Tapky.info 2.0

Moderátor: Moderátoři vše

Tapinkar
Tunelář a sběratel
Celkem hodnocení: 148x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2017 22:30

Re: Tapky.info 2.0

Příspěvek od Tapinkar » 11 kvě 2018 01:17

Stoji to za prd a vim o tom, tak to jeste chvili vydrzte. Diky za podporu xxx33
Dal to tu rozebirat nebudu, cte to tu i druhy breh xxx02

Jinak "zlata" pujde na novou verzi stranek, takze ted jde o to jestli budou nebo nebudou xxx70
5 Obrázek

Tapinkar
Tunelář a sběratel
Celkem hodnocení: 148x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2017 22:30

Příspěvek od Tapinkar » 06 bře 2019 23:38

Ahoj,

dovolim si tu odpovedet na vsechny posty, ktery tu na mou osobu a tapky.info v posledni dobe padly.

- emial ktery tu Peno postoval jsem posilal, bohuzel reakce zadna, takze to neni tak ruzove jak to vypada. Kazdopadne si nestezuju, naklady pokreju i neco vydelam a porad me to bavi. Jen volneho casu neni tolik, je to jen hobby ....

- prodej Andrejovi neplanuju a nikdy jsem neplanoval

- Klara mi za odstraneni profilu nic nezaplatila, jen me slusne pozadala, stejne jako par dalsich tapek, ktere jiz netapou. Jelikoz jsem v jadru hodny clovek a nechci nikomu skodit ani delat zle, tak jsem jim vzdy vyhovel. Ted nebudu mluvit o Klare, ale o ostatnich co skoncili a pozadaly o smazani. Vsichni jsme jen lidi a prochazime si ruznymi etapami zivota a kdyz chce nekdo jednu etapu uzavrit, tak ja mu v tom schvalne branit nebudu a nebudu ho i nadale nekde vystavovat. Proste jednou byla tapka a skoncila a myslim ze neni treba aby nekde na volne pristupnem miste, visela po cely zivot xxx02

- a naposledy Klara xxx50 Vetsina z vas ji hejtuje a ted vam najednou vadi ze zmizela ? Byste meli bejt radi ze je pryc a nemusite koukat na jeji nastenku s odami na Klaru XXX36 Ale to je jen takove rejpnuti, ja to chapu, vy ji proste v tom ted uz jen v tehle fazi chcete vymachat hubu, aby vsichni videli ze hvezda z Playboye slape xx25


A ted k veci, o vsech postech a komentarich co jste psali jsem popremyslel a vymyslel reseni.

Je to uzavrena sekce pro recenze pisici svetaky.
Kouknout se muzete tady:

https://www.tapky.info/private/
login: test
heslo: Svetaci

Smazany jsou masaze a vsechny bannery. Stranka bude cista, na uvodni strance se budou zobrazovat divky podle toho jak byly pridany na tapky = posledni pridana na prvnim miste atd ...
Samozrejme az od ted, nebudu to dohledavat zpetne, to mi doufam odpustite xxx33

Privaty - Praha tak ty uz fungujou tak jak maji, jeste je potreba jen procistit Ostatni divky od nefunkcnich. Pokud tam nejaky privat co ma vice holek chybi, tak napiste a ja ho tam doplnim ...

Archiv - je funkcni zatim jen Alpin (pro predstavu), doplnit ostatni mi zabere nejaky cas, takze nejdriv bych rad od vas chtel odpoved, jestli takovou stranku chcete a budete ji pouzivat, abych se s tim nedelal zbytecne. Ja budu rad kdyz ji vyuzivat budete.


Pristupne pres login a heslo to bude z toho duvodu, aby se tam nedostali sosaci a byla to jen stranka pro aktivni svetaky.
Zaroven to bude mit tu vyhodu, ze ke vsem holkam budu moct pridavat jejich fotky, protoze to bude v uzavrene sekci a ne nikde volne na netu ....

Otazka na vas kteru si rozhodnete - kolik recenzi musi dany uzivatel napsat aby dostal pristup ?
5 ? 10 ? Nerad bych tam daval pristup kazdemu Pepikovi co tu napise 1 recenzi.


