Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnold Rimmer
Začátečník
Celkem hodnocení: 280x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 kvě 2017 16:21

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od Arnold Rimmer » 07 črc 2022 16:28

slif píše:
07 črc 2022 16:15
Karl von Bahnhof píše:
07 črc 2022 09:30
Od dob existence písemných pramenů (v ČR od r.1318) stála ťapka s vlastním pokojem ekvivalent denní mzdy nekvalifikovaného dělníka.
Z jiné strany. Za doby krále Přemysla II. Otakara stála v Praze návštěva helmprechtnice dva stříbrňáky. Dnes má stříbrná mince standardní váhy 1 oz. cenu 800 - 900 Kč. Taky zajímavá shoda přes tolik století. A netýká se to jen děvek. Třeba nové boty stály tehdy jeden zlaťák. Zlatá mince 1oz. má dnes hodnotu 40 - 50.000 Kč, což za ručně na míru šité boty také dáte.
No jo, ale ta mince v době Přemysl Otakara II vážila kolem 1g, ne trojskou unci (31 g). Takže přepočteno na váhu stříbra by měla návštěva stát dnes kolem 50,- Kč. Což by šlo XXX36
1 Obrázek 3 Obrázek
Jsem příliš velký gentleman na to, abych se snížil k hovoru, jenž vedou primitivové ve sprchách. Vše, co potřebuješ vědět, je, že jsem ji sklátil!

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 07 črc 2022 16:41

vulcan píše:
07 črc 2022 14:02
kilian87 píše:
06 črc 2022 12:51
tak musím vyšukat pár holek s hodně přestřelenou privátovou konstantou, abych měl jednou za čas nějaký kvalitní zážitek. Takže já osobně radši dám o pár stovek víc a pokud ta holka vzhledově odpovídá fotkám, tak s tím nemám problém.
Pokud někdo z nějakého důvodu nemůže mít normální holku ( nornické hobby) a je v podstatě odkázaný na placený sex, tak chápu, že každá ušetřená stovka se hodí. Pro mě osobně je tedy nejdůležitějším kritériem poměr cena/výkon, což chápu, že je subjektivní.
Je iluzí si myslet, že když si děvče dá cenu o třeba 500 vyšší, tak bude lepší než ta s cenou normální. xxx28
Cena opravdu není vyjádření kvality, už opakovaně si to potvrzuji.
Příčina je subjektivní, každý to má jinak. Každý to vidí jinak, jinak oceňuje prožitek, estetiku.

Jakmile si jedna dá vyšší cenu, s tím, že je "atraktivní", tak si dají dalších 50 to stejně, přece nebudou o sobě inzerovat, že tak hezké nejsou.

Tak tedy z logických důvodů je třeba držet ceny na uzdě, jinak ty nadsazené, zlatokopecké si budou dávat skoro všechny. Hlavně v období, když je malá konkurence, nízká nabídka. tj. třeba nyní.

Zcela zásadně bychom neměli akceptovat podobné "privátové konstanty" - je to zkrátka podfuk, když si píše nižší věk nebo nižší hmotnost.
Říkejte jim to a odmítejte. Jinak se dostáváte do značné defenzivy.
Ale říkej to těm nadrženým topičům , co neudrží ptáka v kalhotách! Kdybychom drželi basu , tak teď šukáme za 500,- xxx50
4 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 07 črc 2022 18:14

Aj80vou píše:
06 črc 2022 21:30
Laura
http://privatgrace.cz/slecna/laura/
604 460 403
Tohle vlastně bude spíš recenze na privát Grace a jeho vedení. Je sice trochu staršího data, ale podstata zůstává stejná.
Jednoho večeře dostaneme chuť s kamarádem na čtyřku. Občas takhle chodíme - dva kluci, dvě holky, jeden pokoj.

.....
Takze v privatu, kde je normalni cena za hodinu 1700,- jste oba zaplatili po 2000,- za hodinu s dvouma holkama, a pak vas jeste casove vojebaly.
Skvelej zazitek a vizitka podniku. 🤔🤝
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Jacob1111
Přidavač
Celkem hodnocení: 425x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 126
Registrován: 08 kvě 2019 17:11

Příspěvek od Jacob1111 » 07 črc 2022 19:08

hank36 píše:
07 črc 2022 18:14
Aj80vou píše:
06 črc 2022 21:30
Laura
http://privatgrace.cz/slecna/laura/
604 460 403
Tohle vlastně bude spíš recenze na privát Grace a jeho vedení. Je sice trochu staršího data, ale podstata zůstává stejná.
Jednoho večeře dostaneme chuť s kamarádem na čtyřku. Občas takhle chodíme - dva kluci, dvě holky, jeden pokoj.

.....
Takze v privatu, kde je normalni cena za hodinu 1700,- jste oba zaplatili po 2000,- za hodinu s dvouma holkama, a pak vas jeste casove vojebaly.
Skvelej zazitek a vizitka podniku. 🤔🤝
Později doplnil, že se jedná o recenzi staršího data, kdy tam měli půlhodinu ještě za 1000. A po těch 30 min. a nepochopení, jim bylo po tel. se šéfvou vráceno 2000 Kč.
1 Obrázek

Karl von Bahnhof
Začátečník
Celkem hodnocení: 26x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 čer 2022 11:29

Příspěvek od Karl von Bahnhof » 07 črc 2022 19:28

ko_cour píše:
07 črc 2022 11:14
A cos tím chtěl říct? Krom toho, že v roce 1318 existovala ČR :-)
Chtěl jsem tím říct že dnešní cena by odpovídala 800 - 1200 dle regionu. Nic víc
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 črc 2022 19:48

OK, diky za upresneni, mne to vychazelo tak nejak podobne, ale jsem zvyklej, ze tu chlapi zpravidla pleduji za vyssi ceny (sic!) tak jsem se pro jistotu zeptal
1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Karl von Bahnhof
Začátečník
Celkem hodnocení: 26x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 čer 2022 11:29

Příspěvek od Karl von Bahnhof » 07 črc 2022 20:15

Váhavý Střelec píše:
07 črc 2022 13:55
Karl von Bahnhof píše:
07 črc 2022 09:30
Jenom pro zajímavost. Psal jsem v roce 99 ročníkovou práci z ekonomie na téma placený sex. V kostce: Od dob existence písemných pramenů (v ČR od r.1318) stála ťapka s vlastním pokojem ekvivalent denní mzdy nekvalifikovaného dělníka. U nás v Itálii, Francii, Německu či Británii to samé. Pak to u nás podělali Komanči a v devadesátkách se to už nevrátilo. Jinde tato rovnice platí stále.
Tvl. ty ten svůj koníček musíš také brát pořád sebou, co? Určitě si u toho zjišťování slintal, jak Pavlovův pes xx21 XXX36
Tehdy jsem tohle téma zvolil, abych nasral svojí ultrakatolickou profesorku. Ale jako ročniková práce to holt muselo být řádně ozdrojované abych neletěl. Toť vše
3 Obrázek 1 Obrázek


Karl von Bahnhof
Začátečník
Celkem hodnocení: 26x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 čer 2022 11:29

Příspěvek od Karl von Bahnhof » 08 črc 2022 02:30

Váhavý Střelec píše:
07 črc 2022 23:35
Karl: A nasral jsi jí?
A jak. Práci tehdy odmítla byť jen číst a musel jsem ji obhajovat před komisí. Nakonec tedy za 2, ale chvíli to vypadalo, že budu neklasifikován XXT03
2 Obrázek

Uživatelský avatar
Lakedaimón
Přidavač
Celkem hodnocení: 336x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 116
Registrován: 15 lis 2020 14:03

Příspěvek od Lakedaimón » 08 črc 2022 13:56

Sofí
https://www.sex.cz/668375
+420737318727

Sofí je takové mladé telátko, postava trochu výraznější, ale zatím je to vše poměrně pevné. V obličeji taková milá holka od vedle, úsměv od ucha k uchu.

V poslední době mi přijde nabídka v Praze doslova zoufalá, zvlášť, když máte čas až později večer, to se prostě nedá nikam dovolat. Když se divoláš, tak je to buď Rusanda co chce 5000 nebo nějaká stará havárie. Procházel jsem sex.cz a volal kam to šlo, první, kdo po telefonu zněl rozumně, byla Sofí, navíc jsem byl poblíž, tak jsem se jí vydal vyzkoušet.

Zážitek hodnotím pozitivně, Sofi je milá a snaží se vyhovět, ze začátku byla na ni znát nervozita, ale postupem času se otrkala a celou akci si myslím i sama celkem pěkně užila.

Platil jsem 2000 za hodinu, udělal jsem se 2x a dostal jsem, co jsem chtěl. Opakovat spíš nebudu, ale jestli se zase nikam rozumně nedovolám, ani to opacko nevylucuji.
6 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Dr.Filth
Přidavač
Celkem hodnocení: 667x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 134
Registrován: 16 srp 2020 12:03

Příspěvek od Dr.Filth » 08 črc 2022 16:46

Vanessu z privátu Albertov jsem poprvé navštívil v roce 2012, teď jsem tedy vyrazil na slavnostní mrdanici u příležitosti našeho desátého výročí.

Obrázek

Jak známo, cena se od té doby poněkud zvedla. 1800 za hodinu. A příplatky povětšinou po 500.
Vzhledem k tomu, kdy jsem byl za ní poprvé, těch uváděných 25 let nevypadá moc pravděpodobně. Taky mi vloni říkala, že stále bydlí u rodičů. Nejsem si jist, zda to říkala proto, aby podpořila iluzi o svém věku a nebo... Napadlo mě, zda snad nečekala, že jí nabídnu, ať jde bydlet ke mně...
Měl jsem za to, že jde o cikánku. Ale prý ne všichni tmavší lidé jsou cikáni. Nicméně z jakého že etnika pochází mi raději neprozradila.

Nabízí také piss, ale tady jsem se do toho moc nehrnul. Třeba v práci teče údajně pitná voda, ale když vidím z čeho teče, ty brutálně zasviněné hajzly a umyvadla, tak mě nějak přejde chuť a piju raději vodu donesenou z domova.
Ač je to spíše zrakový klam, tak u Vanessy mě podobným způsobem odrazovala její barva pleti, bylo to trochu v rozporu s mým estétstvím... snad proto nebudu za rasistu.
Ale vloni jsem jednoho dne dostal chuť na nějaký bizár a zatoužil jsem ten její piss ochutnat. Její jakoby "špinavé" vzezření tehdy jen posilovalo mé vzrušení. Musel jsem si k tomu ještě připlatit za lízání neboť jsem zvyklý holkám po dochcání ještě očistit dirku svým jazykem.

Tedy zatím dvakrát jsem si u ní připlatil za piss. Poprvé se jí nějak nedařilo nic ze sebe vymáčknout. Ale po chvíli mrdání najednou ze mě vstala, rozkročila se mi nad ksichtem a spustila zlatý déšť. Otevřel jsem hubu, co to šlo a snažil se co nejvíc z toho mála chytit. Nebylo toho moc, ale ten pohled, jak se nade mnou tyčí s rukama v bok, musím zařadit mezi kanonické obrázky, jež se mi během mých kurevnických aktivit otiskly do paměti. Dodělávala mě pak rukou a já si řekl, že si chvíli ponechám naplněnou pusu a polknu až při orgasmu, což se mi samozřejmě nepodařilo, neboť k orgasmu zbývala ještě příliš dlouhá cesta. Ale i tak to bylo super, a navzdory mým obavám mi od ní moc chutnalo.

I při druhém zážitku s jejím pissem došlo jen na pár kapiček. Mám podezření, že těch kapiček bylo méně, než stovek, které jsem do toho investoval:(
Ale kuriózní bylo, že i v téhle situaci neztrácela svůj mazlivý, nasládlý šepot, kterým mi během mého chlemtání říkala, "ty dobytkůůů..."
Po dochcání se s vervou pustila do honitby. Dívala se mi vyzývavě do očí a vyplazovala jazyk, co to šlo. Zdálo se, že chce ten jazyk osvěžit trochou mrdky. Zeptal jsem se udiveně, zda chce abych se už udělal a ona, jak chceš ty.
No, když už se sem trmácím, nebylo by na škodu taky trochu mrdání a když už jsem investoval nějaké to pětikilo do lízání... Tedy chvíli ležela na zádech na posteli a já se s ní potýkal jazykem, dokud jsem nedospěl k názoru, že má investice je řádně využita a pak se zeptal, zda si nechá lízat i tu druhou dirku. Ona na to "ježiš marjááá...", ale nakonec i alternativní dirku mému všetečnému jazyku poskytla, ať se na ní vyřádí. Líbilo se mi to.

Jak asi víte, od roku 2012 se dost zvětšil objem jejího poprsí. Mám k tomu trochu ambivalentní vztah. Na jednu stranu zavrhuji tyhle umělé zásahy, neb mi připadají proti přírodě. Ale někdy se zadaří. Na jejím poprsí je vidět, že není přirozené, ale nevypadá zle (někdy jsou tyhle umělotiny fakt hnus) a účel plní dokonale - pěkně mě vzrušuje. Z mého pohledu to byla od ní konstruktivní investice, neboť nebýt této speciality asi bych za ní už nechodil.
Obzvláště se mi líbí pohled na ní při jezdecké poloze. Tu ale ona moc nemusí, neboť není na fyzicky náročné aktivity. Za chvíli se stěžuje, že už se jí z toho točí hlava a kdesi cosi. Sama dává přednost psí poloze, kterou zas nemusím já. Ale dá se s ní docela dobře užít i misionář.

Ovšem při poslední návštěvě jsem jí přiznal, jak rád obdivuji její tvary při jezdecké poloze a že za ní chodím hlavně kvůli tomu. Asi jí to nějak zalichotilo a vydržela cválat o dost déle, než jsem čekal, což mě velmi potěšilo. Ovšem byť déle než jsem čekal, přece jen ne až do konce. K finále jsme nakonec dospěli při misionáři.
Ještě jsem se ptal, zda by mě pustila mezi prsa, ale odmítla. Jenže tam by se musel můj kokot dělit o místo s mohutnou ozdobou připevněnou k jejímu náhrdelníku. to bych si ho ještě odřel...

Zkrátka ta holka má hodně co do sebe. Její tvary i zvláštní barva pleti jí jen přidávají na pikantnosti. Není to zrovna moje největší favoritka, ale... Myslím, že pokud neskončí, ještě jí alespoň jednou navštívím. Možná i víckrát. Škoda jen že toho pissu od ní ne a ne dostat pořádnou dávku...
3 Obrázek 1 Obrázek 3 Obrázek 9 Obrázek

Uživatelský avatar
Mr. Middlefinger
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1944x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2019 02:46

Příspěvek od Mr. Middlefinger » 08 črc 2022 17:32

Dr.Filth píše:
08 črc 2022 16:46
Vanessu z privátu Albertov jsem poprvé navštívil v roce 2012, teď jsem tedy vyrazil na slavnostní mrdanici u příležitosti našeho desátého výročí.

Obrázek

Jak známo, cena se od té doby poněkud zvedla. 1800 za hodinu. A příplatky povětšinou po 500.
Vzhledem k tomu, kdy jsem byl za ní poprvé, těch uváděných 25 let nevypadá moc pravděpodobně. Taky mi vloni říkala, že stále bydlí u rodičů. Nejsem si jist, zda to říkala proto, aby podpořila iluzi o svém věku a nebo... Napadlo mě, zda snad nečekala, že jí nabídnu, ať jde bydlet ke mně...
Měl jsem za to, že jde o cikánku. Ale prý ne všichni tmavší lidé jsou cikáni. Nicméně z jakého že etnika pochází mi raději neprozradila.

Nabízí také piss, ale tady jsem se do toho moc nehrnul. Třeba v práci teče údajně pitná voda, ale když vidím z čeho teče, ty brutálně zasviněné hajzly a umyvadla, tak mě nějak přejde chuť a piju raději vodu donesenou z domova.

Zkrátka ta holka má hodně co do sebe. Její tvary i zvláštní barva pleti jí jen přidávají na pikantnosti. Není to zrovna moje největší favoritka, ale... Myslím, že pokud neskončí, ještě jí alespoň jednou navštívím. Možná i víckrát. Škoda jen že toho pissu od ní ne a ne dostat pořádnou dávku...
Hank by s tebou, rozhodně nesouhlasil... XXX36
K tomu ostatnímu a k ní samotné, snad ani není potřeba se vyjadřovat jinak nežli, podvody a lži, její a podniku, špína a co vyplodíš ty sám, prostě nemainstreamový hnus + patří snad s touhle cenou do recenzí (a tel. i fotku neumíš vložit, nejsi zrovna nováček)... xxx45 xxx70
2 Obrázek
SMRT PUTINOVI A PUTINOVSKÉ SOVĚTSKÉ FEDERACI !!!!!!!!!!!!!!!!!
Do prdele, nepište mi do "SZ"...
„Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.“ - George Orwell, Farma zvířat

MaxOliva
Začátečník
Celkem hodnocení: 15x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 črc 2022 16:32

Příspěvek od MaxOliva » 08 črc 2022 19:37

Adelle - Privat Grace, Adélka
Věk 20
Výška 156
Váha 46
Prsa 2
Barva očí Hnědá
Barva vlasů Černá
Délka vlasů Dlouhé


Fotky asi sedí, popis odpovídá, tělíčko štíhlé, tetování trošku, celkem pěkné, pevné dvojky.... Ale obličej řekněme není můj typ, rty naplněné něčím? A věk? Fakt pozoruhodný rozdíl mezi tělem (věřil bych jí těch cca 20 let) a hlavou (na ulici v kabátě, bych jí hádal 40).
Objednání v pohodě, domlouvám 1/2 h. Za 1200,- Kč. Hodinu před, posílám potvrzující SMS se jménem dívky a časem objednání. U vchodu telefonuju, že jdu za Adélkou. V patře mi otevírá Lili. Vede mně na pokoj. Říkám, že jdu za Adélkou. Nastává trochu zmatek. Příchází menší drobná seběvědomá Adéla a vykládá, že má klienta ne v celou, ale v celou a 10min. Chvíli se to řeší, pak teda, že jo. Svlíkni se a koupelna je támhle. Opáčím, že mi nedala ručník. Adél nato - dám ti ho po cestě. OK. Říkám si jseš tady prvně, jinej kraj, jinej mrav. Svlíkám se do spoďárů (nebudu tam přece lítat jen tak, zavázal bych si ručník kolem pasu, ale dá mi ho přeci až po cestě) a decentně vykukuju jestli je volno. Adel se někam ztratila. Na půl cesty do sprchy mně tónem připomínajícím bachařku zažene zpátky, že sám tam nemůžu chodit. Říkám, že nemám ručník. Nakonec ho přinesla. Je tak malej, že nejde uvázat kolem pasu. Jdu do sprchy. Adél nejde se mnou, jenom zupácky ukazuje: Támdle ty dveře... Jdu zvolna úzkou chodbičkou. První otevřené dveře jsou asi do prádelny, vidim pračku ... TAM NE! TY VOTEVŘENÝ! Na konci chodby je koupelna. Už mně ten její zupáckej přístup začíná srát. V rychlosti zvažuju otočku, nakonec vyhrává hukot v kládě a snad i vizuál, když odečtu ksicht a SW za ním uložený.

Na pokoji se snažím o trochu komunikace, se kterou nemívám problém, ale Adel je neoblomná. To i Lili zareagovala na pár vtípků a usmála se, když jsme rozplétali organizační problém.

Akce. Snažím se o nějaké mazlení, ale prý to moc nemá ráda. Líbání také ne, ale to mně ani nenapadlo. Nakonec se projevuje zvířecí instinkt i přes nekompatibilní SW výbavu. Hlásím nasadit gumu a pokouřit. Adél na to, to já moc nemusim ... A je to fakt, nejhorší kouř v životě! Jenom žužlá špičku, 3x a dost, pořád přestává a dál jenom honí rukou. To už jsem věděl, že je to průser. Řikám pojď na koníčka. OK ale nějak to nejde zasunout, předtím jsem jí lehce zkoušel a něco tam trochu klouzalo, ale prstit to nee! Tak prej to půjde líp ze zadu. Dobrá, určitě má v této disciplíně natrénováno víc než já, tak to zkusíme. Ale nejde to. Je tam sucho. Říkám, že bude muset namazat a Adél mně odzbrojí: Tos měl říct, že mám namazat! xxx70 . Tak velím namazat a kouřit ať tady nejsme věčně. Nastalo opět zoufalé snažení o kouření prokládané honěním rukou. Erotická atmosféra nebyla, takže se nemá co vytrácet, jenom já začínám ochabovat. Nakonec se mi podařilo vysypat při tom jejím zoufalém honění a byl jsem rád, že už se s ní nemusím dál trápit.

OK recenze na Ťapkách mluví samy za sebe, jenom já jsem debil. Dávám XXT01 . Kdo preferuje drobná tělíčka, rád řeší konflikt sexem a na ksicht hází trenky, tak to může zkusit. Já opakovat nehodlám.
7 Obrázek 4 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 črc 2022 20:24

Karl von Bahnhof píše:
08 črc 2022 02:30
Váhavý Střelec píše:
07 črc 2022 23:35
Karl: A nasral jsi jí?
A jak. Práci tehdy odmítla byť jen číst a musel jsem ji obhajovat před komisí. Nakonec tedy za 2, ale chvíli to vypadalo, že budu neklasifikován XXT03
Tak hlavně, že tady na foru, které má přes 50 tisíc členů, tak hezky a precizně odkrýváš svou soukromou identitu. xxx51
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 08 črc 2022 20:27

Mr. Middlefinger píše:
08 črc 2022 17:32
Dr.Filth píše:
08 črc 2022 16:46
Vanessu z privátu Albertov jsem poprvé navštívil v roce 2012, teď jsem tedy vyrazil na slavnostní mrdanici u příležitosti našeho desátého výročí.

Obrázek

Jak známo, cena se od té doby poněkud zvedla. 1800 za hodinu. A příplatky povětšinou po 500.
Vzhledem k tomu, kdy jsem byl za ní poprvé, těch uváděných 25 let nevypadá moc pravděpodobně. Taky mi vloni říkala, že stále bydlí u rodičů. Nejsem si jist, zda to říkala proto, aby podpořila iluzi o svém věku a nebo... Napadlo mě, zda snad nečekala, že jí nabídnu, ať jde bydlet ke mně...
Měl jsem za to, že jde o cikánku. Ale prý ne všichni tmavší lidé jsou cikáni. Nicméně z jakého že etnika pochází mi raději neprozradila.

Nabízí také piss, ale tady jsem se do toho moc nehrnul. Třeba v práci teče údajně pitná voda, ale když vidím z čeho teče, ty brutálně zasviněné hajzly a umyvadla, tak mě nějak přejde chuť a piju raději vodu donesenou z domova.

Zkrátka ta holka má hodně co do sebe. Její tvary i zvláštní barva pleti jí jen přidávají na pikantnosti. Není to zrovna moje největší favoritka, ale... Myslím, že pokud neskončí, ještě jí alespoň jednou navštívím. Možná i víckrát. Škoda jen že toho pissu od ní ne a ne dostat pořádnou dávku...
Hank by s tebou, rozhodně nesouhlasil... XXX36
K tomu ostatnímu a k ní samotné, snad ani není potřeba se vyjadřovat jinak nežli, podvody a lži, její a podniku, špína a co vyplodíš ty sám, prostě nemainstreamový hnus + patří snad s touhle cenou do recenzí (a tel. i fotku neumíš vložit, nejsi zrovna nováček)... xxx45 xxx70
Odporná, už před 10 lety vyhořelá, slizká ošklivá a zlá cigánka.
A ten debil tady na ni píše oslavný písně.
2 Obrázek 4 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Samec
Začátečník
Celkem hodnocení: 73x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 zář 2021 05:09

Příspěvek od Samec » 08 črc 2022 23:10

Dr.Filth píše:
08 črc 2022 16:46
Vanessu z privátu Albertov jsem poprvé navštívil v roce 2012, teď jsem tedy vyrazil na slavnostní mrdanici u příležitosti našeho desátého výročí.

Obrázek

Jak známo, cena se od té doby poněkud zvedla. 1800 za hodinu. A příplatky povětšinou po 500.
Vzhledem k tomu, kdy jsem byl za ní poprvé, těch uváděných 25 let nevypadá moc pravděpodobně. Taky mi vloni říkala, že stále bydlí u rodičů. Nejsem si jist, zda to říkala proto, aby podpořila iluzi o svém věku a nebo... Napadlo mě, zda snad nečekala, že jí nabídnu, ať jde bydlet ke mně...
Měl jsem za to, že jde o cikánku. Ale prý ne všichni tmavší lidé jsou cikáni. Nicméně z jakého že etnika pochází mi raději neprozradila.

Nabízí také piss, ale tady jsem se do toho moc nehrnul. Třeba v práci teče údajně pitná voda, ale když vidím z čeho teče, ty brutálně zasviněné hajzly a umyvadla, tak mě nějak přejde chuť a piju raději vodu donesenou z domova.
Ač je to spíše zrakový klam, tak u Vanessy mě podobným způsobem odrazovala její barva pleti, bylo to trochu v rozporu s mým estétstvím... snad proto nebudu za rasistu.
Ale vloni jsem jednoho dne dostal chuť na nějaký bizár a zatoužil jsem ten její piss ochutnat. Její jakoby "špinavé" vzezření tehdy jen posilovalo mé vzrušení. Musel jsem si k tomu ještě připlatit za lízání neboť jsem zvyklý holkám po dochcání ještě očistit dirku svým jazykem.

Tedy zatím dvakrát jsem si u ní připlatil za piss. Poprvé se jí nějak nedařilo nic ze sebe vymáčknout. Ale po chvíli mrdání najednou ze mě vstala, rozkročila se mi nad ksichtem a spustila zlatý déšť. Otevřel jsem hubu, co to šlo a snažil se co nejvíc z toho mála chytit. Nebylo toho moc, ale ten pohled, jak se nade mnou tyčí s rukama v bok, musím zařadit mezi kanonické obrázky, jež se mi během mých kurevnických aktivit otiskly do paměti. Dodělávala mě pak rukou a já si řekl, že si chvíli ponechám naplněnou pusu a polknu až při orgasmu, což se mi samozřejmě nepodařilo, neboť k orgasmu zbývala ještě příliš dlouhá cesta. Ale i tak to bylo super, a navzdory mým obavám mi od ní moc chutnalo.

I při druhém zážitku s jejím pissem došlo jen na pár kapiček. Mám podezření, že těch kapiček bylo méně, než stovek, které jsem do toho investoval:(
Ale kuriózní bylo, že i v téhle situaci neztrácela svůj mazlivý, nasládlý šepot, kterým mi během mého chlemtání říkala, "ty dobytkůůů..."
Po dochcání se s vervou pustila do honitby. Dívala se mi vyzývavě do očí a vyplazovala jazyk, co to šlo. Zdálo se, že chce ten jazyk osvěžit trochou mrdky. Zeptal jsem se udiveně, zda chce abych se už udělal a ona, jak chceš ty.
No, když už se sem trmácím, nebylo by na škodu taky trochu mrdání a když už jsem investoval nějaké to pětikilo do lízání... Tedy chvíli ležela na zádech na posteli a já se s ní potýkal jazykem, dokud jsem nedospěl k názoru, že má investice je řádně využita a pak se zeptal, zda si nechá lízat i tu druhou dirku. Ona na to "ježiš marjááá...", ale nakonec i alternativní dirku mému všetečnému jazyku poskytla, ať se na ní vyřádí. Líbilo se mi to.

Jak asi víte, od roku 2012 se dost zvětšil objem jejího poprsí. Mám k tomu trochu ambivalentní vztah. Na jednu stranu zavrhuji tyhle umělé zásahy, neb mi připadají proti přírodě. Ale někdy se zadaří. Na jejím poprsí je vidět, že není přirozené, ale nevypadá zle (někdy jsou tyhle umělotiny fakt hnus) a účel plní dokonale - pěkně mě vzrušuje. Z mého pohledu to byla od ní konstruktivní investice, neboť nebýt této speciality asi bych za ní už nechodil.
Obzvláště se mi líbí pohled na ní při jezdecké poloze. Tu ale ona moc nemusí, neboť není na fyzicky náročné aktivity. Za chvíli se stěžuje, že už se jí z toho točí hlava a kdesi cosi. Sama dává přednost psí poloze, kterou zas nemusím já. Ale dá se s ní docela dobře užít i misionář.

Ovšem při poslední návštěvě jsem jí přiznal, jak rád obdivuji její tvary při jezdecké poloze a že za ní chodím hlavně kvůli tomu. Asi jí to nějak zalichotilo a vydržela cválat o dost déle, než jsem čekal, což mě velmi potěšilo. Ovšem byť déle než jsem čekal, přece jen ne až do konce. K finále jsme nakonec dospěli při misionáři.
Ještě jsem se ptal, zda by mě pustila mezi prsa, ale odmítla. Jenže tam by se musel můj kokot dělit o místo s mohutnou ozdobou připevněnou k jejímu náhrdelníku. to bych si ho ještě odřel...

Zkrátka ta holka má hodně co do sebe. Její tvary i zvláštní barva pleti jí jen přidávají na pikantnosti. Není to zrovna moje největší favoritka, ale... Myslím, že pokud neskončí, ještě jí alespoň jednou navštívím. Možná i víckrát. Škoda jen že toho pissu od ní ne a ne dostat pořádnou dávku...
Tak teď jsem normálně zeblil celej hajzl když jsem četl o tvém pissu
4 Obrázek

Dr.Filth
Přidavač
Celkem hodnocení: 667x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 134
Registrován: 16 srp 2020 12:03

Příspěvek od Dr.Filth » 09 črc 2022 07:54

Samec píše:
08 črc 2022 23:10
Tak teď jsem normálně zeblil celej hajzl když jsem četl o tvém pissu
Vítej na tomto webu.
Je od tebe prozíravé, že ho pročítáš na hajzlu.
6 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2803x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 673
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 09 črc 2022 09:44

Ja si osobne myslim, ze Doktora Spinu to psani sem a hlavne ty znechuceny komentare bere skoro stejne jako to chcani do huby, podle me se pri cteni pak znovu sebepohani...
4 Obrázek 4 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Samec
Začátečník
Celkem hodnocení: 73x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 40
Registrován: 06 zář 2021 05:09

Příspěvek od Samec » 09 črc 2022 10:54

jan_malek píše:
09 črc 2022 09:44
Ja si osobne myslim, ze Doktora Spinu to psani sem a hlavne ty znechuceny komentare bere skoro stejne jako to chcani do huby, podle me se pri cteni pak znovu sebepohani...
Tak tomu říkám pořádně hnusný fetišista, fuj
1 Obrázek

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 09 črc 2022 13:01

Samec píše:
09 črc 2022 10:54
jan_malek píše:
09 črc 2022 09:44
Ja si osobne myslim, ze Doktora Spinu to psani sem a hlavne ty znechuceny komentare bere skoro stejne jako to chcani do huby, podle me se pri cteni pak znovu sebepohani...
Tak tomu říkám pořádně hnusný fetišista, fuj
Ať si každý dělá, co se líbí, o tom to je. Ty jsi kdo, že můžeš soudit? Já bych si do huby nachcat nenechal, natož to polykat, ale neodsuzuji to. Chcaní se mi líbí, jen v poněkud mírnější formě :D
4 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 270 hostů