Reakce či poznámky na Recenze 2019

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23886x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8943
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Re: Reakce či poznámky na Recenze 2019

Příspěvek od ko_cour » 18 čer 2019 19:52

pene ty mluvis jako nejakej pravnik tvl, na to tady zapomen, tady jedou ostry lokty a jina retorika.... ja jsem tomu LaiFaiovi hodnost nezmenil, bez orodovat jinam
2 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 18 čer 2019 20:05

Ok, přesměrovávám svůj návrh na moderátora, kterej Lai Faiovi připsal hanlivou hodnost: Smaž mu to.
2 Obrázek 1 Obrázek
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10767x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3354
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 18 čer 2019 20:50

Tvl tak nevím, zda mám pokřivený úsudek já, ale z mého pohledu si to označení zaslouží a nechám mu ho. To co předvedl se mi hnusí úplně stejně jako to co předvedla Tajná. On dostal cejch, ona poslední napomenutí, takže pokud předvede něco podobného znovu tak si zde už nikdy neskrtne a to pod žádným nickem. Pokud s tím souhlasíte tak dejte palec nahoru, pokud ne tak dolů, sám jsem zvědav kolik lidí s tím souhlasi. Pokud tu bude víc palců dolů, dám mu to pryč xxx51
28 Obrázek 6 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 484x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Příspěvek od Itsatrap » 18 čer 2019 21:08

Když pominu, že tam má svou fotku(je to hňup), tak po nabídnuté kompenzaci 300,- (k smíchu) to zkusil a nevyšlo. Ano, mohl se zachovat lépe(jinak), ale to co udělala Daisy, vylepením čísla a fotky na sklo, je daleko horší. Krom 2 recenzí kladných na Nellu tu jsou jen negativa s rezervacema, alibismus a zvyšování cen, protože asi inkasuje Tajná méně, než když sama mrdala. Podle mě mu to dáváte až moc sežrat a Tajná je ta, co by měla dostat banána.

Edit:
1:
Třeba to je blbý názor, ale požadovat větší(ne zadarmo) kompenzaci za tohle je pro mě to stejné, jako chtít část peněz nazpět, když po zaplacení hodiny vznikne fiasko, viz Kocourova poslední recka. (Nic osobního, je to jen nejčerstvější případ, který tu je).

2: Nella si určuje podmínky. Za kolik teď teda mrdá, když má ještě jiné ceny než celý Stars? 2000/2500? Sídlí jinde dle Tajné, ale v inzerátech je stále na P8 a pojď si vybrat na místě? Takže Norník tam příjde s tím, že to okoukne, ale bude chtít Nellu a bude mu řečeno, že ta je na Koněvce a má jiné ceny?
4 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
Tajna
Oblbovatelka skrze SZ
Celkem hodnocení: 533x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 173
Registrován: 02 led 2019 18:57

Příspěvek od Tajna » 18 čer 2019 22:09

Itsatrap píše:
18 čer 2019 21:08
Když pominu, že tam má svou fotku(je to hňup), tak po nabídnuté kompenzaci 300,- (k smíchu) to zkusil a nevyšlo. Ano, mohl se zachovat lépe(jinak), ale to co udělala Daisy, vylepením čísla a fotky na sklo, je daleko horší. Krom 2 recenzí kladných na Nellu tu jsou jen negativa s rezervacema, alibismus a zvyšování cen, protože asi inkasuje Tajná méně, než když sama mrdala. Podle mě mu to dáváte až moc sežrat a Tajná je ta, co by měla dostat banána.

Edit:
1:
Třeba to je blbý názor, ale požadovat větší(ne zadarmo) kompenzaci za tohle je pro mě to stejné, jako chtít část peněz nazpět, když po zaplacení hodiny vznikne fiasko, viz Kocourova poslední recka. (Nic osobního, je to jen nejčerstvější případ, který tu je).

2: Nella si určuje podmínky. Za kolik teď teda mrdá, když má ještě jiné ceny než celý Stars? 2000/2500? Sídlí jinde dle Tajné, ale v inzerátech je stále na P8 a pojď si vybrat na místě? Takže Norník tam příjde s tím, že to okoukne, ale bude chtít Nellu a bude mu řečeno, že ta je na Koněvce a má jiné ceny?


Takže, naposledy.
Když někdo volá, a nepotvrdi rezervaci (pokud to není do 30 minut!), tak s panem nepočítáme.
Kolikrát tu mám vysvětlovat, že tady došlo tak maximálně k tomu, že po 2h přijel a divil se, že nikdo nebere telefony!!! Prosím, kdo z Vás už pochopil, že o žádný ojeb nešlo!
když někdo volá na Nellu, říkám, že Nella je prusunuta na ulici Koněvova s cenou 1800/1200.
To by samozřejmě, ten kdo sem volá věděl! Takže, než tady začneš psát, pozjisti si hovorem co a jak...Výběry se diktuji aktuálne které slečny sou volné a nemají žádnou rezervaci.
A za další, nám se ceny 2000/1500 líbí, vyhneme se tak nějakým recenzim, a filtraci klienteli, chtěla sem mít privát s lidovými cenami, ale proč?! Není den aby ste něco nekomentovali, nekritizovali, Vám se prostě nikdo nezavdeci.
Já jen doufám, že se u mě budou stahovat jen ty nejlepší, protože tady Maj ty nejlepší finanční podmínky :))))))
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 484x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Příspěvek od Itsatrap » 18 čer 2019 22:47

Tajna píše:
18 čer 2019 22:09
Itsatrap píše:
18 čer 2019 21:08
Když pominu, že tam má svou fotku(je to hňup), tak po nabídnuté kompenzaci 300,- (k smíchu) to zkusil a nevyšlo. Ano, mohl se zachovat lépe(jinak), ale to co udělala Daisy, vylepením čísla a fotky na sklo, je daleko horší. Krom 2 recenzí kladných na Nellu tu jsou jen negativa s rezervacema, alibismus a zvyšování cen, protože asi inkasuje Tajná méně, než když sama mrdala. Podle mě mu to dáváte až moc sežrat a Tajná je ta, co by měla dostat banána.

Edit:
1:
Třeba to je blbý názor, ale požadovat větší(ne zadarmo) kompenzaci za tohle je pro mě to stejné, jako chtít část peněz nazpět, když po zaplacení hodiny vznikne fiasko, viz Kocourova poslední recka. (Nic osobního, je to jen nejčerstvější případ, který tu je).

2: Nella si určuje podmínky. Za kolik teď teda mrdá, když má ještě jiné ceny než celý Stars? 2000/2500? Sídlí jinde dle Tajné, ale v inzerátech je stále na P8 a pojď si vybrat na místě? Takže Norník tam příjde s tím, že to okoukne, ale bude chtít Nellu a bude mu řečeno, že ta je na Koněvce a má jiné ceny?


Takže, naposledy.
Když někdo volá, a nepotvrdi rezervaci (pokud to není do 30 minut!), tak s panem nepočítáme.
Kolikrát tu mám vysvětlovat, že tady došlo tak maximálně k tomu, že po 2h přijel a divil se, že nikdo nebere telefony!!! Prosím, kdo z Vás už pochopil, že o žádný ojeb nešlo!
když někdo volá na Nellu, říkám, že Nella je prusunuta na ulici Koněvova s cenou 1800/1200.
To by samozřejmě, ten kdo sem volá věděl! Takže, než tady začneš psát, pozjisti si hovorem co a jak...Výběry se diktuji aktuálne které slečny sou volné a nemají žádnou rezervaci.
A za další, nám se ceny 2000/1500 líbí, vyhneme se tak nějakým recenzim, a filtraci klienteli, chtěla sem mít privát s lidovými cenami, ale proč?! Není den aby ste něco nekomentovali, nekritizovali, Vám se prostě nikdo nezavdeci.
Já jen doufám, že se u mě budou stahovat jen ty nejlepší, protože tady Maj ty nejlepší finanční podmínky :))))))
Hele nikde jsem nepsal o tom, zda potvrdil, nebo ne. Pravdu se stejně nedovíme. Pokud potvrdil a holky zblby rezervace, nedivím se mu.
Pokud máš pravdu ty a on nepotvrdil, je to vůl, ale z jeho recky plyne, že po položení telefonu a domluvou, že se teda staví a vybere si na místě, tak tam byl do 30 min. Ještě jednou opakuji, že pravdu už nezjistíme a zaroveň opakuji, že to jsem ani neřešil v mém příspěvku.