To je asi prozatim vse co me napada, cekam na vase reakce, jestli vam to takhle bude vyhovovat = jestli to mam spustit a maknout na tom archivu ci nikoli


edit (doplneni):
Vytvoreni teto private sekce me napadlo, ze tu nekdo prisel s tim ze byste si to delali sami. Coz mi prijde zbytecna ztrata casu, kdyz ja to stejne delam a data mam, takze pro me neni problem udelat i verzi "na miru" pro Svetaky ,...

Login a heslo se samozrejme zmeni hned jak se dohodnem ze do toho se mnou chcete jit a nechate me abych to pro vas vytvoril, protoze v tu chvili zacnu stahovat obrazky pro holky ktere je nemaji, zaktivnim archivni slecny atd. Takze pak uz se tam nebudou smet dostat nevyvoleni kteri nejsou aktivni v psani recenzi.
Mozna to i trosku pomuze naboru novych recenzentu xxx04
9 Obrázek

Uživatelský avatar
Lars
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1780x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 10x
Recenze 2019: 15x
Recenze 2020: 12x
Recenze 2021: 11x
 
Příspěvky: 398
Registrován: 21 čer 2017 15:52

Příspěvek od Lars » 07 bře 2019 06:49

Díky. Upravena stránka mi prijde skvělá a určitě bych ji využíval. Využívám i tu současnou. Zásadní mi prijde rozdělení podle (všech) privatů a oddělený archiv s neaktivníma holkama.

Co moc nechápu je vytvoření zrovna takovéhle uzavřené sekce. Čistý obsah dostanou pouze recenzenti a zbytek uvidí upravené informace dle přání holek/privátů? Nebo chceš trestat nepíšící uživatele horší funkcionalitou stejného obsahu? Osobně mi jsou bannery u prdele . Jestli ti za ně někdo platí, ať platí. Mám pocit, že zbytek navrhovaných úprav nijak nesouvisí s výtkami ohledně nestrannosti.
Všichni stárneme, jenom kurvičkám je pořád dvacet jedna.

hexen
Svačinář
Celkem hodnocení: 787x
Recenze 2017: 5x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 11x
Recenze 2020: 7x
Recenze 2021: 4x
 
Příspěvky: 230
Registrován: 29 dub 2017 19:57

Příspěvek od hexen » 07 bře 2019 07:56

Pochopil jsem správně, že se jedná jen o jakési dočasné testovací řešení?
Původní stránky jsem dost používal, a tak bych byl dost nerad, kdyby šlo o "dočasnost" třeba na 21let nebo na 1 furt...
Původní stránky totiž nejedou.

Uživatelský avatar
Oldtimer
Světák ve výslužbě
Celkem hodnocení: 4350x
Recenze 2017: 4x
Recenze 2018: 2x
Recenze 2019: 2x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 1x
 
Příspěvky: 1407
Registrován: 06 dub 2017 10:44

Příspěvek od Oldtimer » 07 bře 2019 08:21

Asi se tam už s mým současným počtem recenzí nedostanu xxx50 , ale i tak to hodnotím jako dobrej a užitečnej nápad. xxx63
Jak má něco kola nebo kozy, určitě s tím budou velký problémy !!!!

Tapinkar
Tunelář a sběratel
Celkem hodnocení: 148x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2017 22:30

Příspěvek od Tapinkar » 07 bře 2019 10:11

Lars píše:
07 bře 2019 06:49
Co moc nechápu je vytvoření zrovna takovéhle uzavřené sekce. Čistý obsah dostanou pouze recenzenti a zbytek uvidí upravené informace dle přání holek/privátů? Nebo chceš trestat nepíšící uživatele horší funkcionalitou stejného obsahu? Osobně mi jsou bannery u prdele . Jestli ti za ně někdo platí, ať platí. Mám pocit, že zbytek navrhovaných úprav nijak nesouvisí s výtkami ohledně nestrannosti.
Tak tuhle famu bych take rad vyvratil. Obsah ani jedne verze neni nijak upravovan podle prani platicich holek nebo privatu. Recenze jsou v obou verzich stejne. Jak jiz jsem psal, tak na hlavni strance bylo pouze zneviditelneno par profilu holek ktere jiz skoncili a napsali mi jestli bych je neodstranil. S tim jsem nemel problem, jak jiz jsem psal vyse, takze jsem jejich profily zneviditelnil. Ve verzi pro recenzenty budou samozrejme i budoucnu viditelne, protoze to neni verejne pristupna stranka.


Takze jeste jednou, obe verze zustanou stejne, recenzenti v sekci pod heslem dostanou navic:

- stranku ocistenou od banneru a prezentace masaznich salonu
- prehled privatu v levem menu a pod nim shromazdene divky z danneho privatu
- archiv vsech divek, ktere na privatech pracovaly, opet setridene podle privatu

Jinak dnes chvili chtela i hlavni stranka login a heslo, ale to je jiz opraveno. Hlavni stranka zustava a bude i nadale pristupna pro vsechny bez loginu a hesla ...
1 Obrázek

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 07 bře 2019 10:15

Klára ale neskončila, šlape dál, jen je teď jako Sofie https://www.sex.cz/privatsofie . Založíš jí tedy na tapky.info profil, přesuneš tam její recenze a přidáš poznámku "dříve jako Klára ze Štěpánské"?
3 Obrázek 1 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 bře 2019 10:27

Kolop me predbehl, chtel jsem napsat to same...

Zajimal by me zpusob pridelovani login udaju, tj. komu, na zaklade jakeho klice? Vis, na tomto principu muze jakztakz fungovat uzavrena sekce tady, ale co u tebe? Ty lidi neznas, nevis kdo s kym a za co bude sharovat login udaje... To muze vydrzet chvili, postupne se tam ale dostane kazdej, kdo nebude uplne tupej nebo kdo projevi obchodniho ducha :-)

Nejjednodussi by bylo, kdybys roztrideni dle sukacich privatu a linky na neaktivni holky nechal volne pristupny, na ani jednom nijak zasadne nezchudnes a aspon bude jasny, ze ta sluzba co poskytujes, je sluzba pro norniky a ne pro privaty a slapky
6 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 07 bře 2019 10:28

A jen pro info - nemám nic proti Kláře, absolutně nic. Jen mi pak přijde trochu mimo pokud tam aktivní ťapka nemá profil jen kvůli tomu, že si o to požádá. Podobné věci jsme tu řešili celkem nevdáno, aktivní holky nás po SZ žádaly, ať jim stáhneme recenze, že se to na ně provalilo a že tu ty recenze nechtějí ... jenže si na privátech šlapou vesele dál a my jim tu máme krýt záda a mazat recenze norníků ... xxx56
5 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 bře 2019 11:33

Tady je obrovský problém v tom, že je tady neskutečné množství sosáků, kteří ničím nikdy nepřispějí, ale čerpají informace, samozřejmě, že pak za těma holkama jdou, ale nikdy nic nenapíšou.

Uvedu příklad, napíšu recenzi a pak mi týden dva chodí SZ od naprosto neznámých nicků, kteří se vyptávají na různé informace. Tohle forum je opravdu hodně navštěvované, ale návratnost v recenzích je velmi nízká.
Tuhle jsem byl přihlášený a na titulce dole, kdo je on line vyskočilo, že jsme přihlášení 3 aktivní uživatelé a 261 hostů.....

Já mám totiž takový pocit, že tady totiž spoustě sosákům akorát umetáme cestičku a oni z toho těží a nic nedávají zpět. S tímhle by chtělo něco dělat.
Problém samozřejmě je, že udělat to tak, aby to spravedlivé pro všechny nejde. Já bych udělal minimálně povinnou registraci při vstupu na forum a to i pro čtení recenzí. Samozřejmě se tím sosáci nevyelminují, ale nejlepší řešení by bylo, aby uživatel, který si chce přečíst recenzi byl hodnocen ostatními uživateli. To hodnocení dosáhne tím, že napíše recenzi, případně ne recenzi, ale nějaký kvalitativně přínosný příspěvek, například přestupní listina, nebo prostě cokoliv jiného, co má nějakou hodnotu pro ostatní a ostatní ho za to hodnotí, tím by se mu otevřela možnost ke čtení kompetní recenze. Tím by se vyeliminovalo to, že by tím netrpěli ti, kteří mají recenzí málo, protože nelze uživatele hodnotit podle toho, jestli napíše 150 recenzí za rok, ale jen pár. Každý má jinou frekvenci návštěv holek, ať už z jakýchkoliv důvodů, ale přesto jejich příspěvky mají odpovídající hodnotu a mají určitý přínos pro forum,

Samozřejmě to má obrovské množství nevýhod, ale zároveň by to dostalo určitý řád. Vyelminovalo by to sosáky a naopak to donutilo ty, kteří z toho čerpají a je to pro ně přínos se nad svým jednáním zamyslet a začít nějak fungovat.

P. S. Sekci dotazů bych úplně zrušil....
1 Obrázek

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 bře 2019 11:48

Jasně, takže to uděláme tak, že login údaje budou jen jedny, ťapinkář nám je hodí do uzavřený sekce, bude je pravidelně jednou za měsíc měnit (to je důležitý), no a my je dle úvahy vždy poskytneme i jiným aktivním nebo zasloužilým nickům, protože do sekce opravdu nelze pustit každého a takhle to bude aspoň určitý benefit pro ty aktivní……
2 Obrázek
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 07 bře 2019 12:16

Hele, za mne asi dobrý, byť pokud to bude omezený na uzavřenou sekci tak to předpokládám znamená že já tam přístup mít nebudu. A samozřejmě pokud bude jedinej login tak zkušenost říká že se to lehčeji roznese atd. Ale budiž.

Já samozřejmě chápu nechuť sdílet info se sosákama, no ale ono to má i druhou stránku - čím víc je toho veřejnýho, tím to má větší návštěvnost a je to lepší páka proti špatnejm holkám. Což předpokládám do jisté míry kultivuje nabídku. Sazmořejmě ale neumím nějak kvantifikovat jestli to má zanedbatelný nebo naopak zásadní dopad.
2 Obrázek

Uživatelský avatar
Peno
Mistr štukatér
Celkem hodnocení: 1855x
Recenze 2017: 6x
Recenze 2018: 12x
Recenze 2019: 17x
Recenze 2020: 14x
Recenze 2021: 3x
 
Příspěvky: 829
Registrován: 21 kvě 2017 10:33

Příspěvek od Peno » 07 bře 2019 12:19

Jinak teda oceňuji že se tu Tapinkar vyjádřil a nějak se to pohnulo.

Uživatelský avatar
ko_cour
Mudrlant a výmyselník
Celkem hodnocení: 23771x
Recenze 2017: 78x
Recenze 2018: 57x
Recenze 2019: 53x
Recenze 2020: 48x
Recenze 2021: 26x
 
Příspěvky: 8901
Registrován: 05 dub 2017 12:24
Bydliště: Kongeriket Norge

Příspěvek od ko_cour » 07 bře 2019 12:27

Peno píše:
07 bře 2019 12:16
Hele, za mne asi dobrý, byť pokud to bude omezený na uzavřenou sekci tak to předpokládám znamená že já tam přístup mít nebudu. A samozřejmě pokud bude jedinej login tak zkušenost říká že se to lehčeji roznese atd. Ale budiž.

Já samozřejmě chápu nechuť sdílet info se sosákama, no ale ono to má i druhou stránku - čím víc je toho veřejnýho, tím to má větší návštěvnost a je to lepší páka proti špatnejm holkám. Což předpokládám do jisté míry kultivuje nabídku. Sazmořejmě ale neumím nějak kvantifikovat jestli to má zanedbatelný nebo naopak zásadní dopad.
Ty jako ťapinkář tam přístup mít budeš vždy (nééé, to byl vtip). Hele, přece píšu, a byl to zatím jen nápad, že v uzavřený sekci by ten logil ležel a dle úvahy by byl poskytnut i aktivním/zasloužilým lidem mimo sekci, tj. samozřejmě i tobě. Roznesení loginu mezi nepatřičné lidi by bylo řešeno jeho pravidelnou změnou, to jsem též jako nápad nadhodil. Čti prosím pozorně, ať se nemusím zbytečně opakovat.

No a k tomu veřejnýmu/neveřejnýmu, já to vnímám tak, že i ve veřejným bude 98% celkovýho obsahu, jen se tam bude lépe hledat a půjdou tam dohledat i aktuálně neaktivní ťapiny. A ťapinkáři to zároveň umožní zachovat možnost inkasovat prašule od privátů za samostatnej foch v levém sloupci ve veřejný části svého webu.
Kommerzmrd v jakékoliv smysluplné a přijatelné formě v podstatě zaniknul a je mi líto všech, co přišli ke stolu pozdě a jen posbírat zbytky

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 bře 2019 12:58

Já si myslím, že to co navrhuje Kocour je úplně ideální, bude tam kontrola proti trolům a trotlům, kteří toho zneužívají a zároveň to pomůže zkultivování celého prostředí.

Já si nemyslím, že čím je toho víc veřejného, že je to páka na špatné ťapky. Máme tu školu otoček, máme tu zlatokopky a ojeby. To může být klidně veřejný pro všechny. A zase do této sekce se může holka dostat sama. Dostane dvě tři negativní recenze, uživatelé to zhodnotí, zda je to realný, nebo se daný uživatel mstí za něco, protože ať je to jak chce, tak poznat to z té recenze je a podle toho se zařadí a to je páka na špatné holky úplně ideální.

Já Vám řeknu, jak to vidím laicky já. Já samozřejmě z recenzí čerpám a taky se snažím toho ve svém maximu samozřejmě vrátit. Holky si neschovávám a nesyslím. Hodně čerpám od Modroočka, protože máme podobný vkus a pak samozřejmě i z ostatních, protože z recenzí si člověk udělá obrázek o privátu o cenách a šetří mu to čas, peníze, prostě všechno. Ale měla by být povinnost každého norníka těm ostatním něco vrátit, pokud někde jde a to se prostě neděje.
Realita je taková, že když napíšete holce pozitivní (u některých holek i negativní:-D) recenzi, tak se k ní pak týden dva nejde dostat, protože spousta sosáků toho využije. A těch je drtivá většina. Protože uživatelů píšicí recenze zase tolik v tom poměru k sosákům teda není. Oni si tam stojí frontuj, ale bez jakékoliv návratnosti sem do fora. Takže jaký je výsledek. Zasloužilí a poctiví uživatele ušetří peněženku sosákům, holky díky recenzi mají víc klientů, privát taky a ti, u kterých to začalo z toho mají pomyslné hovno a akorát posloužili jako užiteční idioti.
A co z toho vyplyne? že je pak lepší, když si mezi sebou typy a recenze na holky začnete vyměňovat s těmi slušnými přes soukromé zprávy, protože víte, že se to dostane k těm, kteří vám to nějakým způsobem pozitivně vrátí a pomohou zase oni vám.
Ale to samozřejmě není správný stav.

Když jsem napsal recenzi před týdnem, tak jsem dostal jednu ze zpráv od sosáka, který se mě ptal na některé detailya jako protislužbu, že mi prý (pak!!!) napíše typy na jiné holky. No mít ho po ruce, už jí drží. Kurva v té recenzi dávám vždy vše, co normální chlap, který není retard potřebuje k tomu, aby vyhodnotil, jestli je ta holka pro něj, nebo ne, ale že kurva mě bude někdo podmiňovat, že mě dá typ na nějakou holku, když mu řeknu některé detaily, to mi přijde hodně přes čáru. A proti takovým lidem je třeba se bránit.
2 Obrázek

Tapinkar
Tunelář a sběratel
Celkem hodnocení: 148x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 0x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 67
Registrován: 28 čer 2017 22:30

Příspěvek od Tapinkar » 07 bře 2019 13:30

ko_cour píše:
07 bře 2019 11:48
Jasně, takže to uděláme tak, že login údaje budou jen jedny, ťapinkář nám je hodí do uzavřený sekce, bude je pravidelně jednou za měsíc měnit (to je důležitý), no a my je dle úvahy vždy poskytneme i jiným aktivním nebo zasloužilým nickům, protože do sekce opravdu nelze pustit každého a takhle to bude aspoň určitý benefit pro ty aktivní……
xxx41 konecne to nekdo pochopil presne tak jak jsem to zamyslel xxx63
Tahle cast bude ode me delana pro vas, takze si s loginem a heslem nakladejte jak chcete a poskytnete jej komu uznate za vhodne. Ale sam bych se primlouval aby ho dostali i ti kteri zde nejsou v uzavrene sekci, ale maji napriklad vice jak 10 recenzi a je jasne ze to jsou lidi v pohode. Jen ho prosim nedavejte Milosovi XXX36

Heslo klidne jednou za mesic k prvnimu zmenim a poslu, ostatne ja i podle navstevnosti teto sekce poznam kdyby se heslo provalilo a zaclo se tam hrnou moc lidi, tak bych ho zmenil driv.

Login a heslo ti poslu do pm, login test vecer zrusim, abych mohl zacit plnit ten archiv a doplnovat fotky ...
4 Obrázek

Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Příspěvek od kolop12 » 07 bře 2019 13:40

Tapinkar - ok, koncept je to dobrý. Mě už několikrát napadlo udělat zde i nějakou mezisekci (takový předVIP) pro širší okruh norníků, ale trochu se bojím, že by to způsobilo jen další kastaci a nevole. Navíc by pak spousta norníků přestala dávat své příspěvky na sklo úplně a vedlo by to jen ke sníženi kvality fóra. Proto se to nikdy nerealizovalo.

Heslo pro tapky.info by se mohlo zobrazovat určitým přihlášeným uživatelům přímo zde na fóru třeba v hlavičce, takže by se upravovalo jen na jednom místě. Jen opravdu nevím jak tohle vybírat a kdo si heslo zaslouží a kdo ne. Kdo o tom bude rozhodovat?

A rád bych od tebe slyšel odpověď na otázku jak je to s tím vyřazováním aktivních ťapek z tapky.info . Viz případ Klangela/Sofie. Díky xxx51 XXX35
2 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Uživatelský avatar
Rintintin
Štukatér
Celkem hodnocení: 986x
Recenze 2017: 8x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 1x
Recenze 2021: 0x
 
Příspěvky: 430
Registrován: 27 lis 2017 17:50

Příspěvek od Rintintin » 07 bře 2019 13:40

Bude mit ta Klara/Sofie priznanou tu minulost nebo ne teda?

holanďan123
Učeň štukatér
Celkem hodnocení: 1534x
Recenze 2017: 0x
Recenze 2018: 0x
Recenze 2019: 14x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 12x
 
Příspěvky: 366
Registrován: 10 dub 2017 00:18

Příspěvek od holanďan123 » 07 bře 2019 14:00

kolop12 píše:
07 bře 2019 13:40


Heslo pro tapky.info by se mohlo zobrazovat určitým přihlášeným uživatelům přímo zde na fóru třeba v hlavičce, takže by se upravovalo jen na jednom místě. Jen opravdu nevím jak tohle vybírat a kdo si heslo zaslouží a kdo ne. Kdo o tom bude rozhodovat?
No Vy administratoři.

johnpuci
Světák
Celkem hodnocení: 1654x
Recenze 2017: 3x
Recenze 2018: 3x
Recenze 2019: 1x
Recenze 2020: 0x
Recenze 2021: 2x
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 02 kvě 2017 00:41

Příspěvek od johnpuci » 07 bře 2019 14:10

@tapinkar: Ac to delam se sebezaprenim(mrk mrk:-), souhlasim s kolopem i kocourem? koneckoncu totez jsem v podstate psal i tobe, ze jestli ji das zpet, kdyz si pozadam:-). Klangelu hejtujem kvuli jeji uletum, nicmene porad slape a neni jedinej duvod, aby na tapkach nebyla, at uz ji milujeme, nebo ne. Uz jen proto, aby se veci neznaly nornik mohl sam rozhodnout, jestli chce za ni jit na zaklade recenzi a ne na zaklade inzeratu, ve kterych se kazda vykresluje jako strikajici pornobohyne
4 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technická pomoc“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů