Reakce či poznámky na Recenze 2019

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
pen
Světák romantik
Celkem hodnocení: 2684x
Recenze 2017: 15x
Recenze 2018: 18x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 934
Registrován: 26 dub 2017 20:54

Re: Reakce či poznámky na Recenze 2019

Příspěvek od pen » 31 pro 2019 12:25

gerhard píše:
31 pro 2019 09:51
eroids píše:
31 pro 2019 09:45
Teď čtu různý recenze na tuhle holku a je teda zajímavý, že většinou chce ta holka 1800 za hodinu + OB. Po mně chtěla teda 2k za stejnou službu. Jestli jsem pochopil správně, tak gerhard platil dokonce 1500+700 vočí. xxx70 Zřejmě si Vás otipne a podle toho udělá cenu. Jako chápu, nemyslím to nějak ve špatným, ale zkuste se na to někdo zeptat. Mě se to teda osobně teď dost dotklo a už za ní nezavítám.
Její cenová politika je různá... Byl jsem u ní asi 3x a pokaždý platil něco jiného...
G.
Já byl za Roxx88 snad desetkrát během tří let. Vždycky chtěla 1500/hod., 1000/30min. základní sazbu. K tomu si připlácím 300 za OB. Jestli je to mazácká cena s množstevní slevou jako u dlouhodobých smluv na odběr elektřiny, to netuším. Takhle jsme to nasmlouvali kdysi dávno a od té doby stejné aranžmá, stejné ceny, stejně skvělý zážitek a spokojenost. Ani si cenu a služby neověřujeme na začátku akce, dám jí do ruky 1800, ona mi bez ptaní dělá potěšení, který chci, způsobem, jaký se mi líbí.

Párkrát ze začátku jsem u ní byl jen na jedno vykouření bez šukání za velmi lidovou cenu, 500 Kč plus 200 za OB. To ale ještě šukala ve svým podnájmu v Nuslích, kam se chodilo přes pokoj s její spolubysdlící věčně se válející na gauči a při šukání na vás koukala a mňoukala kočka domácí. Co si Roxx88 platí pokoj na Smíchově, tak počítám, že tyhle lidovky už nevede.

Roxx88 se vymyká z toho bahna, který inzeruje na amatérech. Je to profesionálka každým coulem, jen nemá vlastní privátový web a inzeruje na jiných platformách: amateri.com, zahlídl jsem ji tuším i na agamě, předpokládám, že si připlácí za topování svýho profilu na tapky.info, prootže tam je často hned na úvodní stránce nahoře. Za mě jedna z lepších stálic na ťapčím nebi.
4 Obrázek
Proto jsou tady ťapinky, aby náš svět byl v pořádku.

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 167 hostů