Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Re: Recenze 2021

Příspěvek od Embrio » 28 črc 2021 21:30

Jessica

Vek 20
Vaha 59kg
Oci hnede
Prsa 2
Vlasy cerne/hnede
Vyska 175cm

702 813 480

Linky nefungujou - inzerci již nemá - snad jen na dovoleny

Zahlidl sem ji uz dřív ale mela tem jen eskort. Pak sem zjistil ze zve i k sobe a vyrazil sem. Domluva přes whatsapp probehla efektivne – hned nalozi essej kde, co a za kolik – není na co se ptat. Zadny výjimky ani kompromisy nesli domluvit – proste ber nebo ser.
Cena 2500/H me stvala – 2x sem navstevu odlozil ale pak sem se tam proste vyrazil.

Při prijezdu na místo sem si rikal jak se musim koncentrovat a při naznaku sebemensiho znameni včas otocit. Když prijizdim na místo někdo mi vola..sestra – dobrej způsob jak zahnat jakoukoliv nadrzenost.. xxx42
Cesta přes recepci ke vchodu a poschodech před byt. Dvere se otevreli dokořán a tam stala Džesika v prusvitem zupanku a spodnim pradle. SLusne sem pozdravil a na oplatku sem dostal jazyk do ani sem si ji nestil prohlidnout. XXX36 Otlapkavani, libacka a hlazeni..v precini.. TTD vyska OK (na podpadcich vyssi nez ja – zuzo), vaha cca 65kg, vek ja bych ji tech 20 veril, prsa jednicky.

Nasledna rutina – koupelna, cesta do loznice, transakce.

Cela akce se odvijela jako pokracovani toho milého privitani. Rozjel sem klasickou zoo sestavu a při jednom z prechodu mezi polohama zustanu sedet na posteli a koukam jak mi skube pero – Džesika na me kouka..ja koukam na pero..uz je to jasny udelal sem se ale nijak sem to ještě naplánoval XXX36 Dzes zmenila vyraz ve tvari na takovej az jako starostlivej. xxx33 Řekl sem nahlas, co bylo jasny XXX36 lehka ocista naradi a pak sme lehli na postel vedle sebe. Hned se me pta co bych rad..me pero stalo skoro okamžitě, tak ji rikam ani si nelehej budeme sukat a pojd kourit. S takovym blazenym usmevem zacala. Slo se na druhy kolo. To sme prolozili sundanim gumy a kurbou – rikam Dzes chci aby si kourila tak ze budou sliny tyct, tahnout se a bude mi plivat na pero! Sedl sem na kraj postele holka klekla podemne ještě mi mezi nohy hodila rucnik a dala se do dila. Co sem objednal to sem dostal hodne slin, ocni kontakt, tahani pera (rikal sem si o to..vic a vic – mozna bych si to pero od ni nechal i urvat) xxx45 Když sem se nabazil tak sem ji vzal hlavu do dlani a zacal líbat a rikam :ses sikovna jako prvotridni devka xxx41 – smala se. Plusovy body davam i za aktivitu fakt se snažila (na konicka předvedla 5 variant), když sem ji sukal ja tak prirazela. Ocenil sem i libani po tele a když sem ji řekl at si veme moji kozičku tak se prisala..cumlala..lizala..bavilo me to.
Spojilo se ze se mi libila s tim ze sem mel chut na sportovne pojatou akci = busil sem do ni poctive a dlouho a když sem si vsimnul ze po nekolikaty koukla na hodinky tak se ptam kolik zbejva – prej 5 minut. Zakonceno do pusiny.
Celkovy pobyt dveře – dveře 65min

Placeno 2500czk za 1h klasiky OB, vyron do pusy, libani
Ocni kontakt + uveritelny vzdychani + aktivita a kreativita + bez gelu
Negativa - neslo dat půlhodinu a neslo se zbavit priplatku

Hodnoceni doporucujici
Opacko dal sem -Dost sem ji vypucoval kozisek a vedel sem ze ji muzu naložit ještě vic! xxx16

*BC
Jednoznacne se zacala ucházet o moje top3 pro 2021(jak libani tak komplet akce).
6 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 28 črc 2021 22:26

Věk:25 let
Barva vlasů:bruneta
Výška:169 cm
Váha:44 kg
Prsa:B
Tomasova 5

704 901 035

https://www.banging.cz/cs/divka/127-nel ... ny-strptyz

Služby: 69 Anální sex BDSM Doprovod Footjob Klasický sex Líbání Masturbace Orál bez ochrany Orál s ochranou Pissing Polykání Stripýz Švédská trojka Výstřik do pusy Erotické masáže Masáž penisu

Zacalo obdobi osvlam mistra J.Husa – tak sem se jako on pekne spalil a dostal chut na anal. Zaujala me recenze tak sem vyrazil xxx16

Když sme si psali tak me zaujalo ze v každý zprave dekovala.. Dorazil sem na místo s malym předstihem tusil sem ze parkovani bude na vic pokusu – nasel sem místo při 4. parkovacim kolecku. xxx34 Podle instrukci sem pre bytem který otevira drobna mala slečna lolitkovskeho vzhledu v pradelku. Pozdrav a jdeme přes byt do sklepní komurky – docela velka sukcimra cela v cerveny barve svetel i sten. Jediny negativum mista ze v pradelne nemaj tak vlhko a dusno (nevetrany sklep). xx21
Domluva akce a penez – klasika 1800 (ajajaj – zacal sem se krouti) OB za 800 a A za 1000 = vynechal sem OB. Rychle sem vyhodnotil ze mam slabou vuli a jelikož s cenou nechtěla licitovat a ja peníze mel…odmítl sem OB (a pripadal sem si jako hrdina)
Chtel sem hlavne acko při domlouvani pusobi dost opatrne a na první dobrou dela ze to jako samozrejmy není ze mi da své ano – inu svolila když sme nechali zadni vratka otevreny (když nebude A tak vrati obnost).
Dal sem sprchu – je primo v pokoji ta jsme udrzovali ustni kontakt (povidali).
Ostravskokarviska slecinka která na první pohled pusobi az krehce..na druhej pohled i tak mluvi – trochu opatrne otukava jestli nejsem nejakej magor (aspoň ne vetsi nez ona)..na treti pohled když jsou ledy prolomeny (nebo peníze zaplaceny) a povídáme je to holka od rany která se s vecma kolem sebe moc nepara. xxx61 TTD odpovidaji vaha, vyska, barva, kozicky no sou fakt malicky ale k tomu telicku sedi, kuze svetla s par znaménky a malůvky bez myslim..jediny na co sem vyslovene upozornil i Nel byly zoubky (sou všechny ale podle me něco s nima není v poradku) – jako amater dentista ji rikam ze by na nich mela zapracovat. To uznala a ze to bude v nejblizsi době – viditelne ji to tema rozesmutnelo tak sem do toho moc nestoural. xxx33
Chvilku posukam v kunde a pak vlitnu do toho zadku. Při sukani sem ruzne hlasil a komentoval co sme delali i nedelali. Chytl sem dobrej vitr a Nela dobře nahravala kecama i tim jak nastavovala a prirazela.
Uplne sem nehledal nejakou romantiku a i když Nela umela zastenat a zahekat taky umi takovej ten lolitkovskej vyraz.. To sem od ni nechtel a když sem ji za to vtipné vyhlásil - přestala a byla zas normálně prdla.
Rikala třeba – To si mi mel rict dopředu ze mi budes chtit rozmrdat prdel. Sukani prdele pul hodiny je uz moc! xxx45
Nebo sme rozvijeli teorii o tom jak v dnesni době by mela mit pretistenej formular k podepisovani zakaznikama ve kterym si dame jasne souhlas se sexem – nerad bych aby mi mi pak vydirala ze sem ji znasilnil.
Jako zkousel sem rozporovat jeji cenovou politiku, ale nenasli sme shodu..

Budik nas upozornil na koncici cas tak sem ji domrdal ona si párkrát hekla jakoze se udelala semnou a mohl sem domu.
Placeno 2800 tzn 1800 klasika hodina + acko (ten OB sem odmítl kvůli tem zoubkum)
Doporučení jen pro sukace analu lolitkovsky vypadajicich kurvicek
Opacko jen v připadá krize hlavně kvůli ty cene (nevidím přidanou hodnotu)

Imho ty zoubky se ji museli pokazit teprve nedavno (..nebo..) protože v ty recenzi co sem tu cetl se o nich nic nepsalo a jestli si toho nevšimnul.
viewtopic.php?t=24&start=3060

*BC
5 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 28 črc 2021 22:41

Embrio píše:
28 črc 2021 21:30
Jessica

Vek 20
Vaha 59kg
Oci hnede
Prsa 2
Vlasy cerne/hnede
Vyska 175cm

702 813 480

Linky nefungujou - inzerci již nemá - snad jen na dovoleny

Zahlidl sem ji uz dřív ale mela tem jen eskort. Pak sem zjistil ze zve i k sobe a vyrazil sem. Domluva přes whatsapp probehla efektivne – hned nalozi essej kde, co a za kolik – není na co se ptat. Zadny výjimky ani kompromisy nesli domluvit – proste ber nebo ser.
Cena 2500/H me stvala – 2x sem navstevu odlozil ale pak sem se tam proste vyrazil.
Jako Lucinka u sebe v byte v Letnanech tohle vsechno (obdk, libani) delala za 1500, ted ji holt presouvam do predrazenyho
7 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 črc 2021 13:35

Asi tak, kdo ji zazil v Letnanech, tak by v zivot na tenhle cenovej rip-off nepristoupil.
Hoka je starsi, vychcanejsi, min nevinna nez byla, a rohozky si za to rady priplatej...
"Logický" ne...?

NELEZTE TAM!
4 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 črc 2021 13:37

Embrio píše:
28 črc 2021 22:26
Věk:25 let
Barva vlasů:bruneta
Výška:169 cm
Váha:44 kg
Prsa:B
Tomasova 5

704 901 035

https://www.banging.cz/cs/divka/127-nel ... ny-strptyz

Služby: 69 Anální sex BDSM Doprovod Footjob Klasický sex Líbání Masturbace Orál bez ochrany Orál s ochranou Pissing Polykání Stripýz Švédská trojka Výstřik do pusy Erotické masáže Masáž penisu
Jeste dva mesice dozadu nabizela hodinu za 1500,-. To jsem dokonce uvazoval, ze bych se stavil na to acko.
Ted najednou 1800,-, bez pridane hodnoty, takze fuck off. xxx45

NELEZTE TAM!
2 Obrázek 3 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."


Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 29 črc 2021 14:33

Váhavý Střelec píše:
29 črc 2021 13:40
Hank36: Asi potřebuje na nový zuby.. XXX36
Takže to vlastně posral Embrio,když ji na ten chrup upozornil. XXX36 Tak třeba budou v budoucnu jako bonus nový kusadla. xx25
Jinak se ty ťapky nějak nechtějí podvolit diktátu a nabídka holek za normální cenu se stává tristní a poměrně omezená. xxx02
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 črc 2021 16:25

Tady nejde o to, aby se holky podvolovaly nejakymu diktatu.
Maj svobodu si nastavit podminky a ceny jaky chtej.

Jde o to, aby tam nornici za tech nevyhodnejch podminek nelezli.
Ony by se pak ty podminky a ceny tak nejak prirozene upravily....
Kdyz nekdo zdrazi a prestane mit zakazniky, tak nemusi bejt genius na to, aby pochopil ze ty zakazniky mozna pritahne zpet kdyz se na to nepodlozeny zdrazovani vykasle.
3 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 29 črc 2021 16:45

Včera jsem měl na toto téma proslov na světácké světové whatsapp konferenci. Mluvil jsem o tom, že je bohužel viděl, že fórum nenaplňuje svý základní poslání, totiž informovat o dobrým a špatným šukání za prachy, a šířit osvětu mezi chlapama, že kvalita a síla zážitku není absolutně úměrná množství peněz. Chlapi se totiž potřebujou vypsat z toho, že na to mají a přetápějí ťapky dál a ještě víc, mnohem víc, nekonečně víc, což je prostě zoufalý. Kolikrát je vidět, že jsou ú)plně blbí a sotva zvládnou napsat pár souvislých vět, zato vytáhnout z kapsy čuráka a dvoulitr, to zvládnou bravurně. No a ťapiny nemusejí být zrovna raketový inženýrky, aby si tady o tom nepřečetly a nespočítaly si, že hejlů a topičů je na světě dost a zdražení jím obživu nezařízne. je to jen o tom, že chlapi nedokážou udržet svý ocasy v kalhotách a ťapky jsou vychcaný, nic víc. Padl i návrh fórum zrušit. Proč ne, že?
5 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Broucek47
Začátečník
Celkem hodnocení: 7x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 črc 2021 14:18