Kámen úrazu je, když si hraješ na manažerku, chceš mít seriozní privát, žehlíš co se dá a pak se tu hrdě přihlásíš, že tu fotku jeho si postnula naschvál!

Nikdo tu nepíše, že šlo o ojeb s rezervací. Už jsme pochopili, že tam máte bordel v tom!

BTW dnešní inzerát v přiloženém fotu. KDyž ti teda někdo zavolá, zda je možnost výběru slečen na místě, tak mu automaticky řekneš Nella tu není, je jinde? Nebo pokud se na ní nezeptá, tak to nekomentuješ? Vždyť on si jde vybrat z inzerované nabídky. Já ti tím jen poukazuji na to, že tohle je další prostor pro pochybení a pak to budeš žehlit, nebo prostor pro ojeb, abys ho tam nalákala a pak si se vymlouvala, že se měl zeptat.

Když není na adrese P8, tak ji tam nedávej, udělej ji samotnej inzerát. Konec, tečka.
1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tajna
Oblbovatelka skrze SZ
Celkem hodnocení: 533x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 173
Registrován: 02 led 2019 18:57

Příspěvek od Tajna » 18 čer 2019 23:03

Itsatrap píše:
18 čer 2019 22:47
Tajna píše:
18 čer 2019 22:09
Itsatrap píše:
18 čer 2019 21:08
Když pominu, že tam má svou fotku(je to hňup), tak po nabídnuté kompenzaci 300,- (k smíchu) to zkusil a nevyšlo. Ano, mohl se zachovat lépe(jinak), ale to co udělala Daisy, vylepením čísla a fotky na sklo, je daleko horší. Krom 2 recenzí kladných na Nellu tu jsou jen negativa s rezervacema, alibismus a zvyšování cen, protože asi inkasuje Tajná méně, než když sama mrdala. Podle mě mu to dáváte až moc sežrat a Tajná je ta, co by měla dostat banána.

Edit:
1:
Třeba to je blbý názor, ale požadovat větší(ne zadarmo) kompenzaci za tohle je pro mě to stejné, jako chtít část peněz nazpět, když po zaplacení hodiny vznikne fiasko, viz Kocourova poslední recka. (Nic osobního, je to jen nejčerstvější případ, který tu je).

2: Nella si určuje podmínky. Za kolik teď teda mrdá, když má ještě jiné ceny než celý Stars? 2000/2500? Sídlí jinde dle Tajné, ale v inzerátech je stále na P8 a pojď si vybrat na místě? Takže Norník tam příjde s tím, že to okoukne, ale bude chtít Nellu a bude mu řečeno, že ta je na Koněvce a má jiné ceny?


Takže, naposledy.
Když někdo volá, a nepotvrdi rezervaci (pokud to není do 30 minut!), tak s panem nepočítáme.
Kolikrát tu mám vysvětlovat, že tady došlo tak maximálně k tomu, že po 2h přijel a divil se, že nikdo nebere telefony!!! Prosím, kdo z Vás už pochopil, že o žádný ojeb nešlo!
když někdo volá na Nellu, říkám, že Nella je prusunuta na ulici Koněvova s cenou 1800/1200.
To by samozřejmě, ten kdo sem volá věděl! Takže, než tady začneš psát, pozjisti si hovorem co a jak...Výběry se diktuji aktuálne které slečny sou volné a nemají žádnou rezervaci.
A za další, nám se ceny 2000/1500 líbí, vyhneme se tak nějakým recenzim, a filtraci klienteli, chtěla sem mít privát s lidovými cenami, ale proč?! Není den aby ste něco nekomentovali, nekritizovali, Vám se prostě nikdo nezavdeci.
Já jen doufám, že se u mě budou stahovat jen ty nejlepší, protože tady Maj ty nejlepší finanční podmínky :))))))
Hele nikde jsem nepsal o tom, zda potvrdil, nebo ne. Pravdu se stejně nedovíme. Pokud potvrdil a holky zblby rezervace, nedivím se mu.
Pokud máš pravdu ty a on nepotvrdil, je to vůl, ale z jeho recky plyne, že po položení telefonu a domluvou, že se teda staví a vybere si na místě, tak tam byl do 30 min. Ještě jednou opakuji, že pravdu už nezjistíme a zaroveň opakuji, že to jsem ani neřešil v mém příspěvku.

Kámen úrazu je, když si hraješ na manažerku, chceš mít seriozní privát, žehlíš co se dá a pak se tu hrdě přihlásíš, že tu fotku jeho si postnula naschvál!

Nikdo tu nepíše, že šlo o ojeb s rezervací. Už jsme pochopili, že tam máte bordel v tom!

BTW dnešní inzerát v přiloženém fotu. KDyž ti teda někdo zavolá, zda je možnost výběru slečen na místě, tak mu automaticky řekneš Nella tu není, je jinde? Nebo pokud se na ní nezeptá, tak to nekomentuješ? Vždyť on si jde vybrat z inzerované nabídky. Já ti tím jen poukazuji na to, že tohle je další prostor pro pochybení a pak to budeš žehlit, nebo prostor pro ojeb, abys ho tam nalákala a pak si se vymlouvala, že se měl zeptat.

Když není na adrese P8, tak ji tam nedávej, udělej ji samotnej inzerát. Konec, tečka.
Vždy upozorním, že Nella není na Praze 8,ale stále patří do podniku Privát Stars, ono kdyby si někdy řeším reklamy, věděl by si, že není zas tak jednoduché domluvit podmínky ohledně inzerce!!!
Nellu inzeruji samostatně i pod svým inzeratem kde je řádně vše vypsané!
Tak prosím Tě už mlč :) A nevím kde si sebral, že ceny máme 2500/2000,ale jestli po nich tolik toužíš, tak Ti je dám
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 18 čer 2019 23:04

Hele lidičky už to začíná být žumpa. Odhlasujte Kolopovo referendum a pak pani moderátoři uklidte pls tohle zverstvo do patřičného srackoidniho vlákna.

Za mne chlapec je mamlas, každopádně aspoň palec nahoru za to, že se zde neúčastní nadávek pomluv a očerňování. Pro mne má mínus je že je to sosák. Je tu rok a něco a recka žádná. Navíc vydírá i tady že nic dalšího nenapíše když nebude odstraněno.... Ať tedy jde do pr..ke
Tajná by se měla taky zmírnit. To že zde má prostor a dělá promo není jak je vidět k prospěchu. Mne to nevadí, ale jak praví jedno přísloví, koho chleba jíš toho zákon kazej ....

How domluvil jsem .
G
1 Obrázek 4 Obrázek
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
Tajna
Oblbovatelka skrze SZ
Celkem hodnocení: 533x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 173
Registrován: 02 led 2019 18:57

Příspěvek od Tajna » 18 čer 2019 23:05

Ty chytráku, tady hustis, ale nevíš nic!
Nejdřív, že klientům neoznamuji, kde Nella je, jaké máme ceny a ještě poucujes jaký má být inzerát!
Na nic z toho ses nepodíval a jen tady meleš hovna
1 Obrázek

Lai_Fai
Vyděračský zmrd
Celkem hodnocení: 186x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2018 20:40

Příspěvek od Lai_Fai » 18 čer 2019 23:08

Tajna píše:
18 čer 2019 08:42
Váhavý Střelec píše:
18 čer 2019 07:44
Tajna píše:
17 čer 2019 22:07
2h předem volas a nepotvrdis!
Nebudu to tady dokola opakovat! Žádná domrdana rezervace nebyla!!!!!
..
A v tom je právě ten základní problém. Kdyby byla domrdaná, jak bylo slíbeno, tak tu není tento kilometrovej diskuzní chat. Příště domrdat! Mimochodem sdělilas klientovi, že má potvrdit sms 30 min předem?
Samozřejmě, že sdělila. Pan si myslel, že 2h se bude čekat, pouze na něj.

- Já myslel, že jsi byla 3 hodiny pryč a telefon byl vypnutý ne? Tak proč najednou píšeš, že pán ti nic nepotvrdil. Že by telefon už nebyl vypnutý?
- já taky umím dělat screeny, koukej, poznáváš vaše číslo?. Vidíš ten čas volání? 19:22. Čas hovoru 1min 31vteřin. V 20:26 volám, že jsem tam, 3x za sebou, pak zanechávám sms. A kolik je rozdíl v čase mezi 19:22 a 20:26? 1 hodina a 4 minuty. Nebo že bych neuměl počítat? xx08
- Já jsem žádnou potvrzovací SMS posílat neměl, protože já jsem nešel za žádnou konkrétní slečnou na domluvený čas. Tvoje operátorka mi řekla, přijď se podívat, máme tu i nějaké holky z moravy. Tak co bych měl potvrzovat? Sedím v metru bez signálu beruško? XXX36

- Takže já ti to shrnu protože jsi prostě totálně vypatlaná - prostě jste tak tupé, že nedokážete ani dodržet to co jsme si hodinu před tím domluvili. A než hold jednu recku skousnout - tak sem postneš mou údajnou fotku (tu jsem našel někde na netu lol) s telefonním číslem (jo to je moje na volani do privatu XXX36 ).

- Měl bych teď začít škodit já tobě? Co třeba anonymní trestní oznámení na existující privát? Chápeš, že to co děláš je trestný čin? Že ta to chodí lidé do vězení? (Kdybys to náhodou nevěděla, tak chodit šukat za peníze, i kdyby mi URNA vyrazila dveře během akce, tak se tak akorát usměju, na vše odpovím, že si nic nepamatuju a jdu domů. Ale co že ty paseš holky je prostě natvrdo na odstíhání. Dokonce mám díky naší konverzaci tvojí fotku, aby se policii snáž hledalo. A k tomu taky vyprintscreenuju jak to všechno pěkně organizuješ a zvedáš ceny.

- Ale já to neudělám, protože kam bychom pak mohli chodit za zábavou, že...... Ale ještě jednou mi tady zkus vyhrožovat........
2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tajna
Oblbovatelka skrze SZ
Celkem hodnocení: 533x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 173
Registrován: 02 led 2019 18:57

Příspěvek od Tajna » 18 čer 2019 23:09

Psycho...
2 Obrázek

Uživatelský avatar
Tajna
Oblbovatelka skrze SZ
Celkem hodnocení: 533x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 173
Registrován: 02 led 2019 18:57

Příspěvek od Tajna » 18 čer 2019 23:12

Jdi si třeba za prezidentem, s tím si budeš rozumět 😀😀

Moncheri
Začátečník
Celkem hodnocení: 2x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2018 21:38

Příspěvek od Moncheri » 18 čer 2019 23:30

Dobrý večer. Omlouvám, že vám vstupuji do vaší plnohodnotné konverzace. Nehodlám nikoho soudit. Každopádně svůr názor napsat musím. xxx70 Připadá mě, ze hadky, problemy a celkové negativní naládu na webu zpusobuje uz více než rok jeden človek, který si potrebuje asi něco dokazovat.
PS: hlavne se nehlaste všichni xx16 už by to mohlo přestat, všem se bude lepe pročítat web celkove xxx93 si mužete říct větu “dneska by to šlo” xxx86
Děkuji za pozornost. xx10
1 Obrázek 1 Obrázek
Naposledy upravil(a) Moncheri dne 18 čer 2019 23:38, celkem upraveno 1 x.

Itsatrap
Přidavač
Celkem hodnocení: 484x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 3x
Recenze 2020: 5x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 160
Registrován: 09 srp 2017 12:14

Příspěvek od Itsatrap » 18 čer 2019 23:34

Tajna píše:
18 čer 2019 23:03


Vždy upozorním, že Nella není na Praze 8,ale stále patří do podniku Privát Stars, ono kdyby si někdy řeším reklamy, věděl by si, že není zas tak jednoduché domluvit podmínky ohledně inzerce!!!
Nellu inzeruji samostatně i pod svým inzeratem kde je řádně vše vypsané!
Tak prosím Tě už mlč :) A nevím kde si sebral, že ceny máme 2500/2000,ale jestli po nich tolik toužíš, tak Ti je dám
Ty jak vzteky vidíš rudě, tak taky nečteš pořádně co napíší druzí. Nikde jsem nenapsal, že ty ceny má takové, byl tam otazník a to znamená otázku.
A teď už vůbec nechápu, proč ta nejhezčí z tvého osazenstva má nejnižší ceny a je jinde. Ani to vedět nepotřebuji.

Dobře, tak má samostatný inzerát. Postnutý ráno a pak někdy odpoledne ten společný. To nic nemění na tom, že na společném by neměla být, pokud je jinde. A ano, "tuhle" inzerci nedělám. Vím, jen to, že spousta bab tam denně inzeruje a obměňuje své fotky, tak asi tak velký problém to nebude, kort když ten její solo si sem sama vylepíš na sklo!


Lai_Fai :

Tímhle si jen utvrdil, jakej kokot opravdu jsi. V recce řekneš 30 min od telefonátu, sám tu postneš screen, kde ti to trvalo hodinu a co ti má člověk teda věřit? Navíc ty kecy o udávání, ale tvoje milosrdenství, že to neuděláš.... bože.

Já se ostatním omlouvám za plevelení vlákna, smažte to pls.
3 Obrázek

Uživatelský avatar
gerhard
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1821x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 26x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 691
Registrován: 17 srp 2018 01:25

Příspěvek od gerhard » 18 čer 2019 23:43

TVL... Tak to je k smíchu...
Černá duše hlasuje v referendu půl hodiny po registraci....
IMG_20190618_234137.jpg
Screenshot_2019-06-18-23-38-32-770_com.android.browser.png
1 Obrázek 4 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Edite, bibite, cōpulāte, post mortem nulla voluptas. Naturalia non sunt turpia.

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 18 čer 2019 23:59

xxx10 Tvl... tak dlouho o něm říkali, že je to vyděrač, až se z něho vyděrač fakt stal.
Kolop12, stahuju svůj návrh zpátky, teď už je ta hodnost pravdivá.
Ko_cour, Fakt tady jedou ostrý lokty a jiná rétorika, ale to snad radši budu nafurt mluvit jako nějakej právník.
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23886x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8943
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 19 čer 2019 00:09

Hodnost byla pravdiva od zacatku
3 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Příspěvek od pen » 19 čer 2019 00:23

světový mír vole xxx49
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Uživatelský avatar
Jirka Sirka
Štukatér
Celkem hodnocení: 1653x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 470
Registrován: 06 črc 2017 09:37

Příspěvek od Jirka Sirka » 19 čer 2019 01:30

Světu-mír-172.jpg
pen píše:
19 čer 2019 00:23
světový mír ... xxx49
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 99 hostů