Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od ko_cour » 17 čer 2022 07:16

Prej "jestli si dobre pamatuju", tvl, ty ses dobrej Rockefeller, to ja bych si nejvetsi cenovej ojeb sveho nornickeho zivota 100% pamatoval
11 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 17 čer 2022 16:17

ZeroSpiel, další totální kavka, na kterou tapky a priváty s povděkem čekaly.
My tady na foru naopak kupodivu ne... xxx86
1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Salinas
Přidavač
Celkem hodnocení: 313x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 107
Registrován: 01 říj 2020 23:56

Příspěvek od Salinas » 17 čer 2022 17:14

ko_cour píše:
17 čer 2022 07:16
Prej "jestli si dobre pamatuju", tvl, ty ses dobrej Rockefeller, to ja bych si nejvetsi cenovej ojeb sveho nornickeho zivota 100% pamatoval
to je hluboký omyl, Rockefeller zná cenu peněz, ten by nevyhodil takovou sumu za unuděnou šlapku .... takhle to dělají lidi, kteří mají hluboho do žlabu, že jdou jednou za čas, když se objeví příslušný obolus, někoho vytopit.-)
6 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 17 čer 2022 18:39

Nebylo to v ulici Tomáškova? Hned v přízemí, první dveře vpravo, pult jako recepce a malá koupelna? Připomíná mi jednu blond kozatici kterou jsem zde už (nejen já) recenzoval, tak by mě zajímalo jestli to je ona...

A Tomáškova mi připomněla že některé zdejší holky se prezentovaly pod názvem Fancy Girls, a tam jsem byl vlastně taky, ale jinde, a už dřív:

Vanesa, Fancy Girls privat (775 274 244)
Neznámé číslo, recenze nikde, lokalita dobrá, jdu. Apartmán pár kroků od Václavského náměstí, vchod z nějakého dvora kde krom kamery mi přišlo že z okna čumí i nějaký místní obyvatel, dole kuchyňka a pak schody nahoru a tam byl zbytek. Udávaný věk je prý 21, to si sice úplně nemyslím ale kolem 25 bych věřil, v obličeji lehce připomínala Jennifer Aniston, postava jako dítě, to bylo něco úplně úžasného, sice nebyla nějak přehnaně živá ale 45 kg bych jí věřil a i když poměr cena výkon byl trochu slabší (1400/30 min základ, na hod jsem se neptal), tak holka se mi moc líbila, fotka trochu nicneříkající ale asi to je ona. Je to podobné jako to co psal kolega - prostě sex za prachy, omrdat hezkou holku a už se nevracet, ale některé polohy by s většinou holek asi nešly, různý nadzvedávání, mrd vestoje, nadhazování za chůze a tak, já o moc víc než 45 kilo neuzvednu, sice i tak jsem byl znavenej, ale dobrý. A pohled na ní jak jí držím za tenký nožky a zabodávám do ní péro byl taky super, nyní ale je bůhvíkde tak je to asi jedno
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ZeroSpiel
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2022 22:51

Příspěvek od ZeroSpiel » 19 čer 2022 23:03

hank36 píše:
17 čer 2022 16:17
ZeroSpiel, další totální kavka, na kterou tapky a priváty s povděkem čekaly.
My tady na foru naopak kupodivu ne... xxx86
Tak mi prosímtě ukaž co se dá v Praze mrdat za ty vaše ceny, které akceptujete. Mně je jedno celkem kolik dám a i tak není z čeho vybírat a kdybych ještě řešil cenový strop, který máte daný, tak vůbec není kam jít.
5 Obrázek 1 Obrázek

ZeroSpiel
Začátečník
Celkem hodnocení: 45x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2022 22:51

Příspěvek od ZeroSpiel » 19 čer 2022 23:25

https://www.sex.cz/564945?SFI=503&S=0
Placeno 3 000 hodina

Vzhledově nadprůměr co se týče výběru kurev v Praze. Hezky opálená, pěkný tělo. Obličej taky docela dobrý. Holka v pohodě, věk 35 odpovídá. Co se týče sexu nechá se docela slušně vymrdat. Orál s gumou docela v pohodě. Lízat se nenechá, to je škoda. Polohy střídá ochotně. Pokec taky na pohodu. Celkem lepší privátovej zážitek, byl jsem za ní dvakrát. Potřetí asi už ne. Ceny sice vyšší, ale prostě nejsou sexy holky v Praze vůbec, není kde brát. Foto v příloze. Jinak v ceně je odvoz domu z klubu zdarma, což není špatný.
9 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Arnold Rimmer
Začátečník
Celkem hodnocení: 280x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 70
Registrován: 29 kvě 2017 16:21

Příspěvek od Arnold Rimmer » 20 čer 2022 10:31

Já nevím, na co si tady všichni stěžujete:

Sex za pár stovek. Prostitutky vydělávají stále méně, šetří hlavně Němci

Energetická krize a rostoucí inflace ovlivňují i nejstarší řemeslo. Podle kvalifikovaných odhadů přibylo v zemi žen nabízejících svá těla a roste tlak na cenu. Neznamená to však, že ženy si automaticky vydělají více. I jejich zákazníci se snaží šetřit a mnohdy mají s placením za sexuální služby problém. Domluvy prostitutek a zákazníků jsou těžší.


https://www.idnes.cz/usti/zpravy/prosti ... zpravy_grr

Píšou to na idnesu, takže to musí být pravda. Až vám zase bude nějaká ťapka vykládat, že zdražuje protože inflace, za kvalitu se připlácí atd., tak stačí odkázat na tento článek a je to!
3 Obrázek 2 Obrázek
Jsem příliš velký gentleman na to, abych se snížil k hovoru, jenž vedou primitivové ve sprchách. Vše, co potřebuješ vědět, je, že jsem ji sklátil!

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 20 čer 2022 12:24

Kvůli odkazu na článek nebo kecům norníků ještě žádná ceny neupravila. Platí na to jen jedno a to neakceptovat vysoké ceny, nechodit tam, prostě na ně srát. Máš ceny 2500/h? Ok, přijdu za 1500. Ne? Tak ne, čus ... .

Nevidím na tom nic složitého.
17 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Dionysos
Začátečník
Celkem hodnocení: 433x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 2x
Recenze 2021: 6x
 
Příspěvky: 83
Registrován: 29 črc 2020 13:55

Příspěvek od Dionysos » 22 čer 2022 10:47

Další do sbírky:
Terezka, 702 833 015
https://www.sex.cz/625729
Lákaly mě ty velké kozy. Ale 1700 za půl a 2000 za hodinu.
2 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 23 čer 2022 00:08

ZeroSpiel píše:
16 čer 2022 23:34
https://www.sex.cz/374015?Kraj=praha&S=50
721 225 304
Elis.
A kde to teda bylo?

Jedna starší:

Nela, Queens / Dirty Angels
Netuším jestli tenhle privát má něco společného se stejnojmenným klubem v centru (https://www.sex.cz/queensnightclub), ale info o ní jsem na netu nezaznamenal. dřív inzerovali taky tam někde a něco v inzerci měli jednu dobu společnýho, ale mezitím se stihli už asi dvakrát přejmenovat a přestěhovat, tak jsem se v tom ztratil. Ke všeobecnému zmatku nepřispívá ani to, že slečna dlouho neměla svůj vlastní profil, a ten co pak vytvořili byl takový… no, jak to říct, na fotce není nic moc vidět, ta druhá a čtvrtá seshora může bejt její, ale klidně může bejt falešná, komunikace zmatená, na různých serverech se podnik objeví a pak zas zmizí. Holka, u který jsem byl, se představila nejspíš jako Nela a byl jsem za ní ve starším bytě tam kde z Žitné odbočuje Příčná. Telefon 774 300 310 není na scéně úplně neznámý, ale pobavilo mě jak někdo chce ještě vytěžit jeho prodej...
Potetovaná vysoká dobře stavěná blond mamina, příjemná na pokec, ale profi, na ukojení posloužila, ale času bylo málo. Trochu prostě obchodnický přístup, ale ne pohrdavej. Někdo nedávno psal ve své recenzi o jiné holce „působila na mě vyrovnaně a byla úplně v klidu a pohodě“, tak to jo, srovnaná s tím, co dělá, je, ale furt dělá obchod. Litr za čtvrthodiny není až tak k doporučení, ale do limitu jsem se vešel.
2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

chemik
Začátečník
Celkem hodnocení: 43x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 20 čer 2022 20:23

Příspěvek od chemik » 23 čer 2022 18:31

Arnold Rimmer píše:
20 čer 2022 10:31
Já nevím, na co si tady všichni stěžujete:

Sex za pár stovek. Prostitutky vydělávají stále méně, šetří hlavně Němci

Energetická krize a rostoucí inflace ovlivňují i nejstarší řemeslo. Podle kvalifikovaných odhadů přibylo v zemi žen nabízejících svá těla a roste tlak na cenu. Neznamená to však, že ženy si automaticky vydělají více. I jejich zákazníci se snaží šetřit a mnohdy mají s placením za sexuální služby problém. Domluvy prostitutek a zákazníků jsou těžší.


https://www.idnes.cz/usti/zpravy/prosti ... zpravy_grr

Píšou to na idnesu, takže to musí být pravda. Až vám zase bude nějaká ťapka vykládat, že zdražuje protože inflace, za kvalitu se připlácí atd., tak stačí odkázat na tento článek a je to!
UL trochu sleduju, kolujou tam takový ty cestovatelky na pár dní a jejich operátorka určitě nečte noviny, protože pořád hlásí půl h 1500, hodina 2000 nebo 2500

amatercz
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 24
Registrován: 20 srp 2020 10:44

Příspěvek od amatercz » 26 čer 2022 12:39

Sawa Asian Pretty exotic girls
https://www.sex.cz/861920
Bude to trochu zvláštní recenze. Nemá cenu recenzovat několikrát to samé, tak to bude spíš o rozdílech.
Jedná se pravděpodobně o ten stejný podnik jako Asian Happy Exotic Girls, ale přidali další pobočku
Mají novou adresu v Karlíně. co jsme pochopil z recenzí tak před přesunem na Prahu 2 byli také v Karlíně, ale není to stejné

Místo: Z hlediska diskrétnosti poměrně TOP místo, zejména pokud si vyberete návštěvu v hodinu, kdy má kavárna ve dvoře zavřeno. Adresa je přímo na náměstí, ale dveře u kterých se čeká jsou až v průjezdu do dvoru navíc značně zapuštěné. Dveře jsou již přímo do podniku, takže nemáte šanci potkat ve dveřích někoho "cizího" a nějaké delší čekání taky asi nehrozí.

Sawa: Překvapil mě zejména obličej. V inzerátu má uvedeno 22, v recenzích to nijak zmiňováno nebylo, ale 22 jí určitě není, spíš výrazně starší. Ne že by byla nějaká zjizvená, vrásky to ne, ale pěkná tvář třeba 30-40. Možná má jen takový obličej, ale prostě pro info, že pokud chcete mladší asiatku, tak obličej tak nepůsobí.
Tělo zase naopak. prsa 0, žádné známky po těhotenství, kojení, stáří.
Samozřejmě nechybí obligátní asijský porost. Není to nic tragického, lze lízat a neškrábe vás to přitom do očí, ale pouze do nosu. Výrazně neupraveno, ale asi lehce zkracováno, ale 1,2 cm to budou.
Teď k tomu nejhoršímu, u starých recenzí z Karlína (náhoda?) byl zmiňován zápach z pusy. Pak dlouho nic, že je to v pohodě a všichni si líbání pochvalovali. Tak teď to tam opět bylo. Naprosto nepochopitelná věc. V koupelně mají ústní vodu pro klienty. Pro sebe jako poslední záchranu je to ani nenapadne. To zrujnuje celý zážitek hlavně když to má být hlavní tahák.
Poslední recenzi jsem dohledat půl roku zpátky od té doby zdražili na 2000/2500/3000(30/45/60). Rozrostli se o jednu pobočku, tak se jim asi daří. Důležité tedy dodat recenzi, která ta očekávání srazí a něco uvede na pravou míru. Když se za ní chodilo hlavně kvůli OB a líbání tak to fakt nejde hodnotí jinak než špatně, když ji smrdí z pusy. Poslední recenze na internetu je velmi pozitivní tak je ten mračící se smajlík nutně potřeba.
1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 26 čer 2022 13:36

amatercz píše:
26 čer 2022 12:39
Sawa Asian Pretty exotic girls
https://www.sex.cz/861920

...
Poslední recenzi jsem dohledat půl roku zpátky od té doby zdražili na 2000/2500/3000(30/45/60). ...
Nechápu, nechápu, nechápu, chodíte platit takový částky 40 letejm větvím.. xxx45
1 Obrázek 5 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
TomikTom
Začátečník
Celkem hodnocení: 352x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 11x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 53
Registrován: 18 lis 2017 15:40

Příspěvek od TomikTom » 27 čer 2022 10:48

Adélka
Privát Grace

http://privatgrace.cz/slecna/adelle/

Za dveřmi provařeného bytu na mě kouká takové kapesní prcátko. Co se týká výšky tak ťapinometrie nelže, váha možná trochu podstřelená bude, přeci jenom má zadek větší než by vypadalo z fotek. Obličej mi nesedl: duck face rty (nevím jestli umělé nebo od přírody) a brutálně nastavované řasy. Takže přesně ta umělka co mě nepřitahuje. Ale od krku dolů to bylo hezký a na chodbě komunikovala mile a energicky, tak si říkám třeba v ní něco je. Mimochodem věk je podstrelenej o deset let oproti reálu. Holka co má tetovacku s datem svého narození by o svém věku lhát neměla 😳.

Pozn. jak smolim recenzi, objevila se tu otočka od kolegy co měl lepší čuch na průser než já. S tím věkem se shodneme ale že by to byla cikorka si nemyslím.

Beru prozkoumavací pulhodinku za 1200 Kč.
Ručník klasický struhadlo, tentokrát jsem dostal dětský vzor, no tvl 😀, kterými dítěti to matka samozivitelka doma šlohla do práce?

Na pokoji si holka hnedka sama sundala spodní pradlo (hardware průměr, slušný dvojky a nikde nic nepřetéká), lehla si na postel vedle mě a ignorujíce zbytek mého spanilého těla začne rovnou honit zvadlého ptáka. Což překvapivě nejde moc dobře, že jo. Ale výhoda je že jsem ten den nadrženej, hladím ji kozy a kundu a můj bambula si dá říct. Jen co je napůl tvrdej, holka na něj mrskne gumu a vezme si ho do pusy. No, nudnější huleni už jsem dlouho nezažil. Žužlá špičku žaludu ale tak slabě že to přes tu gumu sotva cítím, jinak žádná přidána aktivita a nápaditost. Tak jestli na to nemá vlohy ať si aspoň nechá od ostatních buchet poradit jak na to.

A nebo ať toho nechá úplně ptž talent má ta holka nulový. Tragedie totiž pokračuje i mimo felaci. Kouření se věnuje asi tak minutu a pak prej že jdeme na to. Vzhledem k tomu jak ji to nejde ani neprotestuju a ošukam ji ve dvou polohách. Holka leží jak gumová a nevydá hlásku, no v poloze zezadu dvakrát hekla ale to mohlo být leknutím 😀. Že jsem ten den nadrženej tak to má současně tu nevýhodu že dlouho nevydržím.

Aby tu tragédii završila tak po akci se hnedka kouká do telefonu a nijak si mě nevšímá. No ne že by mi to vadilo, vnitřně mám zoufalý pocit vyhozených peněz tak tam zůstávat nechci a mažu do sprchy a pryč. Ale je to další věc co o holce něco vypovídá.

Cestou ven přemýšlím jestli to nebyla nezvládnutá otočka, ale zpětné vzato jsem žádné varovné známky nezaznamenal. A bohužel nemám intuici jiných norníků co by mě od podobných zážitků zachránila. Tak to aspoň přetavím do varovné recenze pro ostatní: za touhle holkou leda v nouzi a zadarmo. Jakákoliv investice jsou vyhozené peníze.
14 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 27 čer 2022 15:38

Linda, Lovelygirls, aktuálně (jestli ještě šlape) Merry, Privátek Balbínova

https://www.sex.cz/merryprivatekbalbinova
https://lovelygirls.cz/ (už tam nemaká)

Věk: 19
Výška: 160
Váha: 52
Prsa: 1
Barva očí:
Barva vlasů: hnědé
Délka vlasů: dlouhé
Tel: 778 583 154

Byl jsem za ní v březnu v lovelygirls, a holka má dost recek, tak to asi tentokráte zkrátím.

Inzerce: Holka se mi na fotkách líbila, byla to mladá asiatka, byl jsem ochoten přitlačit a dát ty 2 tisíce xxx33 , ale radši jsem si nepředstavoval, co a kolik hodin za ně musím dělat já. xx21

Vzhled privátu: Privát za mě vypadá moc hezky. To prostředí se mi tam prostě líbí, včetně sprcháče na pokoji. Je to tam tedy dražší, na privát drahý (2000 Kč/h). xx21

.Objednání: V pohodě. Pěkně jsem si pokecal po Whatsappu, termín jsme našli. xxx19

Vzhled holky: Otevřela mi holka, moc hezká, mladá a milá Asiatka. Pro mě wow efekt xxx16 Nenutila mi do žádných příplatků, přišlo mi, že jí nevadí, že dnes není balíček jako u Miloše. Prostě 2 litry a je to dobrý. Vzal jsem. Zadek lehce větší, ale žádný průser. Obličej průměr, výraz zkraje spíš blbej. Jak kdyby se za to styděla. Takovej kulatej obličej trochu. Vagína ve tvaru broskvičky.

Akce: Ochotná mladá teenka Vietnamka, velice poslušná, dělala, co jsem chtěl bez řečí, chvílemi mě začala vykat a to mě velice vzrušovalo. Připadal jsem si jako nějaký starý prasák, co prcá středoškolskou studentku. xx16 2x jsem se udělal, spolupracovala dobře, nijak se to nesnažila skrečovat.

Afteršuk a interšuk: Hodně upovídaná (Oldtimer má pravdu s těma teenkama, moc žvaněj XXX36 ú, vyprávěla mi nějakou pohádku o dítěti a tak. Je toho plnej ťapinkářův web. V podstatě mi to nevadilo. Nějaký poučování o vietnamské kultuře. No proč ne. Já byl spokojenej. Klidně bych si jí dal znova, kecy se daly vydržet. Pohádkářka, no.

Epilog: Dlouho jsem z tý holky byl mimo, chtěl jsem za ní i na další pracoviště, vzhledem k ceně jí nebudu šukat každý týden, říkal jsem si. Přeci jen nekradu a nejsem topič. Psal jsem jí na to nové pracoviště. Zkraje hrozná radost, že jí volám, poblázněnej kunčaft se dá dobře dojit, ne? XXX36 . Jenže chtěla 2.500 Kč/h. Tak jsem jí řekl, že jsem ochoten max. 2 litry. Okamžitě nevrlá, zaútočila, že nemá náladu smlouvat o ceně. Tak jsem jí napsal, že se mi sice moc líbí, ale tyhle prachy nedám. A vymazal jsem si jí z mobilu a bylo po lásce.. xxx38

Jak jsem četl nové recenze a diskuzi u ťapinkáře pod reckou, chování se zhoršilo. Smůla. Ty zlatokopky prostě nemaj strop.... xx11 No a tam jsem hledal dál. Našel jsem za mnohem míň hezkou Češku, ale o tom až jindy.

Edit: Úprava jména, původně jsem špatně psal Mia, je to Linda.
5 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

autař98
Začátečník
Celkem hodnocení: 24x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 zář 2018 20:34

Příspěvek od autař98 » 27 čer 2022 22:11

Alex, Privat Grace
Placeno 1700/1 hod, bez příplatků
http://privatgrace.cz/slecna/alex/

Moje první recenze a zároveň i první návštěva privátu, tak prosím o shovívavost. Registraci mám už dlouho, ale díky kámoškám jsem zatím neměl potřebu zajít na privát. Tahle možnost teď padla, takže jsem se rozhodl poprvý zanořit. Zároveň díky za inspiraci na fóru.

Alex se mi podle fotek líbila a recky má super. V den akce jsme byl dost nadržený a řekl jsem si, že zkusím štěstí. A hele, prý za 3 hoďky tam můžu být. Neváhal jsem a vyrazil. Logistika bez problémů, dobrá komunikace s operátorkou a organizace mi trochu pomohla překonat nervozitu z první návštěvy XXX36 . Bzučákem jsem vpuštěn do domu, vybíhám schody a zvoním. Otevírá mi Alex ve spodním prádle.

První dojem za mě docela wow. Čekal jsem drobnou holku, ale že až takhle drobnou, to fakt ne. Tělo luxusní, pevné, přesně tak, jaké očekáváte u teenky. Obličej za mě průměr, hezké blond vlasy. Slečna působila od začátku fajn a v pohodě, takže jsem věděl, že zůstanu. Sundavám boty odcházíme na pokoj. Cestou si vyměníme pár slov a nějaký vtípek, atmosféra od začátku v pohodě. Předávám peníze (slečna žádné příplatky nedělá) a svlékám se do sprchy. Ručník relativně OK (asi jsme měl štěstí XXX36 ).