Příspěvek od Broucek47 » 29 črc 2021 17:30

Katy; tel: 774957381
https://www.sex.cz/731396?SNID=katy&S=0
Zaujaly mě recenze a fotky. Holčina komunikativní, odpovídala v podstatě obratem. Domluva termínu den dopředu dodržena. Cena 2500+500(anal), platba předem. Byt má na smíchově, blízko nákupního centra, parkovat se ale dalo i před domem. Holčina má pevné, štíhlé tělo, obličej není moje preference, za mě vše vynahradí tělo. Implantáty mě připadaly tvrdší. Byt byl čistý, koupelna čistá, ručníky čisté, ale nedostatečně dosušené takže ten můj byl lehounce cítit. Kouří tenké cigára, ale kompenzuje to ústní vodou. Nicméně její polibek mě nechutnal, ale kvůli tomu jsem ostatně u ní nebyl. Měla, z mého pohledu, milý a vstřícný přístup, začátek jsem tedy nechal na ní. Osprchovala se, natřela olejíčkem a jako otvírák začala masáží tělo na tělo. Bylo mě to příjemné, ale nebyl to můj aktivátor. Nasadila kondom na ještě spící penis a začala mě příjemně, ale důrazně kouřit. Po nějakém čase byla spokojena se svojí prací a oznámila "ted sex", což mě pobavilo. Po chvíli vaginálního sexu jsem zavelel já, proč jsem vlastně přišel. Análek má, (ostatně podobně jako vaginu), příjemně pevný, ale je znát její zkušenost. Občas jsou holky stažené a chvíli trvá než se povolí. Zde jsem vklouzl, do pečlivě vyčištěné řiťky velmi pohodlně, jako by to byla vagina, jen o mnoho pevnější. Během análního aktu mě baví semi-doulbe penetration, moc se mi líbilo dráždit se prsty přes její vaginu. Měl jsem dojem, že můžu co chci (tak zase rozumně). Velmi často, zejména v okamžicích, kdy mě chytla za nohy a přirážela mnou, jsem měl dojem, že ji to baví, nebo alespoň velmi úspěšně předstírá. Pro ten análek si asi ještě zajdu. Btw.vaginu má z mého pohledu hezkou, úzkou, pevnou, líbí se mi její výraznější pysky. Katy je nemá přerostlé, ale hezky výrazné, příjemně se na ně brnká ve chvílích rozkoše. Chápu, že pro někoho může být mimo přijatelnou cenovou hladinu. Prožil jsem si ve své době hledání nejlevnějšího mrdu u holek co berou vše. Mám tedy své motivace proč jsem na tuto cenu, jasný selektor,přistoupil...
Snímek obrazovky 2021-07-29 173014.png
2 Obrázek 3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 29 črc 2021 19:07

ko_cour píše:
29 črc 2021 16:45
Včera jsem měl na toto téma proslov na světácké světové whatsapp konferenci. Mluvil jsem o tom, že je bohužel viděl, že fórum nenaplňuje svý základní poslání, totiž informovat o dobrým a špatným šukání za prachy, a šířit osvětu mezi chlapama, že kvalita a síla zážitku není absolutně úměrná množství peněz. Chlapi se totiž potřebujou vypsat z toho, že na to mají a přetápějí ťapky dál a ještě víc, mnohem víc, nekonečně víc, což je prostě zoufalý. Kolikrát je vidět, že jsou ú)plně blbí a sotva zvládnou napsat pár souvislých vět, zato vytáhnout z kapsy čuráka a dvoulitr, to zvládnou bravurně. No a ťapiny nemusejí být zrovna raketový inženýrky, aby si tady o tom nepřečetly a nespočítaly si, že hejlů a topičů je na světě dost a zdražení jím obživu nezařízne. je to jen o tom, že chlapi nedokážou udržet svý ocasy v kalhotách a ťapky jsou vychcaný, nic víc. Padl i návrh fórum zrušit. Proč ne, že?
Když pominu prachy, tak volno mají v ojebárně SexNO1. Tam tě pustí klidně za 2 hodiny. Mohli by i dřív, ale možná i předstíraj, že mají plno. V Sex In Prague se mi líbila kočka a mohla až další dny. V den volání prý vybookovaná. Takže jsem nezhřešil proti ceně. Když je takovej přetlak topičů, těžko se s tím něco dělá. A nebo to na nás celý hrajou. A maj pár kunčaftů a mezitím hrajou piškvorky, nebo mají i jiný job.. Nevim. Já těm privátům už moc nevěřim.
Každopádně není co šukat. Nedávno jsem byl jen v Moncheri za litr/30 minut.. Hodim sem někdy recku.
1 Obrázek

Zdaunousek
Začátečník
Celkem hodnocení: 5x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 črc 2021 18:57

Příspěvek od Zdaunousek » 29 črc 2021 19:12

Nejlepší jsou ty který dávají za prachy pocuhat své smradlavé hnáty, to je potom pořádná rozkoš
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 29 črc 2021 19:39

Zdaunousek píše:
29 črc 2021 19:12
Nejlepší jsou ty který dávají za prachy pocuhat své smradlavé hnáty, to je potom pořádná rozkoš
???


