Napsal jsem dotaz a všichni jsou na mě zlí! Co se stalo?

Moderátor: Moderátoři vše

Zamčeno
Uživatelský avatar
kolop12
Světák mentor
Celkem hodnocení: 10748x
Recenze 2017: 43x
Recenze 2018: 11x
Recenze 2019: 19x
Recenze 2020: 6x
Recenze 2021: 7x
 
Příspěvky: 3350
Registrován: 05 dub 2017 12:12

Napsal jsem dotaz a všichni jsou na mě zlí! Co se stalo?

Příspěvek od kolop12 » 27 srp 2021 21:13

Fórum svetaci.info je založeno na výměně informací, před položením prvního dotazu je tedy slušné komunitě nejprve nějaké informace dát (recenze, informace o přestupu nebo jiné zajímavé info). Pokud zatím žádné zkušenosti nemáte a chystáte se na první návštěvu, nastudujte informační vlákna Pro začátečníky - první návštěva privátu a Ojeby, vychcanosti ťapek a jak na ně reagovat . Na fóru je veřejně dostupných informací dost, stačí pročíst pár vláken, přečíst pravidla fóra, nasát informace, získat první zkušenosti, podělit se s komunitou a následně se až ptát.

Obrázek

Pokud něco z toho přeskočíte a přejdete rovnou k dotazování, velmi pravděpodobně se nic nedozvíte a ještě navíc schytáte oprávněné nadávky a urážky od ostatních členů. Důležité informace na tomto fóru jsou tvrdě zaplaceny časem, penězi a nervy zdejších norníků, kteří se místo vyptávání postavili do první řady a věnovali svůj čas a finanční prostředky k nabrání zkušeností a informací, o které se většina z nich podělí pouze mezi lidmi, kteří s nimi tyto informace sdílejí.
29 Obrázek
V komerzmrdu od 2010, stovky zářezů. Dnes už jen občasný návštěvník. Vzpomínat je na co, ale za současných podmínek mi to už nedělá radost ...

Zamčeno

Zpět na „Oznámení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů