Vršovicích, doslova pár kroků od zastávky Krymská. Je to starý barák, toho času v rekonstrukci, prochází se staveništěm. To je současně jediné negativum. Objednání hladké hned napoprvé. Taková zajímavost: během volání se číslo volaného změní na "Linda s kulatou" xxx16 . A tak to opravdu je - Linda má parádní velký kulatý zadek. Ovšem bez stryjí a podobných vad na kráse. Asi proto, že cvičí - když jsem odcházel, byla už převlečená do sportovního a šla si zaběhat. Fotky jsou její.

Průběh klasický: dohoda o službách a ceně, chtěl jsem klasiku 1/2 hod. (za 1000,-) a OB (za 500,-). Poté sprcha a šlo se na věc. Slečna není žádná začátečnice, ale zachovala si skoro GFE přístup. Já mám takové kulaťoučké zadečky rád, takže nejdřív zezadu a potom koníček. Šuk hezký, vyletělo to ze mne natotata. Potom jsem cítil, že podruhé to už asi nedám, tak jsem se ani neptal. Místo toho jsem se pokoušel trochu konverzovat, ale moc mi to nešlo - přece jen, jsem proti ní stařík, a tak jsem nějak nevěděl, jaké nadhodit téma.

Ještě jedna zajímavost: asi o 10 dnů později jsem šel na tramvaj z návštěvy v jiném privátu a potkal jsem ji, jak čeká na zastávce. Nevěděl jsem, jestli mě poznala? Jestli ji mám pozdravit? Nakonec jsem usoudil, že kdyby si přála abych ji pozdravil, naznačila by mi to lehkým úsměvem (Guth-Jarkovský), tak jsem dělal, že ji neznám.

Nevím, jestli ještě má cenu dávat smajlíky pro Ťapinkáře (bylo by to XXT03) a návrat určitě ano.
15 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

mashercz
Začátečník
Celkem hodnocení: 19x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 črc 2020 15:03

Příspěvek od mashercz » 15 črc 2020 22:45

Vanesa - Club Holy

Tel: 605 556 080

Test před pár dny. Dal jsem na dobré fotky a slušné recenze.
Otevřít mi přišla totální ošklivka, naštěstí to nebyla Vanesa ale nějaká kolegyně … fuj, jak jí někdo může píchat a ještě za prachy. xx11

tedy Vanesa:
1 ... Holka fakt pěkná. Asi nějaká míšenka, v obličeji hezká, kozy super, postava výstavní. Velký zadek, ale štíhlá v pase. Tak to mám rád.
2 ... Srdíčko se radostí tetelilo, že jí budu za pár minut píchat
3 ... Orál pěknej. K mé nelibosti nabídla i orál bez gumy. No fuj, mám ho strčit do pusy holce která ten den jich tam měla už milión??? Ani náhodou.
4 ... Při šukání jsem ale cítil jak jí táhne z pusy ... xx11 To mě dost rozhodilo
5 ... Na misio se tak divně nastavovala že jsem zavelel na koníčka ... naskočila obráceně a začala na mě střídavě rajtovat, že jsem měl pocit že mi to péro zlomí. Někdo z toho může být nadšený, ale mě se to fakt nelíbilo
6 ... Na pokoji byla skoro tma, ani nevím jak vypadá její kunda, Chtěl jsem přisvítit, ale poslala mě do háje.
7 ... Po pár minutách mě to již tak nebavilo, že mi přestal stát a tak velím k ústupu.
8 ... Opáčko ani náhodou, doporučení také ne ... jak se tohle někomu může líbit????

Konec hlášení
8 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek

fabio
Začátečník
Celkem hodnocení: 52x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 15 črc 2019 14:57

Příspěvek od fabio » 16 črc 2020 10:19

Sammy
773 992 303
https://www.sex.cz/633752?Order=RegD&Kr ... 97640&S=10

Ruska,
nebo něco tim směrem, .. na ruský ubytovně u Invalidovny. Domluva až k ubytovně ok, uvnitř šílená, vubec sem ji nerozuměl na který číslo mě posílá. xx09

cena dle sms 2000,-/h xxx40

foto dle mě není její. Tady to na fotce to má charakter, což mě nalákalo. Viděl sem jen v krátkosti, ale reál menší, trochu oplácaná ale ne moc, sláma vlasy. ... xxx07

ne příliš přívětivé jednání, pro mě neatraktivní vzhled, .. to neni něco za co bych chtěl platit, ještě 500+. dal sem otočku. xxx56
4 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 16 črc 2020 12:58

Ashley, 723404130

Pár dní zpátky jsem se tu ptal na zkušenosti s Ashley, nakonec jsem zkusil sám tak tady je report. Většinou recky postuju až s odstupem pár dní aby to nešlo jednoduše "ztotožnit" ale tady je to irelevantní - sem se vracet nebudu, a holka stejně asi bude jen občas takže "here we go."

Objednání den předem v pohodě, madam potvrzuje čas s tím že 3500/h je all inclusive včetně všeho na co se ptám (líbání, 69, orál OB, hluboký, polykání, anál, ... a tak dál). Dává mi adresu v ulici Pod Slovany, s tím že potvrzovat netřeba, prej mám volat až v domluvený čas na místě. Vzhledem k tomu že telefon vede na nějakou lady z podniku "SM Chrám Bohyně Lilith" tak jsem se celkem těšil na změnu prostředí a píchání v prostředí mučírny (byť BDSM není můj šálek čaje).

Dorážím lehce před domluveným časem, zkouším volat a nikdo nebere. Volám opakovaně co minutu, nakonec přesně v domluvený čas to zvedá rozespalá "lady" (spíš asi "bordelmamá") s tím že teprve vstává, a naviguje mne k rohovému baráku naproti že tam mám zazvonit - ukazuje se že se jedná o Tiffany's wellness, takže je mi jasný že mučírna nebude.

Po chvíli čekání na baru přichází Ashley - fotka z inzerátu je očividně fake. Sice má taky kérky na ruce, ale jinak podoba celkem nulová. Je drobná, štíhlá, malá prdelka, silikony, světlý vlasy tak zhruba ramena, v černých upnutých šatech a s diamantovým chokerem jí to slušelo. Věk odhaduju tak na 20-25, u těhle drobnejch holek těžko říct ...

Na pokoji se domlouváme, ujišťuju se že info o 3500/h se vším včetně líbání, hlubokýho OB na zádech s polykáním, análu, a tak dále je správně. Prý ano, akorát že prej má nově udělaný silikony, tak že na prsa musím bejt opatrnej, a při hlubokým ji občas musím nechat nadechnout. Fajn, předávám dukáty, dáváme rychlou sprchu a přesouváme se do "postelové zóny" pokoje.

Akce ze začátku fajn, nechávám se pěkně hluboce kouřit. Ashley má tendenci dost přihoňovat ale když ji občas upozorníte tak kouří celkem poctivě a nechává se i přidržet. Bohužel když to chci prokládat líbáním tak že prej to ona moc nemusí a podobný řeči - což mne lehce sere, protože líbání je pro mne "turn on". Ale fajn, nechávám se ještě chvíli hluboce kouřit a pak velím hlubokáč na zádech se zakloněnou hlavou - bohužel, ukazuje se že tohle prostě zvládnuté nemá, nadechovat se musí víceméně po každém "zásunu" a i tak to vydrží tak možná minutu. A začíná trousit poznámky že když budu hrubej tak odejde, a tak podobně. Dodávám že nejsem žádnej drsoň kterýmu je jedno jestli to holku bolí, ale tvl. když neumím zadržet dech na víc než 5 vteřin tak neslibuju hluboký orál, ne.

Přecházíme k šuku, střídáme pár klasických pozic (misio, zezadu, ...) a pak se šteluju na lízání, ale to že prej ne - že to nedělá, že jsem se na to na začátku neptal. Což jsem si celkem jistej že jsem se ptal, ale neměl jsem zájem se dohadovat, takže jsem se vrátil k píchání, ale prostě atmoška v háji. Přitom prstit a plivat si na ni nechá, takže nechápu. Po chvíli velím anál, na což ona že na to jsem se taky neptal. Tady jsem si naprosto jistej že ptal, takže hází zpátečku a začíná pokus o zásun do prdelky. Ale nemá sebou žádný gel, cpe si ho tam nasucho, a po asi minutě nebo dvou kdy si mi na něj marně snaží nasednout to ptáka přestává bavit a rezignuje. Nechávám se pořádně rozkouřit, což jí celkem jde, a při dalším pokusu už se do prdelky dostávám. Je vidět že anál rozhodně není něco co by si extra užívala - nemám to ve zvyku, ale vzhledem k těm předvedeným ojebům se mi to trochu škodolibě líbí, a nechávám ji cválat co nejdýl.

Ve finále se nechávám pěkně hluboce dokouřit, včetně domluveného polykání. Tohle jí celkem šlo ...

Za mne jednoznačně xxx57 - opakování ani doporučení ani náhodou. Holka pěkná, ale ty ofuky s tím že v těch 3500 je "všechno" ale pokud se na něco na začátku explicitně nezeptáte tak pozdějc máte smůlu, to mne prostě nasralo. Kouření celkem OK, pokud si ji umravníte ohledně přihoňování, šuk dejme tomu, anál slabota. (Tipuju že anál bez gelu je trochu snaha to ochcat a vyhnout se tomu.)

A to jsem ani nezmínil ojeb s časem, kdy ho počítají od chvíle co nahoře vstoupíte do podniku. To jsem zjistil až někdy v půlce akce, po prvních ojebech kdy už mne to ani nepřekvapilo.

Za ty 3500 to podle mne ani náhodou nestojí.

UPDATE: Ještě jsem zapomněl na jednu drobnost - rozhodně to není žádná novicka. Privát je to (možná) její první, ale působila nebo možná i stále působí, v jednom klubu. Počítám že i tohle se odrazilo v jejím výkonu.
2 Obrázek 3 Obrázek 4 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Peno dne 16 črc 2020 17:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 16 črc 2020 13:10

Screenshot_2020-07-16 sexykote Amateri com.png
https://www.amateri.com/cs/lide/2106693/sexykotatko123 Moc amatérka to není, tak to dám sem, ale pokud moudří moderátoři uznají za vhodné to dát do amatérek, nechť to tam přesunou.

Když všechny tipy na dobrý holky selžou (buď ten den nepracují a nebo prostě nemají čas, musí holt norník volit cestu průzkumu bojem).
Bývá na amatérech, na klasických bulharských seznamkách jsem ji asi neviděl. Na chatu se chytla hned a poslala tel. číslo a adresu. Já teda mezitím hledal marně ještě něco jiného, ale neuspěl jsem a tak vyrážím na místo činu. Parkování v pohodě, dole před vchodem chvilku čekačka.
Fotky teda moc neodpovídají a nebo jsou tak cca před 5-10 kg. Svlečna je cikánka a nebo polocikánka, ale celkem hezká, nejaké to tetování má a je kuřačka, takže v bytě to je znát a kouří i před akcí, což mně se zrovna nelíbilo. Po sprše orál S, docela dobrý, holka umí, pak klasika trojboj, střik do gumy, sprcha a odchod.
Opakování v nouzi ano, ale na můj vkus je bez empatie, trochu nadstandartně drzá, ale dá se usměrnit. Má radši tvrdší akci, což já jako romantická a poetická duše moc nevyhledávám. Ve finále jsem zůstal a nehodil postelovou otočku jen díky tomu, že jsem uviděl ty její pěkný pysky. Akce na rozkládacím gauči, na kolena jak dělaný :D

Ceny 1000/1500 na příplatky jsem se neptal, ale asi tam má SM ;-)
4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vymetac_kominu
Začátečník
Celkem hodnocení: 207x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2017 08:56

Příspěvek od vymetac_kominu » 16 črc 2020 19:28

Šárka z Masáže Domeček http://masazedomecek.cz/?p=3921
Tel. 603 387 410
Placeno 1500/h + líbání 500

Nechal jsem se nalákat recenzí kolegy slif, viewtopic.php?p=35328#p35328
Zážitek jsem si odnesl trošku jiný, ale pořadě.
Holka je to opravdu velmi pěkná, krásné plné prsa, nechá si na ně i přiměřeně šáhnout.
Dal jsem hodinu a přihodil 500 za líbačku. Velká chyba. Líbání bylo hodně slabé, občas špička jazyka, takže vyhozené peníze.
Orál byl hodně silový, občas zajímavě použité zuby, občas docela nepříjemně. Ačkoli jsem se ji snažil nějak dirigovat, tak to ke spokojenosti nebylo.
Šuk byl velmi dobrý, nechala se naštelovat, ale občas provedla nějaký divný pohyb, kterým mi úplně rozbila požitek. I na závěr, tedy ve velice nevhodný moment.
Následně nějaké ohrabávání, sprcha, odchod.

Hodnocení rozporuplné, nádhernýma prsama mi velmi připomněla Anetu (ex Dominiku) https://tapky.info/?2736,aneta-top-priv ... -774173618 , přístup nebyl špatný, ale po té oslavné recenzi jsem měl asi přehnaná očekávání.
Za mně XXT02 , ačkoli se mi akce líbila, tak nastalo pár momentů, které mi to pokazily.
9 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

nezbeda
Přidavač
Celkem hodnocení: 630x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 159
Registrován: 16 črc 2020 19:00

Příspěvek od nezbeda » 16 črc 2020 21:12

Po dlouhých letech ctnostného monogamního života jsem se rozhodl trošku "osvěžit" a vrátit se k občasnému noření xxx02 Je třeba říct, že ve srovnání s časy krátce po začátku milénia je pro šukéry situace o mnoho komfortnější, právě díky světákům a podobným serverům. Doba, kdy žádné veřejně dostupné recky na ťapiny nebyly a průzkum bojem nejčastěji na základě inzerce z ANN přinášel různá překvapení, byla vskutku dobrodružná xxx50 Tolik krátká vzpomínka, pojďme do reality.

Sestavil jsem si krátký mrdlist a jal se vytáčet čísla. První úlovek přišel záhy:

Patty privátek Hostivař
https://tapky.info/?2935,paty-patty-pri ... -607253256
https://www.sex.cz/851988

35/168/58/2
900/1300 Kč, extras jsem nezjišťoval, bral jsem 1/2 hoďky

Dívče zde docela známé, takže moc nového neřeknu. Ťapinometrie +/- sedí, k věku si samozřemě přičtěte privátovou konstantu, odhad cca 40. Některé fotky staršího data, naopak jiné ji zbytečně ubírají (na kráse) a přidávají (na věku). Roky jsou na ní trošku vidět, ale nechci ostatní zbytečně strašit, zkrátka postava stále šik. Házím foto, které ji podle mě aktuálně nejlépe vystihuje.
Paty.jpg
Objednávka po telefonu proběhla v pohodě, dostavil jsem se v daný čas, opět zavolal a vyzvedla si mě u vchodu postaršího paneláku kousek od OC Hostivař. V bytě zřejmě bydlí, z vedlejšího pokoje zpočátku povykoval (zřejmě) menší pes, pak toho nechal. Akce probíhá v obýváku na rozkládacím gauči, na poměry tohoto typu zařízení dosti pohodlného, i když letiště to není. Koupelna typicky paneláková, rozměrem i vybavením. Ale byla čistá, velikost ručníků OK.

Patty je taková bezprostřední ženská, hned po příchodu zavedla úplně civilní téma, ale nepřipadala, že by chtěla něco zdržovat nebo oddalovat, prostě si navazovala nenucenou atmosféru, mě osobně to nevadí, když to netrvá moc dlouho. Po příchodu z koupelny spustila muziku, začala krátkým striptýzkem, potom si chvilku pomohla umělákem, aby naladila sebe - i mně xxx03 . Pohladit a omakat se v pohodě nechala, prstění pouze chvíli. Kouř s gumou zásadně nehodnotím, ale za OB si zásadně nepřiplácím, mám pro to svůj důvod. Prostě to nebylo ani WOW, ani propadák. Po chvilce si sama nasedla a trošku si zacvičila nahoře, pak jsem zavelel obrat a položil jsem si ji na misio. Pěkně mi šla naproti, po chvilce si ale dala dlaň před kundičku, aby zmírnila zásun. Stačilo ale trošku změnit úhel a kadenci a všechno bylo OK, aspoň se tak tvářila xxx02
Po chvíli vysypáno do pláštěnky, krátké otlapkávání a pokec, pak mi sama nabídla, že čas ještě nevypršel, takže ještě nabídla masáž.
Celkově hodnotím jako fajn zážitek xxx63
Opáčko pravděpodobné, doporučení ano, i když s otazníkem pro majitele větších rozměrů a příznivce opravdu forte pichu, tam byste nemuseli být úplně spokojeni.
11 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2800x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 672
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 16 črc 2020 22:40

Martina - privát Domeček,
http://privatdomecek.cz/?p=4047
603 387 410
nema foto

1500/hod

jak psano, holka ma pulku vietnamskych predku a slovanskou postavu, prdel a pupek. Kozy celkem fajn, bud poradny dvojky, nebo slabsi trojky, mirne zgravitizovany (zadny pevny mice).
Dohoda v pohode, od zacatku vtipkovani, prijemna, mila, kamaradska... Sprcha, pak zacalo docela dost GFE, mazliva, hraje si s chlapem, je pozorna, prijima pozornost vzajemne, ale o chlapa dba. Postupne ji ruzne honim, ona me kouri a honi, jde ji to pekne, pak trojboj, vylozene ji to bere, me bere, jak si u toho masti postevak, nakonec se udela prvni, pak ja. Mensi libani, i kdyz neplaceno...
Pak konverzace, normalni holka, srovnana, zjevne neni mimo, ale vi co dela.
Pak druhy kolo, experimenty kolem postele i mimo ni, pot ze me leje az nakonec skoruju podruhe.
Odpocinek, par slov, sprcha, odchod, cas jsem nejak vyrazne nezkoumal, ale tak nejak...

Za me dobry, mozna bych si to i zopakl, bylo to prirozeny, zivocisny, do trenek nafoukano, mam rad, kdyz se to libi i holce a ji se to libilo, takze fajn...
10 Obrázek 1 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 17 črc 2020 11:48

Markéta, Privát Domeček
Věk 32 Let Výška 169 Cm Váha 57 Kg Vlasy:blond Oči: Modré Prsa Č. 3
603 387 410

http://masazedomecek.cz/?p=3990

Markéta je moc sexy blondýna, milá, na první pohled sympatická a umí se hezky chovat a konverzovat, flirtovat očima a svádět pohledem.. Po sprše na pokoji se začala hned spontánně mazlit a hladit... Markéta má hezký prsa, krásně stavěný, moc sexy nohy a zadek. celkově postava výborná, i když jí už není osmnáct... Předehra GFE, procítěná a zkušeně příjemná.. Ví kam šáhnout, co pohladit, jak se nastavit.. Líbání fajn, vášnivý... její mistrovskou disciplínou je kouření, umí střídat tempo, je cítít že jí to baví, že si s ním ráda hraje. Na lízání reagaovala víc než pozitivně, umí si to užít, hezky se nastavila, držela si nohy, hladila po vlasech mě, má ji moc pěknou a voňavou... Šukání vášnivý, hezky se do toho položí, přidrží, tiskne se... Parádní zážitek s hezkou a moc milou a sexy blondýnou. Doporučuju...

IMG_9438.jpg
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
modroočko
Světák požitkář
Celkem hodnocení: 3369x
Recenze 2017: 21x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 23x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 50x
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 06 dub 2017 17:13

Příspěvek od modroočko » 17 črc 2020 12:38

Diana, Privát Moncheri
Věk: 23
Výška: 168
Váha: 55
Prsa: 3
Tel: 773 013 770

https://www.sex.cz/522445

Na Dianu s jejím vystrčeným zadkem na fotce na sex.cz jsem měl políčeno dlouho. A tak jsem vyrazil do Hodonínské. Když mi otevřela tak jsem byl velmi mile překvapený. Holka moc hezký obličej, hustý dlouhý vlasy, působila jako italská krasavice.. navíc měla podvazky, krásný prádlo a košilku, sex z ní stříkal... Tělo krev a mlíko, ale mladý a hezky vše pevně sedělo. Prsa macatější ale vše v cajku.., Šli jhsme dolů do podzemí a já se modlil abych nevyfasoval pokoj s tou šílenou matrací co tam maj... Naštěstí ne. Po sprše přisla veselá holka, ale trvalo něž jsem jí rozehřál. Na lízání její kundičky i zadku reagovala dobře a líbilo se jí to, pěkne zvlhla, tekla a já si to užíval... Kouření byl průměr, snažila se, ale techniku musí ještě zlepšovat. Šukání bylo hodně dobrý, chytnul jsem jí pod tím zadkem a narážel si jí a to vyváděla a bralo jí to pěkně tvrdě a intenzivně. Sypaal jsem náramně. Celkově zajímavý zážitek s mladou nezkaženou holkou, co se snaží, ,v obličeji je krásná a tělem sexy. Byla to fajn návštěva.

Diana Mon2.jpg
10 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

nezbeda
Přidavač
Celkem hodnocení: 630x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 159
Registrován: 16 črc 2020 19:00

Příspěvek od nezbeda » 17 črc 2020 15:21

Irina - Ira privát Moskevská

https://tapky.info/?1232,irina-ira-priv ... -776349717
https://www.sex.cz/617667
43/168/64/3; 800/1200

Není každý den posvícení. Paušálně se vůči starším dámám nevyhraňuji, dobře udržovaná a správně naladěná padesátka umí připravit pěkný zážitek, ale neplatí to vždy. Holt už mi taky není 25.
Některé holky z vyšších pater mrdlistu měly hluché telefony, zkusil jsem tedy tentokrát Iru. Nechal jsem se zlákat reckami staršího data (na masheru, takže nyní nevidíme), které se zmiňovaly o sametově hladké kůžičce, stejně tak i fotky v profilu napovídaly, že by mohlo jít o kyprou děvu (nikoli překynutou). Na druhé straně, když má ťapka v profilu věk 43, lze čekat mnohé xxx50

Zkusil jsem to, jsa připraven i na případnou otočku. Ve dveřích jsem zhodnotil, že tak zlé to nebude. Přivítání a uvedení na pokoj v pohodě, koupelna čistá, ručníky OK, postel prostorná a pohodlná. Zázraky jsem nečekal, vzal jsem půlhoďku za osmikilo. Samotná akce lehce pod průměr, Ira se snažila, nebyla odtažitá, nevšiml jsem si žádné odklánění hlavy nebo jiných příznaků nelibosti, ale (nerad se takhle o dámě vyjadřuji, ale je to prostě tak) tělesná schránka i průběh akce je v souladu s datem narození aktérky, a r. 1977 to skutečně není! xxx57

Summary: opáčko ne, doporučení ne. Snad jen pro příznivce starších dam, kteří preferují mazlivé piánko pomrdáníčko ve stylu důchodcovské procházky před nedělním kafíčkem...
Irina.jpg
P.S.: dřívejší recky zmiňovaly cigaretový zápach na privátu i z úst, nyní jsem nic takového neregistroval.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Regan
Začátečník
Celkem hodnocení: 10x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 črc 2020 15:17

Příspěvek od Regan » 18 črc 2020 12:11

Lilina
Mob: 602666911 xxx28

https://www.hotinzerce.cz/liliena-p91315.html xxx28

Ahoj, jsem tady nový, asi byl měl více číst nebo dát na zkušené norníky. Vyhlédl jsem si slečnu https://www.hotinzerce.cz/liliena-p91315.html. Domluva 1500 hodina adresa zaslána hodinu před akcí ještě potvrzení, zaslané aktuální foto i obličeje. Po 40 minutové cestě na místě čekání a čekání a nic. Telefon dostupný ale nezvednut, zprávy přečtené neodpovězeno. Večer pak přišla zpráva, že se omlouvá, že se ji udělalo špatně. Říkám , že ok, ale ať se nezlobí , že napíši recenzi za její skvělý přístup. Ona že ne, že potřebuje být v kladných číslech a že mi věnuje hodinku zdarma a masáž poslala adresu , která byl shodná tady s recenzemi. Dostavil jsem se v čas, ale k mému překvapení zase nic, telefon zablokovaný číslo také.

Tak jsem Vás chtěl jen upozornit, že hvězda, je opravdu skvělá a doporučuji, pokud si chcete poklidit auto udělat výlet nebo počítat kolikrát se pes vychčije na jednou místo u jedn procházky.


Po této zkušenosti poprosím, o doporučení GF přístup a velká ňadra . Děkuji
2 Obrázek 4 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

jezdeckoz
Začátečník
Celkem hodnocení: 269x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 78
Registrován: 15 črc 2020 19:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od jezdeckoz » 18 črc 2020 18:09

Mazlivé studentky - Deniska

Deniska mě hned při přivítání zklamala s realitou z inzerátu. Fotografie má stále zastaralé, staré už minimálně 2 roky a postava je současně diametrálně odlišná. Rozhodl jsem se nezařadit zpátečku a podpořit klasicky hodinou, OB a rimming. Po sprše jdeme na prolog. Orál a rimming nijak dechberoucí, tak jsem ji probudil pěkně na doraz s celým počtem poloh. Nechá si výprask na zadek a nevadí jí tahání za vlasy ani dirtytalk. Jinak průběh prima až mě dokončila v puse. Nepolyká, smetanu vyplivne přes okno.

Deniska není absolutně můj typ i když byla milá a 60 minútovku si odpracovala, ale nezanechala ve mně nic pro další návštěvu, takže repete za mě ne.

W: https://www.tapky.info/?111,deniska-maz ... &iRating=4

M: 606 357 709
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 18 črc 2020 18:36

Dopln do ty recenze, jestli jsi platil zvejkackama nebo necim jinym xxx22
3 Obrázek 3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

hexen
Svačinář
Celkem hodnocení: 787x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 11x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 230
Registrován: 29 dub 2017 19:57

Příspěvek od hexen » 19 črc 2020 15:51

Jméno: Lenka
Věk: 26
Vlasy: hnědé
Výška: 176 cm
Váha: 62 kg
Prsa: 4
Mobil: 607 244 872
Placeno: 1700 / 1 hod. + OB 500

Jen krátký dodatek k mé recenzi viewtopic.php?f=13&t=175&p=29357#p29357.

Už jsem se bál, že jsem slečnu nadobro prošvihnul. Tak to sem dávám jako upozornění, že se občas někde objeví. V mém případě se objevila těsně po konci koronaviru, a sice na P4, Výletní. Vzpomínkový optimismus zafungoval, a tak jsem ji prostě musel mít, i když oproti 2019 trochu zdražila. Dovolal jsem se jí napoprvé, ale chtěla se sejít až za hodinu, že zrovna jezdí na kolečkových bruslích a bude se muset vrátit a připravit. Setkání klaplo bezvadně, šuk skvělý a přístup GFE.

Z řeči jsem vyrozuměl, že slečna kvůli koronaviru nemohla odlétnout do studených krajin, tak zůstala v ČR a napravuje si svůj cash flow. Momentálně už neinzeruje, tak předpokládám, že se jí odlet asi podařil. Nicméně soudím, že s příchodem nové očekávané vlny koronaviru, se jí zase dočkáme v Praze.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Sukacistroj
Začátečník
Celkem hodnocení: 97x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2019 23:08

Příspěvek od Sukacistroj » 19 črc 2020 21:28

Anna - Masáže domeček

Věk: 29let
Výška:168cm
Váha: 62kg
Vlasy: hnědé
Oči: modré
Prsa: č. 4 (plast)
T.č: +420 603 387 410
Placeno: 1000/30min.+OB 500 = 1500
http://masazedomecek.cz/?p=3935

https://www.tapky.info/?3109,anna-masaz ... -603387410

V ten den jsem měl toho docela dost a tak jsem si řekl, že jediný co mě dostane do nálady je pořádní mrdačka.
Vytáčím číslo na Domeček a ptám se která slečna je cca za hoďku volná.
Na druhém konci drátu mi bylo řečeno, že v danej čas bude volná Anna. Na nabídku jsem kejvnul a domluvil si schůzku.
Před výjezdem na Bohdalec jsem si mírně prohlédl ty vyžehleny fotky.
Auto jsem zaparkoval před nějakou školou a zbytek cesty jsem šel po svejch. Sousedství na pravé straně mělo asi jasno kam směřují mé kroky, takže "všechny oči na mě". xxxx2
Telefonicky oznamuji, že jsem na místě. Přišla mi otevřít nějaká paní v minišatech podobná naší firemní uklízečce. Zdvořile se ptám na sl. Annu. Ona říká "to jsem já". xxxx2 "Ne"...Už jsem měl na jazyku "100% otočkovou větu", "že se omlouvám ale" ... Ale ona mě táhla dovnitř, protože naproti stepoval nějakej chlap se sklenkou a  zřejmě potřeboval ven. Ok, seru na to..."nezvládnutá otočka" . Uznávam. Jsem blbec! xxx73
Anna je vyžilá paní 29 + 10let, umělý prsa s viditelnejma jizvama po bocích a kolem dvorců. Zřejmě už zažili a působením věku, hmotnosti, gravitace nebo možným prasknutím možná ještě zažijí nějakou tu reoperaci. V obličeji mi po botoxem napíchanejch fialovejch rtech připomíná spíš "Jocelyn Wildenstein". Její chůze je taková "naširoko" jako by měla mezi nohama granát nebo 100 kg varlata. Postava na tenhle věk slušně pevná.
Její celkovej vzhled mě moc nebere. Je celá umělá a navíc oprsklá xxx46 . Vím, že to bude průser, proto beru jenom 30 min a OB pro jistotu, že jí nebudu schopen vůbec vopíchat.
Po sprše jdu do cimry. V cimře začínáme klasicky osahávačkou ve stoje. Já mačkám ten její plast pod kůži, kterejm říká "kozy"..aspoň tím procvičuji karpální tunely. Ona mi honí péro jak o život a dělá divadélko jak jí to rajcuje xxx12 . Přijde mi to spíš legrační než vzrušující xxx12 ! Pak vylezu na postel. Ona samozřejmě taky, ale i s těma špinavejma botama. Ptá se mě jestli jí nechci vylízat, že to prej miluje. Pěkně poděkuji a její nabídku raději nepřijímám. Přece jenom rochní se v ní tejdně minimálně 20 a více uslintanejch držek a špinavejch prstů , když to tak každýmu nabízí ... pro kvasinky ideál xxx70 . Pták bez reakce, tak jí prosím ať začne tedy s OB. Kouření slabej průměr, ale při mé představě, že mě kouří Angelina Jolie se mi péro tak nějak pomalu staví.
Hned jak se kamarád jakč-takš vzchopil mi nasazuje gumu, že si prej nasedne a vopíchá mě. To neměla dělat! Při pohledu na ní a poslechu jejích blbě hranejch vzdechů mi péro totálně změklo xxx12 . Nakonec si vyhoním sám a jdu do sprchy. Občas beru ťapky i na dýl. Anna se mi síce nelíbila, ale z prdele jsem se jí na to zeptal. Řekla mi, že prej by to šlo, ale všechny příplatky bych musel zaplatit za každou hodinu xxx40 . "No tak to bych musel bejt Troll po labotomii abych jí to dal!" Časovej ojeb nebyl, vyhodil jsem se sám. Akce žádná sláva. Doporučení spíš pro norniky, pro které je vizuál ťapky při sexu  nepodstatný a ošukají cokoliv a nebo pro subíky vyhledávající extrémně vypadající silikonové milfky typu "Jocelyn Wildenstein".
Opáčko určitě ne. Stejnej efekt budu mít doma při samohoné s míčkem (na karpální tunely) v ruce a sledování hororu xxx17

Za mě: XXT01

IMG_20200719_132316.jpg
IMG_20200716_113717.jpg
10 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 186 hostů