Začínáme mazlením a otlapkávání ve stoje, na všechno reaguje fajn a přirozeně. Občas pár poznámek, tohle mi nedělej, takhle na mě nemluv...Chápu, chce si od klientů držet částečně odstup. Svlékáme si navzájem spodní prádlo a v tu chvíli mi docela spadla brada. Tělíčko fakt luxusní, mini kozičky, krásný zadeček. Byl jsem hodně nadržený, takže Alex nasazuje kondom a nasedá. Žádná divočina, ale příjemné, přirozené, při sexu je spíš tišší. Pak otočka a jízda zadečkem ke mě. Pohled na její tělo jsem dlouho nevydržel a plním gumu. Následuje pokec o všem možném, příjemná a docela inteligentní holka. Docela jsme se oba rozkecali, takže jsme skoro zapomněl, že jsem poprvý na privátu. XXX36 Trochu jako s kámoškou po dobrým sexu. Máme ještě 20 minut, tak si říkám o druhé kolo. Není problém. Dáváme oba sprchu a jdeme na to. Alex mě rozkouří S (zase žádná divočina ale fajn, přirozené) a jdeme zezadu. Bohužel nervozita se na mě podepsal, takže druhé kolo už jsem do konce nedotáhnul. Ještě chvíli kecáme, dávám sprchu a pádím pryč.

Na to, že to byla moje první návštěva, tak jsem si jí užil a odcházel jsme maximálně spokojen. Usměvavá, milá a přátelská slečna, ve všem se mi snažila vyhovět, prostě moc fajn. Opakování nevylučuji, slečnu doporučuji. A buďte na ní prosím hodní, je to fakt ještě holčina. xxx22
1647686355875-785x1080.jpg
3 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

nezbeda
Přidavač
Celkem hodnocení: 630x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 159
Registrován: 16 črc 2020 19:00

Příspěvek od nezbeda » 27 čer 2022 23:06

TomikTom píše:
27 čer 2022 10:48
Adélka
Privát Grace

...
Holka co má tetovacku s datem svého narození by o svém věku lhát neměla 😳.
...
Má pravdu, předsedo xx08
1 Obrázek 1 Obrázek

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3924x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 28 čer 2022 08:08

autař98 píše:
27 čer 2022 22:11
Alex, Privat Grace
Moje první recenze a zároveň i první návštěva privátu,... Sundavám boty ...Docela jsme se oba rozkecali, takže jsme skoro zapomněl, že .....

.... A buďte na ní prosím hodní, je to fakt ještě holčina.
Podobná fráze mně fascinuje. XXX36
autař98 předpokládá, že jsme tady banda zhýralců, kteří hodlají kapesní dívky zcela zničit, zprznit.
On je ten ochránce.

Samozřejmě jsem pro přívětivé chování oboustranně, autař98 však nevnímá, že ačkoliv je slečna mladá, tak už má v sobě zkušenost stovky nájezdníků. xxx61
A podle recenzí předchozích si docela asertivně umí poradit.
Shepard píše:Co mě překvapilo, bylo to, jak je Alex na svůj věk sebevědomá a asertivní. A jak si umí vést konverzaci svým směrem.
Aby to ale nevyznělo špatně, já jsem pro příjemné, vnímavé, empatické šukání vždy, s výjimkou některých vykutálených dívek, ojebávaček. Těch bohužel není málo a v nynějším stavu trhu jich přibývá.
9 Obrázek

pornochirurg
Světák
Celkem hodnocení: 4960x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 5x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1072
Registrován: 07 dub 2017 07:50

Příspěvek od pornochirurg » 28 čer 2022 13:44

autař98 píše:
27 čer 2022 22:11
Alex, Privat Grace
Občas pár poznámek, tohle mi nedělej, takhle na mě nemluv
1 Obrázek
Většina kurev má pocit, že jejich kunda řídí sluneční soustavu

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 28 čer 2022 14:25

Já ťapkám taky nechci vyloženě ublížit, nebo aby je sex se mnou bolel. Občas jim polštářem třeba podložim hlavu, abych jim při misionáři netloukl hlavou o pelesť/zeď, ale jestli je jim to se mnou příjemné je mi jedno. Jen ať si to odmakaj.

Připadá mi, že jim můj utilitární přístup vyhovuje. Určitě lepší, než když jim někdo pak píše zamilovaný sms apod. Já jim nechávám soukromí, nezvu je na večeře a tak. Kdyby bylo víc takových jako já, podle mě by ten rozklad šlapčích osobností byl pomalejší. Míň by chlastaly a šnupaly perník, nepotřebovaly by tolik peněz a neměly potřebu tolik zdražovat. XXX36
2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 156 hostů