Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Moderátor: Moderátoři vše

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka Sirka
Štukatér
Celkem hodnocení: 1623x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 457
Registrován: 06 črc 2017 09:37

Re: Předražené zlatokopky aneb nepřeplácejme

Příspěvek od Jirka Sirka » 21 úno 2021 23:56

Ellie, Privat Prague (cca 1/2021)
732333183 https://privatprag.cz/
30 min/1600 Kč xxx57 (hladoví sirotci v Africe prominou moje rozhazování peněz líným kurvám)

Dříve: Vanessa (MILLENNIUM STARS)
https://tapky.svetaci.info/divky/1888-v ... nium-stars
viewtopic.php?f=13&t=18&p=41520&hilit=Ellie#p41520

Na první pohled mne zaujala reálná fotka včetně reálné tváře. Bezproblémová domluva přes WA. Bohužel příjezd komplikovaly meteorologické podmínky. Takže místo zamýšlené hodiny dorážím o 20 min později a beru jen 30 min (naštěstí). Slečna byla zcela bez recenze, a bohužel i bez odkazů na dřívější neúspěšnou kariéru. (Odkazy doplněny až v posledních týdnech, potom co se řada kolegů spálila). Takže průzkum bojem.

Na místě mně otevírá mladá a drobná slečna, ale hned na první pohled mne nepříjemně zarazilo nehezké tetování po celém těle včetně tváře kolem očí xxx53 (na fotce zakryto vlasy a na těle provedena retuš). Slečna je taková od rány jako nějaká rockerka. Domluva na 30 min za 1600 Kč.

Celková akce o ničem. Slečna pasivně leží a zahajuje dotazem: „Tak co chceš [ty vole]“. Prý si jí lidé pletli s panenkou, a tak se pomalovala, aby si nemysleli, že je nějaká panenka. Lízání a hraní si „tam dole“, prý NE(!), že to je u ní za příplatek. Na koníka prý nepůjde, tuto polohu vysloveně nesnáší a nedělá ji (!). Pak mně chvíli honí rukou, nasazuje pláštěnku a nechává se šukat zezadu naboku. Říká, že nesnáší šahání na krk a z jejích vlasů cítím cigaretový kouř. Nějaká vzájemná duševní arytmie blokuje moje kopulační schopnosti. Mezitím slečna odbíhá kontrolovat mobil a konstatuje, že prý máme už jen 5 minut času. Navíc se mi chce čůrat. Takže to balím jako neúspěšný zdravotní klaun. xxx72


Alespoň si dávám si pořádnou sprchu. Jako člen Kolopovi družiny močím do sprcháče. V koupelně totiž není WC a také jim chybí podložka na zemi, takže je tam zlito.

Na chodbě jsem zahlédl slečnu Carol (alias Lucy) a ujistil jsem se, že to není můj typ. Když se vracím na pokoj, tak si tam Ellie hraje s mobilem a defacto mne ignoruje.

Slečna mezitím z webu PrivatPrag zmizela a vyzkoušela další podniky. Určitě se někde ještě objeví, takže buďte ve střehu.

xxx28 xxx28 xxx28

Inz-732333183-Ellie-Real.jpg
4 Obrázek 2 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 21 úno 2021 23:57

Pratele tohle je fakt hnus: zcela na hovno ceny, nepriznany fake fotky, vytuneny zavadejici fotky, na picu pristup.... tohle vsechno je Kanal, kam nosite nenasytnymu pastorovi a jeho zlatokopeckejm oveckam svoje prachy.... kurveni cen kommerzmrdu v Praze v primem prenosu... OMG xxx53
9 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
jan_malek
asociální debil :-)
Celkem hodnocení: 2800x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 6x
Recenze 2020: 10x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 671
Registrován: 14 pro 2018 10:37

Příspěvek od jan_malek » 22 úno 2021 09:23

JirkaSirka je submisivni typ, rad se sebou necha vymrdat za dvojku na hodku...
1 Obrázek 2 Obrázek
Na internetu muze bejt kazdej Honza...

