Recenze 2017

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Lukinnno
Začátečník
Celkem hodnocení: 6x
Recenze 2017: 2x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2017 22:21

Re: Recenze 2017

Příspěvek od Lukinnno » 05 lis 2017 20:49

Bianca - Sex No.1
Tel: 606 588 474, 722 202 023
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Bianca/
Obrázek
Placeno 2000Kč - 1h + OB
Fotky sedí a míry taky

Objednání tentokráte trochu trvalo, nějak jsem se nemohl rozhodnout a když už jsem si vybral Biancu tak mohla až půl hodiny po půlnoci. Byl ten den asi docela frmol, protože cestou na pokoj jsem potkal celkem tři norníky xxx95 xxx95 xxx95

Jakmile přišla Bianca, bylo mi jasný, že jsem si nevybral špatně. Bianca je tedy opravdu malá, což já rád. Obličej se mi tedy hodně líbil, má takový zvláštní výraz xxx54 xxx54 a fakt pěkný oči. Postava krásná, prsa by mohla být trochu větší, ale k její postavě jí slušej ty její dvojky skvěle. Bradavky super.
Orál byl v pohodě, jela ho holčina i docela dlouho a vůbec se netvářila, že by jí to vadilo. Pak nandala gumu a hupsla na mě. Musím říct, že jsem si to fakt užíval. Bianca byla celou dobu tak šibalsky mazlivá a pořád udržovala oční kontakt těma jejíma kukadla, že jsem si chvílema připadal, jako bych si to rozdával s nej kámoškou, která to chce a užívá si to stejně jako já.
Už ani nevím jakou jsme pak dali polohu, ale myslím, že misio a pak zezadu. Bianca celou dobu jela jak o život, klobouk dolu nad její fyzičkou. Strašně se mi libílo, jak se postupně čím dál tím víc potila a přitom se pořád tvářila jako: "Mrdej mě! Dělej! Strašně si to užívám!"
Tak 15 min před koncem, jsem to už fyzicky nedával, tak jsme museli dát malou pauzu, během níž mi Bianca zaběhla pro vodu. Ještě jsem ani nedopil a už mi ho kouřila. Buď je to herečka na oskara, nebo jsme si prostě nějak sedli a fakt jí to bavilo. Zakončení se mi nakonec nepodařilo, ale to bylo spíš tou hodinou a mou únavou než Biancou! Normálně bych z ní stříkal naprosto bez problémů!
Pokec byl taky fajn. Asi nejlepší GFE co jsem zatím zažil.... XXT03 XXT03 XXT03 XXT03
Takže závěr: všem kdo mají rádi roztomilý malý holky, Bianca je jasná volba. Já určitě v blízké době zopakuji a pokud to bude probíhat opět ve stejném duchu, vidím to na jasnou stálici!
1 Obrázek 3 Obrázek

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 05 lis 2017 21:06

Lukinnno píše:
05 lis 2017 20:49
Bianca - Sex No.1
Tel: 606 588 474, 722 202 023
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Bianca/
Placeno 2000Kč - 1h + OB
Fotky sedí a míry taky
Miloš si zaplatil PR agenturu? XXX36
3 Obrázek 6 Obrázek 1 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

jiri135
místní Pepík
Celkem hodnocení: 292x
Recenze 2017: 26x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 404
Registrován: 18 dub 2017 16:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od jiri135 » 05 lis 2017 21:48

kolop12 píše:
05 lis 2017 21:06
Lukinnno píše:
05 lis 2017 20:49
Bianca - Sex No.1
Tel: 606 588 474, 722 202 023
http://www.sexno1.cz/cz/profil/Bianca/
Placeno 2000Kč - 1h + OB
Fotky sedí a míry taky
Miloš si zaplatil PR agenturu? XXX36
Lukinnno je vážně nenápadný.... Dvě recenze a obě světe div se pozitivní na slečny z Sexno1.cz....
Svatá ty prostoto...
1 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek

Uživatelský avatar
18 Jahre alt
Svačinář
Celkem hodnocení: 541x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 201
Registrován: 14 dub 2017 13:49

Příspěvek od 18 Jahre alt » 06 lis 2017 14:31

Ahoj panove,
ty jo, asi po roce me nouze o kvalitni holky v Praze vyhnala k Milosovi do sexno1 a svete div se, zase sem nepichal. Z fotek na sexno1.cz u Milose vypada kazda holka jako z prehlidky Victorias Secret, ale realita je uplne nekde jinde. Objednal sem se k JOY. Do baraku me vpousti Laura, je sice mila, stihla a komunikativni, ale velmi kulantne receno, nejsem vyznavacem stylu oblekani ani upravy obliceje teto divky, a myslim ze 90% norniku pisicich na tohle forum taky nee. -> kdo by mel zajem o vzevrubny popis Laury, at mi hodi SZ, mu to vysvetlim. xxx22
Kdyz vyjedem vytahem nahoru, tak je mi tedy predstavena JOY. Predstaveni ala lekla ryba, presto, ze ja se snazim bejt vzdycky usmevavy a prijemny. Co me ale zarazilo byl jeji ´´EMO/Gothic - Look´´ , rozumej tedy uplne bilej xicht, tedy bud velice svetli make up, nebo zadny make up a k tomu uplne havranovite cerny vlasy. V obliceji se mi taky moc nelibila, takze za me jasna otocka. Pak mi byla nabidnuta jeste naka mensi tmava holka, takova na prvni pohled napul cigna, nebo co, na jeji umelecke jmeno si uz ale ani za prase nemuzu vzpomenout, a z nynejsich fotek na webu uz to fakt neodvodim, v obliceji se mi tahle cigna taky nelibila, takze sem podekoval a s diky odesel a mohu s klidnym srdcem rict, ze fotky co maji na webu se s realitou rozhodne neshoduji.
Zde prikladam jeste fotodokumentaci:
Laura
Laura.jpg
Joy
joy.jpg
2 Obrázek 1 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti!

Uživatelský avatar
18 Jahre alt
Svačinář
Celkem hodnocení: 541x
Recenze 2017: 11x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 4x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 201
Registrován: 14 dub 2017 13:49

Příspěvek od 18 Jahre alt » 06 lis 2017 16:10

No takze po otocce u Milose na Vinohradsky, sem doufal, ze si spravím chut v pragueprincess u Lucky.
http://www.pragueprincess.cz/, Lucka, +420 776 54 66 11
Objednani a domluva s privatem jako vzdycky bez problemu. Po otevreni dveri a uvitani sem vazne premyslel opet o otocce, protoze me slecna oblicejem ani figurou vubec nebrala. Ale bylo uz pozde vecer, ja byl nadrzenej a nide jinde bych se uz stopro nechyt, takze sem se rozhodl zustat a dat tomu sanci. Zlomil me fakt, ze slecna se ke me chovala mile, hezky me privitala, podala ruku a prestavila se, takze tohle me zlomilo. Takze kupuju hodinu CZK 1.500,- , nabidnuty vsechny extras krome analu. Nekupuju ale nic navic, pac jak sem rek, slecna me moc nebrala. K samotne slecne Lucce asi tolik, ze fotky na netu jsou 100% jeji, ma kulatejsi nevyrazny oblicej, spis slabsi privatovy prumer, make up a celkova uprava zevnejsku nic moc, ma jemne ridke blond vlasy ca. po ramena jako na fotce, postava stihla, ale velmi mekka, nechapu jak muzu byt tak hubena a na druhou stranu tak mekka, prsa nulky s tycicimi se bradavkami, nohy stihle, stehna stihla ale taky mekka, zadek mekky, ale celkem v norme, kundicka mala, oholena, zuby cajk, z pusy sem necejtil ani ciga ani smrad, takze OK. Jedinej pruser je, ze holka nema vubec zadny boky a proste nema pas, je proste uplne rovna, jeji telo mi prapada hranaty jak ma treba SpongeBob SquarePants (čti: spanč bob skvérpents). Viz. google.com. Do sukcimry prisla po sprse jen v zupanku, ktery ihned odlozila, lehla ke me na postel a zacala me hladit, a libat po tele. Z toho mi ihned stoupl a po chvili se jeste mazlime v klece. Pri tom ji rukou drazdim mezi nohama a zjistuju ze holka brutalne rychle a dobre vlhne a z jeji reace zjistuju ze se ji velice libi. Chvili ji takhle drazdim mezi nohama, bradavky ztvrdly a napruzili se vzrusenim az az, stridave ji zajizdim rukama do vlasu a libam na siji, holka uplne tece a zachvili se mi pri tom udela. Nic davam tedy ruce pryc a velim ji, ze ted bude delat ona dobre me, nandava mi gumu a jde hulit. Kouri dobre, ocni kontakt tam je, koule lize dobre a rada, hraje si s tlakem a podtlakem, pote ji otacim na zada a jdu ji sukat na misionare, to si pekne uziva, opet ocni kontakt, uveritelne stena, obcas ti da jemnou pusu, proste vse jak ma byt, pote ji sukam zezadu, ale to me moc nebere, protoze ma mekky zadek, a jak uz sem zminoval vyse, tak nema zadne boky ani pas, takze mi prijde, jak kdybych zezadu klatil chlapa xxxx2 xxx10 , takze to se mi fakt nelibi, tak ji velim at de ona nahoru. Na konika ji to taky jde velmi dobre, a vosukala me rychle a divoce presne podle meho gusta. xxx63 xxx45 .
Pri tom jak na me rajtovala, tak sem to nevydrzel a udelal se do gumy. Pote ze me slezla, sundala mi gumu, lehla si vedle me a zacal pokec, pri kterym mlela pantem nepretrzite tak 10 minut, pak nam nekdo zatukal na dvere, ze uz mame koncit, a sem si jisty, kdyby nezatukal, tak tam lezim a vona mele pantem dodnes. Tak me poslala do sprchy, pak rychle rozlouceni pusa a konec zvonec. Celkove subjektivne hodnotim Lucku takto:
Oblicej: 4/10 Podprumerny
Telo: 4/10 Podprumerny
Oral s: 7/10 velmi dobry
Suk: 7/10 velmi dobry
Pristup: 7/10 velmi dobry
Prozitek pri suku: 7/10 velmi dobry
Pokec: 4/10 podprumerny, sice mluvi hodne, ale povetsinou mele samy hovna
Make up&styling: 3/10 slaby
pp_lucka_023.jpg
3 Obrázek 3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) 18 Jahre alt dne 08 lis 2017 13:05, celkem upraveno 2 x.
Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti!