Uživatelský avatar
Váhavý Střelec
Světák
Celkem hodnocení: 3460x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 05 kvě 2017 17:10

Příspěvek od Váhavý Střelec » 29 črc 2021 19:55

Zdaunousek píše:
29 črc 2021 19:55
Co si o tom myslíš
Myslím, že jsi Miloš.
2 Obrázek 5 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 črc 2021 21:02

Broucek47 píše:
29 črc 2021 17:30
Katy; tel: 774957381
https://www.sex.cz/731396?SNID=katy&S=0
Zaujaly mě recenze a fotky. Holčina komunikativní, odpovídala v podstatě obratem. Domluva termínu den dopředu dodržena. Cena 2500+500(anal), platba předem. Byt má na smíchově, blízko nákupního centra, parkovat se ale dalo i před domem. Holčina má pevné, štíhlé tělo, obličej není moje preference, za mě vše vynahradí tělo. Implantáty mě připadaly tvrdší. Byt byl čistý, koupelna čistá, ručníky čisté, ale nedostatečně dosušené takže ten můj byl lehounce cítit. Kouří tenké cigára, ale kompenzuje to ústní vodou. Nicméně její polibek mě nechutnal, ale kvůli tomu jsem ostatně u ní nebyl. Měla, z mého pohledu, milý a vstřícný přístup, začátek jsem tedy nechal na ní. Osprchovala se, natřela olejíčkem a jako otvírák začala masáží tělo na tělo. Bylo mě to příjemné, ale nebyl to můj aktivátor. Nasadila kondom na ještě spící penis a začala mě příjemně, ale důrazně kouřit. Po nějakém čase byla spokojena se svojí prací a oznámila "ted sex", což mě pobavilo. Po chvíli vaginálního sexu jsem zavelel já, proč jsem vlastně přišel. Análek má, (ostatně podobně jako vaginu), příjemně pevný, ale je znát její zkušenost. Občas jsou holky stažené a chvíli trvá než se povolí. Zde jsem vklouzl, do pečlivě vyčištěné řiťky velmi pohodlně, jako by to byla vagina, jen o mnoho pevnější. Během análního aktu mě baví semi-doulbe penetration, moc se mi líbilo dráždit se prsty přes její vaginu. Měl jsem dojem, že můžu co chci (tak zase rozumně). Velmi často, zejména v okamžicích, kdy mě chytla za nohy a přirážela mnou, jsem měl dojem, že ji to baví, nebo alespoň velmi úspěšně předstírá. Pro ten análek si asi ještě zajdu. Btw.vaginu má z mého pohledu hezkou, úzkou, pevnou, líbí se mi její výraznější pysky. Katy je nemá přerostlé, ale hezky výrazné, příjemně se na ně brnká ve chvílích rozkoše. Chápu, že pro někoho může být mimo přijatelnou cenovou hladinu. Prožil jsem si ve své době hledání nejlevnějšího mrdu u holek co berou vše. Mám tedy své motivace proč jsem na tuto cenu, jasný selektor,přistoupil... Snímek obrazovky 2021-07-29 173014.png
Ty jsi dalsi pripad, vytopit 2500,- v zakladu vyzily rusky 35 lety kurve, to chce opravdu velkou davku hlouposti.
6 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15512x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 29 črc 2021 21:11

ko_cour píše:
29 črc 2021 16:45
Včera jsem měl na toto téma proslov na světácké světové whatsapp konferenci. Mluvil jsem o tom, že je bohužel viděl, že fórum nenaplňuje svý základní poslání, totiž informovat o dobrým a špatným šukání za prachy, a šířit osvětu mezi chlapama, že kvalita a síla zážitku není absolutně úměrná množství peněz. Chlapi se totiž potřebujou vypsat z toho, že na to mají a přetápějí ťapky dál a ještě víc, mnohem víc, nekonečně víc, což je prostě zoufalý. Kolikrát je vidět, že jsou ú)plně blbí a sotva zvládnou napsat pár souvislých vět, zato vytáhnout z kapsy čuráka a dvoulitr, to zvládnou bravurně. No a ťapiny nemusejí být zrovna raketový inženýrky, aby si tady o tom nepřečetly a nespočítaly si, že hejlů a topičů je na světě dost a zdražení jím obživu nezařízne. je to jen o tom, že chlapi nedokážou udržet svý ocasy v kalhotách a ťapky jsou vychcaný, nic víc. Padl i návrh fórum zrušit. Proč ne, že?
Je to tak. Neni to poprve, co jsem se o tom ve svate trojici bavili.
Toto forum slouzi cim dal vice jen jako vykladni skrin blbum, zamindrakovanejm bezpaternim rohozkam, pripadne egomaniakum, ktery musej davat na odiv, ze na to maj.

A vy blbove, vy, ta vetsina co tu pise hlouposti a nevidi si dal nez na spicku nosu, pripadne svyho pandera, nedokazete svejma jepicima mozkama ani nahodou domyslet, jak obrovskej dopad ma, to co tady pisete.

Ujistuju vas, ze tapky, pasmeni a vubec cela prazska scena, to tady cte do pismenka.
A podle toho, co tady cte. si pravdepodobne jsou vsichni tihle jisti, ze ten jeden rozumnej nornik ze sta jim nestoji za to, aby se zacali chovat zakaznicky privetive, a prehodnotili to, za jakych podminek a cen sluzby nabizeji.

Ono totiz prijde 99 blbu, ktery radi vytopi jakykoli nesmyslny castky za prumerny ci podprumerny holky a sluzby, a jeste to tady lepi na sklo, jakoby se jednalo o zasluznej cin.

Forum tak ztrácí svůj původní účel, dneska už je v podstatě jen výkladní skříní lidský blbosti, zoufalosti, a ochoty nechat se odrbat na kost kvůli díře mezi nohama kdejaký (pod)průměrný holky.

Otázka pak je, zda dále má smysl za takové, dnes už dlouhodobě trvající, situace, věnovat čas a energii provozování takové platformy...
8 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 29 črc 2021 21:30

Problém je ve společnosti obecně, dokud bude pokračovat současná monetární politika a prachy budou mít i lidi co by normálně měli dřít bídu a žít v chudobě a nouzi tak se to nezmění. Hodnotu peněz zná málokdo, ono není divu, protože peníze už vlastně ani žádnou reálnou hodnotu nemají. Šukatelných ťapek je v Praze asi tak 5 a objednat se k nim je šílený, vybookováno na týden i u průměrných holek. Nedivím se jim, taky bych šel s cenou nahoru.

Toto fórum pro mě už edukační smysl trochu ztratilo, nerad lámu hůl, ale bojovat proti tupcům s plným pytlem prachů, to prostě nejde. Sám chodím už jen sporadicky, není moc kam a když už je tak to aby si člověk chuť na mrd plánoval na týden dopředu xxx57
13 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 30 črc 2021 06:16

Svaté trojici v jejich uvažování rozumím a chápu,že je to strašně sisyfovská práce. Dosah fóra je velký,nicméně přetlak lidí,kteří mají dost peněz na to,aby přetopili,je enormní. A spousta z nich nemá o existenci fóra ani tušení. Pak to bohužel vypadá tak,jak to vypadá. Měl jsem na mysli psychologický diktát a tlak na ceny,jenže se to bohužel jaksi míjí účinkem. Pořád žijeme celkem v blahobytu a zlom teprve přijde. Až pak půjdou ceny dolů a ťapky vyhladoví. Dodnes nechápu,jak se některý ťapky dokážou se svýma cenama uživit,stejně tak jako nechápu,jak se můžou prodávat za nesmyslně předražený peníze nemovitosti,auta,telefony atd. Tam je to topičství ještě daleko smutnější a o mnoho řádů výše. Takže vydržte kluci,ta správná doba přijde. xx25
6 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

johnpuci
Světák
Celkem hodnocení: 1654x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 1052
Registrován: 02 kvě 2017 00:41

Příspěvek od johnpuci » 30 črc 2021 08:50

Zrovna jsem si chtel povzdechnout, jestli vubec je v Praze naky rezivo za 1500. Nejenze ze je malo toho sukaltenyho, ono uz i to nesukatelny si rika 2000 a vic. A mimo Prahu uz to tak je davno…
1 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 268 hostů