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 22 úno 2021 11:36

19.cm.ocas píše:
21 úno 2021 14:51
Angel / Karolína, Relax zona (https://www.sex.cz/relaxzonakatka, 777 310 605)
....
A na zaklade ceho si to soupnul do vlakna Predrazenych?
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 22 úno 2021 11:40

Jirka Sirka, ty si uplne blbej, nebo jen navedenej? xxx45
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 22 úno 2021 12:00

hank36 píše:
22 úno 2021 11:40
Jirka Sirka, ty si uplne blbej, nebo jen navedenej? xxx45
Ne,jen neví jak ty peníze utratit smysluplněji,zvláště v době inflace a nejisté situace na finančním trhu. xx25
5 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
_pyskomil_
Štukatér
Celkem hodnocení: 1264x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 462
Registrován: 10 dub 2017 23:06

Příspěvek od _pyskomil_ » 22 úno 2021 16:40

LarryBird píše:
21 úno 2021 23:47
Anya, Privatprag https://privatprag.cz/cs/slecny/109-anya
xxx28

Pokus o návštěvu minulý týden, podnik nově (?) na adrese Dittrichova 25 na nábřeží u Tančicího domu. Rezervace okáčko. Na místě jsem o dvě minuty dřív a volám, nikdo to nezvedá. Zkouším to za chvíli podruhý, zase nic. Tak se otáčím a odcházím zpět za roh k autu. Pak sms zpráva, ať zkusím, jestli jsou otevřené dveře. Co? Vracím se tedy, zkouším a píšu že jsou. Stojím v baráku za vstupními dveřmi co vedou na ulici a čekám jako debil, že mi třeba někdo napíše nebo zavolá, kam mám dál jít. Po minutě a půl čekání, když už zvedám telefon, abych zavolal, přichází konečně zpráva s popisem dalšího stanoviště. Jdu tedy dál nahoru. Na chodbě obejdu všechny dveře a nic. Dělaj si prdel? Za 2 minuty další upřesnění, no jo, jenže to už jsem fakt nasranej a na odchodu z baráku. Píšu jim z auta fuck off message a odjíždím... Nechápu, že tento podnik, co se tváří jako hogofogo a ceny má teda libový, není schopen zvednout norníkovi telefon a navigovat ho do bytu. Místo toho posílají po 2 minutách smsky. Trapný.... xxx86

Foto dávám původní, teď je na fotkách buď někdo jiný, nebo je někdo vytunil xxx45

Pro J.Sirku: s odkrytým ksichtem inzerují profišťetule, kterým už je všechno jedno xxx10
Larry, co bys chtěl za servis za těch pár drobnejch, co tam po norníkovi chtějí? xx08 xx16 Nasrat a s každým vyjebat, to je trest za to, že tam lezete!!!!
2 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 22 úno 2021 23:10

Sarani26
Vek 28
Vaha 55kg
Vyska 168cm
Prsa 2

https://www.tapky.info/?3340,amateri-sarani26
https://www.amateri.com/cs/lide/2152117/Sarani26

Pulhodka klasiky 1000, hodka 2000..sexik i koureni s ochranou,69,vystrik na telo,prsteni, masaze, libani podle sympatii

3tydny dozadu

Mel sem chut na sportovni a vystredni radovánky (nehulil sem – ostatne uz dlouho xxx42 - mozna bych zas mel XXX36 ) Sara mela cas v nocnich hodinách tak sem vyrazil. Domluva hladka přes telefon na klasickou hodinu.
Muj outfit se skladal ze skotskyho kiltu co na me vypad kdyz sem rano sapal ze skrine zimni hadry - nosil sem ho celej den a vyrazit s nem vecir sem povazoval uz samozrejmost..k tomu sem si pribalil Irskou vlajk 2,5x1m kterou sem si donesl v kapse. xxx86
Pri vpusteni do dveri ocenila muj kroj a zavedla si me do svoji smichovsky kancelare. V pratelsko nahacovsky atmosfere sme lehli na postel a kratce popovidali o puvodu sukne a ze sem si ji nesundal a lezim v ni v posteli – rikam: to protože te v ni chci opichat. xxx45 (Sara se smeje)
Tradicni prijemny rozkoureni a k tomu moje ruka v jejím rozkroku pro prstung. Lehka pusovacka probehla..pak prechod na klasickych zoo pozic. Po konickovi se ve me probudila doutnajici sportovni nalada a rozjel sem si svoje gym tempo. Sara držela a pekne nastavovala a když sem zvolnil ochotne sama prirazela. Sukne u chlapa není neprakticka na pichani ale zrovna to moje provedeni není z uplne lehkyho materialu a poceni prichazi driv nez normalne.. xx21 Sukní rekvizita vydržela v akci tak 10 minut a i když dopadajici kapky potu na zada Saru nijak nerozhodily..me to stacilo..sukne leti do kouta.. xxx34 Sara prohodila něco jakoze to je skoda ze se ji to libilo když ji picham v sukni. xxx41 Po chvili sahnu pro další rekvizitu irskou vlajku..kterou kolem Sary omotam a v pozici na ctyrech ji tak muzu mit jakoby na voditku.. K tomu parkrat prohodim ze se z ni stala Irska devka (kvuli vlasum mi to docela sedelo - sice jeji barva vypada spis do cervena a ne zrzava .. no a co xxx61 ) – smala se.. XXX36 Nasledovaly další polohy a variace zamotani do vlajky..
Domaci prostředí bylo dost šerý – patri to k privatum to je jasny – ja se lip vzrusim pri peknym vizualu a ne z predstav. Navrhnu ze rozsvitim, ale to se ji moc nechce. Proc? prej ma bedara na obliceji..ujistil sem ji ze se mi libi - ona ne bedar XXX36 – Ja to v tomhle nastaveni proste potrebuju videt. xxx21 Když je holka pekna a to Sara je – oblicej, telo, kuze, kozy, mala uzka picka, kompaktni zadeček ve kterym pekne pracujice cokodulek. xxx93 Tak ji zacnu vysvětlovat – ze sukani při šeru to je jako pod dekou a to se hodi pro zapskly geronty nebo lidi co se stydi za svoje telo na který se nechtej sami divat..nechala me rozzehnout plnou svetelnou naloz xxx23
Po navratu od vypinace sem ji řekl ze budeme zas pejskovat – ale tak ze bude klecet na kraji posteli ja ji budu sukat a stat na zemi..a jak sem se rozjel tak Sare rikam – Stekej – notak delaj stekej xxx08 - a ta holka fakt zacala stekat xxx93 .. ja sem vrcel a občas bafnul .. vona stekala.. super psi utulek.. xx08 xx16 Kdyz uz sem mel pejsku dost tak ji rikam ted kocku..delej kocku.. Sara: coze?! – rikam mnaukej nebo vrn jako kocka..ale to uz sme se zacali oba smat jak maly deti. xxx17
Když sme se dosmali tak mi povida tohle je divny a ze ja sem trochu divnej…rikam ji myslis jinej nez ostatní klienti a proc jako xxx50 – prej vestsinou chlapum staci KLASIKA 10-15 minut a pak si povídat a ty do toho busis od zacatku do konce a chces stekani a.. xx21 Jo dneska mam takovouhle naladu..zase se oba smejeme xxx17
Necekal sem ze z toho smichu se uplne zapomenu udelat ikdyz uz sem to mel na krajicku a zacal sem vadnout xx16 Rikam Sare ze musime dat pouzu ze muj organ to nedava - uznale potvrdila ze to cejti. Deme na povidani v leze a priznam se ji ze sem v ty uvolneny a vysmaty atmosfere uplne zapomel udelat. Ze pri tomhle veselym blbnuti se neudelam.. XXX36
Sara se zacala omlouvat ze mi to nechtěla pokazit xxx33 – ze se smeju taky a ne jen ona - a to sem se uz zase smal XXX36 – a rikam ji – to sem ale kote rozpoutal ja a ty za to nemuzes ze sem se nechal unest a delas vlastne to co chci XXX36 Nahlas vysvetluju ze jestli se chci udelat tak se musim min smat a delat kraviny XXX36
Po kratky dopovidani se slo na věc – Sara na kraji postele me kouri, zabalena do vlajky za kterou ruzne taham pak ji hladim a sup na suk – ale ted uz na vazno.. xx21 podarilo se mi jeste probudit demona a zapnul sem priklep xx10
Jak sem si hodne zasportoval od zacatku navstevy (ten den sem si dal predtim 2 fazovej trening rano a odpoledne) tak se mi krev pumpovala všude kde me chytaly svalovy krece (stehna, lytka, brisaky..) bohužel na ukor pindoura kterej zacal vadnout celkovym mojim vysilenim. xxx43 To nemohla uz zachranit ani Sary konikova iniciativa.. po par minutach hopsani sesedla a ja tam sedel s uvadajicim karem a uz davno zvonicim budikem od casomiry (jestli v prubehu cas nejak resila tak sem si toho nevšimnul – ale spis vůbec neresila..jen ho zamacka kdyz zkousel rusit nase dovadeni). xxx49 Rikam Sare preci od tud nepudu s plnym pytlem..pod me jeste pokourit..hned ho mela v puse a pracovala..bohuzel to nestacilo porad se mu nechtelo..potreboval sem ještě něco navíc..tak sem si řekl o 69 – jeji kundicka me vzrusuje(ona na lizani moc nereaguje ale ja to bral ciste sobecky jako moje vzruseni ktery na me fungovalo) Prislo mi ze ta 69 trvala snad 20minut (jasne ze netrvala) kdy Sara bojovala o to aby mi pero zase chlapacky stalo a mohla znej něco vytahnout - cekal sem ze ji bude bolet krk nebo ji to proste prestane bavit - ale nic takovyho se nedelo - jela poctive pusinou skoro bez ruky.. A pak se to stalo - takova ta vlna od palcu pres nohy az do bricha a podbrisku a k tomu na temeni hlavy a na zadech takovy simrani/brneni - s mojim mohutnym vykrikem: TO JE VONNOOOO. xxx44 xxx18 Sem ji plnil pusu – pekne to vysala a nechala mi ho docukat v puse. (nepolyka plive do kapesniku – v klidku bez vyrazu znechuceni nebo spechu)
Kratkej pokec o tom jak chutna moje sperma a o spermatu obecne a sup do sprchy a domu..