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 06 lis 2017 17:58

Ginger, Prague Princess, 776 546 611, http://www.pragueprincess.cz/

Vidím že tu pár kolegů nedávno recenzovalo Ginger, tak já se teda taky přidám. Objednávka v pohodě, tohle v Prague Princess mají zmáknutý dobře. Sice teda občas dlouho trvá vpuštění do domu, ale tak můžete tvrdit že se jdete modlit za spásu lidstva do tý církve co má v baráku modlitebnu ;-)

Ginger za mne super co se vzhledu týká - mladá štíhlá zrzka, s obličejem kterej mne osobně dost rajcuje. Když se to spojí s tou svolností k různým prasečinkám typu OB nebo polykání, ideální kombinace. Bral jsem hodinu s OB a polykáním, tuším 2500 mne to stálo. Měl jsem teda pocit že inzerovala "2 v 1" ale teď na stránkách vidím že ne - tak buď změna nebo blbá paměť.

Ze sprchy přišla v takovejch srandovních chlupatejch papučích (chvíli jsem přemejšlel jestli jí při případném opáčku mám donést https://www.bunnyslippers.com/shop/Mont ... ppers.html xxx02).

Jinak za mne spokojenost - nečekejte vášnivý uragán, nicméně jinak naprosto v pohodě a co jsem chtěl do jsem dostal. Po první etapě se teda trochu rozpovídala, ale stačilo jemně naznačit že přestávka je u konce a jelo se dál. Čili za mně OK, ale třeba jsem měl jenom štěstí (a nebo kolegové smůlu). Osobně se plánuju vrátit, nicméně zatím mi to nevycházelo časově (a nebo jsem už měl zaměřenou jinou svlečnu).

Jinak teda co v PP stojí za viližprdel jsou ty jejich postele - zejména ta na zemi, ale v tom pokoji se to aspoň dá řešit přesunem na tu koženou sedačku.
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 06 lis 2017 18:19

A protože mně vlak nejede, dám to sem rovnou komplet

Lucka, Prague princess
http://www.pragueprincess.cz/
776 54 66 11

Fotky jsou opravdu její, ač je hubená, tak postavu moc pěknou nemá. Jak bylo řečeno, potřebovala by ji zpevnit. Domluva na 1500/hodina, na extras jesm se neptal a nabídnuty ani nebyly.

Začali jsme mazlením, poté jsem se jí věnoval svou pusou. Celkem se jí to líbilo, nastavovala se, ale prsty dovnitř mi nepovolila. Následný zásun však byl bez gelu. Na misionáře občas koukne do očí, pohladí, ale je to takové mechanické. Ví, co by měla dělat, ale herecký výkon nepodává. Pak ještě na koníčka a zezadu a konec. Pokec jako s mladou trhlou teenkou, moc od toho nečekejte. Nebyl to propadák, ale na opakování to bylo značně málo.

Pro tapinkáře XXT02
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

hokejfan
Přidavač
Celkem hodnocení: 564x
Recenze 2017: 22x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 9x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 190
Registrován: 12 dub 2017 18:35

Příspěvek od hokejfan » 06 lis 2017 18:23

Privát Kamila
https://www.sex.cz/masazekamila
732 662 004

Obejdnání za slečnou hodinu před. Když jsem dorazil na místo, operátorka se strašně divila, že slečna tu dnes není a musel jsem to splést a objednat se k jiné. Slečna, za kterou jsem chtěl jít, už ani není v inzerci, takže tam třebas skončila. Kdyby mi to řekli do telefonu, tak to pochopím, ale dělat ze mě blbce a ještě mi chtít dát někoho jiného, to xxx28
2 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 lis 2017 10:57

Linda, Jauris / Jebačka Snov /ex Mladé díky
tel. 773 908 249

Hoši sorry tohle prostě musí ven. Zahlídnul jsem onehdá odpoledne v inzerci tuhletu Lindu, tvl, oči mi lezly z důlků, z fotek jsem padal do mdlob. Hezky po snajpersku jsem se rozhodl ji večer skolit, jako za starejch časů. Čuchám čuchám v tom inzerátu Jebačku v Hrdlořezech. Volám, prej adresu znáš? Říkám pro jistotu, že neznám. Tak prej Jaurisova, Nusle. Pecka, tvl, na ten byt mám dobrý vzpomínky, stará dobrá Jebačka Snov, to boli časy heeej. Leden 2016, krásná Karin viewtopic.php?p=269#p269 jen tak namátkou. To jsem ještě neměl všude provar jako kráva, ne jako teď, když je privátů pár a ty ťapiny mezi nima kolujou a drbou a drbou jako o život, to pak můžou mrdsimky lítat jak chtěj a všecko marný. Paní provozní už též poznám po hlase bezpečně jako svoji matku, předpokládám, že i ona mě, takže asi tak. Přijíždím na místo, první překvapení je to, že je to ten byt ve zvýšeném přízemí a ne až úplně nahoře. Tam dole jsem byl historicky jednou, tak 1 a 3/4 rocku zpět. Druhé překvapení je Linda samotná, která mě hned mezi futrama zdraví ahoj my se známe. Já nic nechápu, v duchu si říkám kuuurvvaaa už je to tu zase, koukám na ni jako vyoraná myš a ptám se jo a odkud? Ona prej že z Hrdlořez. Já furt nechápu, skenuju ji očima a ona mi nakonec hází záchranný lano: Daisy. No jasně, u Daisy jsem byl tvl, ale tohle že má být ona? Tahle holka je tmavá, má tmavý vlasy, obočí, oči, to mi nesedí. Navíc je nějaká živější než si vybavuju. Jen ta figura sedí, tu poznávám, ta je prostě naprosto dokonalá, navíc moje milovaný legíny na krásnejch nohou, to jsou silný zbraně na kocoura. Jdu na pokoj s tím, že se rozhodnu až tam, jestli zůstanu nebo ne. Pamatuju si totiž z té akce v Jebačce hlavně ten dvoukilometrovej odstup mezi náma při tom šukání no a taky to, že jsem zapomněl jaký to vlastně tehdy bylo, asi tak dvě vteřiny poté, co jsem vytáhnul svůj dragunov ještě s horkou hlavní ven. Hele, no zůstal jsem, to prostě nešlo odejít, navíc mi silně připomínala jednu kámošku, se kterou jsem se měl večer původně vidět, takže jasnej můj typ, naprostý peklo tahle její tmavá image, prej navíc přírodní, bruneta. Ceny teda zvedli na 1000/1500, beru hodinu v základu, ani nevím, jestli mi nějaký extras nabízela nebo ne. Jinak byt bídnej, co si budeme nalhávat, sprcha cáká všude, i tam kam nemá, ksicht jsem si omylem postříkal i s vlasama. Dveře od sprchovýho kouta brzo zůstanou někomu v ruce, já jsem udělal maximum abych to nebyl zrovna já, svoji žvýkačku vyndavám z pusy a lepím s ní ty dveře ke zdi v naději, že to bude držet. Ale je mi to v tu chvíli úplně volný, šukat budu tu holku, ne sprchovací hadici. Tvl, nekecám, jak jsem se ocitnul v tom starým dobrým Jaurisu, tak na mě dejchla taková pohoda, že jsem se rozhodl si tam tu hoďku prostě užít, i když holku znám, za normálních okolností bych za ní už asi znovu nešel a navíc budu platit o stovku víc než posledně. Jedinou obavu jsem měl ze svého pracovního nástroje, páč ten ještě ani ve sprše nejevil žádné známky života. Říkal jsem si v duchu tvl postaví se mi ještě někdy vůbec? Kór jestli tahle Linda/Daisy bude zase držet ten odstup jako minule. Ale k mýmu překvapení to bylo tentokrát od začátku úplně jiný. Ačkoliv, na postel jsme zalehli tak, že sice vedle sebe, ale ona u mejch nohou a já u jejích. Jako kdybych tam byl s Pipi Dlouhou punčochou, ta taky zásadně lehala nohama na polštář, aspoň co si pamatuju z povinné školní četby. V duchu jsem se tomu smál a říkal jsem si holka, to si teďka budeš povídat s mým palcem nebo co? Na druhou stranu jsem měl přímo pod nosem ty její kilometrový nohy, vážně pěkný. Povídáme si chvíli, směje se, sem tam na mě hmátne, já na ni. Přijde mi, že ten odstup se nekoná, nebo prostě že už není dvoukilometrovej, to je fajn. Pak se Pipi otáčí ke mně, to mě burcuje k akci, sundávám její prádlo, jede lehký mazlendo, koukám na ni a říkám si v duchu tyvoleeee tohle je raketa, ta mě zaručeně zvedne do nebe. Jdu si líznout, to nejde neudělat, užívám si to fakt dlouho, holka vrní, ale nijak víc to na ni neúčinkuje. Každopádně na mě to mělo efekt ten, že začínám cejtit život mezi mejma nohama, jen zlehka. Pak výměna, Pipi zkušeně staví stěžeň a nandává hlavní plachtu. Tvl, nejdřív se nic moc neděje, ale po chvíli teda zadulo fest, Pipi se mi věnuje náležitě jak se má, jede nadoraz, fakt se mi to líbí a jen předu. Přísahám, že kdybych neměl v kapse poslední čtyři stovky tak jsem připlatil orál bez gumy. Jenže, tvl, to bych se stoprocentně žádnýho šukání vůbec nedožil, protože bych vysypal už při tý kouřový, takže vlastně ještě že tak. V ptákovi mi začalo škubat, což je vždycky známka toho, že jako dobrý a že pak nejspíš při šukání vysypu, že jsem tak správně načatej. Jenže já jsem se tentokrát těžce přecenil, protože když jsem ji konečně zarazil a během chvilky na mě hupsla, tak jsem byl málem do minuty hotovej. Brzdil jsem střik už v zatáčce, krutý to bylo, stálo mě to přemáhání jako svině, a několikrát za sebou. Vůbec jsem nebyl schopnej se do toho položit, vždycky jsem cítil, jak to na mě zase jde. Ona si to tentokrát i celkem sama dávala, nebyl to rozhodně takovej ten šuk ve stylu „jsem krásná, tu mě máš, dělej si co chceš, já se zúčastním“, prostě naprosto jinej dojem než tenkrát v Hrdlořezech. Nakonec jsem to dostal nějak pod kontrolu a jakž takž jsem byl mrduschopnej aspoň z poloviny tak, jak bych si představoval. Chvílemi jsem ji mačkal jako louskáček, což se jí líbilo. Takhle, nebylo to žádný velký GFE, to zase ne, není to ta chemie co mám třeba s Nikol v Sexy Cats nebo kdysi s Melissou v Bazaru ještě než jí asi ruplo v kouli. Cejtil jsem jasně, že já její princ nejsem. Ale připadal jsem si prostě celou dobu při tom šukání, že si rochním jako prase v žitě, prostě se mi ta Pipi moc líbila, mazec, přes to nejede vlak. Vysypal jsem pak už úplně cantare, kulometná palba do gumy. A to ještě není všechno co na sebe prásknu, stalo se totiž něco podobnýho jako kdysi s Veronikou v privátu U Plynárny http://www.masher.cz/phpbb/viewtopic.ph ... 77#p113577 taky jsem tenkrát musel doma v noci ještě ztropit onanii, abych ten zážitek nechal pořádně odeznít. Za mě je opáčko téměř povinnost, ale uvidíme jestli k němu někdy dojde, bude prej hlavně víkendy či co, což je pro mě špatný, protože moje představa aktivně prožitýho víkendu se s návštěvou privátu moc neslučuje, tož uvidíme xxx42
2 Obrázek 7 Obrázek 1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
bart-leby
Začátečník
Celkem hodnocení: 181x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 8x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 58
Registrován: 17 dub 2017 11:36
Bydliště: The Land of Cockaigne

Příspěvek od bart-leby » 07 lis 2017 16:41

Puala-Milf aka ciciolina – https://www.amateri.com/cs/lide/58068/-ciciolina

Tato recenze je určena pro vyznavače a ctitele žánrových kategorií MILLF/GILF a PISS, jichž je paní Paula uznávanou „pětichcíplou“ hvězdou. S Paulou jsem se velice rychle domluvil na termínu setkání prostřednictvím vzkazů na amatérech. Přiznám se, že jsem byl opravdu zvědav, zda reálná podoba bude odpovídat mým představám, které jsem si vyfantazíroval nad – bohužel opravdu velmi nekvalitními a v tom nejhorším slova smyslu amatérskými – videi z jejího webu. Skutečnost však překonala má očekávání. Paula je MILF NON PLUS ULTRA. Přivítala mě asi 170 cm vysoká skvěle udržovaná panička, která více než úspěšně bojuje s časem. Rozhodně nevypadá na 55 let, což je věk, který uvádí ve svém profilu na amatérech. Vzhledově se mi taky líbila, byť bych ubral trochu make-upu. Celkový dojem ještě umocnilo sexy prádlo (podvazky, korzet, vysoký boty), které měla na sobě. Paula se chová mile a je opravdu sympatická, žádná ordinérní a naondulovaná pipka. Před odchodem do sprchy mi nabídla drink na posilněnou. Zvolil jsem celerový likér… Ne, dělám si prdel, dal jsem si pivko. A po sprše se šlo na věc. Orál byl k mému překvapení bez, ale vůbec jsem se nežinýroval. Pak se naštelovala na 69 a já si dosyta užil její číčolíny i řitního věnečku. Sex byla taková živočišná mrdanice, během níž se mi dostalo požehnaného dirty talkingu, který byl dílem rajcovní, dílem již trošku přecházel v karikaturu. Když spustila „Máš krásně tvrdýho a velkýho mrdáka“, bral jsem to – vzhledem k tomu, že mezi nohama nemám žádnýho hurikána – jako poněkud nemístnou provokaci. Po sexu se mi dostalo skvělé lekce z Golden/Silver Shower Power. I když ještě zbýval nějaký čas, rozhodl jsem se, že se nebudu pouštět do žádných větších akcí, dosmrákl pivko a odešel hledat jiné království. Ačkoliv si místní lolitkofilové asi budou ťukat na čelo či někam jinam, pro mě to byl jeden TOP zážitků na privátu. Paula rulez!!!

Platil jsem 2500 Kč (OB, anál, líbání, lízání, piss a jedna plznička)
142-17.jpg
3 Obrázek 2 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
klukzubatyprachaty
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2017 22:06

Příspěvek od klukzubatyprachaty » 07 lis 2017 22:27

Ciml píše:
04 lis 2017 22:34
Nikol - AlfaBeta
https://www.sex.cz/778319

Kuřba byla přímo virtuózní. Lechtání jazykem, guľočky si přišly na své, hezká práce (aniž bych musel nějak instruovat).
Mohu potvrdit, před nedávnem odzkoušeno a úplně stejný zážitek. Jen kvůli tomuhle zvažuji opakovačku.
Kouření penisu musí být modlitba, s tou dojdeš vždycky nejdále.

velkyhomunkulus
Začátečník
Celkem hodnocení: 3x
Recenze 2017: 1x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2017 12:02

Příspěvek od velkyhomunkulus » 08 lis 2017 12:10

Sandra - Moncheri
https://www.sex.cz/514211
Obrázek
773 013 770


Domluva rychlá a bezproblémová. Už po telefonu mi slečna přišla milá. Za dvacet minut jsem byl na místě. Přišla si pro mě krásná a drobná dívenka s přitažlivým kukučem a sympatickým úsměvem. První dojmy tedy dle očekávání. Podnik takovej lepší průměr, na pokoji jsem se cejtil příjemně. Dívka je velmi komunikativní, vstřícná a ochotná. Navzdory některým recenzím, co jsem tu četl, jsem měl pocit, že má jiskru a zápal pro věc. Co musim jednoznačně vyzdvihnout, je ruční práce a předevšim orál. Slečně nedělá problém ani hluboké kouření a bylo poznat, že naprosto přesně ví, co dělá a že jí to baví. Jsem nadmíru spokojenej a určitě se vrátím. Dostal jsem přesně to, za co jsem si zaplatil.

Edit:
Platil jsem za klasickou soulož a jako tečku jsem dostal přímo epickej orál. Žaluda umí precizně dráždit jazykem, ví jak nádobíčko pořádně vzít do ruky. Rozjezd pomalej, v ráži divoký, přesně jak to mám rád. Nemusel jsem jí napomínat, stačilo náznaky dirigovat a slečna pochopila, co chci. Vše mi přišlo intuitivní. Platil jsem 2000/hodinu, ale lehce jsme to přetáhli.
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) velkyhomunkulus dne 08 lis 2017 13:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 08 lis 2017 12:37

velkyhomunkulus, co takhle doplnit fotku, informaci kolik jsi platil a za co atd... prostě tu svou robotickou recenzi trochu polidštit a doplnit o důležitý informace? xx21 xxx22
2 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

fut_ro
Začátečník
Celkem hodnocení: 89x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 1x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 71
Registrován: 11 dub 2017 12:23

Příspěvek od fut_ro » 08 lis 2017 22:20

Mischell, Pražského povstání
http://tapky.info/?1492,mischell-607-645-306-607645306
https://www.sex.cz/mischell

Příjemná ženská už do telefonu, představí se, domluva na jedničku. Ceny super, 1200 za hod., +300 za OB, nic dalšího nenabízí. Velmi milá hnee od dveří, nenuceně konverzuje, je s ní legrace. Nikam se nespěchá, na čas zřejmě nijak zvlášť nehledí. Fotky jsou její, odpovídající.

I tak jsem ale hodil otočku, prostě to nebyl úplně můj typ. Věk určitě nesedí. Věřím tomu, že má hodně spokojených klientů, její přístup bude určitě fajn, jestli je alespoň z půlky tak dobrý, jako se prezentuje na úvod. Hodně jsem si tu otočku rozmýšlel, ale nakonec mě to převážilo ke dveřím.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zoom
Začátečník
Celkem hodnocení: 12x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2017 11:12

Příspěvek od Zoom » 09 lis 2017 23:45

Asiatka Aneta, Annonce
https://www.annonce.cz/inzerat/asiatka- ... mau6y.html
tel. 777 656 015
Ahoj pánové. Jsem krásná, mladá asiatka Aneta. Je mi 26 let, jsem štíhlá 165/53, 2 prsa. Zvu tě do svého čistého soukromého bytu. Čistota, zdraví a diskrétnost je samozřejmostí. Jsem mazlivá a něžná. Dělám klasiku, orálek s ochranou (orál bez ochrany nedělám). Masáž celého těla, erotické masáže s vyvrcholením. Těším se na tvou navštěvu. Dělám rychlovku. Cena 30 minut 700 Kč, hodinka 1000 Kč. Lokalita: Praha 8. Dobré parkování před domem."

Tak jsem se po 10-leté pauze vrátil k občasné placené zábavě. A pokračuji zrovna tam, kde jsem i skončil, tedy u Annonce. Poslední rok jsem sice poctivě sosal, ale nic (pro mě) zajímavého nevysosal, takže tedy průzkum bojem - recenzi na holku jsem nikde na žádném relevantním fóru nenašel.
Lokalita Praha 8 Bohnice, panelák sice vypadá zvenku i zevnitř jako ruské sídliště, ale anonymita 10% zaručena. Byt OK, ložnice velká, koupelna malá, ale úplně stačí. Přivítání milé, holka asi z nějaké asijské části SSSR, což jsem podle fotek čekal. U fotek si nejsem 100% jistý, že jsou přímo její, ale postava je skoro stejná, takže můžou být.
Placeno 1000 Kč za hodinu, příplatky nenabídnuty, ani jsem se neptal, žádné mě nezajímají.
Hlavní část programu - ochotná, vyhoví, GFE určitě ne, což pro mě je plus, ale přítulná, na dotek příjemné tělo. Prsa menší (viz foto), ale ty pro mě také nejsou Svatý grál, takže OK.
Celkově spokojenost, možná se někdy znovu zastavím, ale mám to přes celou Prahu, to je u mě problém.
Příště zkusím asi ještě nějaké další Annonce (i když moc asi ne, je tam tak 10 inzerátů, kde se neleknu hned), na těch značkových velkoprivátech vypadají sice holky dobře, ale zatím se mi do těch fast foodů moc nechce.
5 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

cassos
Přidavač
Celkem hodnocení: 274x
Recenze 2017: 10x
Recenze 2018: 7x
Recenze 2019: 5x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2017 01:31

Příspěvek od cassos » 11 lis 2017 13:14

Nikola Masáže domeček http://masazedomecek.cz tel.+420 603 387 410 cena 15OO/hod + 5OO OB + 5OO líbání

V privátu Domeček jsem dlouho nebyl, naposledy za Petrou, bůh ví, kde je jí konec. Doufám, že brzo dojdou peníze z prasátka a opět se někde objeví. XXX36 Do oka mi padla slečna Nikola. Dojezd v pohodě, po vstupu jsem dostal od holek na úvod zjebáno za parkování, tak jsem musel ještě šibovat s autem. Nikola v pohodě, ale jelikož nejsem stálák, tak tam byl cítit odstup. Na začátku jsme si domluvili scénář a čas, dal jsem 3 tis. Sprcha. Trochu čekání na slečnu, ale hned mi řekla, že čas nesleduje, že jako v pohodě. XXX36 Postava na pohled super. Fotky spíše ubírají. Obličej takový průměr. Líbání takové spíše nijaké. OB velmi dobré. Poté lízink, prsty dovnitř, jakési vyvrcholení se konalo, otázka jestli skutečně, nebo hrané. Poté na koníčka a tady bylo hodně znát, že holka má hodně nadřepováno. Pevné stehna, pevný stisk kundičkou, pánevním dnem by ho snad dokázala i ucvaknout. Dřepovala opravdu dlouho a jako málokdy, musel jsem se soustředit, abych se nevysypal už teď. Squat je asi její oblíbená disciplína ve fitness. Poté misio - polštář pod zadek, ona sama začala jet po kliťáku, tak jsem se opět musel soustředit na něco jiného. Zezadu - dle očekávání zadek jako skála, spolu se zádama, tam to už bohužel nešlo udržet a stříkal jsem jak hasičská hadice. Poté obvyklý privátový pokec. Na další kolo už moc času nebylo, tak sprcha a čau. Vše tedy naprosto v pořádku a chystám se za ní opět, ale nějak nemám štěstí. Negativum snad jenom to, že jsem si o vrácení peněz musel říct. Myslím, že holka má velký potenciál, umí nevtíravě povzbudit, fouknout do trenek. Jen je tam cítit odstup, jakože to chce mít celé pod kontrolou, ale nebylo to nijak rušivé.
tapky.info XXX36
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

ben81
Začátečník
Celkem hodnocení: 8x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18 dub 2017 10:35

Příspěvek od ben81 » 12 lis 2017 15:59

Aneta Vinohrady

https://www.sex.cz/anetaprivatek

702509607

Vše už asi bylo řečeno. Podoba s herečkou Mauerovou by seděla. Fotky má udělané moc hezky, takže jí přidávají.
Holka nenabízí žádné extras. Cenovka 1500/h. Služby provozuje u sebe v bytě. Po příchodu mě uvítala v zcela civilním oblečení, tj. nějaké staré džíny a nijak zvlášť upravená. Nabídnuta sprcha (to jako že do ní nemusíte, když se vám nechce?), pak si dala sprchu ona.
Pak akce, která se nesla zcela v duchu předchozího uvítání, tedy nic extra. Už po chviličce začla dávat najevo, že mě to nějak moc dlouho trvá. Asi je zvyklá na klientelu, co se k ní odskočí vysypat a za tři minutky jsou hotoví. Celkově upovídaná to jo.

Rozhodně bych neopakoval a vlastně ani nevím, proč bych ji někomu doporučoval.
img0000.jpg
1 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
klukzubatyprachaty
Začátečník
Celkem hodnocení: 44x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2017 22:06

Příspěvek od klukzubatyprachaty » 12 lis 2017 17:17

Natálie - Privát Grace
1000Kč - 30 min, extra: střik na gesicht, OB za 500, líbání, chci anál bohužel k nezaplacení
Obrázek

Privát čistý, bez čekaní , nikoho jsem nepotkal, čas nevím jak počítají, já měl příchod-odchod 30 min, víc jsem nepotřeboval.
Fotka sedí - věk tipuji 25-30, bylo hodně šero a detaily skryté. Ksicht nad ťapka průměrem, kozy 2 trochu táhnou dolů, prdelka příjemná, celkově drobná postava.

Akce : dávám klasický trojskok , kouřová, na žabičku a pejska. Vypíchnul bych kouřovou. Bez pobádání si ho zasouvá hlouběji a hlouběli až mi udělá berany berany duc do mého bříška, to vše opakuje pomalu dokola za příjemného vlnění jazýčkem. Chvilku uvažuji že zůstanu jen u vysávání. Její drobné tělíčko mě ale láká pokračovat na koníka , přiráží opravdu silně, téměř sportovní údery. Musím jít zezadu jinak to nevypustim. Žádám povolení do A otvoru bohužel, neskutečná škoda.

Závěr: spokojenost, lze doporučit , fotky sedí. Příště dám OB. Prsíčka by chtělo trochu vystužit.
poznámka : krásně vysolárkovaná
5 Obrázek
Kouření penisu musí být modlitba, s tou dojdeš vždycky nejdále.

omega007
Začátečník
Celkem hodnocení: 55x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 4x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 12
Registrován: 08 čer 2017 07:40

Příspěvek od omega007 » 14 lis 2017 08:16

Natálie - Privat Praha 7
https://www.sex.cz/553313
777 276 035

Hodnocení: XXT02

Byl jsem navnaděn recencí o stránku zpět, bohužel fantastický orál ani sex se nekonal.

Rezervace celkem v pohodě, v 11:00 na místě. Přivítání, pusa na tvář, když se podívám na stehna, tak to není úplně můj modelkovský typ, ale v obličeji to jde, zůstávám hlavně díky milému chování. Vzal jsem hodinu za 1500,-, dělá vše s ochranou, příplatky jsem tudíž ani nechtěl slyšet.

Nabídnuta společná sprcha, řekl jsem, že mi to je jedno, což byla chyba, neboť mě zavedla do koupelny a zmizela, než jsem stačil otevřít pusu...no nic, moje chyba. Popisovaná cesta přes pokoj hrůzy se spolubydlící sedí, dva velcí psi, jemž jsem se evidentně moc nelíbil a starší paní v pyžamu.

Sprcha já, sprcha ona, na pokoj přichází v 11:15. Zapíná CD, hází vše dolů, zde přichází velké plus pro horňáky, ty prsíčka ve velikosti 3 jsou prostě nádherné. Tím bohužel pozitiva končí, pod nimi jsou i tři břišní faldíky, ne zrovna malé velikosti.... xxx12 ...dalo by se říci, že na fotce břicho hodně zatahuje, uváděných 56kg bych určitě vyloučil, ale není to nic přes hranu.

Chvíli mě pusinkuje, její ruční práce mě staví do pozoru. Gumička a jde kouřit....další zklamání, fantastický orál se nekonal, jde o průměr. Zavelím na 69, prsty dovnitř ne. Poté jde na koníčka, dlouho nevydržím.

Pokec v normě, přitulí se, ale když spolu mluvíme, kouká jinam...asi nejsem její typ alá Alain Delon xxx50

Velí na druhé kolo, dobrá ruční práce mě staví opět do pozoru. Nepřehrává ani trochu, což je škoda, jen občasné vzdechnutí dává více než najevo, že jí to se mnou nebere. Hudba dohrála, v pokoji je ticho, tak raději sypu, než mi to řekne sama. CD trvá 46 minut, jedná se tedy o budík. Venku stojím 12:05.

Závěr: Čekal jsem alespoň částečně fantastický orál a slušný sex s tím, že přežiji uličku hrůzy mezi koupelnou a pokojem. Konala se pouze ulička hrůzy. Holka dělá sama na sebe, za 1500,- s ničím navíc a zcela průměrným výkonem to není nic, na co bych si za týden vzpomenul. Negativní hodnocení nedávám jen proto, že byla milá a snažila se.

Orál: 5/10
Sex: 5/10
Vzhled: 6/10
Prsa: 9/10
Pokec: 5/10

Opáčko ne, doporučení XXT02
img0000.jpg
3 Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

gdiofd
Začátečník
Celkem hodnocení: 321x
Recenze 2017: 9x
Recenze 2018: 13x
Recenze 2019: 12x
Recenze 2020: 8x
Recenze 2021: 5x
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 dub 2017 22:39

Příspěvek od gdiofd » 15 lis 2017 03:10

Linda, Prague Princess - 776546611, http://www.pragueprincess.cz/

Tapky: XXT03

Recenze na Lindu žádný nebyly, fotka na webu je přiznanej fake, takže jsem šel do neznáma bez nějakejch velkejch očekávání. Otevřela mi pěkná usměvavá holka a začal jsem doufat v dobrej zážitek. Domluva na hodinu, sprcha a na pokoji jsme se sešli docela brzo, žádný dlouhý čekání. Působila na mě hodně mile a ochotně. Lízání a prstění si užívala, udělala se nebo to aspoň hrála věrohodně (narozdíl od některejch kolegyň). Její kouření se mi taky dost líbilo, hezky pracovala jazykem. Šukání řek bych nadprůmerný. Celkově hodnotím rozhodně pozitivně. Nebylo to nějaký šílený GFE s vášnivou spontánní líbačkou, ale Linda byla milá, snažila se a nepůsobila, že ji akorát seru, což je v dnešní době dost dobrej výsledek. Čas dodržen.

Placeno 1500 Kč za hodinu bez příplatků.
1 Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pražské priváty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 219 hostů