Recenze 2020

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Kokso
Začátečník
Celkem hodnocení: 36x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2018 20:58

Re: Recenze 2020

Příspěvek od Kokso » 23 pro 2020 07:23

Paula
TOP Privat, Slezská
http://www.topprivat.cz/paula
pau01.jpg
Asi nenapíšu nic nového. TOPka funguje logisticky bez problémů: domluva po telefonu, reakce na potvrzení, okamžité otevření baráku. Paula odpovídá popisu recenzentů, menší, hezká postava, pěkná prsa, kulatý zadeček, delší kudrnaté vlasy, holčičí obličej. Kérka na rameni, piercing v pupíku.
Taxa: 1.400 v HH, 500 OB, prosincová návštěva.
Akce s ní je trochu GFE, ráda se tulí, nechá se hladit a taky to vrací. Dobrý, dlouhý a nápaditý orál mě uspokojil. Moc jsme nepokecali (s pérem v ústech toho moc nenapovídá), ale chová se normálně, jako dcera mého kámoše. Dlouho jsem po akci nebyl s holkou ve sprše, s Paulou jsem se nechal hezky namydlit xxx03 Byl jsem u ní podruhé a asi ne naposled.
10 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

BenIgn
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 pro 2020 11:39

Příspěvek od BenIgn » 24 pro 2020 13:07

LarryBird píše:
27 lis 2020 11:13
Nikola
https://www.sex.cz/356878
776568067
1600/hod
XXT02

Návštěva v Alpinu u poloviční Vietnamky Nikoly. Hardware je vynikající, obzvlášť malá pevná prdelka a krásný štíhlý nohy, obličej neurazí. Software je též dobrej, procesor rychlej a výkonnej, ovšem někde vevnitř v systému jí řádí brouk, kterej jí našeptává, že při nadstandardních cenách 1200 za 30 minut a 1600 za hodinu je normální ještě chtít příplatky za prstování, že je normální dávat hlavu na stranu, že je normální chlapa pořádně nepřivítat, ani se s ním řádně nerozloučit..... Ne, tohle všechno normální není. A je to škoda, protože jinak by tam byl potenciál velikej, vysokejch a poměrně hezkejch poloVietnamek u nás věru moc není. Nějak tuším, že při opáčku by to lepší nebylo a tak si ho odpustím, škoda xxx43
Víceméně souhlas:
Přivítání a loučení se nekoná, prý na to není.
To samé platí o lízání a prstění-leda za příplatek.
Ego mi sice "polechtala" tím, že ho mám velkýho a fest tvrdýho, jenže na koníčka ji to prý moc tlačilo.....podle mne ale ani rajtovat pořádně neumí. Při misio hlava na stranu a má zájem, aby se chlap co nejdříve udělal.
Má ale krásný zadeček, je štíhlá tak akorát, kozičky roztomilý. Ze zadu si celkem nechá i naložit.
Opáčko kvůli přístupu ale ne.
1 Obrázek

BenIgn
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 pro 2020 11:39

Příspěvek od BenIgn » 24 pro 2020 14:18

Itsatrap píše:
15 srp 2020 12:15
Simona - Privát Albertov

tel:773 678 472
https://tapky.svetaci.info/divky/313-si ... 73-678-472
http://privatalbertov.cz/

Placeno 1500/hod +500ob

Měla tu snad jednu recku, ale malá drobná blondýnka, kterou musíš dobře ošukat, aby roztála mě vyrajcovalo tak, že jsem zašel.
Simona nosí brýle, působí tak trochu jako učitelka xxx50 . Vyzvednutí a první dojem docela ok.
Na pokoj přišla v tom, v čem mě vyzvedla, pak to jen sundala všechno a šlo se na věc. Lízat by se nechala, ale neměl jsem na to moc chuť. I když voněla a byla pěkná. Prsty dovnitř ne. Pokožka jemná, prsíčka má krásný, ale co pro mě rajcovalo na ní nejvíc, byla prdel. Ten tvar a velikost, prostě super.

Kouř bez byl celkem ok, dal bych tomu tak 6-7/10, v píchání se nastaví tak jak chcete, když jí píchám zezadu a koukám na to její super prdel a přestanu se hýbat, bude se napichovat sama. Jenže tu je jedno velký ALE.. celou dobu nemohu jít na doraz a tvrdě píchat a to nejsem Dingorock.
A jelikož jsem rozumný člověk a soudný, tak mohu říct, že mnou to rozhodně nebylo XXX36 . Furt se tak kroutila do boku, já ji prostě nebyl schopnej napíchnout rovně.

Chodím zásadně na dva střiky, to jsem dodržel i tady, ale jen s velkým odhodláním, protože jinak by mi bylo líto peněz a času.
Teď zas na druhou stranu návštěva to nebyla průserová. Já byl se vším relativně spokojen, ale to kroucení, abych nemohl jít na hlouběji, mě prostě sralo. A hlavně jak se vybočuje, tak o nějakém konzistentním píchání nemohla být řeč. Když byla na koníčku, tak mě píchala dobře, a bylo vidět, že to jde i u ní, ale pero prostě hluboko nedala. Nevím, co dělá s většíma.

Hodnocení zase rozporuplný, ale dávám spíše: XXT02
Simona je velmi šukatelná štíhlá blondýnka, sice menší prsa, ale z jejího zadečku a pipiny mi vždycky stojí jako kopí.
Kouř v 69 s výhledem na ten luxusní zadek s prcinou miluju, při sympatiích se nechá lízat. Prsty ale jen na poštěváčka, dovnitř cukne. Nepoužívá gel, takže zásun přirozený a živočišný. Heká uvěřiteně. Na misio a zezadu se nechá fest jebat. Cválat umí solidně. Jen na pokec to není. Odpovídá jednou větou max. Ale pokecat si člověk chodí jinam....
1 Obrázek 1 Obrázek

TreasureSeeker
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 959x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 19x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 553
Registrován: 08 dub 2017 15:11

Příspěvek od TreasureSeeker » 26 pro 2020 13:41

Zrzečka Petra, 776416920, https://www.sex.cz/763188?SFI=164&Rnd=1755510733&S=0

Slečna vyšší postavy, kolem 30-ti let, celkem štíhlá, k té vysoké postavě by se hodily větší prsa než jedničky. Vše trochu povolené, ale ještě dobré.
Trochu křivé zoubky, obličej se mi zpočátku nezdál, ale časem mi přišel OK. Milý úsměv.

Vzal jsem 30 minut za 1000 Kč.

Akci hodnotím pozitivně: příjemná, ochotná, asi si to i užívala, trochu divadýlka, které nebylo na škodu. Lízing i prstění vítané.
Voněla i chutnala dobře.
Sex aktivní. Všechny základní polohy jsme vyzkoušeli. Jako bonus jsem dostal masáž prostaty.
Skončili jsme s fotbalovým skóre 1:0.

Doporučit mohu, pokud nejste jen na načinčané modelky.
Na opakování to ale nevidím.
Vzhled 7/10
Oral 7/10
Sex 9/10
Petra zrzečka.jpg
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 27 pro 2020 22:48

Sexy Šelmičky

Linda http://sexyselmicky.cz/cs/divky/linda
https://tapky.svetaci.info/divky/401-li ... 06-588-474

11645136.jpg

Po delší době jsem zavítal na Seifertovku k Sexy Šelmičkám. Domluva trošku vázla, protože mně 2x po sobě típli telefon, ale po druhém vytípnutí hned přišla SMSka, že nemůže mluvit a že mám napsat. Takže jsem se po několika SMSkám objednal k Lindě. Sice to není vyloženě můj tip, ale na její fotky koukám od doby co jsem začal nořit (což už je pěkných pár let) a vždy mne to k ní nějak táhlo, tak jsem se rozhodl, že se za ní zajedu podívat.

Přišla si pro mne až k těm venkovním dveřím a na pokoji se domlouváme na hodině s líbáním za 2 000,- (1 500,- + 500,-). Když jsem přišel ze sprchy tak Linda už připravovala lože. Byla jenom v podprsence a kalhotkách a na nohám nějaké střevíce. Podprsenku jsem jí sundal, kalhotky si sundala sama a pak jsem jí řekl, že si má zout boty, že do postele nepatří. Začínáme mazlením a po chvíli ulehám a Linda nasazuje pláštěnku a začíná kouřit. Ptám se na 69. Říká, že tu zrovna nemusí, že s lízáním nemá problém, ale že při 69 se ani jedno nedělá pořádně a že to má raději odděleně. Kouří poctivě pusou, potom si nasedne na koníka. Jede docela dlouho a posléze se vystřídáme a jdeme na klasiku. Po nějaké době to pouštím do pláštěnky. Pak nabídne masáž, kterou využívám. Masáž kvalitní, rozhodně to není jenom hlazení, ale ví kde přitlačit. Už při masáže jsme kecali a jak jinak v dnešní době hlavně o Covidu.

Sama iniciuje druhé kolo. Různě ho honí, kouří, líbáme se a pak jí jdu lízat. Jestli se udělala nebo to sehrála nevím, ale zvukový projev byl uvěřitelný. Jdeme potom na misionáře. Cítím, že při sexu se už dneska podruhé neudělám, tak sundáme pláštěnku a jde se honit. Furt nic tak to vezmu do svých rukou a Linda mne jazykem a rukou dráždí koule. Po nějaké době nakonec dojde i k druhému výstřiku.

Lindě je 32 let, což sedí s tím co má v inzerátu. V branži se pohybuje už hodně dlouho. Je to 100% profesionálka v tom dobrém slova smyslu. Ví proč tam chlap přišel a proč je tam ona. Věnuje se mu a nedělá žádné ofuky jak to mají ve zvyku některé mladé ťapky, které si myslí, že jí mají ze zlata a mají nekonečný zástup jednoduchých vět typu: tam mně nesahej; to je za příplatek apod. Na svůj věk má super postavu a pěkný pevný dvojky prsa. Na ženskou má trochu hrubší hlas.

Lindu lze doporučit těm co jsem na ženy 30+, potrpí si na kvalitním přístupu a nevadí jim, že má ženská krapet kratší vlasy. Já osobně opakovat nebudu, i když návštěva byla super XXT03 Přeci jenom mne více přitahují svlečny, které mají více barokní tvary xxx04
13 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

Andrejko91
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 pro 2020 10:12

Příspěvek od Andrejko91 » 29 pro 2020 10:45

Eva, Privat Elit 773478797
https://www.sex.cz/485511?Order=AgeD&Rn ... 37927&S=54
Třeba říct že v reálu vypadá líp než na fotkach, o par kilo min nebo se jen tak zda. Taková drobná zachovana milfka, taky s hezkou hladkou kůži. Věk kolem 45 sedi, obličej sympaticky tipicky rusko-ukr. Přistup v pohodě, akce takova privatova průměrna, vypada no že už ma něco toho za sebou, kouř solidni. Opačko ale možna..
1500kč/h s OB.
img0001.jpg
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
diceros
Světák kronikář
Celkem hodnocení: 3981x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 06 dub 2017 12:18
Bydliště: Orania

Příspěvek od diceros » 29 pro 2020 22:20

Top Privát

Leona http://www.topprivat.cz/node/2438

leo3.jpg

Když se v Top Privátu objevila novicka se čtyřkami tak jsem hned zbystřil. Po několika týdnech se podařilo sesynchronizovat její dobu na privátu a mojí chuť jít na privát. Objednání do Top Privátu bylo v pohodě. Opět stojím před známým činžákem ve Slezský a volám nahoru, že stojím dole. Jsem vpuštěn a jdu po schodech ke dveřím rozkoše. Za chvíli se otevřou dveře a vítá mne krásná černovláska s nadupaným dekoltem xxx16

Jdeme do stejného pokoje jako s Paulou viewtopic.php?p=40195#p40195 Naproti koupelně s houpačkou a s GloryHole. Na pokoji se domlouváme na hodině s líbáním a předávám jí dva Palacký (1 500,- + 500,-). Dostanu ručník a jdu provést očistu naproti do koupelny.

Samotnou akci začínáme na posteli, kde se lehce otlapkáváme a ona se po chvilce zaměří jenom na toho dole. Sundavám jí nějaký hábit a posléze podprsenku. Oblíkne bimbase do pláštěnky a jde kouřit. Za chvíli jdeme na 69, aby z toho taky něco měla. Kouří poctivě pusou. Pak jdeme na první polohu. Po misionáři si to dáváme zezadu. Leona má k tomu uvěřitelný audio doprovod. Zakončili jsme to opět polohou na misionáře. Pak už následoval jenom pokec celkem v pohodě.

K Leoně. Je to holka krev a mléko. Má pěkný čtyřky. Má zvláštní typ účesu. Má vyholenou spodní část hlavy. Když má vlasy volně rozpuštěný tak to není vidět, ale když se je dá to culíku tak to vynikne. Sem tam má nějakou větší kérku.

S hodnocením jsem na rozpacích. Leona byla snaživá, nic nezakazovala, ale prostě tomu něco chybělo. Když to srovnám s výše zmíněnou návštěvou v Top Privátu u Paulu kde nebyl problém během hodiny 2x vysypat. Tady tomu prostě něco chybělo.

Pokud jste na velký prsa a nevadí vám, že má svlečna nějaký to kilo navíc tak asi můžu doporučit. Nejspíše až více recenzí ukáže jestli byl problém v tom, že mezi námi chyběl větší erotický náboj a nebo jestli je Leona taková, že ten náboj prostě v sobě nemá. Čas na pokoji byl dodržen.

Hodnocení XXT02
8 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Diceros pátrá, radí a informuje.

mart.in.krejci
Začátečník
Celkem hodnocení: 134x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 zář 2019 11:02

Příspěvek od mart.in.krejci » 30 pro 2020 23:25

Katka
http://masazedomecek.cz/
Mobil: +420 603 387 410

Katka :věk 28 Let Výška 162 Cm Váha 65 Kg Vlasy hnědá Oči: hnědá Prsa Č. 3

Obdobně jako je největší filomovou katastrofou Mr. Bean, konstatuji, že ťapka Katka z masáží Domeček je největší privátovou katastrofou, avšak bez legrace. Vyhazování peněz do kanálu se totiž fakt nesměju.

Zlákán fotkami airbagů celkem slušné velikosti jsem vyrazil otestovat ťapku Katku. Katka je totálně nemastná neslaná už při komunikaci, tělo má od pohledu celkem fajn a to že není komunikativní ještě neznamená, že by s ní nemohl být dobrý mrd. No, ani ten nebyl.

Průběh celé akce byl hodně podobný prvnímu sexu dívky, jenž neví, která bije. Při prvním sexu bývají děvčata aspoň motivovaná zvědavostí. Katka je totálně pasivní, funguje jen na povel, a to se jí ještě musí říct 2x. Kouřit neumí, žužlá. Sice nechá norníka zajezdit, ale je to snad horší než jej strkat do nafukovací panny.

Katku zřejmě nutí do této práce akutní potřeba peněz a s těžkým sebepřekonáním odbyde jen hrubej základ. Měl jsem z ní pocit, jakoby strávila deset let s partnerem, se kterým neměla možnost poznat, co je to sex. Potřebuje zaučit, a platit norníkovi by měla ona. Pro tuhle práci se vážně nehodí. Nedoporučuji.

Jak by řekla Jolanda, bylo to velký špatný ………………
7 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2800x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 671
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 31 pro 2020 07:18

Nikola (Vrsovicky Pelisek)
https://www.sex.cz/406227?SFI=156&Rnd=1 ... &S=0&PID=1
https://tapky.svetaci.info/divky/2017-n ... 08-901-589
TTDVěk: 23
Výška: 165 cm
Váha: 56 kg
Prsa: 3
Vlasy: zrzavé dlouhá
Oči: hnědá
Telefon: 608901589
608 901 589

Tak me posedla touha po kozach na hubenejsim tele, to me bere, byl jsem ve Vrsovicich, volam okolo, tady volno, recenze cajk, tak jedu.

Ve dverich dobry, fakt pekny kozy na primerene stihlym tele, fotky pomerne sedi. Oblicej klasicka ruska vec, dal na vychod za Moskvou. Konverzace vicemene nula, 1500 za hodinku na kalkulacce ukazano.

Rozbaleni atd. super, vetsi kozy me berou a kdyz maji takhle peknej tvar a bradavky, tak zvlast. Ale pak se to trosicku zacalo zvrtavat, byl jsem tam nekdy odpoledne, tak mozna byla uz ten den opotrebovana, ale na mazleni a hrani s postevackem, sice reagovala, ale mela tendenci me odtamtud odstrkovat. No zacalo me to trocku srat, tak guma a kour. Ten nebyl spatnej, snazi se pomerne dost.
Pak teda ze ji ojedu a to zacalo bejt trosku zvlastni, pripadal jsem si jako v nejakym filmu od Larse von Triera ze zacatku 20. stoleti, kde pristarlemu domovnikovi musi kvuli najmu podrzet mlada divka, ktera od nej mrdat nechce, ale prase ji stejne przni. Bylo to takovy rozporuplny, trosku me to bralo, ale zaroven sralo.
Nejdriv kouka do strany, ale kdyz se do role przniciho prasete polozim a mrdam ji co to jde, tak se tomu neubrani, zacne hekat, kouse se do ruky, ale celkovy projev je jako by to bylo proti jeji vuli. Coz do role sedi. Pak si ji hodim na konicka, abych si uzil ty kozy pri mrdani a scenka porkracuje, nez se oblicejem v kozach udelam, ona opet v sobe drzi to aby si to uzila, ale pri zrychleni prirazu a poradnym domrdavani do hloubky to nevydrzi a jde to ven.
Hovor pak podivna smes cestiny, rustiny, anglictiny.
Pak druhe kolo chlipny domovnik, opet rozporuplne pocity a opet koncim na konicka s kozama v ksichtu.

Shrnuti: pekny telo, kdo rad kozy, ten si uzije, nastaveni trosku divny, pomerne pasivni, musi to z ni clovek vymrdat pokud mozno tvrdeji. Za me neutralni smajlik.
Capture1.PNG
Capture.PNG
8 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Uživatelský avatar
Monty
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1697x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 13x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 13x
 
Příspěvky: 336
Registrován: 14 črc 2019 22:43

Příspěvek od Monty » 31 pro 2020 12:00

Veronika, TOP privat
http://www.topprivat.cz/node/2420
774173618

22/157/49/1
1500kč/h


Štíhlá, celkem vysoká (nevěř ttd) mid dvacítka (25-27let). Veronika je takový ten privátově submisivní typ dívky. V sexu očekává vyslovení vašich přání, které pak plní. Privátově submisivní říkám proto, že si nemyslím že to odráží skutečnost jejího soukromého života. Kommerzmrd bere jako práci a je od něj odosobněná. Velmi drobné prsa a bříško prozrazují nedávné těhotenství, Veronika je velmi štíhlá ovšem své minimalistické svalstvo nemá pevné, kosti jsou při stisku za boky a zadek docela cítit. Lízing ano, Prstění ne. Kouřit začíná sama spíš tak startérsky na špičku, ovšem podržet za hlavu a přirážet hlouběji do krku si nechá. Erotické atmosféře nejde na proti, je pasivní, v sexu čeká aktivitu od norníka, mění polohy dle přání. Nechá se vymrdat i ve stoje v náruči, kdy dopadá až na kořen, což s drobnou lehkou holkou není problém a neměl jsem potíž ji dostatečně dlouhou dobu udržet. Celkem hezká v obličeji, přízvuk východní, pochází ze Lvova ale v Praze je podle mě už nějaký pátek a na češtinu je dobře adaptovaná.

Veronika se přizpůsobila, konala dle mých požadavků. Zároveň však nejde v ničem naproti. Chybí doteky, laškování z její strany, náznák že si to užívá, věci které u chlapa probudí zvýšenou mrdavost.

Zážitek tedy řadím do kategorie čištý průměr
XXT02
12 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Každý o sebe pečuje jinak. Někdo sype proteiny, druzí sypou do gumy.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 108 hostů