Platba po aktu - řekla si o 2500,- no problem
Dveře dveře 90min
Puvodne hodina klasiky se protahla, kour bez, vystrik do pusy, libani, prsteni..
Hodnotim XXT03
Opacko - jasny a uz mam vymysleny dalsi sko-piciny xxx45 bohuzel to bude na ukor ostatnich tapin
Mozna sem pro ni zacal mit nebezpečnou slabost a to s tapkama neni zadouci. Dokonce se priznam ze před odchodem sem se ji ptal jestli by sla semnou mimo svoji kancelar – zacvicit do fitka nebo tak.. (vyjádřila se jakoze nekdy treba - coz bude zrejme ne – ale chapu nechce klienta rozesmutnet) xxx50
Uz se mi stalo ze sem nevnimal placenej sex jen jako prosty vyhoneni, ale tenhle zazitek mi vytvoril novou ligu a v ni nastavil vysokou latku. xx08
*uprava - V pripade Sary sem mel pocit ze nebyla jen obeti moji vystrednosti kterou proste nejak dokazala snest, ale zapojila se do toho aktivne a to me dostalo. xxx21 xxx54 Jestli ji to skutecne bavilo - to bych si spis pral nez ze bych dokazal objektivne zhodnotit XXX36
5 Obrázek 3 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Embrio dne 23 úno 2021 08:06, celkem upraveno 1 x.

vulcan
Světák bonviván
Celkem hodnocení: 3922x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 4x
Recenze 2020: 3x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1718
Registrován: 08 dub 2017 14:45

Příspěvek od vulcan » 23 úno 2021 01:19

Jirka Sirka píše:
21 úno 2021 22:54
Lilu, Privat Prague (cca 11/2020) 1h/2000 Kč + OB 500 Kč

.. Následně se objevila v inzerátu s reálnými fotkami (dle fotografií interiéru) včetně obličeje
Takové ptáčátko, kapesní tulítko, s trošku naivním vystupováním.

Celá akce v jakémsi romantickém duchu. Krásná, milá, jemná slečna, která si to užívá a dává to najevo – možná až trošku moc herecky přehrávané. Při OB trošku zuby. Slečna se nechá lízat, pouze prsty zapovězeny. Vystřídány standardní polohy a zakončeno v mileneckém objetí na missio. Padla i nějaká pusa.
K tomu jen informační trasovací xxx02 poznámka.
Dívenka není až tak naivní lolita. Provozuje toto šukací řemeslo už asi 3 roky, na jižní Moravě, postupně jako Kačenka, Emma, Barunka.
Je to opravdu hezká, vzhledově jemná dívka.
Měl jsem tu čest ji prznit asi 3x, vždy za 1500/hodinu, v Brně privát PB4 a i jinde.
Celkem mně zaráží, že inzeruje s neretušovaným obličejem, protože jeden z důvodů, proč "skončila" bylo odhalení identity od příbuzných.
No tak si řekla, že Prágl a Kanál je daleko. XXX36
Jinak s ní byl sex pěkný, líbala se v ceně, nechala se prstit, lízat, ale nedělala OB (mně to nevadí), proto asi ta nešikovnost, popisovaná v jiné recenzi na tapky.info .
Jinak díky xxx63 za dobrou recenzi Jirka Sirka.
1 Obrázek

Uživatelský avatar
hank36
Světák mentor
Celkem hodnocení: 15511x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 17x
Recenze 2019: 18x
Recenze 2020: 23x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 5333
Registrován: 05 dub 2017 13:39
Bydliště: Canadian Rockies

Příspěvek od hank36 » 23 úno 2021 08:10

Embrio píše:
22 úno 2021 23:10
Sarani26
Vek 28
Vaha 55kg
Vyska 168cm
Prsa 2

https://www.tapky.info/?3340,amateri-sarani26
https://www.amateri.com/cs/lide/2152117/Sarani26

Pulhodka klasiky 1000, hodka 2000..sexik i koureni s ochranou,69,vystrik na telo,prsteni, masaze, libani podle sympatii

3tydny dozadu

.....
Dalsi z kilometrove rady jujinu, ktery topej freelancerky, jak kdyby tu byla ruska zima, a pak si jeste cvachtaj, jak udelali dobrej kauf. Navic kdyz napises, ze jsi tam byl tri tydny dozadu a pak sepises detailni elaborat o delce bakalarske prace, tak je s nejvyssi pravdepodobnosti pro tapku zcela jasne identifikovat tvuj nick.
Ale vlastne pochybuju, ze tohle dokaze tvoje centralni nervova soustava, vmestnana do malyho prostoru spicky tvyho ptaka, vubec pochopit...
4 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
"...ty vole, bez lásky to se ti ani nepostaví... to i v bordelu musíš milovat..."

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 23 úno 2021 08:38

hank36 píše:
23 úno 2021 08:10
Embrio píše:
22 úno 2021 23:10
Sarani26
Vek 28
Vaha 55kg
Vyska 168cm
Prsa 2

https://www.tapky.info/?3340,amateri-sarani26
https://www.amateri.com/cs/lide/2152117/Sarani26

Pulhodka klasiky 1000, hodka 2000..sexik i koureni s ochranou,69,vystrik na telo,prsteni, masaze, libani podle sympatii

3tydny dozadu

.....
Dalsi z kilometrove rady jujinu, ktery topej freelancerky, jak kdyby tu byla ruska zima, a pak si jeste cvachtaj, jak udelali dobrej kauf. Navic kdyz napises, ze jsi tam byl tri tydny dozadu a pak sepises detailni elaborat o delce bakalarske prace, tak je s nejvyssi pravdepodobnosti pro tapku zcela jasne identifikovat tvuj nick.
Ale vlastne pochybuju, ze tohle dokaze tvoje centralni nervova soustava, vmestnana do malyho prostoru spicky tvyho ptaka, vubec pochopit...
Ze s tebou souhlasim nemuzu rict:
Nadmerny topeni - z mojeho ekonomickyho pohledu tak cas kterej sem tam byl 90min + sluzby ktery sem dostal = jinde na private bych "zatopil" (za extras) dohromady klidne vic (1500hodina + 500OB + 500vystrik do pusy + 500libani + cas navic = nikdo by to zlatokopectvim nenazval
Freelancerka vs privat 1:0 lepsi cena - je to muj subjektivni nazor (tvoji objektivitu bych si rad nechal vysvetlit)

Dekuju za tvoji starost o to jestli budu identifikovanej - dokazu si predstavit ze muzu bejt identifikovanej i skrz min provarenej obsah z recenze.
Proste riskuju poznani a nevadi mi to - nekdo jinej zas pise opatrne/obecne mozna, proto aby nebyl poznan mozna jen proto, aby mu nekdo z moderatoru nebo mazaku nenapsal ze to dela spatne nebo ze hmm trapnej..

Me se libi delat a psat o tom co chci a oblibil se si to tady u vas - urcite sem kokot vetsi nez mam cely pero i s koulema
2 Obrázek 2 Obrázek

19.cm.ocas
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1445x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 13x
Recenze 2021: 39x
 
Příspěvky: 549
Registrován: 26 dub 2017 11:24

Příspěvek od 19.cm.ocas » 23 úno 2021 08:59

Embrio píše:
23 úno 2021 08:38
Proste riskuju poznani a nevadi mi to - nekdo jinej zas pise opatrne/obecne mozna, proto aby nebyl poznan mozna jen proto, aby mu nekdo z moderatoru nebo mazaku nenapsal ze to dela spatne nebo ze hmm trapnej.
Já třeba poznán být nechci, ani ne tak kvůli oblibě u moderátorů (se kterými se taky třeba v lecčems neshodnu, nebo udělám nějaký kiks), ale spíš proto, že recenze na (jakékoliv) služby by měly být anonymní aby se udržela objektivita. Ovšem pokud napíšeš že jsi byl ve skotské sukni a měl irskou vlajku, tak to je pak asi už úplně jedno jestli je recenze stará den nebo rok, takových norů asi opravdu mnoho nebude. Cena mi nepřijde přemrštěná za toto množství služeb, i když líbání bych do toho asi nepočítal.
hank36 píše:A na zaklade ceho si to soupnul do vlakna Predrazenych?
Neboť základní cena byla 1500/půlh (jak jsem psal - do rozpočtu litr jsem se vešel jen díky rychlovce), k nevíře je že v těch privátech v centru už šla cena jen nahoru

dragankrkic
Začátečník
Celkem hodnocení: 0x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 kvě 2017 00:26

Příspěvek od dragankrkic » 23 úno 2021 09:33

vulcan píše:
23 úno 2021 01:19
K tomu jen informační trasovací xxx02 poznámka.
Dívenka není až tak naivní lolita. Provozuje toto šukací řemeslo už asi 3 roky, na jižní Moravě, postupně jako Kačenka, Emma, Barunka.
Je to opravdu hezká, vzhledově jemná dívka.
Měl jsem tu čest ji prznit asi 3x, vždy za 1500/hodinu, v Brně privát PB4 a i jinde.
Celkem mně zaráží, že inzeruje s neretušovaným obličejem, protože jeden z důvodů, proč "skončila" bylo odhalení identity od příbuzných.
No tak si řekla, že Prágl a Kanál je daleko. XXX36
Jinak s ní byl sex pěkný, líbala se v ceně, nechala se prstit, lízat, ale nedělala OB (mně to nevadí), proto asi ta nešikovnost, popisovaná v jiné recenzi na tapky.info .
Jinak díky xxx63 za dobrou recenzi Jirka Sirka.
Ona inzerovala s retušovaným obličejem. Jirka je asi trochu slepý. xxx02

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 23 úno 2021 09:49

dragankrkic píše:
23 úno 2021 09:33
Ona inzerovala s retušovaným obličejem. Jirka je asi trochu slepý. xxx02
Slepej budeš ty,když ti tam Jirka v recenzi přikládá fotku z inzerce bez retuše..... xx25
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 23 úno 2021 09:57

Embrio píše:
23 úno 2021 08:38

Ze s tebou souhlasim nemuzu rict:
Nadmerny topeni - z mojeho ekonomickyho pohledu tak cas kterej sem tam byl 90min + sluzby ktery sem dostal = jinde na private bych "zatopil" (za extras) dohromady klidne vic (1500hodina + 500OB + 500vystrik do pusy + 500libani + cas navic = nikdo by to zlatokopectvim nenazval
Freelancerka vs privat 1:0 lepsi cena - je to muj subjektivni nazor (tvoji objektivitu bych si rad nechal vysvetlit)
To tady nevysvětlíš,prostá matika nestačí,ta jde stranou. xx25 Jak tam není 1500 hodina a příplatky zvlášť,tak to tady neprojde. Taky mi to bylo divný,ale prostě by to bylo dražší pro lidi,co jedou v základu a příplatky nechtěj. Ovšem dodnes jsem nepochopil,proč by vlastně měla být freelacerka levnější z podstaty věci,když se u dotyčné norníkovi dostane toho samého,co na privátě. xxx03
1 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 23 úno 2021 10:04

tak zrovna 500 za OB + 500 za cákanec do pusy + 500 za líbání bych já teda zlatokopectvím nazval.... líbání bez příplatku, 500 za OB+cákanec, to je ok xxx51
3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

dragankrkic
Začátečník
Celkem hodnocení: 0x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31 kvě 2017 00:26

Příspěvek od dragankrkic » 23 úno 2021 10:07

Butcher píše:
23 úno 2021 09:49

Slepej budeš ty,když ti tam Jirka v recenzi přikládá fotku z inzerce bez retuše..... xx25
No, to je právě retušovaný obličej. xx25

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 23 úno 2021 10:57

ko_cour píše:
23 úno 2021 10:04
tak zrovna 500 za OB + 500 za cákanec do pusy + 500 za líbání bych já teda zlatokopectvím nazval.... líbání bez příplatku, 500 za OB+cákanec, to je ok xxx51
No ale on přeci tolik neplatil,dával to jen jako příklad,kdyby tpo bylo na privátě. xx25
2 Obrázek
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Butcher
Světák
Celkem hodnocení: 3218x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 7x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 1238
Registrován: 08 srp 2019 13:48

Příspěvek od Butcher » 23 úno 2021 10:59

dragankrkic píše:
23 úno 2021 10:07
No, to je právě retušovaný obličej. xx25
Tak mi tedy prosím vysvětli,kde na fotce označené REAL je ta retuše,když potvrzuje shodu se slečnou,u který byl a viděl ji..... xxx12
Clipboard03.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I s malým kašpárkem může bejt člověk velkej kokot.

Uživatelský avatar
Embrio
Přidavač
Celkem hodnocení: 594x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 10x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 16x
 
Příspěvky: 127
Registrován: 30 zář 2017 17:23

Příspěvek od Embrio » 23 úno 2021 13:01

ko_cour píše:
23 úno 2021 10:04
tak zrovna 500 za OB + 500 za cákanec do pusy + 500 za líbání bych já teda zlatokopectvím nazval.... líbání bez příplatku, 500 za OB+cákanec, to je ok xxx51
Snazil sem se vysvetlit ze kdybych to zaplatil na privatu za jednotlivy sluzby to bude o dost celkove vyssi cifra a zlatokopectvi to neni..

Na priklad kdyz pudu za OSVČ a ne na privat a rekne si holka 1000 za pulhodiny a k tomu bude v cene OB + cakanec + libani = vychazi mi ze na privatu bych si za to do srajtofle sahl hloubs - tak proc to taky neni mezi zlatokopectvim?

Chapu ze asi neni jednoduchy udelat presny tabulky tak sem si myslel ze mi to ten kdo vladne presouvacimi pravy trochu vysvetli..

Takze rozrazeni neni striktni ale jde o to kdo zrovna moderuje..

Odpovědět

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 168 hostů